منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی وزارت بهداشت

Artificial organs and auxiliary devices senior resources

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی، منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی (مشاوره آزمون ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ، برنامه ریزی آزمون ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
  ۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی – منابع ارتز و پروتز

۱- کتاب اطلس قطع عضو و اندام کمبود جراحی پروتز و توانبخشی (Atlas Of Amputations And Limb Deficiences Surgical Prosthetic And Rehabilitation)، مولفان اسمیت مایکل و جی بوکر، انتشارات Amer Academy of Orthopaedic.
۲- کتاب Aaos Atlas of Orthoses and AssistiveDevices، مولفان جان دی هسو، جان مایکل و جان فیسک، انتشارات Mosby.
۳- کتاب ارتز و پروتز در توانبخشی ارتز کودکان (Orthotics And Prosthetics In Rehabilation pediatric orthotics)، مولفان مایکل لاسردی و کارولین سی نیلسون، انتشارات McGraw-Hill.
۴- کتاب کاربرد بالینی ارتوز و پروتز در ارتوپدی، تالیف ذبیح¬ا حسن¬زاده، انتشارات جعفری.
۵- کتاب مرور جامع بر پروتزهای اندام تحتانی، تالیف حسن سعیدی، انتشارات قلم علم.
۶- کتاب ارتزها در بیماری‌های ستون‌فقرات و اندام فوقانی، تالیف حسن سعیدی، انتشارات قلم علم.
۷- کتاب ارتوزهای اندام تحتانی، تالیف مسعود حیدرنژاد، انتشارات اندیشه رفیع.
۸- کتاب راهنمای جامع ارتزها، تالیف حسن سعیدی، انتشارات رجاء تهران.
۹- جزوه ارتزها و پروتزها، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۱۰- جزوه ارتز و پروتزها دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۱۱- جزوه ارتزها و پروتزها، دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۱۲- جزوه ارتزها و پروتزها، موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه ارتز و پروتز سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی – منابع بیومکانیک و کینزیولوژی

۱- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی- اسکلتی (Kinesiology of the musculoskeletal syste) مجموعه شانه، تالیف دونالد نیومن، ترجمه هلاکو محسنی‌فر و عبداله طیبی، انتشارات ستایش هستی.
۲- کتاب ساختار و عملکرد مفصل (Joint Structure and Function) “ستون مهره‌ای” ،تالیف لوانجی، نورکین، ترجمه عبداله طیبی، هلاکو محسنی‌فر و زینت آشناگر، انتشارات قلم علم.
۳- کتاب مدیریت بیماریهای شایع عضلانی اسکلتی (Management of Common Musculoskeletal Disorders)، تالیف دارلن هرتلینگ و راندولف کسلر، انتشارات Lippincott Williams & Wilkins.
۴- کتاب فیزیولوژی اتصالات (The Physiology of the Joints)، تالیف آی آ کاپانجی، انتشارات Mathematicsematical Physics.
۵- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: رویکرد کلینیکی فیزیوتراپی “مچ پا”، تالیف هلاکو محسنی فر و زینت آشناگر، انتشارات قلم.
۶- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی “مجموعه آرنج و ساعد”، تالیف دونالد نیومن، ترجمه هلاکو محسنی‌فر و عبداله طیبی، انتشارات قلم علم.
۷- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: رویکرد کلینیکی فیزیوتراپی “زانو” ، تالیف محمدرضا پوراحمدی و هلاکو محسنی‌فر، انتشارات قلم علم.
۸- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: ستون مهره ای، تالیف عالیه دریابر و هلاکو محسنی فر، انتشارات قلم علم.
۹- کتاب بیومکانیک و حرکت‌شناسی اندام فوقانی (براساس منابع نورکین و نیومن)، تالیف حسین کریمی، انتشارات نخل.
۱۰- کتاب بیومکانیک ستون فقرات و قفسه صدری، تالیف یحیی سخنگویی، محمود اکبری و احمد نجفی، انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۱۱- کتاب مقدمه‌ای بر بیومکانیک ستون فقرات (براساس منابع نورکین و نیومن)، تالیف فرشاد اخوتیان و رویا مهدی خانی، انتشارات مولف اول.
۱۲- جزوه بیومکانیک، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۱۳- جزوه بیومکانیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۱۴- جزوه بیومکانیک دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۱۵- جزوه بیومکانیک موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۶- جزوه بیومکانیک سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی – منابع معاینه و ارزیابی

۱- کتاب بررسی و ارزیابی عملکرد عضلات “پوسچر و درد” (Muscle: Testing and Function )(جلد ۱)، تالیف فلورنس پیترسون کندل، الیزابت کندل مک کریری و پاترشیا جیس پروانس، مترجمان علی‌رضا سرمدی و بهاره حاج قنبری، انتشارات سرمدی.
۲- کتاب بررسی و ارزیابی عملکرد عضلات “درجه بندی قدرت عضلات ” (Muscle: Testing and Function) (جلد ۲)، تالیف فلورنس پیترسون کندل، الیزابت کندل مک کریری و پاترشیا جیس پروانس، مترجمان علی‌رضا سرمدی و بهاره حاج قنبری، انتشارات سرمدی.
۳- کتاب اندازه گیری از طیف وسیعی مشترک حرکت و عضله طول (ریس) (Measuring of the joint range of motion and muscle length (Reese)، مولف جان جی گرهارد، انتشارات Hans Huber Pub.
۴- کتاب تست عضله (Muscles Testing)، مولف دنیل، انتشارات W B Saunders Co.
۵- کتاب ارزیابی دستی قدرت عضلانی و دامنه حرکتی مفاصل، تالیف زهرا فخاری، انتشارات نخل.
۶- جزوه معاینه و ارزیابی، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۷- جزوه معاینه و ارزیابی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۸- جزوه معاینه و ارزیابی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۹- جزوه معاینه و ارزیابی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۰- جزوه معاینه و ارزیابی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی – منابع ارتوپدی

۱- کتاب اصول ارتوپدی آدامز(Outline of Orthopaedice) ، تالیف دیوید هامبلن و همیش آر.دبلیو سیمپسن، مترجمان حسن قندهاری و عبدالحسین ستوده نیا، انتشارات کتاب ارجمند.
۲- کتاب ارتوپدی، تالیف کری اچ چیویر و جانیس ال. هینکل، انتشارات جامعه نگر.
۳- جزوه ارتوپدی، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۴- جزوه ارتوپدی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۵- جزوه ارتوپدی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۶- جزوه ارتوپدی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۷- جزوه ارتوپدی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد اعضای مصنوعی

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد اعضای مصنوعی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد اعضای مصنوعی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد اعضای مصنوعی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد اعضای مصنوعی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد اعضای مصنوعی (مشاوره ارشد اعضای مصنوعی ، برنامه ریزی کنکور ارشد اعضای مصنوعی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد اعضای مصنوعی را در برنامه خود قرار دهید.

 

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

منابع ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

 

Master’s resources for artificial organs and auxiliary devices

Master’s resources for artificial organs and auxiliary equipment if properly selected, is the first correct step on the path toward admission to the Masters of Artificial Persons Examination and auxiliary materials of the Ministry of Health. Therefore, the Department of Medical Sciences of Amirkabir University of Medical Sciences evaluates Amir Kabir to facilitate the access of undergraduate undergraduate candidates. Senior members of artificial and auxiliary devices, master test materials for artificial organs and auxiliary materials, so that volunteers without artificial intelligence and auxiliary master’s counseling advice, even if they themselves wish to independently request the resources for advanced examination of artificial organs and aids Provide this Can be done. Senior Auxiliary Students and Assistants are advised to use the educational package (books and specialist manuals) needed for advanced coursework and auxiliary materials (for the following reasons), but if they insist that resource reference books Senior members of artificial organs and auxiliary equipment. It is recommended that, along with the references provided, the Consultation and Planning Master’s Program of Artificial Persons and Aids (Senior Examination of Artificial Inspectors and Aids, Advanced Artificial Injury and Instrumentation Test Planning Auxiliary) by Amir Kabir’s method of assessment, which is the method of master’s study planning Senior prosthetics and assistive devices that can provide the minimum time, maximum use them. So, again, the volunteer will be repeated to be sure to get the answer, planning the master’s degree of artificial limbs and aids in your program.

منابع ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره ارشد وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۹- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۰- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۱- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۲- نتایج ارشد وزارت بهداشت

۱۳- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۴- شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۵- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۷- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲ , منابع ارشد اعضای مصنوعی, منابع ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع ارشد اعضای مصنوعی ۱۴۰۲, منابع کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, منابع کنکور ارشد اعضای مصنوعی, آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,آزمون ارشد اعضای مصنوعی, کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, کنکور ارشد اعضای مصنوعی, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سراسری , ارشد اعضای مصنوعی , کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , گرایش های کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , گرایش های ارشد اعضای مصنوعی , بهترین گرایش اعضای مصنوعی , رشته های کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,به روز ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, بهترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, برترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی

 

 

* آموزش بهداشت

* آمار زیستی

* اپیدمیولوژی

* اتاق عمل

* اعضای مصنوعی

* اقتصاد بهداشت

* ارگونومی

* اکولوژی انسانی

* انفورماتیک پزشکی

* ارزیابی فناوری سلامت

* بینایی سنجی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

* تاریخ علوم پزشکی

* تکنولوژی گردش خون

* کاردرمانی

** مجموعه فیزیک پزشکی

* رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

* فیزیک پزشکی

** مجموعه مامایی

* مامایی

* مشاوره در مامایی

** علوم آزمایشگاهی ۲

* ایمنی شناسی

* خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون

 

* رفاه اجتماعی

* مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

* گفتار درمانی

* مددکاری اجتماعی

* مدیریت توانبخشی

* مهندسی پزشکی بیوالکتریک

* مهندسی پزشکی زیست مواد

* مهندسی بهداشت حرفه ای

* مدیریت سلامت ایمنی و محیط زیست

* میکروب شناسی مواد غذایی

* نانوتکنولوژی پزشکی

** مجموعه آموزش پزشکی

* برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

* تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

** مجموعه بهداشت محیط

* سم شناسی محیط

* مدیریت پسماند

* مهندسی بهداشت محیط

* بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

* بهداشت پرتو ها

** علوم آزمایشگاهی ۱

* بیوشیمی بالینی

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک انسانی

 

* کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

* حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین

* ژورنالیسم پزشکی

* سلامت سالمندی

** پرستاری

* روان پرستاری

* پرستاری داخلی جراحی

* پرستاری سلامت جامعه

* پرستاری کودکان

* پرستاری نظامی

* پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

* پرستاری توانبخشی

* پرستاری اورژانس

* پرستاری مراقبت های ویژه

* پرستاری سالمندی

* مدیریت پرستاری

** مجموعه روانشناسی

* روانشناسی بالینی

* بهداشت روان

* روانشناسی سلامت

* روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

** مجموعه فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی ورزشی

 

* سلامت و ترافیک

* شنوائی شناسی

* علوم تشریحی

* علوم و صنایع غذائی

* فیزیولوژی

* فناوری تصویر برداری پزشکی

* فناوری اطلاعات سلامت

** علوم آزمایشگاهی ۳

* قارچ شناسی پزشکی

* میکروب شناسی

* ویروس شناسی پزشکی

* انگل شناسی

** مجموعه علوم تغذیه

* علوم تغذیه

* علوم تغذیه در بحران و حوادث غیرمترقبه

* علوم بهداشتی در تغذیه

* تغذیه بالینی

* تغذیه ورزشی

** داروسازی

* شیمی دارویی

* کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

* سم شناسی

* ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

83 پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر خانوم پرنیان
   دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی به شرح ذیل می باشد:
   ارتزوپروتز/ کینزیولوژی و بیومکانیک/ معاینه و ارزیابی/ ارتوپدی/ زبان عمومی

   پاسخ
 1. کریمی
  کریمی گفته:

  خسته نباشید
  برای درس معاینه و ارزیابی برای آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی چه کتاب هایی رو داخل پکیج میگذارید؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر خانوم یا آقای کریمی
   به ازای هر درس امتحانی، یک کتاب داخل بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی گذاشته می شود که به صورت درس، نکته و تست است.

   پاسخ
 2. مریم کریمی
  مریم کریمی گفته:

  سلام در مورد منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی یه سوال داشتم این منابع رو برای آزمون بخونیم کافی هست. ؟ امکانش هست درصد درس ها رو اعلام کنید؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر خانم مریم کریمی
   مولفان ما در سنجش امیر کبیر تمام تلاش خود را نموده اند تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی، جامع و کامل باشد تا نیازی به مطالعه حجم عظیم منابع نداشته باشید.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر آقای سعید
   برای آگاهی از ضرایب دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 3. مریم توکلی
  مریم توکلی گفته:

  خسته نباشید
  من منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وزارت بهداشت از موسسه تون خریداری کردم چقد طول میکشه بدستم برسه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   باسلام
   از زمان ثبت نام منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی حداکثر یک هفته کاری زمان میبره تا پکیج دریافت کنید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سریه
   درس کینزیولوژی و بیومکانیک در آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی دارای ضریب ۲ می باشد.

   پاسخ
 4. سمیه کاشان زاد
  سمیه کاشان زاد گفته:

  خسته نباشید
  مشاوره تلفنی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیر کبیر در چه حد می باشد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سمیه کاشان زاد
   مشاوره تلفنی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی، مشاوره ای کلی و بیشتر مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی می باشد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای محمد علی کامرانی
   برای آگاهی از میزان تخفیف بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم بیتا
   برای پیگیری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. سلما
  سلما گفته:

  سلام صبح بخیر
  بسته کامل منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی را از موسسه شما تهیه کردم، خواستم بدونم آزمونهای آزمایشی از چه تاریخی شروع میشه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سلما
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی از اواخر اسفند ماه آغاز و تا اوایل تیر ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای امین
   برای خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی می توانید تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام به ثبت سفارش نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. سحر حاجی زاده
  سحر حاجی زاده گفته:

  با سلام خسته نباشید
  ببخشید آیا امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سحر حاجی زاده
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای امیرحسین کاوه
   آزمون ارشد اعضای مصنوعی در تیر ماه سال آینده برگزار می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 7. امیرمحمد
  امیرمحمد گفته:

  سلام و خسته نباشید
  آیا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیرکبیر به روز هستند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای امیرمحمد
   کتاب های موجود در پکیج منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی، طبق آخرین تغییرات به روزرسانی می گردند.

   پاسخ
 8. امیرعلی
  امیرعلی گفته:

  وقت بخیر
  شما در پکیج منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی برای دروس تخصصی چند تا کتاب ارائه می دید و معمولا چند صفحه هستند؟خیلی ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای امیرعلی
   برای کسب اطلاعات دقیق از محتویات پک کنکور ارشد اعضای مصنوعی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی می باشد، کلاس حضوری برگزار نمی کند، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   مجموعه جزوات پکیج کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصوعی به صورت درسنامه نکته و تست می باشد، برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از محتویات بسته با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 9. مجیدی
  مجیدی گفته:

  با عرض خسته نباشید. من سال گذشته پک آموزشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی را خریداری کردم اما کنکور قبول نشدم. میتونم امسال فقط از آزموناتون استفاده کنم؟ و اینکه آزمونها همون آزمونهای پارسال هست یا سوالاش عوض میشه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر (آقا/خانم) مجیدی
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی هر ساله بروز رسانی می شوند، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم فرزانه انصاری
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی می باشد، برای دریافت اطلاعات از این رشته می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 10. narges
  narges گفته:

  سلام می خواستم بدونم هزینه این بسته چقدره ؟و اینکه خود کتابایی که اسم بردین تو بسته هست یا اینکه جزوه از نکات کنکوری و مهم شه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   سنجش امیرکبیر ارایه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی می باشد. جزوات این پک به صورت درسنامه نکته و تست می باشند. برای دریافت اطاعات در مورد قیمت و محتویات بسته می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 11. بهرامی
  بهرامی گفته:

  سلام خسته نباشید
  دو روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی رو خریداری کردم اما هنوز کتب ارشد اعضای مصنوعی دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی به دستم برسه؟ ضمنا در شهر اصفهان هستم گفته بودید سفارش بدی زود میفرستیم
  تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   پس از ثبت سفارش بسته منابع آرمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی حداکثر یک هفته کاری زمان می برد تا این بسته به دست شما برسد برای پیگیری بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 12. shakib
  shakib گفته:

  سلام
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی علوم پزشکی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی وزارت بهداشت را اعلام کنید، شهرستان هستم نمیتونم برای شرکت در آزمون به تهران بیام باید چکار کرد؟
  خیلی تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار میگردد و نیاز به مراجعه حضوری ندارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 13. زهره
  زهره گفته:

  سلام
  یه سوال دارم
  آیا داخل بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی، جزوات دانشگاهی ارائه میدهید که به صورت درسنامه و نکته و تست هستند یا جزوات سنجش امیرکبیر با جزوات دانشگاهی متفاوت هستند؟ میخوام بدونم همون جزوات دانشگاهی که از دوستام گرفتم رو برای منابع کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی علوم پزشکی میدهید یا فرق دارند؟
  خیلی تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم زهره
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج امتحان کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، جزوات این پک آموزشی به صورت درسنامه، نکته و تست می باشند، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 14. مریم
  مریم گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی رو دیدم خیلی خوبه، کامل آورده شده، مولفان جزوات منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیرکبیر چه کسانی هستند؟ آیا تخفیف دارید یا همین قیمتی که در سایت گفته شده است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم مریم
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، گروه مولفان این موسسه دانشجویان و اساتید برتر دانشگاه ها می باشند، برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط تخفیف می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 15. اطاعتی
  اطاعتی گفته:

  سلام
  منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی سایت سنجش امیرکبیر رو چک کردم نسبت به سایت های دیگه خیلی کامل تر هست باورم نمیشه مولفی برای نوشتن کتاب از این همه منابع استفاده کرده باشه، لطفا به من جواب بدید که آیا منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی برای دروس مختلف واقعا از منابعی که نوشته شده استفاده شده یا جنبه تبلیغاتی دارند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارایه دهنده بسته منابع
   آزمون ارشد اعضای مصنوعی میباشد . و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از محتویات این بسته آموزشی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 16. کمالی
  کمالی گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  بنده قصد خرید بسته پایه کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیرکبیر را دارم، ولی امکان مراجعه حضوری برای مشاهده جزوات این بسته را قبل از خرید ندارم، آیا امکان مشاهده جزوات کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی به صورت غیر حضوری هم وجود دارد؟
  ممنونم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر ارایه دهنده بسته های طلایی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی میباشد و مولفان این مجموعه تمام تلاش خود را کرده اند که بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی را کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد برای مشاهده نمونه جزوات میتوانید حضوری اقدام کنید و یا درخواست خود را با عنوان اسم کد رشته و مقطع به آدرس ایمیل sanjesh_portal@yahoo.com ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند

   پاسخ
 17. کمالی
  کمالی گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  بنده قصد خرید بسته پایه دکتری ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیرکبیر را دارم، ولی امکان مراجعه حضوری برای مشاهده جزوات این بسته را قبل از خرید ندارم، آیا امکان مشاهده جزوات اعضای مصنوعی به صورت غیر حضوری هم وجود دارد؟
  ممنونم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر ارایه دهنده بسته های طلایی ارشد اعضای مصنوعی میباشد و مولفان این مجموعه تمام تلاش خود را کرده اند که بسته منابع آزمون اعضای مصنوعی را کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد برای مشاهده نمونه جزوات میتوانید حضوری اقدام کنید و یا درخواست خود را با عنوان اسم کد رشته و مقطع به آدرس ایمیل sanjesh_portal@yahoo.com ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند

   پاسخ
 18. کمالی
  کمالی گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  بنده قصد خرید بسته پایه ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیرکبیر را دارم، ولی امکان مراجعه حضوری برای مشاهده جزوات این بسته را قبل از خرید ندارم، آیا امکان مشاهده جزوات اعضای مصنوعی به صورت غیر حضوری هم وجود دارد؟
  ممنونم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر ارایه دهنده بسته های طلایی ارشد اعضای مصنوعی میباشد و مولفان این مجموعه تمام تلاش خود را کرده اند که بسته منابع آزمون اعضای مصنوعی را کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد برای مشاهده نمونه جزوات میتوانید حضوری اقدام کنید و یا درخواست خود را با عنوان اسم کد رشته و مقطع به آدرس ایمیل sanjesh_portal@yahoo.com ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند

   پاسخ
 19. ghasemi
  ghasemi گفته:

  سلام
  بسته کنکور ارشد اعضای مصنوعی رو خریدم سی دی نحوه نگارش مقالات علمی و ISI باز نمیشه نمیدونم باید چکار کنم باز بشه لطفا راهنمایی کنید بدونم مشکل از سی دی رام هست یا سی دی؟ دوست دارم همراه کتب آزمون ارشد اعضای مصنوعی علوم پزشکی که میخونم سی دی ISI رو هم مشاهده کنم.

  پاسخ
 20. zahra
  zahra گفته:

  سلام
  من بسته منابع کنکور ارشد اعضای مصنوعی رو خریدم سی دی درسی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی رو باز میکنم باز نمیشه مثل اینکه داخل سی دی اعضای مصنوعی علوم پزشکی خالی هست باید چکار کنم؟
  ممنون

  پاسخ
 21. سارا محمدی
  سارا محمدی گفته:

  سلام
  پکیج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اعضای مصنوعی رو خریداری کردم کتابی با عنوان قانون جذب و راز قبولی در کنکور داخل بسته منابع ارشد وزارت بهداشت اعضای مصنوعی وجود داره این کتاب چیست و باید با زمان بندی خاصی مطالعه کنم؟
  از سایت و خدمات خوبتون ممنون

  پاسخ
 22. مهراد
  مهراد گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی رو خریداری کردم گفته بودید کتاب نحوه نگارش مقالات علمی و ISI داخل پکیج ارشد اعضای مصنوعی علوم پزشکی میدهید اما داخل بسته نیست و کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور که در سایت ندیدم داخل بسته ارشد اعضای مصنوعی هست لطفا توضیح دهید چرا یک کتاب زیاد و یک کتاب کم است آیا هردوی این کتب برابر هستند؟
  ممنون

  پاسخ
 23. اکرم
  اکرم گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی داخل سایت سنجش امیرکبیر خیلی خوب و کامل هستند، یکی از دوستام سال گذشته از شما بسته آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی رو خریداری کرده و رتبه یک رقمی آورده، به من توصیه کرده از منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر استفاده کنم، دوستم میگه با شما به عنوان مولف و ویراستار جزوات همکاری میکنه، وقتی رتبه های برتر برای تالیف جزوات سنجش امیرکبیر همکاری میکنند اطمینان من رو بالا برده و قصد خرید دارم لطفا راهنمایی کنید چطور منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وزارت بهداشت سنجش امیرکبیر رو خریداری کنم؟
  تشکر

  پاسخ
 24. ابوالفضل
  ابوالفضل گفته:

  ضمن عرض سلام خدمت مشاور محترم سنجش امیرکبیر
  منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیرکبیر رو به صورت تکدرس و فقط دروس تخصصی این رشته میخواهم اما میخواهم سی دی درسی دانشگاهی که همراه بسته آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ارائه میدهید رو به همراه مشاوره برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی هم داشته باشم لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  پاسخ
 25. محمد
  محمد گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی علوم پزشکی رو برای قبولی در دانشگاه روزانه شهر تهران میخوام، آیا بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیرکبیر نیاز من رو برای قبولی در این آزمون پوشش میده؟ همین رو بخونم کافیه؟
  لطف کنید زودتر جواب بدید ممنون میشم میخوام هرچه سریعتر خریداری کنم و شروع کنم
  ممنون

  پاسخ
 26. ماعده
  ماعده گفته:

  سلام
  پکیج کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی رو خریداری کردم کتابی با عنوان قانون جذب و راز قبولی در کنکور داخل بسته منابع ارشد اعضای مصنوعی علوم پزشکی وجود داره این کتاب چیست و این که حتما باید بخونیم این کتاب رو؟
  از سایت خوبتون ممنون

  پاسخ
 27. حانیه
  حانیه گفته:

  سوالی داشتم در مورد درصد درس ها در آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی اگه کسی بالای ۸۰ بزنه درس های اختصاصی رو بزنه و درس زبان رو ۱۰ درصد بزنه اون نمیتونه از ارشد وزارت بهداشت قبول بشه

  پاسخ
 28. خدام
  خدام گفته:

  سلام مشاور محترم
  من پکیج نقره ای ارشد اعضای مصنوعی تهیه کرده ام ولی ازمونهای آن همراش نیست چیکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   با سلام داوطلب گرامی
   با توجه به سیاست موسسه بعضا ازمون های آزمایشی بعضی رشته ها و در اینجا رشته شما یعنی ارشد اعضای مصنوعی همراه پکیج ارسال می شود گاهی اوقات به توجه به خاطر تغییرات یا به بعضا آدپدیت سوالات یا بازطراحی تست یا موارد دیگر همانند الزام دانشجو به خواندن دروس و سپس مراجعه به آزمون ها معمولا از ۲ مانده به کنکور برای داوطب ارسال می شود.

   پاسخ
 29. elnaz
  elnaz گفته:

  سلام
  بسته آموزشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وزارت بهداشت رو به همراه آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی علوم پزشکی را میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی خیلی کامل است ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
 30. علی اکبر موسوی
  علی اکبر موسوی گفته:

  وقت بخیر،
  من می‌خوام دو پکیج تهیه کنم، برای خودم و همسرم
  آیا تخفیف قابل توجهی برای این پکیج وجود داره؟
  در ضمن می‌خوام هردو پکیج طلایی باشن.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *