دکتری میکروبیولوژی

دکتری میکروبیولوژی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری میکروبیولوژی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری میکروبیولوژی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری میکروبیولوژی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری میکروبیولوژی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری میکروبیولوژی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای میکروبیولوژی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری میکروبیولوژی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری میکروبیولوژی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری میکروبیولوژی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری میکروبیولوژی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور دکتری میکروبیولوژی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری میکروبیولوژی، آزمون های آزمایشی دکتری میکروبیولوژی و بسته های آموزشی دکتری میکروبیولوژی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری میکروبیولوژی

بسته دکتری میکروبیولوژی

 

دکتری میکروبیولوژی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب استعداد تحصیلی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی میکروبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوفیزیک میکروبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ژنتیک انسانی) میکروبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (مهندسی ژنتیک) میکروبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست‌شناسی مولکولی میکروبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست‌شناسی سلولی میکروبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی میکروارگانیسم‌ها کلیک کنید

برای خرید کتاب اکولوژی میکروارگانیسم‌ها کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک پروکاریوت‌ها کلیک کنید

برای خرید کتاب ویروس‌شناسی پیشرفته کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری میکروبیولوژی

 

آزمون آزمایشی دکتری میکروبیولوژی

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *