دکتری علوم سلولی کاربردی

دکتری علوم سلولی کاربردی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری علوم سلولی کاربردی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری علوم سلولی کاربردی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری علوم سلولی کاربردی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری علوم سلولی کاربردی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری علوم سلولی کاربردی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم سلولی کاربردی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری علوم سلولی کاربردی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری علوم سلولی کاربردی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری علوم سلولی کاربردی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری علوم سلولی کاربردی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور دکتری علوم سلولی کاربردی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری علوم سلولی کاربردی، آزمون های آزمایشی دکتری علوم سلولی کاربردی و بسته های آموزشی دکتری علوم سلولی کاربردی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری علوم سلولی کاربردی

بسته دکتری علوم سلولی کاربردی

 

دکتری علوم سلولی کاربردی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری وزارت بهداشت کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی علوم سلولی کاربردی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیولوژی مولکولی علوم سلولی کاربردی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیولوژی سلولی علوم سلولی کاربردی کلیک کنید

برای خرید کتاب ایمنی شناسی پزشکی علوم سلولی کاربردی کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری علوم سلولی کاربردی

 

آزمون آزمایشی دکتری علوم سلولی کاربردی

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *