سنجش امیرکبیر

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری از سنجش امیرکبیر می گذرد

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ، در منابع آموزشی سنجش امیرکبیر سعی شده است از تمام ابزارهای آموزشی مثل کتب کنکوری، جزوات کنکوری، دی‌وی‌دی‌های صوتی و تصویری، جزوات دانشگاهی، اسلایدهای دانشگاهی استفاده شود.

منابع کنکور دکتری

 علاوه بر دروس کنکوری کتاب‌های جانبی مثل برنامه‌ریزی قانون جذب و راز قبولی در کنکور، تکنیک‌های انتخاب رشته و مصاحبه دکتری، جزوات و اسلایدهای دانشگاهی،DVD-های صوتی به داوطلب آموزش داده می‌شوند 

مدیرمسئول سنجش امیرکبیر تاکید کرد: هدف این موسسه از ابتدای فعالیت، ارائه خدمات خود به صورت سراسری و به تمامی‌دانشجویان کشور بود. اکنون نیز ، آماده‌سازی و ارائه بسته‌های آموزشی و کنکور‌های آزمایشی در سراسر کشور، نقش بزرگی در تحقق این هدف داشته است.

جملات انگیزشی برای کنکوری ها

لطف زمان خاطرنشان کرد: منابع آموزشی و همچنین کنکور‌های آزمایشی سنجش امیرکبیر به گونه‌ای تدوین و تنظیم شده‌اند که دانشجویان با استفاده از آنها دیگر نیازی به حضور در هیچ کلاسی و منبع آموزشی دیگری نداشته باشند؛ چرا که امکان استفاده از کلاس‌های حضوری تنها برای بعضی از افراد امکان پذیر است.

به گفته وی حتی در کلان‌شهرها نیز موسسه سنجش امیرکبیر به داوطلبان توصیه می‌کند که اگر از نظر زمانی و مادی امکان حضور در کلاس‌ها را ندارند، به بهره‌گیری از بسته‌های آموزشی و کنکور‌های آزمایشی بسنده کنند.

مدیر مسئول سنجش امیرکبیر تاکید کرد: بهتر است دانشجویانی برای شرکت در کلاس‌ها ثبت‌نام کنند، که برای آمادگی نیاز به انگیزه و مشوق دارند و می‌خواهند مطالعه و یادگیری مطالب را همراه با کلاس پیش ببرند و یا این که دانشجویان در دروس بسیار ضعیف بوده و یا این که تغییر رشته‌ای هستند.

وی گفت: تلاش شده است بسته‌های آموزشی سنجش امیرکبیر در کنار کیفیت بالا، با کمترین هزینه ممکن در اختیار داوطلبان قرار گیرد. از نظر ظاهری نیز کتاب‌ها در سنجش امیرکبیر به صورت شکیل و به صورت واضح و مرتب ویراستاری شده است تا مطالعه آنها چشم را آزار ندهد.

لطف زمان بیان کرد: در منابع آموزشی این موسسه، قسمت‌های زائد و گنگ منابع اصلی حذف یا با توضیح بیشتر روشن و قابل درک شده‌اند. در این کتاب‌ها به ارائه مثال، طرح سوال‌های متعدد و پاسخ به آنها توجه زیادی شده است و سعی شده کتب آموزشی این موسسه تمام سوالات کنکور و سرفصل‌های آموزش عالی را پوشش دهد که برتری و مزیت کتب این موسسه را نسبت به سایر موسسات مبرهن می‌کند.

وی گفت: کتاب‌های سنجش امیرکبیر به جای آنکه مانند بیشتر متون آموزشی در ایران، صرفا متن‌ محور باشند و تلاش کنند مباحث را با توضیح گمراه کننده آموزش دهد، سئوال‌محور است؛ به این ترتیب که دانشجویان مباحث را با حل سئوالات متعدد می‌آموزند به طوری که در انتهای هرفصل سوالات طبقه بندی شده با جواب تشریحی و یک سری سوال خود سنجی با جواب کلیدی آمده است.

لطف زمان افزود :یکی از ضعف‌های منابع آموزشی ایران این است که حل بیشتر سئوالات را بر عهده‌ی دانشجویان می‌گذارد. اغلب آنها نیز به دلیل سختی سوالات موفق به این کار نمی‌شود. به همین دلیل انگیزه خود را برای پاسخگویی به سئوالات از دست می‌دهند و به کتاب‌های حل‌المسائل مراجعه می‌کنند.

وی ادامه داد: در منابع آموزشی سنجش امیرکبیر ، سعی شده است از تمام ابزارهای آموزشی مثل کتب کنکوری، جزوات کنکوری، دی‌وی‌دی‌های صوتی و تصویری، جزوات دانشگاهی، اسلایدهای دانشگاهی استفاده شود. همچنین سعی شده به عنوان یک مزیت رقابتی که سایر موسسات انجام نمی‌دهند علاوه بر دروس مربوط به کنکور، از کتاب‌های جانبی مثل برنامه ریزی تحصیلات تکمیلی به روش سنجش امیرکبیر، قانون جذب و راز قبولی در کنکور تحصیلات تکمیلی، تکنیک‌های انتخاب رشته و مصاحبه دکتری، قبولی به روش پارتیزانی در کنکور دکتری، جزوات و اسلایدهای دانشگاهی، دی وی دی‌های صوتی ساختن باورهای صحیح به داوطلب داده می‌شود.

مدیر مسئول موسسه‌ی سنجش امیرکبیر گفت: تلاش شده‌ است تا اشکالات موجود در منابع اصلی و دیگر کتاب‌های کمک درسی در بسته‌های آموزشی سنجش امیرکبیر وجود نداشته باشد.

به گفته وی برخی از موسسه‌های همکار، استراتژی خود را بر کاهش حجم کتاب‌ها قرار داده‌اند و تا جایی که امکان دارد از تعداد صفحات منابع خود کم می‌کنند که این امر باعث شده است نتوانند به اندازه کافی پرسش و مساله را در کتاب‌های خود قرار دهند.

اطلاع از زمان ثبت نام کنکور ها به سایت www.unr.ir مراجعه کنید.

سنجش امیرکبیر به عنوان مجری آماده سازی منابع آزمون کارشناسی ارشد و دکتری سراسری و وزارت بهداشت ،آزمونی سرتاسر با موفقیت و پیروزی را برای شما آرزومند است.
( www.sanjeshetakmili.ir ) برای اطلاعات بیشتر به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر مراجعه کرده یا با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ بیست خط تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.