منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی دانشگاه سراسری و آزاد کد ۱۳۱۵

Plant Pathology senior resorces

منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی

منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی دانشگاه سراسری و آزاد است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی، منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد بیماری شناسی گیاهی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی (مشاوره آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی ، برنامه ریزی آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی

 

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی

آیا علاوه بر منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی، خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

 

کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی

کتاب های تکدرس و منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب و منابع کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

 

ارشد بیماری شناسی گیاهی

ویژگی های بارز بسته منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی سنجش امیرکبیر

منابع آزمون ارشد سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی سراسری و آزاد

 

گرایش های رشته کارشناسی ارشد مجموعه کشاورزی بیماری شناسی گیاهی سراسری و آزاد عبارتند از:

کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی

کارشناسی ارشد کرم شناسی


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع زبان عمومی

۱- کتاب گرامر کاربردی زبان انگلیسی، شهاب اناری و همکاران، انتشارات مبتکران.
۲- کتاب گرامر زبان انگلیسی، عباس فرزام، انتشارات باستان.
۳- کتاب تافل رهنما، ابراهیم نظری تیموری، انتشارات رهنما.
۴- کتاب ۵۰۴ واژه ضروری تافل، انتشارات جنگل.
۵- کتاب مجموعه سوالات کارشناسی ارشد زبان عمومی، انتشارات سازمان سنجش و آموزش کشور.
۶- جزوه زبان عمومی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.

۷- Saheli, Mohamad, Vocabulary for TOEFL and MA candidates of TOEFL. Koye Kosar Press.


۸- جزوه زبان عمومی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع زبان تخصصی بیماری شناسی کشاورزی

۱- کتاب فرهنگ نوین کشاورزی و منابع طبیعی، جلد دوم: بیماری شناسی گیاهی، تالیف کرامت الله ایزدپناه و جعفر ارشاد، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب فرهنگ کشاورزی و منابع طبیعی (شامل تعریف و معادل فارسی واژه های علمی): بیماری شناسی گیاهی، تالیف کرامت الله ایزدپناه، انتشارات دانشگاه تهران.
۳- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته کشاورزی (English for the students of agriculture) (جلد ۱ و ۲)، مولفان بهروز عزبدفتری، ابراهیم جدیری سلیمی، مسعود رحیم پور، زاریک ملکونیان، م. رحیم پور و ج. یغمایی، انتشارات سمت.
۴- کتاب راهنمای انگلیسی برای دانشجویان کشاورزی (۱ و ۲)، مولف فرهاد توحیدی، انتشارات واژه.
۵- کتاب راهنمای کامل انگلیسی برای دانشجویان رشته کشاورزی (۱ و ۲)، مولفان حسن کرکی و مریم ثنایی زاده، انتشارات آییژ.
۶- جزوه زبان تخصصی بیماری شناسی کشاورزی دانشگاه تهران.
۷- جزوه زبان تخصصی بیماری شناسی کشاورزی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۸- جزوه زبان تخصصی بیماری شناسی کشاورزی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۹- جزوه زبان تخصصی بیماری شناسی کشاورزی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع گیاه شناسی (آناتومی و سیستماتیک)

۱- کتاب آناتومی گیاهی، تالیف آذر نوش جعفری و همکاران، انتشارات جهاد داشگاهی فردوسی مشهد.
۲- کتاب آناتومی گیاهی، تالیف محمد نادرپور و ناهید مسعودیان، انتشارات دستان.
۳- کتاب آناتومی گیاهی، تالیف اکبر نکوئی و همکاران، انتشارات جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان.
۴- کتاب سیستماتیک گیاهی، تالیف مریم زارع و همکاران، انتشارات جهاد دانشگاهی مشهد.
۵- کتاب کورموفیت های ایران (سیستماتیک گیاهی)، تالیف احمد قهرمان و غلامحسین باباهادی، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۶- کتاب گیاه شناسی پایه (جلد ۱ و ۲)، تالیف دکتر احمد قهرمان، انتشارات دانشگاه تهران.
۷- کتاب سیستماتیک گیاهی: اصول و روش های رده بندی، تالیف رحیمی نژاد و همکاران، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۸- کتاب ارگانوژنز (اندامزایی) و مورفوژنز (ریختزایی) گیاهی، تالیف دکتر مرتضی عطری، انتشارات جهاد دانشگاهی دانشگاه ارومیه.
۹- کتاب آناتومی گیاهی، تالیف فان، مترجم آذرنوش جعفری، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه مشهد).
۱۰- کتاب سیستماتیک گیاهی، تالیف گورچاران سینگ، مترجمان مریم زارع و راضیه احمدیان و آذرنوش جعفری، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه مشهد).
۱۱- کتاب رده بندی گیاهی (جلد ۱ و ۲)، تالیف ولی الله مظفریان، انتشارات امیرکبیر.
۱۲- کتاب گیاهان آوندی، تالیف شریعت پناهی و لسانی، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی
۱۳- کتاب زندگی گیاه سبز، تالیف آرتورویلیام گالستون، پیتر دیویس و روت ساتر، مترجم مسعود مجتهدی و حسین لسانی، انتشارات دانشگاه تهران.
۱۴- جزوه مورفولوژی و سیستماتیک گیاهی، دانشگاه تهران.
۱۵- جزوه گیاه شناسی و سیستماتیک گیاهی، موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۶- جزوه گیاه شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع فیزیولوژی گیاهی

۱- کتاب فیزیولوژی گیاهان زراعی، تالیف فرانکلین پی یرس گاردنر، آر.برنت پی یرس و راجرال میشل، مترجمان عوض کوچکی و غلامحسین سرمدنیا، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه مشهد).
۲- کتاب فیزیولوژی گیاهان زراعی، تالیف وستون، مترجمان علی احمدی و عادل سی وسه مرده، انتشارات دانشگاه تهران.
۳- کتاب فیزیولوژی گیاهی، تالیف لینکلن تایز و ادواردو زایگر، مترجمان مهرداد لاهوتی، رویا بیشه کلائی و سیدموسی موسوی کوهی، انتشارات واژگان خرد.
۴- کتاب مقدمه ای بر فیزیولوژی گیاهی، تالیف ویلیام هاپکینز، مترجمان علی احمدی، فرهاد جباری و پرویز احسان زاده، انتشارات دانشگاه تهران.
۵- کتاب فیزیولوژی گیاهی، تالیف افراسیاب راهنما، انتشارات پوران پژوهش.
۶- کتاب باغبانی (ازدیاد نباتات، فیزیولوژی و فیزیولوژی پس از برداشت) ویژه آزمون های کارشناسی به کارشناسی ارشد محمد ایرانی پور دیباگران تهران.
۷- جزوه فیزیولوژی گیاهان زراعی، دکتر غلامعلی اکبری، دکتر پوستینی و دکتر اله دادی دانشگاه تهران.
۸- جزوه فیزیولوژی گیاهی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۹- جزوه فیزیولوژی گیاهان زراعی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۰- جزوه فیزیولوژی گیاهان زراعی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع قارچ شناسی

۱- کتاب اصول قارچ شناسی، تالیف کنستانتین جان آلکسوپولوس، چارلز میمس و مردیت بلک ول، مترجمان مقصود پژوهنده، حسین صارمی و ابراهیم پیغامی، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه مشهد).
۲- کتاب بیماری شناسی گیاهی و شناخت قارچ ها و سایر عوامل بیماریزا در گیاهان، تالیف سیدعلی الهی نیا، انتشارات دانشگاه گیلان.
۳- کتاب قارچ شناسی و بیماری های گیاهی: ویژه آزمون های کارشناسی به کارشناسی ارشد، تالیف رسول رضایی و رضا قادری، انتشارات دیباگران تهران.
۴- کتاب قارچ شناسی و بیماریهای قارچی گیاهان، تالیف سیدمحمد اخوت و سیدجواد زاد، انتشارات آییژ.
۵- کتاب قارچ شناسی مقدمانی، تالیف سید محمد اشکان، انتشارات آییژ.
۶- کتاب بیماری شناسی گیاهی، تالیف جورج اگریوس، مترجمان سیدمحمد اشکان، کرامت الله ایزدپناه، ضیاء الدین بنی هاشمی، حشمت الله رحیمیان و واهه میناسیان، انتشارات آییژ.
۷- کتاب بیماری شناسی گیاهی و بیماری های گیاهی، تالیف علی روستایی، انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران.
۸- کتاب مجموعه سوالات بیماری شناسی گیاهی (کنکور کارشناسی ارشد) همراه با پاسخ تشریحی، تالیف لیلا ابراهیمی، انتشارات شهرآب.
۹- جزوه قارچ شناسی دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه قارچ شناسی دکتر یوبرت قوستا دانشگاه ارومیه.
۱۱- جزوه قارچ شناسی دکتر بهرام شریف نبی، صنعتی اصفهان.
۱۲- جزوه قارچ شناسی دکتر رضا مستوفی زاده قلمفرسا، دانشگاه شیراز.
۱۳- جزوه قارچ شناسی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۴- جزوه قارچ شناسی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۵- جزوه قارچ شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع بیماری های گیاهان زراعی

۱- کتاب بیماری های گیاهان زراعی، تالیف لیلا بالادستیان و حسن قرنی، انتشارات کلک زرین.
۲- کتاب بیماری های مهم گیاهان زراعی ایران، تالیف مهدی صدروی، جهاد دانشگاهی (دانشگاه مشهد).
۳- کتاب بیماریهای گیاهان زراعی ایران، تالیف بهرام شریف نبی، انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان.
۴- کتاب بیماری شناسی گیاهی، تالیف جورج اگریوس، مترجمان سیدمحمد اشکان، کرامت الله ایزدپناه، ضیاء الدین بنی هاشمی، حشمت الله رحیمیان و واهه میناسیان، انتشارات آییژ.
۵- کتاب بیماری شناسی گیاهی و بیماری های گیاهی، تالیف علی روستایی، انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران.
۶- کتاب مجموعه سوالات بیماری شناسی گیاهی (کنکور کارشناسی ارشد) همراه با پاسخ تشریحی، تالیف لیلا ابراهیمی، انتشارات شهرآب.
۷- جزوه بیماریهای گیاهان زراعی دکتر شریفی نبی دانشگاه صنعتی اصفهان.
۸- جزوه بیماری های گیاهان زراعی دکتر بنی هاشمی دانشگاه شیراز.
۹- جزوه بیماریهای گیاهان زراعی، دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه بیماری های گیاهان زراعی دانشگاه ارومیه.
۱۱- جزوه بیماری های گیاهان زراعی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۲- جزوه بیماریهای گیاهان زراعی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه بیماریهای گیاهان زراعی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع پروکاریوت ها، باکتری ها و ویروس های بیماری زای گیاهی

۱- کتاب بیماری شناسی گیاهی (جلد ۱ و ۲ و ۳)، تالیف جورج اگریوس، مترجمان سیدمحمد اشکان، کرامت الله ایزدپناه، ضیاء الدین بنی هاشمی، حشمت الله رحیمیان و واهه میناسیان، انتشارات آییژ.
۲- کتاب م‍ب‍ان‍ی وی‍روس ش‍ن‍اس‍ی گ‍ی‍اه‍ی ، ت‍ال‍ی‍ف آر. ای . اف . م‍ات‍ی‍وس، مترجم رض‍ا پ‍وررح‍ی‍م ، ش‍ی‍ری‍ن ف‍رزادف‍ر و ع‍ل‍ی‍رض‍ا گ‍ل‍ن‍راق‍ی ، انتشارات ش‍رک‍ت س‍ام‍ان پ‍ی‍ش‍ه گ‍ر.
۳- کتاب بیماریهای گیاهی: بیماریهای قارچی، باکتریایی، مولیکوتی، فانزوگامیک، ویروسی، نماتدی، پروتوزوآیی، تالیف علی عدالت، انتشارات آوای نور.
۴- کتاب بیماری شناسی گیاهی، تالیف جورج اگریوس، مترجمان سیدمحمد اشکان، کرامت الله ایزدپناه، ضیاء الدین بنی هاشمی، حشمت الله رحیمیان و واهه میناسیان، انتشارات آییژ.
۵- کتاب بیماری شناسی گیاهی و بیماری های گیاهی، تالیف علی روستایی، انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران.
۶- کتاب مجموعه سوالات بیماری شناسی گیاهی (کنکور کارشناسی ارشد) همراه با پاسخ تشریحی، تالیف لیلا ابراهیمی، انتشارات شهرآب.
۷- جزوه ویروس¬شناسی گیاهی صنعتی دکتر مساح، دانشگاه اصفهان.
۸- جزوه بیماری¬های ویروسی زراعی دکتر بهجت¬نیا دانشگاه شیراز.
۹- جزوه ویروس¬شناسی گیاهی و باکتری شناسی دکتر ایزدپناه دانشگاه شیراز.
۱۰- جزوه ویروسها و پروکاریوتهای گیاهی، دانشگاه تهران.
۱۱- جزوه باکتری¬شناسی گیاهی دکتر تقوی دانشگاه شیراز.
۱۲- جزوه باکتری¬شناسی گیاهی دکتررحیمیان، دانشگاه ساری.
۱۳- جزوه باکتری¬شناسی گیاهی دکتر بهار، دانشگاه صنعتی اصفهان.
۱۴- جزوه پروکاریوت ها، باکتری ها و ویروس های بیماری زای گیاهی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۵- جزوه پروکاریوت ها، باکتری ها و ویروس های بیماری زای گیاهی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع بیماری های درختان میوه دانه دار و هسته دار

۱- کتاب درسنامه بیماری های مهم درختان میوه در ایران، تالیف سیدمحمد اشکان، انتشارات آییژ.
۲- کتاب بیماریهای درختان میوه، تالیف مهوش بهروزین، انتشارات نشر آموزش کشاورزی.
۳- کتاب بیماریهای مهم درختان میوه، تالیف ابراهیم پیغامی، انتشارات آییژ.
۴- کتاب بیماری شناسی گیاهی، تالیف جورج اگریوس، مترجمان سیدمحمد اشکان، کرامت الله ایزدپناه، ضیاء الدین بنی هاشمی، حشمت الله رحیمیان و واهه میناسیان، انتشارات آییژ.
۵- کتاب بیماری شناسی گیاهی و بیماری های گیاهی، تالیف علی روستایی، انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران.
۶- کتاب مجموعه سوالات بیماری شناسی گیاهی (کنکور کارشناسی ارشد) همراه با پاسخ تشریحی، تالیف لیلا ابراهیمی، انتشارات شهرآب.
۷- جزوه بیماری های در ختان میوه دکتر یوبرت قوستا دانشگاه ارومیه.
۸- جزوه بیماریهای درختان میوه دکتر ایزدپناه و دکتر بنی هاشمی دانشگاه شیراز.
۹- جزوه بیماری درختان میوه دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه بیماری درختان میوه دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۱- جزوه بیماری های درختان میوه موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بیماریهای درختان میوه سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع بیماری های سبزی، صیفی و جالیز و روش های مبارزه با آن ها

۱- کتاب بیماریهای سبزی و صیفی و روشهای مبارزه با آنها، تالیف حسن رضا اعتباریان، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب بیماریهای مهم سبزی، صیفی و جالیز در ایران و مدیریت تلفیقی آنها، تالیف مصطفی درویش نیا، انتشارات سروا، تاک.
۳- کتاب ارزیابی و کنترل بیماریهای سبزی، تالیف عباس خیری، انتشارات آموزش و ترویج کشاورزی.
۴- کتاب بیماری شناسی گیاهی، تالیف جورج اگریوس، مترجمان سیدمحمد اشکان، کرامت الله ایزدپناه، ضیاء الدین بنی هاشمی، حشمت الله رحیمیان و واهه میناسیان، انتشارات آییژ.
۵- کتاب بیماری شناسی گیاهی و بیماری های گیاهی، تالیف علی روستایی، انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران.
۶- کتاب مجموعه سوالات بیماری شناسی گیاهی (کنکور کارشناسی ارشد) همراه با پاسخ تشریحی، تالیف لیلا ابراهیمی، انتشارات شهرآب.
۷- جزوه بیماریهای سبزی، صیفی و جالیز دکتر افشاری فر دانشگاه شیراز.
۸- جزوه بیماری های سبزی و صیفی دکتر نیکخواه دانشگاه تهران.
۹- جزوه ی بیماریهای سبزی، صیفی و جالیز دکتر مسعود بهار و امیر مساح دانشگاه صنعتی اصفهان.
۱۰- جزوه بیماریهای سبزی، صیفی و جالیز دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۱- جزوه بیماریهای سبزی، صیفی و جالیز موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بیماریهای سبزی، صیفی و جالیز سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع نماتودشناسی

۱- کتاب اصول و مبانی نماتودشناسی گیاهی، تالیف مهدی نصراصفهانی، علیرضا احمدی، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه اصفهان).
۲- کتاب بیماری شناسی گیاهی، تالیف جورج اگریوس، مترجمان سیدمحمد اشکان، کرامت الله ایزدپناه، ضیاء الدین بنی هاشمی، حشمت الله رحیمیان و واهه میناسیان، انتشارات آییژ.
۳- کتاب بیماری شناسی گیاهی و بیماری های گیاهی، تالیف علی روستایی، انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران.
۴- کتاب مجموعه سوالات بیماری شناسی گیاهی (کنکور کارشناسی ارشد) همراه با پاسخ تشریحی، تالیف لیلا ابراهیمی، انتشارات شهرآب.
۵- جزوه نماتد شناسی دکتر کارگر و دکتر صاحبانی دانشگاه شیراز.
۶- جزوه ی نماتد شناسی دکتر مسعود بهار و امیر مساح دانشگاه صنعتی اصفهان.
۷- جزوه نماتد شناسی دکتر نیکنام دانشگاه تبریز.
۸- جزوه نماتد شناسی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۹- جزوه نماتد شناسی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۰- جزوه نماتد شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع اصول مبارزه در بیماریهای گیاهی

۱- کتاب اصول مبارزه با بیماری های گیاهی، تالیف علی آهون منش، انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان.
۲- کتاب اصول و روش های مبارزه با بیماری های گیاهی، تالیف صفرعلی مهدیان، انتشارات عصر ماندگار.
۳- کتاب سم شناسی و اصول مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی، تالیف سهراب ایمانی، انتشارات دیباگران تهران.
۴- کتاب شناخت و اصول مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی، تالیف مریم اصلاحی، انتشارات پوران پژوهش.
۵- کتاب بیماری شناسی گیاهی، تالیف جورج اگریوس، مترجمان سیدمحمد اشکان، کرامت الله ایزدپناه، ضیاء الدین بنی هاشمی، حشمت الله رحیمیان و واهه میناسیان، انتشارات آییژ.
۶- کتاب بیماری شناسی گیاهی و بیماری های گیاهی، تالیف علی روستایی، انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران.
۷- کتاب مجموعه سوالات بیماری شناسی گیاهی (کنکور کارشناسی ارشد) همراه با پاسخ تشریحی، تالیف لیلا ابراهیمی، انتشارات شهرآب.
۸- جزوه کنترل بیماری های گیاهی، دانشگاه ارومیه.
۹- جزوه کنترل بیماری های گیاهی، دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه اصول مبارزه در بیماری های گیاهی، دانشگاه تبریز.
۱۱- جزوه اصول مبارزه با بیماری های گیاهی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۲- جزوه اصول مبارزه در بیماری های گیاهی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه اصول مبارزه در بیماری های گیاهی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی – منابع اصول سم شناسی در بیماریهای گیاهی

۱- کتاب سم شناسی کشاورزی: بیمارگرکش های گیاهی (قارچ کش ها، شبه قارچ کش ها، آنتی بیوتیک ها، باکتری کش ها، نماتدکش ها، فرآورده های بیولوژیک، تالیف سیدجواد صانعی، سیدمحمود اخوت، محمد جوان نیکخواه و سیداسماعیل رضوی، انتشارات پیک ریحان.
۲- کتاب سم شناسی و اصول مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی، تالیف سهراب ایمانی، انتشارات دیباگران تهران.
۳- کتاب بیماری شناسی گیاهی، تالیف جورج اگریوس، مترجمان سیدمحمد اشکان، کرامت الله ایزدپناه، ضیاء الدین بنی هاشمی، حشمت الله رحیمیان و واهه میناسیان، انتشارات آییژ.
۴- کتاب بیماری شناسی گیاهی و بیماری های گیاهی، تالیف علی روستایی، انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران.
۵- کتاب شناخت و اصول مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی، تالیف مریم اصلاحی، انتشارات پوران پژوهش.
۶- کتاب سم شناسی (خلاصه درس، پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی ویژه آزمون های کارشناسی به کارشناسی ارشد)، تالیف سهراب ایمانی و حسن قهاری، انتشارات دیباگران تهران.
۷- کتاب مجموعه سوالات بیماری شناسی گیاهی (کنکور کارشناسی ارشد) همراه با پاسخ تشریحی، تالیف لیلا ابراهیمی، انتشارات شهرآب.
۸- جزوه سم شناسی دکتر حجازی دانشگاه تبریز.
۹- جزوه سم شناسی بیماری های گیاهی، دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه سم شناسی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۱- جزوه سم شناسی بیماری های گیاهی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه سم شناسی بیماری های گیاهی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد بیماری شناسی گیاهی

منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی دانشگاه آزاد و سراسری است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد بیماری شناسی گیاهی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی (مشاوره ارشد بیماری شناسی گیاهی ، برنامه ریزی کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد بیماری شناسی گیاهی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد بیماری شناسی گیاهی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی سراسری و آزاد

 

 

منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

gifttoall

 

Master’s Degree of Plant Pathology

Masters of Plant Pathology Resources If properly selected, the first step is to go along with the passage to the Master of Plant Breeding at the National and Free University. Therefore, the specialized departments of the Amir Kabir Measure for ease of access to the volunteers for the Master of Plant Pathological Examination , Mastered the mastery of plant pathology references so volunteers can do so without a Master’s degree in plant pathology advice, even if they independently request a Master of Plant Path certification. Senior Veterinary Vaccine Candidates are advised to use the educational packages (books and specialist literature) required by the Department of Plant Pathology (for the following reasons) but if they insist that the reference books on the top sources of plant pathology It is recommended that, in addition to the sources provided, the Consultation and Planning Master’s Program of Plant Pathology (Master Veterinary Testing Consultation, Master Planning of Plant Pathology Planning) should be prepared by Amir Kabir’s Measurement Method The Master of Plant Breeding Examination Planning Methodology is presented That can minimize time, maximize their use. So again, the volunteer will be repeated. Be sure to get the master plan of plant pathology to get the answer.

منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد و اخبار کارشناسی ارشد و مشاوره ارشد را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۵- ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۶- دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۷- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۸- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۹- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۰- نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۱- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

۱۲- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۳- ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۴- نتایج کارشناسی ارشد

۱۵- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد

۱۶- شهریه کارشناسی ارشد

۱۷- شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۸- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۱۹- انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۰- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۱- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۲- انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۳- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۴- شناسه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی ۱۴۰۲ ، منابع کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی ۱۴۰۲ ، منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی ۱۴۰۲، منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی ۱۴۰۲، منابع کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی ۱۴۰۲ ، منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی ۱۴۰۲

 

 

 

کلمات کلیدی:

مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد, مشاوره آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد, برنامه ریزی کارشناسی ارشد, مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, مشاوره آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی, برنامه ریزی آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, برنامه ریزی کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی, آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی, ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی,منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۵, منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۶, منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۷, منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۸, منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۹, منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۵, منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۶, منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۷, منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۸, منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۹, منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۵, منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۶, منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۷, منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۸, منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی ۹۹, منابع کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی, آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی, کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی سراسری , ارشد بیماری شناسی گیاهی , کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی , گرایش های کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی , کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی دانشگاه آزاد , کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی , گرایش های ارشد بیماری شناسی گیاهی , بهترین گرایش بیماری شناسی گیاهی , رشته های کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی , منابع آزمون کارشناسی ارشد گیاه پزشکی, منابع آزمون ارشد گیاه پزشکی, منابع کارشناسی ارشد گیاه پزشکی, منابع ارشد گیاه پزشکی , منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماریشناسی گیاهی, منابع آزمون ارشد بیماریشناسی گیاهی, منابع کارشناسی ارشد بیماریشناسی گیاهی, منابع ارشد بیماریشناسی گیاهی , منابع آزمون کارشناسی ارشد گیاه شناسی , منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری های گیاهی, منابع آزمون کارشناسی ارشد گیاهپزشکی , منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع آزمون ارشد گیاهپزشکی, سوالات کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع ارشد حشره شناسی کشاورزی, رشته گیاه پزشکی کارشناسی ارشد, آینده شغلی رشته گیاه پزشکی, منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی۹۵, بازار کار گیاه پزشکی, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, بهترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, برترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  بی نظیر ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی,کنکوری ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, حرفه ای ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی,  بی تکرارترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, پر مشتری ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, پرفروش ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, تکمیل ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, میان بر ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, سریع ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, رتبه اور ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, بهترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, برترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی,  بی نظیر ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی,کنکوری ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, حرفه ای ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی,  بی تکرارترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, پر مشتری ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, پرفروش ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, تکمیل ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, میان بر ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, سریع ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی, رتبه اور ترین منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی

 

 

 

 

*** گروه علوم انسانی

زبان و ادبیات فارسی

علوم ‌جغرافیایی

سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی

زبان عربی

علوم اقتصادی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

تاریخ

علوم‌ اجتماعی

زبانهای باستانی ایران

زبان شناسی‌

الهیات علوم قرآن و حدیث

الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی

الهیات فلسفه و کلام اسلامی

الهیات گرایش ادیان و عرفان

الهیات فقه شافعی (موجود نیست)

فلسفه

علوم تربیتی (علوم تربیتی ۱ و ۲ سابق)

برنامه ریزی درسی

تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

مدیریت آموزشی

آموزش و بهسازی منابع انسانی

آموزش بزرگسالان

تحقیقات آموزشی

تکنولوژی آموزشی

مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

آموزش و پرورش

علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری)

زبان فرانسه (موجود نیست)

زبان روسی (موجود نیست)

زبان آلمانی (موجود نیست)

مجموعه زبان انگلیسی

آموزشی زبان انگلیسی

زبان و ادبیات انگلیسی

مترجمی زبان انگلیسی

مدیریت جهانگردی

حقوق

حقوق خصوصی

حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق عمومی

حقوق بین الملل

ایران شناسی

زبان و ادبیات اردو (موجود نیست)

مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل

علوم سیاسی

روابط بین الملل

مطالعات جهان

باستان شناسی

مجموعه روانشناسی

روانشناسی بالینی

روانشناسی عمومی

روانشناسی تربیتی

روانشناسی کودکان استثنایی

 

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)

روانشناسی اسلامی

حسابداری

مطالعات زنان

علوم ارتباطات اجتماعی

مددکاری اجتماعی

مدیریت

مدیریت بازرگانی

مدیریت دولتی

مدیریت صنعتی

مدیریت فناوری اطلاعات

مدیریت تکنولوژی

مدیریت مالی

کارآفرینی

مدیریت منابع انسانی

مالی

مدیریت سازمان های دولتی

مشاوره

مدیریت دریایی (دریانوردی)

امور فرهنگی (مدیریت و برنامه ریزی ویژه دانشگاه آزاد)

محیط زیست

اطلاعات و حفاظت اطلاعات (موجود نیست)

مدیریت کسب و کار و امور شهری (مدیریت اجرایی سابق)

مدیریت دفاعی ۱

مدیریت دفاعی ۲

مدرسی معارف اسلامی

مدیریت اطلاعاتی

مطالعات دفاعی استراتژیک

اطلاعات استراتژیک

آماد (موجود نیست)

مدیریت بحران

پدافند غیرعامل ۱ (موجود نیست)

پدافند غیرعامل ۲ (موجود نیست)

فرماندهی و مدیریت انتظامی (موجود نیست)

مجموعه رشته های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی (موجود نیست)

*** گروه علوم پایه

زمین شناسی (علوم زمین)

ژئوفیزیک

هواشناسی

شیمی

فیزیک

فوتونیک

زیست شناسی سلولی و مولکولی

آمار

ریاضی

علوم کامپیوتر

زیست شناسی گیاهی

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

زیست شناسی گیاهی

 

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

علوم شناختی

علوم اطلاعاتی

*** گروه فنی و مهندسی

مهندسی برق

مهندسی نفت

مهندسی پلیمر

مهندسی معماری کشتی

مهندسی شیمی

مهندسی صنایع

مهندسی در سوانح طبیعی (مدیریت در سوانح طبیعی)

مهندسی نقشه برداری

مهندسی عمران

مهندسی مکانیک

مهندسی معدن

مهندسی مواد و متالورژی

مهندسی نانوفناوری نانومواد

مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

مهندسی کامپیوتر

مهندسی هوا فضا

مهندسی نساجی

مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی

مهندسی پلیمر صنایع رنگ (مهندسی پلیمر رنگ)

مهندسی طراحی محیط زیست

مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت

مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی HSE)

ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی ایمنی صنعتی)

*** گروه کشاورزی

علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

علوم و مهندسی آب

زراعت و اصلاح نباتات

اقتصاد کشاورزی

علوم و مهندسی باغبانی

ترویج و آموزش کشاورزی

علوم و مهندسی جنگل

مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک (علوم خاک)

علوم دام و طیور

علوم و مهندسی شیلات

مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی

علوم و مهندسی صنایع غذایی

حشره شناسی کشاورزی

بیماری شناسی گیاهی

علوم و مهندسی محیط زیست

مهندسی مکانیک بیوسیستم

مدیریت و کنترل بیابان

مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی

اکوهیدرولوژی

بیوتکنولوژی کشاورزی

 

توسعه روستایی

مدیریت کشاورزی

مهندسی فضای سبز

*** گروه هنر

برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

طراحی شهری

معماری

مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

نمایش عروسکی (موجود نیست)

هنرهای نمایشی و سینما

کارگردانی نمایش

سینما

تولید سیما

ادبیات نمایشی

بازیگری

تهیه کنندگی

رادیو

هنرهای تصویری و طراحی

تصویر متحرک (انیمیشن)

ارتباط تصویری

تصویرسازی

نقاشی

عکاسی

مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

هنرهای رایانه ای

هنرهای پژوهشی و صنایع دستی

پژوهش هنر

صنایع دستی

هنر اسلامی

مطالعات موزه

تاریخ هنر ایران اسلامی

تاریخ هنر ایران باستان

حکمت هنر اسلامی

تاریخ هنر جهان اسلام

هنرهای موسیقی (موجود نیست)

هنرهای ساخت و معماری

مدیریت پروژه و ساخت

فناوری معماری

معماری و انرژی

مدیریت ساخته ها

طراحی صنعتی (موجود نیست)

فرش

طراحی پارچه و لباس

*** گروه دامپزشکی

انگل شناسی دامپزشکی

فیزیولوژی دامپزشکی

قارچ شناسی دامپزشکی

بافت شناسی دامپزشکی

باکتری شناسی دامپزشکی

ایمنی شناسی دامپزشکی

بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

بیوشیمی بالینی

سم شناسی دامپزشکی

62 پاسخ
 1. ت. ع.ف
  ت. ع.ف گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  من در آزمون آزمایشی مرحله اول پکیج منابع آزمون کارشناسی بیماری شناسی گیاهی نتونستم شرکت کنم. باید چکار کنم؟؟؟ یعنی در مرحله هایی بعدم نمیتونم؟؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   اگر در آزمون آزمایشی مرحله اول پکیج منابع آزمون کارشناسی بیماری شناسی گیاهی شرکت نکرده اید، سیستم آزمون گیر شما را به طور خودکار حذف خواهد نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ داخلی ۱۲۲ تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. فارسیان
  فارسیان گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  در پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی، برای درس زبان چه کتاب هایی میذارید؟؟؟؟ خودآموز هستن؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   در پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی، کتاب زبان عمومی به همراه سی دی خودآموز و کتاب زبان تخصصی گنجانده شده است.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات در خصوص قیمت و میزان تخفیف بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 3. نوریه
  نوریه گفته:

  سلاام
  ببخشید من صنایع غذایی خوندم. آیا می تونم در آزمون بیماری شناسی گیاهی شرکت کنم و آیا شانسی دارم؟؟؟؟؟محض رضای خدا درست ج بدید .ممنون

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   بله می توانید در آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی شرکت کنید. البته باید تلاش مضاعف کنید تا خود را به سطح داوطلبانی که کارشناسی خود را در رشته مرتبط گذرانده اند برسانید.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر خانوم ثریا
   درس گیاه شناسی شامل سیستماتیک، آناتومی و فیزیولوژیک در آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی می باشد.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر آقای هیراد
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی وجود دارد.

   پاسخ
 4. مرجان علامه
  مرجان علامه گفته:

  با سلام لطفا اطلاعاتی در مورد آزمونهای آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی و نحوه برگزاری آنها بدید.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم مرجان علامه
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی آنلاین می باشد که در تاریخ های مقرر به صورت غیر حضوری برگزار می گردد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6 گفته:

   سلام وقت بخیر
   برای تهیه منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی بعد از واریز هزینه بسته آموزشی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس گرفته تا اطلاعات شما ثبت و سپس بسته آموزشی برای شما ارسال گردد.

   پاسخ
 5. شایان
  شایان گفته:

  با سلام
  امکان خرید تک درس از منابع آزمون کارشناسی ارشدبیماری شناسی گیاهی در نمایشگاه کتاب وجود دراد؟؟؟ تخفیف شامل تک درس می شود؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 13
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 13 گفته:

   وقت بخیر آقای شایان
   امکان خرید تکدرس از منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی در نمایشگاه کتاب با ۱۰ درصد تخفیف برای تکدرس وجود دارد.

   پاسخ
 6. کیوان
  کیوان گفته:

  سلام. وقت بخیر
  برای خرید پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی چطور باید اقدام کنم؟یا غیر خرید اینترنتی راه دیگری هم دارد؟؟
  سپاس

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر اقای کیوان
   برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی می توانید اینترنتی، تلفنی و یا حضوری اقدام به ثبت سفارش نمایید.

   پاسخ
 7. هانیه
  هانیه گفته:

  سلام.
  آیا شما برای معدل های بالا برای تهیه پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی تخفیف می دهید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم هانیه
   در صورت بالا بودن معدل می توانید از تخفیف ۱۰ درصدی برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی استفاده نمایید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم زهره
   در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی به ازای هر کدام از دروسی که قرار است در کنکور امتحان دهید، یک کتاب به شما ارائه می گردد که به صورت درس، نکته و تست می باشد.

   پاسخ
 8. لاله اصغری
  لاله اصغری گفته:

  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی دارای چند مرحله آزمون میباشد؟ و آزمون ها به چه صورتی است؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم لاله اصغری
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی شامل ۸ مرحله آزمون آزمایشی آنلاین می باشد.

   پاسخ
 9. رز
  رز گفته:

  سلام. وقت بخیر کارشناسی باغبانی و کارشناسی ارشد گیاهان دارویی خوندم. امسال میخوام ارشد بیماریهای گیاهی شرکت کنم. به نظرتون میتونم موفق باشم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای موفق شدن در آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی، نیاز به برنامه ریزی منظم، اختصاص زمان کافی برای مطالعه و منابع مناسب دارید. سنجش امیر کبیر می تواند با ارائه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی، شما را در این امر یاری کند.

   پاسخ
 10. الهام
  الهام گفته:

  با سلام
  ببخشید من فقط قسط خرید آزمون های آزمایشی پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی را دارم، میخواستم بپرسم هزینه ای آزمون ها به چه صورتی می باشد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم الهام
   برای کسب اطلاعات در خصوص هزینه و شرایط خرید آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰تماس بگیرید.

   پاسخ
 11. مرضیه رضوی
  مرضیه رضوی گفته:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید آیا موسسه سنجش امیرکبیر جزوات بسته منابع کنکور ارشد بیماری شناسی را بصورت تک هم بفروش می رساند؟
  متشکرم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم مرضیه رضوی
   بلی امکان خرید جزوات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی به صورت تک درس وجود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   عدم شرکت در آزمون های آزمایشی تاثیری برقیمت پکیج کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی ندارد و آزمون ها بر روی پکیج به صورت رایگان می باشند، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 12. پدرام تیموری
  پدرام تیموری گفته:

  خسته نباشید
  داخل پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی موسسه شما، یک سی دی درسی وجود داشت که فایل های اسکن شده درس های متفاوت این رشته داخلش بود. کار جالب و قابل تحسینی هست که تونستید این جزوات رو یکجا جمع کنید.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما آقای پدرام تیموری
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را کرده اند تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع دیگر نباشد، ضمن آرزوی موفقیت برای شما، متشکریم.

   پاسخ
 13. علی
  علی گفته:

  سلام
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی را اعلام کنید، شهرستان هستم نمیتونم برای شرکت در آزمون به تهران بیام باید چکار کرد؟
  خیلی تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای علی
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد، که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردد، آزمون حضوری نداریم

   پاسخ
 14. ثریا
  ثریا گفته:

  سلام روز شما بخیر
  ممنونم بخاطر مطالب جامع و کاملی که در خصوص بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی در سایت قرار داده اید، من میخاهم این بسته را تهیه کنم، ای کاش نمونه ای از جزوات این بسته را هم در سایت قرار میدادید که قبل از خرید ما با محتویات کتاب یک آشنایی اجمالی داشتیم. متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم ثریا
   امکان مشاهده نمونه جزوات بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشدبیماری شناسی گیاهی قبل از خرید این پک وجود دارد، برای اینکار شما می توانید به صورت حضوری مراجعه کنید و یا درخواست خود را با عنوان نام رشته و کد آن به آدرس میل sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال نمایید، برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 15. نوید
  نوید گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی سایت سنجش امیرکبیر رو چک کردم نسبت به سایت های دیگه خیلی کامل تر هست باورم نمیشه مولفی برای نوشتن کتاب از این همه منابع استفاده کرده باشه، لطفا به من جواب بدید که آیا منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی برای دروس مختلف واقعا از منابعی که نوشته شده استفاده شده یا جنبه تبلیغاتی دارند؟
  اگر حتی از نصف منابع هم استفاده شده باشه پکیج آزمون کارشناسی ارشد گیاه پزشکی رو خریداری میکنم چون واقعا نسبت به وقتی که برای خوندنش میذارم میتونم از خوندن چندتا کتاب منبع جلو بیفتم
  بابت سایت و اطلاع رسانی خوبتون ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای نوید
   سنجش امیرکبیر ارایه دهنده بسته منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تاا این بسته را به صورت کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 16. محسن
  محسن گفته:

  سلام
  بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی رو به همراه آزمون آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی و سایر موارد میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی خیلی کامل و مرتب است خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای محسن
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای خرید این پک آموزشی شما می توانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. موفق باشید.

   پاسخ
 17. تقوایی
  تقوایی گفته:

  سلام
  بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی رو به همراه آزمون آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی و سایر موارد میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی خیلی کامل و مرتب است خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام به شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارایه دهنده بسته منابع
   امتحان بیماری شناسی میباشد. و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از محتویات این بسته آموزشی می توانیذ با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 18. دولت آبادی
  دولت آبادی گفته:

  سلام
  بسته منابع کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم تعداد مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد بیماری شناسی ۴ مرحله آزمون است یا ۸ مرحله؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع کنکور کارشناسی ارشد بیماری شناسی اقدام کنم.
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام به شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارایه دهنده بسته منابع
   امتحان ارشد بیماری شناسی گیاهی میباشد. و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از محتویات این بسته آموزشی می توانیذ با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 19. ثلاثی
  ثلاثی گفته:

  خدا قوت
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی را اعلام کنید، شهرستان هستم نمیتونم برای شرکت در آزمون به تهران بیام باید چکار کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   ضمن تشکر از انتخاب و خرید شما، بسته آموزشی منابع کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردد، برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط تخفیف می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 20. رادمان
  رادمان گفته:

  ببخشید میخاستم بپرسم آیا بسته آموزشی منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی برنزی هم دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد؟
  متشکرم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب عزیز
   بسته برنزی منابع آزمون ارشد بیماری شناسی گیاهی سنجش تکمیلی امیرکبیر شامل کلیه جزوات و سی دی طلایی میباشد برای شرکت در آزمونها هم می توانید به صورت مجزا شرکت کنید و یا با خرید بسته طلایی یا نقره ای از این آزمونها به صورت رایگان بهره ببرید

   پاسخ
 21. فیروز
  فیروز گفته:

  سلام
  برای خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی باید چکار کنم؟ در شهرستان هستم حتما باید حضوری بیام؟
  ممنون

  پاسخ
 22. بهنام
  بهنام گفته:

  سلام
  در رابطه با کتاب زبان عمومی کنکور ارشد بیماری شناسی گیاهی سراسری و آزاد میخواهم بدونم این کتاب برای کلیه رشته ها یکسان هست یا فرق میکنه؟

  پاسخ
 23. ناهید محمدباقری
  ناهید محمدباقری گفته:

  باسلام و و قت بخیر ببخشید من ۳دی یک بسته بیماری شناسی گیاهی خریداری کردم که الان پشیمان شدم و قصد شرکت دراین رشته را ندارم فقط یک روز کاری هم از سفارشم گذشته می خوام انصراف بدم و هزینه ام عودت بشه و البته شما هزینه خسارت رو هم کم کنید خواهش می کنم راهنماییم کنید موفق به برقراری تماس نشدم پیامک، ایمیل، دایرکت هم دادم ………..لطفا راهنماییم کنید.

  پاسخ
 24. ناهید محمدباقری
  ناهید محمدباقری گفته:

  باسلام و وقت بخیر خواستم از مجموعه ی خوبتون کمال تشکروقدردانی رو داشته باشم، من یک بسته خریداری کردم که بعد به دلیل تمایل به تغییر رشته ام منصرف شدم درخواست خودم رو دادم، که بلافاصله در روز کاری بعد با من تماس گرفته شد و هزینه ام کامل بهم برگردونده شد، خیلی عالیه این و اعتماد و متعهد بودن رو می رسونه قطعا بسته ها هم عالی و کامل هستند. سپاسگزارم.

  پاسخ
 25. علی
  علی گفته:

  سلام
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی را اعلام کنید.
  خیلی تشکر

  پاسخ
 26. زیبا
  زیبا گفته:

  سلام خسته نباشید
  ۷ روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی رو خریداری کردم اما هنوز کتب کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی به دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی به دستم برسه؟ شهر بندرعباس هستم گفته بودید حداکثر تا یک هفته کاری به دستم میرسه
  تشکر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *