دکتری آگروتکنولوژی (زراعت)

دکتری آگروتکنولوژی (زراعت)، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری آگروتکنولوژی (زراعت) کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری آگروتکنولوژی (زراعت) توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری آگروتکنولوژی (زراعت) که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری آگروتکنولوژی (زراعت) برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری آگروتکنولوژی (زراعت) را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای آگروتکنولوژی (زراعت)

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری آگروتکنولوژی (زراعت)، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری آگروتکنولوژی (زراعت) همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری آگروتکنولوژی (زراعت) هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری آگروتکنولوژی (زراعت) را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور دکتری آگروتکنولوژی (زراعت)، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری آگروتکنولوژی (زراعت)، آزمون های آزمایشی دکتری آگروتکنولوژی (زراعت) و بسته های آموزشی دکتری آگروتکنولوژی (زراعت) ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری آگروتکنولوژی (زراعت)

بسته دکتری آگروتکنولوژی (زراعت)

 

دکتری آگروتکنولوژی (زراعت)

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب استعداد تحصیلی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار در کشاورزی زراعت کلیک کنید

برای خرید کتاب طرح آزمایشات زراعت کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک زراعت کلیک کنید

برای خرید کتاب اصلاح نباتات زراعت کلیک کنید

برای خرید کتاب زراعت تکمیلی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی گیاهان زراعتی تکمیلی کلیک کنید

برای خرید کتاب اکولوژی گیاهان زراعی کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری آگروتکنولوژی (زراعت)

 

آزمون آزمایشی دکتری آگروتکنولوژی (زراعت)

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *