منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی دانشگاه سراسری و آزاد کد ۱۵۰۶

Immunology senior resources

منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی دانشگاه سراسری و آزاد است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی، منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی (مشاوره آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ، برنامه ریزی آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

آیا علاوه بر منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی، خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

 

کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

کتاب های تکدرس و منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب و منابع کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

 

ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

ویژگی های بارز بسته منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر

منابع آزمون ارشد سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی سراسری و آزاد

 

گرایش های رشته کارشناسی ارشد مجموعه دامپزشکی سراسری و آزاد عبارتند از:

۱۵۰۱ انگل شناسی دامپزشکی

۱۵۰۲ فیزیولوژی دامپزشکی

۱۵۰۳ قارچ شناسی دامپزشکی

۱۵۰۴ بافت شناسی دامپزشکی

۱۵۰۵ باکتری شناسی دامپزشکی

۱۵۰۶ ایمنی شناسی دامپزشکی

۱۵۰۷ بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی دامپزشکی

۱۵۰۹ بیوشیمی بالینی دامپزشکی

 

گرایش رشته کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی سراسری و آزاد عبارت است از:

کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی – منابع زبان عمومی

۱- کتاب گرامر کاربردی زبان انگلیسی، شهاب اناری و همکاران، انتشارات مبتکران.
۲- کتاب گرامر زبان انگلیسی، عباس فرزام، انتشارات باستان.
۳- کتاب تافل رهنما، ابراهیم نظری تیموری، انتشارات رهنما.
۴- کتاب ۵۰۴ واژه ضروری تافل، انتشارات جنگل.
۵- کتاب مجموعه سوالات کارشناسی ارشد زبان عمومی، انتشارات سازمان سنجش و آموزش کشور.
۶- جزوه زبان عمومی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۷- Saheli, Mohamad, Vocabulary for TOEFL and MA candidates of TOEFL. Koye Kosar Press.
۸- جزوه زبان عمومی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی – منابع زبان تخصصی ایمنی‌شناسی دامپزشکی

۱- کتاب فرهنگ دامپزشکی: انگلیسی – فارسی، مولف مسعود هاشمی، انتشارات فرهنگ جامع.
۲- کتاب واژگان دامپزشکی: انگلیسی ـ فارسی، فارسی ـ انگلیسی، مولفان بیژن رادمهر و احمدرضا محمدنیا، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۳- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته دامپزشکی (English for the Students of Veterinary Medicine)، تالیف مسعود تشفام، حمیده معرفت و شهرام جلیل‌ زاده، انتشارات سمت.
۴- کتاب راهنمای کامل انگلیسی برای دانشجویان رشته علوم دامی، مولفان حسن کرکی و مریم ثنایی‌زاده، انتشارات آییژ.
۵- کتاب زبان تخصصی علوم دامی، مولف شهرام نصابیان، انتشارات دیباگران تهران.
۶- کتاب راهنمای انگلیسی برای دانشجویان علوم دامی، مولف ابراهیم جدیری سلیمی، حسن عدالت نمین و فرهاد توحیدی، انتشارات واژه.
۷- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته علوم دامی (English for the students of animal science)، مولفان حسن عدالت نمین و ابراهیم جدیری سلیمی، انتشارات سمت.
۸- کتاب فرهنگ کشاورزی و منابع طبیعی، شامل تعریف و معادل فارسی واژه های علمی، علوم دامی، مولف غلامرضا ستوده، مترجمان محمدرضا داهی، نصرالله سفیدبخت و سیدمحمد اشکان، انتشارات دانشگاه تهران.
۹- فرهنگ نوین کشاورزی و منابع طبیعی، جلد پنجم: علوم دامی، مولفان نصرالله سفیدبخت، علی نیکخواه، مرادعلی زهری، محمدجواد ضمیری، فریدون افتخاری شاهرودی، انتشارات دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۱- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۱۲- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی – منابع ایمونولوژی

۱- کتاب ایمنی شناسی دامپزشکی، مولف ایان تیزارد، مترجمان محمد ربانی و محمدرضا محزونیه، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب ایمنی شناسی و سرم شناسی، تالیف بیژن پارساپور، بهنام قلعه نوئی، جمال الدین گهرنژاد، علیرضا لطفی کیان، محمدرضا مهرابی، انتشارات ارجمند.
۳- کتاب اصول ایمنی شناسی پایه و تکنیک های رایج تشخیص سرولوژیکی – مولکولی در بیماری های عفونی دامپزشکی، تالیف زهرا صلاحی، انتشارات آوای فهیم.
۴- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: صور مختلف واکنشهای ایمنی، سیستم ایمنی و ساختمان آن، پادگن ها و پادتن‌ها، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۵- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: پاسخهای ایمنی، سرم شناسی و آزمایشهای سرمی، ایمنی و ایجاد مقاومت، واکسیناسیون و واکسنها، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۶- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: مقاومت در برابر باکتریها و ویروسها، ایمنی در برابر انگلها، حساسیت و التهاب، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۷- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: بیماریهای ایمنی، اختلالات در فعالیت ایمنی، نارسایی ها و تومرها، عوامل تغییر دهنده واکنشهای بیولوژیکی، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۸- کتاب اصول ایمنی شناسی دامپزشکی، تالیف ایان تیزارد، ترجمه احمد شیمی، انتشارات کتاب آذرگان.
۹- جزوه ایمونولوژی دامپزشکی و سرم شناسی دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه ایمنی شناسی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۱۱- جزوه ایمونولوژی و سرم شناسی دانشگاه شیراز.
۱۲- جزوه ایمنی شناسی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۳- جزوه ایمنی‌شناسی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه ایمنی شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی – منابع باکتری‌شناسی

