دکتری بیوشیمی

دکتری بیوشیمی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری بیوشیمی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری بیوشیمی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری بیوشیمی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری بیوشیمی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری بیوشیمی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای بیوشیمی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری بیوشیمی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری بیوشیمی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری بیوشیمی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری بیوشیمی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور دکتری بیوشیمی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری بیوشیمی، آزمون های آزمایشی دکتری بیوشیمی و بسته های آموزشی دکتری بیوشیمی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری بیوشیمی

بسته دکتری بیوشیمی

 

دکتری بیوشیمی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب استعداد تحصیلی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوفیزیک بیوشیمی کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروبیولوژی بیوشیمی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ژنتیک انسانی) بیوشیمی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی سلولی بیوشیمی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک مولکولی (زیست مولکولی) کلیک کنید

برای خرید کتاب ساختار ماکرومولکول های زیستی کلیک کنید

برای خرید کتاب آنزیم شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب متابولیسم و روش های بیوشیمی کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری بیوشیمی

 

آزمون آزمایشی دکتری بیوشیمی

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *