قبولی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری از آنچه فکر می کنید به شما نزدیک تر است

موسسه سنجش امیرکبیر برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری، آزاد، وزارت بهداشت و فراگیر پیام نور؛ آزمون دکتری تخصصی سراسری، آزاد و وزارت بهداشت؛ آزمون علوم پایه پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، دامپزشکی، لیسانس به پزشکی و آزمون MSRT ،MHLE ،EPT ،UTEPT ،PNUEPT ،ILETS ،TOFEL خدمات ویژه‌ای ارائه می‌کند.

 

 برگ برنده سنجش امیرکبیر، پوشش همزمان تمام رشته های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های سراسری ،آزاد و وزارت بهداشت است

مدیرمسئول موسسه سنجش امیرکبیر معتقد است که فعالیت در کسب و کارهای آموزشی، با توجه به استراتژی و رسالت هر موسسه می‌تواند  در وضعیت فعلی خود باقی بماند و یا در این حوزه، آینده رو به رشدی داشته باشد که برای موسسه سنجش امیرکبیر گزینه دوم صادق است. مهندس لطف زمان در این زمینه  گفت: کارآفرینی و ایجاد کسب و کار در زمینه‌های آموزشی به نبوغ و خلاقیت نیازمند است، چرا که فعالیت در بسیاری از حوزه‌های دیگر، سودآورتری بیشتری نسبت به آموزش دارد.

وی ایده شکل‌گیری موسسه‌ی سنجش امیرکبیر را مربوط به سال ۱۳۷۸ دانست. وی افزود: در آن  زمان موسسات اندکی خدمات آموزشی برای شرکت در آزمون‌های کارشناسی ارشد ارائه می‌کردند. همچنین در منابع و کتاب‌های کمک آموزشی کارشناسی ارشد نیز ضعف‌ها و کمبودهای جدی‌ حس می‌شد.

لطف زمان اضافه کرد: به دلیل خلاءهایی که در این بازارآموزشی وجود داشت، حدود سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را همراه با تعدادی از دوستان، آغاز کردیم .وی خلاصه روند تکامل سنجش امیرکبیر را در یک نگاه به صورت زیر بیان کرد:

۱) سال ۷۸: ارائه بسته‌های آموزشی آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

۲) سال ۸۱: ثبت رسمی‌موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر

۳) سال ۸۷: ارائه بسته‌های آموزشی کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی

۴) سال ۸۸: ارائه بسته آموزشی دکتری دانشگاه آزاد

۵) سال ۸۹: ارائه بسته‌های آموزشی دکتری علوم پزشکی

۶) سال ۹۰: ارائه بسته آموزشی دکتری سراسری در تمامی‌گروه‌ها

۷) سال ۹۲: ارائه تمام خدمات آموزشی با برند سنجش امیرکبیر

۸)سال ۹۶: ارائه خدمات در تمامی‌رشته‌ها  و قطب کشاورزی ،دامپزشکی و هنر

عامل موفقیت؛ کیفیت در منابع آموزشی

به گفته‌ی مدیرمسئول موسسه سنجش امیرکبیر، این موسسه در شش سال اخیر توانسته است به گسترده‌ترین شبکه‌ی آموزش تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) کشور با بیش از ۸۰۰ رشته دانشگاهی تبدیل شود و سهم عمده‌ای از بازار را به دست آورد به طوری که در بسیاری از رشته‌ها تک منبع و قطب آن رشته است.

لطف زمان شاخص موفقیت در هر کسب و کاری را کیفیت محصول و خدمتی که ارائه می‌دهد دانست و افزود: پایین بودن سطح کیفیت و دلایل دیگر، گروهی از رقیبان را از دور خارج یا ورشکسته کرده است؛ بر همین اساس سنجش امیرکبیر برای پاسخگویی به نیازهای داوطلبان شرکت در آزمون‌های کارشناسی‌ ارشد و آزمون‌های دکتری، تلاش کرده نوآوری و خلاقیت‌های جدیدی را در محصولات آموزشی خود به کار برده است.

وی ادامه داد: علاوه بر بسته‌های آموزشی، آزمون‌های آزمایشی‌ آنلاین و مشاوره و برنامه‌ریزی این موسسه برگزار می‌کند. درضمن برگ برنده سنجش امیرکبیر، پوشش هم‌زمان تمام رشته‌های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌های سراسری، آزاد و وزارت بهداشت است به طوری که بسیاری از رشته‌های شناور و  تلفیقی(فنی و پزشکی) را فقط موسسه سنجش امیرکبیر در ایران خدمت رسانی می‌کند.

به طور خلاصه خدمات موسسه سنجش امیرکبیر به صورت زیر است:

۱) داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری، آزاد، وزارت بهداشت و فراگیر پیام نور

۲) داوطلبان آزمون دکتری  تخصصی سراسری، آزاد و وزارت بهداشت

۳) داوطلبان آزمون علوم پایه پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، دامپزشکی و لیسانس به پزشکی

۴) داوطلبان آزمون MSRT,MHLE,EPT,UTEPT,PNUEPT, ILETS,TOFEL

جدیدترین اخبار دکتری و کارشناسی ارشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *