دکتری پزشکی مولکولی

دکتری پزشکی مولکولی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری پزشکی مولکولی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری پزشکی مولکولی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری پزشکی مولکولی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری پزشکی مولکولی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری پزشکی مولکولی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای پزشکی مولکولی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری پزشکی مولکولی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری پزشکی مولکولی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری پزشکی مولکولی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری پزشکی مولکولی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور دکتری پزشکی مولکولی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری پزشکی مولکولی، آزمون های آزمایشی دکتری پزشکی مولکولی و بسته های آموزشی دکتری پزشکی مولکولی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری پزشکی مولکولی

بسته دکتری پزشکی مولکولی

 

دکتری پزشکی مولکولی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری وزارت بهداشت کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی پزشکی مولکولی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیولوژی سلولی پزشکی مولکولی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیولوژی مولکولی پزشکی مولکولی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی پزشکی مولکولی کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری پزشکی مولکولی

 

آزمون آزمایشی دکتری پزشکی مولکولی

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.