۱- باکتری شناسی واکر (عمومی – اختصاصی)، مترجمان حبیب ضیغمی، داود اسماعیلی و بهاره حاجی خانی، انتشارات اندیشه رفیع.
۲- کتاب اصول باکتری شناسی دامپزشکی، مولف جی.آر.کارتر-دارلاجی. وایس، مترجمان ملاحت احمدی و حبیب دستمالچی، انتشارات جهاد دانشگاهی ارومیه.
۳- کتاب اصول باکتری شناسی دامپزشکی، تالیف گوردون آر کارتر، ترجمه حبیب دستمالچی و ملاحت احمدی، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه ارومیه).
۴- کتاب مروری بر میکروب شناسی و بیماریهای میکروبی (باکتری شناسی)، مولف کویین و همکاران، مترجمان تقی زهرایی صالح و جلال شایق، انتشارات دانشگاه تهران.
۵- کتاب مرور فشرده میکروب شناسی و بیماری های میکروبی دام، مترجم پیمان زارع، انتشارات اطلس.
۶- کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده باکتری شناسی، محمدزاده قومیان و همکاران، انتشارات پریور.
۷– کتاب مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده آزمونهای پیش درمانگاهی دامپزشکی، مولف محمدحسن بی کیفی ممقانی، انتشارات پریور.
۸- کتاب درسنامه جامع علوم پایه و پیش درمانگاهی دامپزشکی، مولفان جلیل پورحاجی، مهران پرتوی و حسین گلیوری، انتشارات تایماز.
۹- جزوه باکتری شناسی عمومی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه باکتری شناسی عمومی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۱۱- جزوه باکتری شناسی عمومی دامپزشکی دانشگاه شیراز.
۱۲- جزوه باکتری شناسی عمومی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۳- جزوه باکتری شناسی عمومی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه باکتری شناسی عمومی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی – منابع ویروس‌شناسی

۱- کتاب ویروس شناسی دامپزشکی: بخش بیولوژی ویروس ها، مولف فرانک جان فنر، مترجم هادی کیوانفر، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب ویروس شناسی دامپزشکی: بخش بیماریها، مولف اف.جی. فنر، مترجم هادی کیوانفر، انتشارات دانشگاه تهران.
۳- کتاب ویروس شناسی دامپزشکی، مولف هادی پورتقی، انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی (واحد کرج).
۴- کتاب مروری کوتاه بر میکروب شناسی دامپزشکی (بخش قارچ شناسی و ویروس شناسی)، تالیف پی.جی. کوئین، بی.کی. مارکی، مترجمان منصور بیات و عطا یزدان پناه، انتشارات راز نهان.
۵- کتاب فرهنگ لغات ویروس شناسی دامپزشکی، تالیف عباس عالمیان، انتشارات پرتو واقعه.
۶- کتاب خصوصیات کلی ویروسها در دامپزشکی، تالیف پرویز شافعی، انتشارات کامیار.
۷- کتاب تشخیص بیماری های ویروسی در دامپزشکی، تالیف کاسترو آنتونی، ترجمه مسعودرضا صیفی آبادشاپوری و رحیم پیغان، انتشارات دانشگاه شهید چمران (اهواز).
۸- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۹- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۱۰- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی دانشگاه شیراز.
۱۱- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۲- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی – منابع اصول انگل‌شناسی دامپزشکی

۱- کتاب انگل شناسی تشخیصی دامپزشکی، مولف چارلزمکی هندریکس، مترجمان موسی توسلی و ناصر حقوقی‌راد، انتشارات دانشگاه ارومیه.
۲- کتاب انگل شناسی دامپزشکی: کتاب راهنمای جامع، مولف ویلیام جی فوریت، مترجمان ثریا نائم، حامد سیفی، احمد رضائیان و صادق خرمی محب سراج، انتشارات دانشگاه ارومیه.
۳- کتاب تک یاخته شناسی دامپزشکی، مولف موسی توسلی، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه ارومیه).
۴- کتاب انگل شناسی، مولفان محمدرضا صادقی، حیدر حیدری و جمال قره خانی، انتشارات دانشگاه بوعلی سینا.
۵- کتاب مروری بر انگل شناسی دامپزشکی، کرم ها، بندپایان، و تک یاختگان، تالیف شاهرخ رنجبربهادری و عماد چنگیزی، انتشارات نوربخش.
۶- کتاب انگل شناسی دامپزشکی: برای دامپزشکان، تالیف لوراریکارد بال وبر، ترجمه حسن نایب زاده و سارا محمدعلی گل، انتشارات دانشگاه لرستان.
۷- کتاب بیماریهای تک یاخته ای در دامپزشکی (حیوانات خانگی)، تالیف محمد عباس نیا و بهمن مصلی نژاد، انتشارات کردگار.
۸- انگل شناسی دامپزشکی روش های آزمایشگاهی، تالیف موری جی کندی، جان دی، مک کینون، گری دبلیو هیگز، ترجمه سعیدرضا نوراللهی، انتشارات دانشگاه شهید باهنر (کرمان)
۹- کتاب روش کار آزمایشگاه تک یاخته شناسی دامپزشکی، تالیف موسی توسلی، انتشارات دانشگاه ارومیه.
۱۰- کتاب مجموعه پرسش و پاسخ های انگل شناسی دامپزشکی (کرم شناسی): کاردانی – کارشناسی – کارشناسی ارشد – دکترا، تالیف جمال قره خانی، انتشارات روز اندیش.
۱۱- کتاب انگل شناسی دامپزشکی (ترجمه بخشهای مربوط به تک یاخته)، تالیف مارک ا. تیلور، آر.ال کوپ، انتشارات ارم شیراز.
۱۲- کتاب انگل شناسی دامپزشکی (خلاصه درس، پرسش های چهارگزینه‌ای و پاسخنامه تشریحی)، مولفان میثم تهرانی شریف و بهار شمشادی، انتشارات دیباگران تهران.
۱۳– کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده آزمونهای پیش درمانگاهی دامپزشکی، مولف محمدحسن بی کیفی ممقانی، انتشارات پریور.
۱۴- کتاب درسنامه جامع علوم پایه و پیش درمانگاهی دامپزشکی، مولفان جلیل پورحاجی، مهران پرتوی و حسین گلیوری، انتشارات تایماز.
۱۵- جزوه تک‌یاخته‌شناسی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۶- جزوه انگل شناسی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۱۷- جزوه انگل شناسی دامپزشکی دانشگاه تبریز.
۱۸- جزوه انگل شناسی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۹- جزوه انگل شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی – منابع بیوشیمی

۱- کتاب اصول بیوشیمی لنینجر، تالیف آلبرت لنینگر، مایکل کاکس و دیویدلی نلسون، مترجم رضا محمدی، انتشارات آییژ.
۲- کتاب بیوشیمی عمومی دامپزشکی، تالیف مهرداد شمس الدینی بافتی، انتشارات خدمات فرهنگی کرمان.
۳- کتاب بیوشیمی عمومی: برای رشته های کشاورزی و دامپزشکی، تالیف علیرضا صفامهر، انتشارات حق شناس.
۴- کتاب بیوشیمی درمانگاهی دامپزشکی، تالیف شهاب‌الدین صافی، سیدعلی مجابی، ناهید اطیابی، زهره خاکی، غلامحسین خواجه، جلال صابری شکیب، مجید محمدصادق، پروانه خضرایی نیا، سعید نظیفی حبیب آبادی، مهرداد مهری، محمدرضا رشیدی نیا و ملیحه پورکبیر، انتشارات نوربخش.
۵- کتاب بیوشیمی دامپزشکی: خلاصه درس، پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی (ویژه آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری)، تالیف میثم تهرانی شریف، انتشارت دیباگران تهران.
۶- کتاب درسنامه جامع بیوشیمی، خیرالله رفیعی و امیر ساسان توتونچی، انتشارات اندیشه رفیع.
۷- کتاب بیوشیمی عمومی (جلد ۱ و۲)، تالیف پرویز شهبازی و ناصر ملک نیا، انتشارات دانشگاه تهران.
۸- کتاب اصول بیوشیمی (Principles of Biochemistry) هارپر با بهره‌گیری از کتابهای Devlin و Lehninger، تالیف حامد افتخاری، ناصر ملک نیا، انتشارات کتاب میر.
۹- کتاب بیوشیمی استرایر (Strayer)، تالیف لوبرت استرایر، جرمی مارک برگ و جان تیمشکو، مترجمان علیرضا خوشدل و سالار بختیاری، زیر نظر پروین پاسالار، انتشارات اندیشه رفیع.
۱۰- کتاب مروری بر بیوشیمی‌، امیره نجات شکوهی و اصغر عینی‌زاده‌، انتشارات پنجاه و نه.
۱۱- جزوه بیوشیمی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۱۲- جزوه بیوشیمی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۱۳- جزوه بیوشیمی دامپزشکی دانشگاه شیراز.
۱۴- جزوه بیوشیمی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۵- جزوه بیوشیمی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۶- جزوه بیوشیمی دامپزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی – منابع زیست‌شناسی مولکولی

۱- کتاب زیست‌شناسی سلولی و مولکولی لودیش، تالیف هاروی ف. لودیش، ترجمه فردین عمیدی، سیدهادی موسوی، عباس بهادر، انتشارات خسروی.
۲- کتاب ژنتیک مولکولی، تالیف جیمز واتسون، ترجمه پروین پاسالار، عباس حمدی، انتشارت دانشگاه تهران.
۳- کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای زیست‌شناسی مولکولی، تالیف مریم خالصی، انتشارات دیباگران تهران.
۴- کتاب بیولوژی سلولی و بیولوژی مولکولی، تالیف غلامرضا نورزاد، انتشارات نور دانش.
۵- کتاب مباحثی از بیولوژی سلولی و مولکولی، تالیف رسول صالحی، انتشارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان.
۶- کتاب مبانی زیست مولکولی و مهندسی ژنتیک، تالیف گیتی امتیازی، انتشارات مانی.
۷- کتاب ژنتیک مولکولی و ژنتیک جمعیت، تالیف فریبا رمضانی ویشکی، منیژه زبرجدیان، مهناز عامری، انتشارات هدف.
۸- کتاب ژنتیک مولکولی پزشکی در هزاره سوم، تالیف محمدرضا نوری‌دلویی، انتشارات سامر.
۹- کتاب ژنتیک مولکولی انسانی: استراخان، تالیف تی استرون، اندروپی رید، ترجمه مهناز مهرآذرین، انتشارات اندیشه رفیع.
۱۰- کتاب ژنتیک مولکولی پزشکی هافی (Medical Molecular Genetics)، تالیف پاتریشیا هافی، مترجمان شمس الدین یوسف آملی، ام‌البنی خیرخواه، حسین گلستان پور و سیده فاطمه موسوی، انتشارات نهر.
۱۱- جزوه زیست‌شناسی مولکولی (ژنتیک مولکولی) دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۲- جزوه زیست‌شناسی مولکولی (ژنتیک مولکولی) دانشگاه شیراز.
۱۳- جزوه بیولوژی مولکولی (ژنتیک مولکولی) دانشگاه تهران.
۱۴- جزوه زیست‌شناسی مولکولی (ژنتیک مولکولی) موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۵- جزوه زیست‌شناسی مولکولی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی – منابع ‌زیست‌شناسی سلولی

۱- کتاب زیست‌شناسی سلولی و مولکولی (جلد ۱ و ۲)، تالیف احمد مجد و سید محمدعلی شریعت زاده، انتشارات آییژ.
۲- کتاب زیست‌شناسی سلولی و مولکولی لودیش، زیر نظر دکتر رضا یوسفی، مترجمان مهدی ایمانی، جواد محمدنژاداروق، محمد پاژنگ و یعقوب پاژنگ، انتشارات اندیشه رفیع.
۳- کتاب مبانی زیست‌شناسی سلولی و ملکولی، تالیف دورو برتیس، مترجمان علی حسینی تهرانی
محمود عرفانیان احمدپور، انتشارات اورست تهران.
۴- کتاب ژن IX، تالیف بنجامین لوین، مترجمان مهدی نادری‌فر، هادی شیرزاد، حامد باستین، امید شیرزاد، روح‌الله نخعی سیستانی، حسین بهادرانی، مجید تفریحی، عارف ارزن زرین و جمشید اسدزاده، انتشارات برای فردا.
۵- کتاب مبانی زیست شناسی سلولی، تالیف بروس آلبرتس، مترجم پروین پاسالار، انتشارات اندیشه رفیع.
۶- کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای زیست‌شناسی سلولی، مریم خالصی، انتشارات دیباگران تهران.
۷- جزوه زیست‌شناسی سلولی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۸- جزوه زیست‌شناسی سلولی دانشگاه شهید بهشتی.
۹- جزوه بیولوژی سلولی دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه زیست‌شناسی سلولی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه زیست‌شناسی سلولی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی دانشگاه آزاد و سراسری است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی (مشاوره ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ، برنامه ریزی کنکور ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ایمنی شناسی دامپزشکی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی سراسری و آزاد
منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

 

Master’s Resources for Veterinary Immunology

Master’s Resources for Veterinary Immunology If properly selected, the first step is to go along with the passage to the Master Veterinary Immunology Examination at the National and Free University. Therefore, the specialized departments of Amirkabir’s Assay to facilitate the volunteers’ access to the Master of Veterinary Immunology Exam Has developed master’s resources for veterinary immunology, so volunteers can do this without veterinarian master’s advisors of veterinary immunology, even if they want to independently obtain the resources for a veterinary immunological test. Senior Veterinary Immigrant Exam candidates are advised to use the educational package (books and specialist literature) required by the Department of Veterinary Immunology (for the following reasons) but if they insist that the reference books for major Veterinary Immunology It is recommended that, along with the references provided, the consultancy and planning curriculum for a master’s degree in veterinary immunology (Senior Veterinary Immunology Examination Advisor, Senior Veterinary Veterinary Testing Planning), prepared by the Amir Kabir Measurement Approach Master study program for Veterinary Immunology The offers to be able to minimize time, maximize their use. So, again, the volunteer will be repeated. Be sure to get the answer to the master’s degree in veterinary immunology.

منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد و اخبار کارشناسی ارشد و مشاوره ارشد را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۵- ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۶- دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۷- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۸- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۹- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۰- نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۱- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

۱۲- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۳- ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۴- نتایج کارشناسی ارشد

۱۵- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد

۱۶- شهریه کارشناسی ارشد

۱۷- شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۸- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۱۹- انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۰- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۱- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۲- انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۳- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۴- شناسه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲ ، منابع کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲ ، منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲، منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲، منابع کنکور ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲ ، منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲

 

 

کلمات کلیدی:

مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد, مشاوره آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد, برنامه ریزی کارشناسی ارشد, مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, مشاوره آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, برنامه ریزی آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, برنامه ریزی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, منابع کنکور ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۹۵ , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۹۵ , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۹۶ , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۹۶ , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۹۷ , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۹۷ , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۹۸ , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۹۸ , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۹۹ , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۹۹ , منابع کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , منابع کنکور ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی سراسری , ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی تضمینی , بسته های آموزشی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , گرایش های کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی دانشگاه آزاد , کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ۹۹, سوالات آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , جدید ترین منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی ۹۵ , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی ۹۵ , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی ۹۶ , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی ۹۶ , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی ۹۷ , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی ۹۷ , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی ۹۸ , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی ۹۸ , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی ۹۹ , منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی ۹۹ , منابع کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , منابع کنکور ارشد ایمنی شناسی , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی سراسری , ارشد ایمنی شناسی , کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی تضمینی , بسته های آموزشی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , گرایش های کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دانشگاه آزاد , کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , جدید ترین منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی , منابع آزمون ایمنی شناسی دامپزشکی , زمان امتحان ایمنی شناسی دامپزشکی , ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , رشته های کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , تاریخ آزمون ایمنی شناسی دامپزشکی , کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی , زمان ثبت نام ازمون ایمنی شناسی دامپزشکی , منابع ایمنی شناسی دامپزشکی , زمان امتحان ارشد دامپزشکی , منابع آزمون دامپزشکی , ارشد دامپزشکی , تاریخ آزمون ارشد , رشته های کارشناسی ارشد دامپزشکی , کارشناسی ارشد دامپزشکی , زمان ثبت نام ازمون دامپزشکی , منابع جراحی دامپزشکی , ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ایمونولوژی , منابع ارشد ایمونولوژی ۹۵ , منابع ارشد ایمونولوژی ۹۶ , منابع ارشد ایمونولوژی ۹۷ , منابع کارشناسی ارشد هماتولوژی , بازار کار ایمونولوژی , سوالات ارشد ایمنی شناسی ۹۵ , سوالات ارشد ایمنی شناسی ۹۶ , سوالات ارشد ایمنی شناسی ۹۷ , منابع دکتری ایمنی شناسی پزشکی , ارشد مهندسی ایمنی , ضرایب دروس ارشد ایمونولوژی, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, بهترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, برترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  بی نظیر ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,کنکوری ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, حرفه ای ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  بی تکرارترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پر مشتری ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پرفروش ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, تکمیل ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, میان بر ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, سریع ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, رتبه اور ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, بهترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, برترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  بی نظیر ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,کنکوری ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, حرفه ای ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی,  بی تکرارترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پر مشتری ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, پرفروش ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, تکمیل ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, میان بر ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, سریع ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی, رتبه اور ترین منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

 

 

 

 

*** گروه علوم انسانی

زبان و ادبیات فارسی

علوم ‌جغرافیایی

سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی

زبان عربی

علوم اقتصادی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

تاریخ

علوم‌ اجتماعی

زبانهای باستانی ایران

زبان شناسی‌

الهیات علوم قرآن و حدیث

الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی

الهیات فلسفه و کلام اسلامی

الهیات گرایش ادیان و عرفان

الهیات فقه شافعی (موجود نیست)

فلسفه

علوم تربیتی (علوم تربیتی ۱ و ۲ سابق)

برنامه ریزی درسی

تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

مدیریت آموزشی

آموزش و بهسازی منابع انسانی

آموزش بزرگسالان

تحقیقات آموزشی

تکنولوژی آموزشی

مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

آموزش و پرورش

علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری)

زبان فرانسه (موجود نیست)

زبان روسی (موجود نیست)

زبان آلمانی (موجود نیست)

مجموعه زبان انگلیسی

آموزشی زبان انگلیسی

زبان و ادبیات انگلیسی

مترجمی زبان انگلیسی

مدیریت جهانگردی

حقوق

حقوق خصوصی

حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق عمومی

حقوق بین الملل

ایران شناسی

زبان و ادبیات اردو (موجود نیست)

مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل

علوم سیاسی

روابط بین الملل

مطالعات جهان

باستان شناسی

مجموعه روانشناسی

روانشناسی بالینی

روانشناسی عمومی

روانشناسی تربیتی

روانشناسی کودکان استثنایی

 

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)

روانشناسی اسلامی

حسابداری

مطالعات زنان

علوم ارتباطات اجتماعی

مددکاری اجتماعی

مدیریت

مدیریت بازرگانی

مدیریت دولتی

مدیریت صنعتی

مدیریت فناوری اطلاعات

مدیریت تکنولوژی

مدیریت مالی

کارآفرینی

مدیریت منابع انسانی

مالی

مدیریت سازمان های دولتی

مشاوره

مدیریت دریایی (دریانوردی)

امور فرهنگی (مدیریت و برنامه ریزی ویژه دانشگاه آزاد)

محیط زیست

اطلاعات و حفاظت اطلاعات (موجود نیست)

مدیریت کسب و کار و امور شهری (مدیریت اجرایی سابق)

مدیریت دفاعی ۱

مدیریت دفاعی ۲

مدرسی معارف اسلامی

مدیریت اطلاعاتی

مطالعات دفاعی استراتژیک

اطلاعات استراتژیک

آماد (موجود نیست)

مدیریت بحران

پدافند غیرعامل ۱ (موجود نیست)

پدافند غیرعامل ۲ (موجود نیست)

فرماندهی و مدیریت انتظامی (موجود نیست)

مجموعه رشته های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی (موجود نیست)

*** گروه علوم پایه

زمین شناسی (علوم زمین)

ژئوفیزیک

هواشناسی

شیمی

فیزیک

فوتونیک

زیست شناسی سلولی و مولکولی

آمار

ریاضی

علوم کامپیوتر

زیست شناسی گیاهی

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

زیست شناسی گیاهی

 

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

علوم شناختی

علوم اطلاعاتی

*** گروه فنی و مهندسی

مهندسی برق

مهندسی نفت

مهندسی پلیمر

مهندسی معماری کشتی

مهندسی شیمی

مهندسی صنایع

مهندسی در سوانح طبیعی (مدیریت در سوانح طبیعی)

مهندسی نقشه برداری

مهندسی عمران

مهندسی مکانیک

مهندسی معدن

مهندسی مواد و متالورژی

مهندسی نانوفناوری نانومواد

مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

مهندسی کامپیوتر

مهندسی هوا فضا

مهندسی نساجی

مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی

مهندسی پلیمر صنایع رنگ (مهندسی پلیمر رنگ)

مهندسی طراحی محیط زیست

مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت

مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی HSE)

ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی ایمنی صنعتی)

*** گروه کشاورزی

علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

علوم و مهندسی آب

زراعت و اصلاح نباتات

اقتصاد کشاورزی

علوم و مهندسی باغبانی

ترویج و آموزش کشاورزی

علوم و مهندسی جنگل

مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک (علوم خاک)

علوم دام و طیور

علوم و مهندسی شیلات

مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی

علوم و مهندسی صنایع غذایی

حشره شناسی کشاورزی

بیماری شناسی گیاهی

علوم و مهندسی محیط زیست

مهندسی مکانیک بیوسیستم

مدیریت و کنترل بیابان

مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی

اکوهیدرولوژی

بیوتکنولوژی کشاورزی

 

توسعه روستایی

مدیریت کشاورزی

مهندسی فضای سبز

*** گروه هنر

برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

طراحی شهری

معماری

مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

نمایش عروسکی (موجود نیست)

هنرهای نمایشی و سینما

کارگردانی نمایش

سینما

تولید سیما

ادبیات نمایشی

بازیگری

تهیه کنندگی

رادیو

هنرهای تصویری و طراحی

تصویر متحرک (انیمیشن)

ارتباط تصویری

تصویرسازی

نقاشی

عکاسی

مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

هنرهای رایانه ای

هنرهای پژوهشی و صنایع دستی

پژوهش هنر

صنایع دستی

هنر اسلامی

مطالعات موزه

تاریخ هنر ایران اسلامی

تاریخ هنر ایران باستان

حکمت هنر اسلامی

تاریخ هنر جهان اسلام

هنرهای موسیقی (موجود نیست)

هنرهای ساخت و معماری

مدیریت پروژه و ساخت

فناوری معماری

معماری و انرژی

مدیریت ساخته ها

طراحی صنعتی (موجود نیست)

فرش

طراحی پارچه و لباس

*** گروه دامپزشکی

انگل شناسی دامپزشکی

فیزیولوژی دامپزشکی

قارچ شناسی دامپزشکی

بافت شناسی دامپزشکی

باکتری شناسی دامپزشکی

ایمنی شناسی دامپزشکی

بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

بیوشیمی بالینی

سم شناسی دامپزشکی

48 پاسخ
 1. عهدیه
  عهدیه گفته:

  سلام، دست شما درد نکنه از بابت معرفی منابع ایمنی شناسی دامپزشکی، خداکنه من هم همتی کنم بشینم بخونم. یعنی منابعی که معرفی کردین الویت دارن دیگه؟؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   منابع اعلام شده برای آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی، طبق آخررین تغییرات اعلام شده از سوی سازمان ها، به روز رسانی شده اند.

   پاسخ
 2. لاله همتی
  لاله همتی گفته:

  سلام.داوطلبان ایمنی شناسی عزیز،
  بیاید اطلاعاتمون را با هم مبادله کنیم در مورد منابع. کسی هست آیا؟؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی به تفضیل در بالا ذکر شده اند. این منابع کامل بوده و طبق آخرین تغییرات، به روز رسانی شده اند.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   صرفا کتاب تست در پکیج موجود نمی باشد. کتاب های موجود در بسته به صورت درس، نکته و تست هستند.

   پاسخ
 3. چکامه علیخانی
  چکامه علیخانی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من چند روز پیش اومدم دفترتون و نمونه کتاب هاتون رو دیدم و پکیج ایمنی شناسی دامپزشکی هم خریدم. الان برادرم هم مشتاق شده بیاد و برای مهندسی عمران که رشتش هست بگیره، تخفیف بهش تعلق می گیره؟؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   اصولا نباید تعلق بگیرد اما شما می توانید با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس گرفته و شرایط را بگویید، شاید مسئولین حسابداری، برای چنین شرایطی، تخفیفاتی را در نظر گرفته باشند.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر اقای محمد علی
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را به صورت حضوری، تلفنی و یا اینترنتی می توان خرید نمود.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای محمد
   برای دریافت نمونه جزوه از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی، نام رشته و مقطع خود را به sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال نمایید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم لیدا
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی وجود دارد.

   پاسخ
 4. یه دانشجو
  یه دانشجو گفته:

  خوب دیگه به سلامتی وحشت برم داشت الان!
  نه ولی جدی سپاس از معرفی منابع. زمانی رو یادم می آد که هیچ جا رسما کامل نمی گفتن ما باید هی منت بچه های کارشناسی رشته های مختلف رو می کشیدیم که کشف کنیم منابع چی هستن.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   خوشحالیم که منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی سنجش امیر کبیر توانسته رضایت شما را جلب نماید.

   پاسخ
 5. محمد علی نادی
  محمد علی نادی گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت شما
  ببخشید برای کسب اطلاعات در خصوص برنامه زمانی و بودجه بندی آزمون های آزمایشی پکیج کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی باید به چه طریقی اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای محمد علی نادی
   برای دریافت اطلاعات در خصوص برنامه زمانی و بودجه بندی آزمون های آزمایشی پکیج کنکور ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. اصغر عزیزیان
  اصغر عزیزیان گفته:

  وقت بخیر
  من قصد خرید پک منابع کنکور ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را دارم میخواستم بپرسم آیا برای دانشجویان ممتاز شرایط تخفیف دارید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای اصغر عزیزیان
   برای دریافت اطلاعات از شرایط تخفیف برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 7. نوید
  نوید گفته:

  خدا قوت
  آیا امکان دارد برای آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی از منابع موسسه فقط یک جزوه را به صورت تک درس تهیه کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیرآقای نوید
   امکان خرید جزوات بسته منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی به صورت تک وجود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 8. شایان
  شایان گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای شایان
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی دارای هشت مرحله آزمون آزمایشی آنلاین می باشد که به صورت رایگان برروی پکیج قرار گرفته و از دیرماه سال جاری آغاز می شوند.موفق باشید.

   پاسخ
 9. شکیب
  شکیب گفته:

  سلام
  اگر منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر رو خریداری کنم میتونم هم در آزمون آزمایشی آنلاین و هم در آزمون آزمایشی مکاتبه ای شرکت کنم؟ یعنی برای هر مرحله، هرکدوم رو خواستم شرکت کنم؟ هزینه آزمون آنلاین و مکاتبه ای همراه پکیج آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی فرق داره یا یکسان است؟
  خیلی لطف میکنید راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   در صورت خرید بسته کامل منابع کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی شما می توانید به صورت رایگان در تمامی آزمون ها به صورت آنلاین شرکت کنید و برای شرکت آزمون به صورت مکاتبه ای هزینه چاپ و ارسال سوالات به صورت مجزا دریافت می گردد برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 10. tavakoli
  tavakoli گفته:

  سلام
  دو سال قبل کتاب مشاوره و برنامه ریزی سنجش امیرکبیر رو از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خریداری کردم محتوای کتاب، چاپ رنگی بود خیلی خوانایی خوبی داشت اما حالا که بسته آموزشی سایر جزوات تخصصی آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم، جزوات کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی چاپ سیاه و سفید هستند آیا درست است یا خیر؟ نمیدونم جزوات تخصصی باید رنگی باشند یا سیاه سفید باشند پرسیدم بدانم که اگر اشتباه است جزوات تخصصی کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی رو تعویض کنم.
  خیلی ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر از انتخاب شما و عذرخاهی بابت مساله پیش آمده، سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، پس از خرید پک در صورت بروز هر گونه مشکل کافیست با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 11. والاتبار
  والاتبار گفته:

  سلام وقت بخیر
  برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد میخوام یکی از بسته های منابع آزمون ارشد ایمنی دامپزشکی رو تهیه کنم
  چطور میتونم جهت انتخاب بسته طلایی یا نقره ای مشاوره بگیرم ؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج کنکور منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمن شناسی دامپزشکی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، ضمن تشکر از انتخاب شما، برای خرید این بسته شما می توانید به صورت تلفنی ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ ، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. موفق باشید

   پاسخ
 12. زارع
  زارع گفته:

  خدا قوت
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد ایمن شناسی دامپزشکی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد ایمن شناسی دامپزشکی را اعلام کنید، شهرستان هستم نمیتونم برای شرکت در آزمون به تهران بیام باید چکار کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   ضمن تشکر از انتخاب و خرید شما، بسته آموزشی منابع کنکور ارشد ایمن شناسی دامپزشکی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردد، برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط تخفیف می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 13. بابایی
  بابایی گفته:

  خدا قوت
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد ایمن شناسی دامپزشکی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد ایمن شناسی دامپزشکی را اعلام کنید، شهرستان هستم نمیتونم برای شرکت در آزمون به تهران بیام باید چکار کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   ضمن تشکر از انتخاب و خرید شما، بسته آموزشی منابع کنکور ارشد ایمن شناسی دامپزشکی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردد، برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط تخفیف می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 14. kambiz
  kambiz گفته:

  سلام
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی را اعلام کنید، شهرستان هستم نمیتونم برای شرکت در آزمون به تهران بیام باید چکار کرد؟
  خیلی تشکر

  پاسخ
 15. سمیه عباسی
  سمیه عباسی گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی رو دیدم خیلی خوبه، کامل آورده شده، مولفان جزوات منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر چه کسانی هستند؟ آیا تخفیف دارید یا همین قیمتی که در سایت گفته شده است؟
  ممنون

  پاسخ
 16. سمانه فکورنژاد
  سمانه فکورنژاد گفته:

  سلام
  منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی رو برای قبولی در دانشگاه روزانه شهر تهران میخوام، آیا بسته آموزشی منابع آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر نیاز من رو برای قبولی در این آزمون پوشش میده؟ همین رو بخونم کافیه؟
  لطف کنید زودتر جواب بدید ممنون میشم میخوام هرچه سریعتر خریداری کنم و شروع کنم
  ممنون

  پاسخ
 17. سحر
  سحر گفته:

  سلام
  جزوات تک درس آزمون ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم سی دی هایی که داخل سایت ذکر شده مخصوصا سی دی طلایی آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی داخل پکیج کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی وجود ندارد چندبار هم تماس گرفتم اما مشکلم برطرف نشده، لطفا مشکلم رو پیگیری کنید
  تشکر

  پاسخ
 18. مجید
  مجید گفته:

  سلام
  بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی رو به همراه آزمون آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی و سایر موارد میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی خیلی کامل و مرتب است خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
 19. الناز
  الناز گفته:

  سلام خسته نباشید
  چهار روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم اما هنوز کتب کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی به دستم برسه؟ ضمنا در شهر اصفهان هستم گفته بودید سفارش بدی زود میفرستیم
  تشکر

  پاسخ
 20. داوود
  داوود گفته:

  سلام خسته نباشید
  ۷ روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم اما هنوز کتب کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی به دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی به دستم برسه؟ شهر بندرعباس هستم گفته بودید حداکثر تا یک هفته کاری به دستم میرسه
  تشکر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *