منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه سراسری و آزاد کد ۱۳۰۶

Promotion and education of agriculture senior resorces

منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه سراسری و آزاد است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی، منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد ترویج و آموزش کشاورزی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی (مشاوره آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ، برنامه ریزی آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

آیا علاوه بر منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی، خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

 

کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

کتاب های تکدرس و منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب و منابع کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

 

ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

ویژگی های بارز بسته منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی سنجش امیرکبیر

منابع آزمون ارشد سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی سراسری و آزاد

 

گرایش های رشته کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی سراسری و آزاد عبارتند از:

کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی پایدار شامل گرایش های : ۱-ترویج کشاورزی پایدار و منابع طبیعی ۲-آموزش کشاورزی پایدار و محیط زیست ۳-زیست بوم انسانی کشاورزی ۴-نوآوری و کارآفرینی کشاورزی

منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی – منابع زبان عمومی

۱- کتاب گرامر کاربردی زبان انگلیسی، شهاب اناری و همکاران، انتشارات مبتکران.
۲- کتاب گرامر زبان انگلیسی، عباس فرزام، انتشارات باستان.
۳- کتاب تافل رهنما، ابراهیم نظری تیموری، انتشارات رهنما.
۴- کتاب ۵۰۴ واژه ضروری تافل، انتشارات جنگل.
۵- کتاب مجموعه سوالات کارشناسی ارشد زبان عمومی، انتشارات سازمان سنجش و آموزش کشور.
۶- جزوه زبان عمومی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۷- Saheli, Mohamad, Vocabulary for TOEFL and MA candidates of TOEFL. Koye Kosar Press.
۸- جزوه زبان عمومی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی – منابع زبان تخصصی مهندسی کشاورزی – ترویج و آموزش کشاورزی

۱- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته ترویج و آموزش کشاورزی، مولف ایرج ملک محمدی، انتشارات سمت.
۲- کتاب فرهنگ نوین کشاورزی و منابع طبیعی (شامل تعریف و معادل فارسی واژه های علمی): ترویج و آموزش کشاورزی، تالیف محمدجواد ضمیری، نصرالله سفیدبخت، علی نیکخواه، مرادعلی زهری و فریدون افتخاری شاهرودی، انتشارات دانشگاه تهران.
۳- فرهنگ کشاورزی و منابع طبیعی (شامل تعریف و معادل فارسی واژه های علمی): ترویج و آموزش کشاورزی، تالیف اسماعیل شهبازی، ایرج ملک محمدی، سیروس سلمان زاده و عزت الله کرمی، انتشارات دانشگاه تهران.
۴- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته کشاورزی (English for the students of agriculture) (جلد ۱ و ۲)، مولفان بهروز عزبدفتری، ابراهیم جدیری سلیمی، مسعود رحیم پور، زاریک ملکونیان، م. رحیم پور و ج. یغمایی، انتشارات سمت.
۵- کتاب راهنمای انگلیسی برای دانشجویان کشاورزی (۱ و ۲)، مولف فرهاد توحیدی، انتشارات واژه.
۶- کتاب راهنمای کامل انگلیسی برای دانشجویان رشته کشاورزی (۱ و ۲)، مولفان حسن کرکی و مریم ثنایی زاده، انتشارات آییژ.
۷- جزوه زبان تخصصی ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه تهران.
۸- جزوه زبان تخصصی مهندسی کشاورزی ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۹- جزوه زبان تخصصی ترویج و آموزش کشاورزی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۰- جزوه زبان تخصصی ترویج و آموزش کشاورزی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی – منابع اصول ترویج کشاورزی

۱- کتاب ترویج کشاورزی در فرآیند توسعه، تالیف اسدالله زمانی پور، انتشارات تیهو.
۲- کتاب رهیافتها و فنون مشارکت در ترویج کشاورزی و توسعه روستائی، تالیف حسین شعبانعلی فمی، امیرحسین علی بیگی، ابوالقاسم شریف زاده، انتشارات موسسه توسعه روستایی ایران.
۳- کتاب بررسی نظریه پردازیها در ترویج (جلد ۱ و ۲)، تالیف عزت الله کرمی، انتشارات وزارت جهاد سازندگی معاونت ترویج و مشارکت مردمی ستاد طرح تدوین نظام.
۴- کتاب رهنمودی بر رهیافت های بدیل ترویج (Guide on alternative extenion approaches)، تالیف آکسین جورج هرولد، مترجم اسماعیل شهبازی، انتشارات سازمان ترویج کشاورزی.
۵- کتاب ترویج و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی: (جلد ۱ و ۲ مبانی و سیرتکاملی)، تالیف ایرج ملک محمدی، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۶- کتاب رسانش نوآوری ها: رهیافتی میان فرهنگی، تالیف اورت راجرز و فلوید شومیگر، مترجم عزت الله کرمی و ابوطالب فنایی، انتشارات دانشگاه شیراز.
۷- کتاب تاریخچه آموزش و ترویج کشاورزی در ایران، تالیف هوشنگ ایروانی، انتشارات مشهد.
۸- کتاب مبانی ترویج کشاورزی: به انضمام سیری در تاریخچه ترویج و آموزش کشاورزی،تالیف ایرج ملک محمدی, ویراستار: ناصر ایرانی، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۹- کتاب اصول ترویج و آموزش کشاورزی، تالیف حسین شعبانعلی فمی، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۱۰- کتاب بهبود ترویج کشاورزی، تالیف برتون ئی . سوانسون، رابرت پی . بنتز،اندرو جی . سوفرانکو, مترجمان غلامحسین صالح نسب،رضا موحدی و اسماعیل کرمی دهکردی، انتشارات وزارت جهاد کشاورزی معاونت ترویج و نظام بهره برداری دفتر مطالعات و تلفیق برنامه ها.
۱۱- کتاب ترویج کشاورزی، تالیف سید محمود حسینی و محمد چیذری، انتشارات دانشگاه زنجان.
۱۲- کتاب مرجع ترویج کشاورزی (فصل ۱ و ۱۳)، مترجم اسماعیل شهبازی و احمد حجاران، انتشارات وزارت کشاورزی، سازمان ترویج کشاورزی.
۱۳- کتاب توسعه و ترویج روستایی، تالیف اسماعیل شهبازی، انتشارات دانشگاه تهران.
۱۴- کتاب ترویج کشاورزی: تالیف ون دن بن هاوکینز، مترجمان اسدالله زمانی پور و محسن تبرائی، انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد.
۱۵- کتاب ترویج و آموزش کشاورزی (خلاصه درس، پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی)، تالیف امید مهراب قوچانی، انتشارات دیباگران تهران.
۱۶- مجموعه سؤالات کارشناسی ارشد مهندسی منابع طبیعی – جنگلداری (همراه با پاسخ تشریحی)، تالیف محمد عبادی، حمید محمدی نصرآبادی،انتشارات جهاد دانشگاهی، واحد تهران.
۱۷- جزوه اصول ترویج کشاورزی دانشگاه تهران.
۱۸- جزوه اصول ترویج کشاورزی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۹- جزوه اصول ترویج کشاورزی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۲۰- جزوه اصول ترویج کشاورزی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی – منابع اصول آموزش کشاورزی

۱- کتاب آموزش کشاورزی، تالیف حمید موحدی محمدی، انتشارات موسسه توسعه روستایی ایران.
۲- کتاب چهار بنیان آموزش کشاورزی: آموزش کشاورزی و منابع طبیعی، تالیف یوسف حجازی، انتشارات پونه.
۳- کتاب مهندسی فرایند فعا لیتها ی آموزشی و ترویجی، مولف یوسف حجا زی، انتشارات معا ونت ترویج و مشا رکت مردمی وزارت جها د سا زندگی – مدیریت مطا لعا ت و بررسیها .
۴- کتاب مقدمات تکنولوژی آموزشی، تالیف داود محمدی، محمد احدیان و عمران رمضانی، انتشارات آییژ.
۵- کتاب مهارتهای آموزشی و پرورشی: (روشها و فنون تدریس)، تالیف حسن شعبانی، انتشارات سمت.
۶- کتاب برنامه ریزی برای آموزش اثربخش: راهنمایی برای تدوین برنامه درسی، تالیف تی ونتلینگ، مترجم محمد چیذری، انتشارات دانشگاه تربیت مدرس.
۷- کتاب ترویج و آموزش کشاورزی (خلاصه درس، پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی)، تالیف امید مهراب قوچانی، انتشارات دیباگران تهران.
۸- جزوه اصول آموزش کشاورزی دانشگاه تهران.
۹- جزوه اصول آموزش کشاورزی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۰- جزوه اصول آموزش کشاورزی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه اصول آموزش کشاورزی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی – منابع آموزش بزرگسالان

۱- کتاب آموزش بزرگسالان و آموزش مداوم، تالیف پیتر جارویس، مترجم دکتر غلامعلی سرمد، انتشارات سمت.
۲- کتاب مبانی آموزش بزرگسالان، تالیف زهرا صباغیان و سهیلا اکبری، انتشارات سمت.
۳- کتاب آموزش بزرگسالان، تالیف عیسی ابراهیم زاده، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۴- کتاب روند تحولات و مسائل آموزش بزرگسالان، تالیف هاربنز بولا، مترجم سیمین دخت جهان پناه، انتشارات یونسکو.
۵- کتاب روشهای سوادآموزی بزرگسالان (تعلیم مهارتهای خواندن و نوشتن)، تالیف زهرا صباغیان، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۶- کتاب راهنما و بانک سوالات امتحانی آموزش بزرگسالان، تالیف ماندانا علم بلادی، انتشارات استادی.
۷- کتاب ترویج و آموزش کشاورزی (خلاصه درس، پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی)، تالیف امید مهراب قوچانی، انتشارات دیباگران تهران.
۸- جزوه آموزش بزرگسالان دانشگاه تهران.
۹- جزوه آموزش بزرگسالان دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۰- جزوه آموزش بزرگسالان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه آموزش بزرگسالان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی – منابع مدیریت در ترویج و آموزش کشاورزی

۱- کتاب مدیریت در ترویج، تالیف محمد چیذری، انتشارات نور علم.
۲- کتاب سازمان و مدیریت: سیستم و رفتار سازمانی، تالیف علی محمد اقتداری، انتشارات مولوی.
۳- کتاب مدیریت رفتار سازمانی: کاربرد منابع انسانی، مولف پال هرسی و کنت بلانچارد، مترجم علی علاقه بند، انتشارات امیرکبیر.
۴- کتاب مدیریت در ترویج، تالیف جیمز بافورد و آرتور بریان و جیمز لیندنر، مترجمان محمد چیذری و رضا موحدی، انتشارات نور علم.
۵- کتاب مدیریت روستایی در ایران، تالیف مهدی طالب، انتشارات دانشگاه تهران.
۶- کتاب ترویج و آموزش کشاورزی (خلاصه درس، پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی)، تالیف امید مهراب قوچانی، انتشارات دیباگران تهران.
۷- جزوه مدیریت در ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه تهران.
۸- جزوه مدیریت در ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۹- جزوه مدیریت در ترویج و آموزش کشاورزی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۰- جزوه مدیریت در ترویج و آموزش کشاورزی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی – منابع توسعه کشاورزی و عمران روستایی

۱- کتاب جامعه شناسی توسعه و توسعه نیافتگی روستایی ایران، تالیف مصطفی ازکیا، انتشارات اطلاعات.
۲- کتاب مقدمه ای بر جامعه شناسی روستایی، تالیف جان بندیک سیوپراکاش چیتامبار، مترجمان مصطفی ازکیا و احمد حجاران، انتشارات نی.
۳- کتاب جامعه شناسی توسعه، تالیف مصطفی ازکیا، انتشارات کیهان.
۴- کتاب مقدمه ای بر جامعه شناسی توسعه روستایی، تالیف مصطفی ازکیا، انتشارات اطلاعات.
۵- کتاب جامعه شناسی روستایی، تالیف منصور وثوقی، انتشارات کیهان.
۶- کتاب جامعه شناسی روستایی، تالیف خلیل کلانتری، ویراستار حسین شعبانعلی فمی، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۷- کتاب تحولات اجتماعی در روستاهای ایران، تالیف عبدالعلی لهسایی زاده، انتشارات نوید شیراز.
۸- کتاب جامعه شناسی روستایی با تاکید بر ابعاد تغییر و توسعه در جامعه روستایی ایران، تالیف مهدی طالب و موسی عنبری، انتشارات دانشگاه تهران.
۹- کتاب ترویج و آموزش کشاورزی (خلاصه درس، پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی)، تالیف امید مهراب قوچانی، انتشارات دیباگران تهران.
۱۰- جزوه توسعه کشاورزی و عمران روستایی دانشگاه تهران.
۱۱- جزوه توسعه کشاورزی و عمران روستایی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۲- جزوه توسعه کشاورزی و عمران روستایی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه توسعه کشاورزی و عمران روستایی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه آزاد و سراسری است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد ترویج و آموزش کشاورزی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی (مشاوره ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ، برنامه ریزی کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ترویج و آموزش کشاورزی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی سراسری و آزاد
منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

 

Masters Resources for Agricultural Promotion and Education

Masters of Agricultural Education Promotion and Education If properly selected, the first step is to go along with the passage to the Masters Degree in the Promotion and Education of Agriculture at the National and Free University. Therefore, the specialized departments of the Amir Kabir Measure for facilitating the availability of Masters Advanced Promotion Candidates And agricultural education, develops and collects the resources of the Masters in Agricultural Extension and Education, so that volunteers can develop non-expert counseling for agricultural promotion and education, even if they themselves want to provide the resources for advanced training and agricultural education, even if they independently request it. Be Senior Agricultural Promotion and Training Candidates are advised to use the training packages (books and specialist literature) required for advanced education and agricultural education (for the following reasons) but if they insist that the reference books related to the promotion of higher education resources And agricultural education is recommended. In addition to the resources provided by the Reference, the Consultation and Planning Master’s program in Agricultural Extension and Education (Senior Expert Advice on Agricultural Promotion and Education, Planning of the Advanced Agricultural Extension and Agricultural Training) by the Amir Kabir Measurement Approach To provide them with a method of planning a master’s degree in postgraduate education and training It provides Uriesses that can make the most of the minimum time. So again, the volunteer will be repeated to be sure to get the answer, plan the master’s degree in promoting and training agriculture in your program.

منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد و اخبار کارشناسی ارشد و مشاوره ارشد را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۵- ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۶- دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۷- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۸- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۹- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۰- نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۱- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

۱۲- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۳- ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۴- نتایج کارشناسی ارشد

۱۵- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد

۱۶- شهریه کارشناسی ارشد

۱۷- شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۸- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۱۹- انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۰- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۱- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۲- انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۳- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۴- شناسه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۱۴۰۲ ، منابع کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۱۴۰۲ ، منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۱۴۰۲، منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۱۴۰۲، منابع کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۱۴۰۲ ، منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۱۴۰۲

 

 

کلمات کلیدی:

مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد, مشاوره آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد, برنامه ریزی کارشناسی ارشد, مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, مشاوره آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, برنامه ریزی آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, برنامه ریزی کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منابع کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۵, منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۶, منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۷, منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۸, منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۹, منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۵, منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۶, منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۷, منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۸, منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۹, منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۵, منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۶, منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۷, منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۸, منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ۹۹, منابع کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منابع کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی سراسری , ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , گرایش های کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه آزاد , کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , گرایش های ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , بهترین گرایش ترویج و آموزش کشاورزی , رشته های کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی , منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج کشاورزی, منابع آزمون ارشد ترویج کشاورزی, منابع کارشناسی ارشد ترویج کشاورزی, منابع ارشد ترویج کشاورزی, منابع آزمون کارشناسی ارشد آموزش کشاورزی, منابع آزمون ارشد آموزش کشاورزی, منابع کارشناسی ارشد آموزش کشاورزی, منابع ارشد آموزش کشاورزی, منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش, منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش, منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش, منابع ارشد ترویج و آموزش, منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی پایدار, منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی پایدار, منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی پایدار, منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج کشاورزی پایدار و منابع طبیعی, منابع آزمون کارشناسی ارشد آموزش کشاورزی پایدار و محیط زیست, منابع آزمون کارشناسی ارشد زیست بوم انسانی کشاورزی, منابع آزمون کارشناسی ارشد نوآوری و کارآفرینی کشاورزی, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, بهترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, برترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  بی نظیر ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,کنکوری ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, حرفه ای ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  بی تکرارترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پر مشتری ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پرفروش ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, تکمیل ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, میان بر ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, سریع ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, رتبه اور ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, بهترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, برترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  بی نظیر ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,کنکوری ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, حرفه ای ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی,  بی تکرارترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پر مشتری ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, پرفروش ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, تکمیل ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, میان بر ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, سریع ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی, رتبه اور ترین منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

 

 

 

 

*** گروه علوم انسانی

زبان و ادبیات فارسی

علوم ‌جغرافیایی

سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی

زبان عربی

علوم اقتصادی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

تاریخ

علوم‌ اجتماعی

زبانهای باستانی ایران

زبان شناسی‌

الهیات علوم قرآن و حدیث

الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی

الهیات فلسفه و کلام اسلامی

الهیات گرایش ادیان و عرفان

الهیات فقه شافعی (موجود نیست)

فلسفه

علوم تربیتی (علوم تربیتی ۱ و ۲ سابق)

برنامه ریزی درسی

تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

مدیریت آموزشی

آموزش و بهسازی منابع انسانی

آموزش بزرگسالان

تحقیقات آموزشی

تکنولوژی آموزشی

مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

آموزش و پرورش

علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری)

زبان فرانسه (موجود نیست)

زبان روسی (موجود نیست)

زبان آلمانی (موجود نیست)

مجموعه زبان انگلیسی

آموزشی زبان انگلیسی

زبان و ادبیات انگلیسی

مترجمی زبان انگلیسی

مدیریت جهانگردی

حقوق

حقوق خصوصی

حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق عمومی

حقوق بین الملل

ایران شناسی

زبان و ادبیات اردو (موجود نیست)

مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل

علوم سیاسی

روابط بین الملل

مطالعات جهان

باستان شناسی

مجموعه روانشناسی

روانشناسی بالینی

روانشناسی عمومی

روانشناسی تربیتی

روانشناسی کودکان استثنایی

 

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)

روانشناسی اسلامی

حسابداری

مطالعات زنان

علوم ارتباطات اجتماعی

مددکاری اجتماعی

مدیریت

مدیریت بازرگانی

مدیریت دولتی

مدیریت صنعتی

مدیریت فناوری اطلاعات

مدیریت تکنولوژی

مدیریت مالی

کارآفرینی

مدیریت منابع انسانی

مالی

مدیریت سازمان های دولتی

مشاوره

مدیریت دریایی (دریانوردی)

امور فرهنگی (مدیریت و برنامه ریزی ویژه دانشگاه آزاد)

محیط زیست

اطلاعات و حفاظت اطلاعات (موجود نیست)

مدیریت کسب و کار و امور شهری (مدیریت اجرایی سابق)

مدیریت دفاعی ۱

مدیریت دفاعی ۲

مدرسی معارف اسلامی

مدیریت اطلاعاتی

مطالعات دفاعی استراتژیک

اطلاعات استراتژیک

آماد (موجود نیست)

مدیریت بحران

پدافند غیرعامل ۱ (موجود نیست)

پدافند غیرعامل ۲ (موجود نیست)

فرماندهی و مدیریت انتظامی (موجود نیست)

مجموعه رشته های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی (موجود نیست)

*** گروه علوم پایه

زمین شناسی (علوم زمین)

ژئوفیزیک

هواشناسی

شیمی

فیزیک

فوتونیک

زیست شناسی سلولی و مولکولی

آمار

ریاضی

علوم کامپیوتر

زیست شناسی گیاهی

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

زیست شناسی گیاهی

 

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

علوم شناختی

علوم اطلاعاتی

*** گروه فنی و مهندسی

مهندسی برق

مهندسی نفت

مهندسی پلیمر

مهندسی معماری کشتی

مهندسی شیمی

مهندسی صنایع

مهندسی در سوانح طبیعی (مدیریت در سوانح طبیعی)

مهندسی نقشه برداری

مهندسی عمران

مهندسی مکانیک

مهندسی معدن

مهندسی مواد و متالورژی

مهندسی نانوفناوری نانومواد

مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

مهندسی کامپیوتر

مهندسی هوا فضا

مهندسی نساجی

مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی

مهندسی پلیمر صنایع رنگ (مهندسی پلیمر رنگ)

مهندسی طراحی محیط زیست

مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت

مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی HSE)

ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی ایمنی صنعتی)

*** گروه کشاورزی

علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

علوم و مهندسی آب

زراعت و اصلاح نباتات

اقتصاد کشاورزی

علوم و مهندسی باغبانی

ترویج و آموزش کشاورزی

علوم و مهندسی جنگل

مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک (علوم خاک)

علوم دام و طیور

علوم و مهندسی شیلات

مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی

علوم و مهندسی صنایع غذایی

حشره شناسی کشاورزی

بیماری شناسی گیاهی

علوم و مهندسی محیط زیست

مهندسی مکانیک بیوسیستم

مدیریت و کنترل بیابان

مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی

اکوهیدرولوژی

بیوتکنولوژی کشاورزی

 

توسعه روستایی

مدیریت کشاورزی

مهندسی فضای سبز

*** گروه هنر

برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

طراحی شهری

معماری

مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

نمایش عروسکی (موجود نیست)

هنرهای نمایشی و سینما

کارگردانی نمایش

سینما

تولید سیما

ادبیات نمایشی

بازیگری

تهیه کنندگی

رادیو

هنرهای تصویری و طراحی

تصویر متحرک (انیمیشن)

ارتباط تصویری

تصویرسازی

نقاشی

عکاسی

مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

هنرهای رایانه ای

هنرهای پژوهشی و صنایع دستی

پژوهش هنر

صنایع دستی

هنر اسلامی

مطالعات موزه

تاریخ هنر ایران اسلامی

تاریخ هنر ایران باستان

حکمت هنر اسلامی

تاریخ هنر جهان اسلام

هنرهای موسیقی (موجود نیست)

هنرهای ساخت و معماری

مدیریت پروژه و ساخت

فناوری معماری

معماری و انرژی

مدیریت ساخته ها

طراحی صنعتی (موجود نیست)

فرش

طراحی پارچه و لباس

*** گروه دامپزشکی

انگل شناسی دامپزشکی

فیزیولوژی دامپزشکی

قارچ شناسی دامپزشکی

بافت شناسی دامپزشکی

باکتری شناسی دامپزشکی

ایمنی شناسی دامپزشکی

بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

بیوشیمی بالینی

سم شناسی دامپزشکی

72 پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی، زبان تخصصی هم موجود می باشد.

   پاسخ
 1. اسی
  اسی گفته:

  خسته نباشید
  امکانش هست بگید که آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی از چه تاریخی شروع میشه؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   تاریخ دقیق آزمون های آزمایشی در موعد مقرر، به شماره موبایل ثبتی در سیستم ثبت نام داوطلب، ارسال خواهد شد. هم چنین در سایت ما نیز اطلاع رسانی می شود. اگر خواهان اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون های آزمایشی، زودتر از موعد برگزاری آن ها هستید، با 02144031690 تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   استعداد تحصیلی از منابع آزمون دکتری است و در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی قرار نمی گیرد.

   پاسخ
 2. زهره علوی
  زهره علوی گفته:

  خسته نباشید
  من دیروز بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی رو خریدم. تا فردا میرسه دستم؟؟؟میخوام برم مسافرت

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی، در تهران طی 3 تا 4 روز کاری و در شهرستان ها طی یک هفته کاری به دست داوطلبان خواهد رسید.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   مواد امتحانی رشته ترویج و آموزش کشاورزی به شرح ذیل است:
   زبان عمومی و تخصصی انگلیسی/ اصول ترویج کشاورزی/ اصول آموزش کشاورزی/ آموزش بزرگسالان/ مدیریت در ترویج و آموزش کشاورزی/ توسعه کشاورزی و عمران روستایی

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر آقای ژوبین
   آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه سراسری و آزاد در اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

   پاسخ
 3. تینارپور
  تینارپور گفته:

  سلام
  من فقط یک کتاب از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی شما می خوام. این امکان وجود داره؟/

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی وجود دارد.

   پاسخ
 4. حسين طهمورث
  حسين طهمورث گفته:

  با سلام
  من پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را خریداری کردم ولی سی دی جزوات و اسلایدهای دانشگاهی با کامپیوتر باز نمی شود چگونه می توانم سی دی سالم را دریافت کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای حسین طهمورث
   برای رفع مشکل سی دی خود که در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی موجود می باشد با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ داخلی ۱۲۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6 گفته:

   سلام وقت بخیر
   برای تهیه منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی بعد از واریز هزینه بسته آموزشی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس گرفته تا اطلاعات شما را ثبت نماییم و بسته آموزشی برای شما ارسال گردد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای احمد رسولی
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی وجود دارد.

   پاسخ
 5. صدرا
  صدرا گفته:

  سلام. خسته نباشید
  کتابایی که داخل پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی وجود داره، فقط تست هستند؟؟؟آیا شما کتابی دارید که فقط سوالات کنکور باشه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر اقای صدرا
   کتاب های موجود در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی به صورت درس، نکته و تست هستند و فقط درس یا فقط تست نمی باشند.

   پاسخ
 6. رخساره احمدی
  رخساره احمدی گفته:

  آزمونهای آزمایشی پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی از چه زمانی شروع میشود؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم رخساره احمدی
   آزمون های آزمایشی پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی از اوایل دی ماه آغاز می گردد.

   پاسخ
 7. حسین
  حسین گفته:

  سلام وقت بخیر
  آیا امکان خرید مجموعه کتابهای بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی بدون آزمون وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای حسین
   امکان خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی بدون آزمون های آزمایشی وجود ندارد.

   پاسخ
 8. نسیم گلچین
  نسیم گلچین گفته:

  سلام.
  من شاغل هستم وقت زیادی برا مطالعه کتب اصلی برای کنکور ارشد ندارم ایا با تهیه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی شما می توانم دانشگاه روزانه قبول شوم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم نسیم گلچین
   تلاش نموده ایم تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی، تا حد امکان جامع و کامل باشد تا نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشید.

   پاسخ
 9. مهدوی
  مهدوی گفته:

  سلام بنده دانشجوی کارشناسی رشته ترویج و آموزش کشاورزی هستم و قصد خرید بسته منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را برای کنکور کارشناسی ارشد سال آینده را دارم میخواستم بپرسم آیا این امکان وجود دارد که نمونه ای از جزوات بسته را قبل از خرید مشاهده کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای دریافت نمونه جزوه از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی، نام رشته، مقطع و کد رشته خود را به sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال فرمایید.

   پاسخ
 10. نگین قاسمی
  نگین قاسمی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  آیا امکان خرید کتاب مجموعه سوالات کنکور چند سال اخیر از بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی وجود دارد؟
  با تشکر.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم نگین قاسمی
   کتابی تحت این عنوان در بسته منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی وجود ندارد. اما در صورت تهیه بسته کامل این رشته، سوالات جند سال اخیر کنکور همراه با جواب کلیدی به شما ارائه خواهد گردید.

   پاسخ
 11. مینو امانی
  مینو امانی گفته:

  سلام و خداقوت خدمت شما
  ببخشید بنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را خریداری کرده ام میخواتم بپرسم نام کاربری و رمز عبور شرکت در آزمون را از کجا باید بگیرم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم مینو امانی
   برای دریافت مشاوره و راهنمایی برای شرکت در آزمون های آزمایشی پک کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 12. علی شکوهی
  علی شکوهی گفته:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من قصد خرید بسته منابع آزون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را دارم برای خرید به چه صوری می تونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وت بخیر آقای علی شکوهی
   برای خرید بسته منابع آزمون کارشاسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی می توانید بصورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید.

   پاسخ
 13. لاله غفاری
  لاله غفاری گفته:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید میخاستم بدونم آیا آزمون های آزمایشی پکیج کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی بصورت حضوری هم برگزار می شوند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم لاله غفاری
   آزمون های آزمایشی بسته آموزشی کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی به صورت آنلاین و مکاتبه ای می باشند، آزمون حضوری نداریم.

   پاسخ
 14. تقوی
  تقوی گفته:

  سلام نمونه جزوه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی رو چجور میشه مشاهده کرد ؟ بنده رشت هستم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای مشاهده نمونه جزوات بسته منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی شما می توانید به صورت حضوری اقدام کنید و یا درخواست خود را با عنوان نام رشته و کد آن به آدرس ایمیل sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال کنید تا همکاران ما برایتان ارسال نمایند.

   پاسخ
 15. شاهرخی23
  شاهرخی23 گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت شما
  ببخشید میخاستم بپرسم آیا در نمایشگاه کتاب شرایط تخفیف برای کتاب های تک درس از پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی وجود دارد؟ ممنونم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط تخفیف برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 16. آفرین
  آفرین گفته:

  سلام
  برای خرید تک درس از بسته منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی هم باید از طریق سایتتون اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم آفرین
   برای خرید جزوات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی به صورت تک شما می توانید به صورت تلفنی و یا حضوری اقدام کنید.

   پاسخ
 17. برهانیان
  برهانیان گفته:

  خسته نباشید

  داخل پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی موسسه شما، یک سی دی درسی وجود داشت که فایل های اسکن شده درس های متفاوت این رشته داخلش بود. کار جالب و قابل تحسینی هست که تونستید این جزوات رو یکجا جمع کنید. مرسی

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما (آقا/خانم) برهانیان
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را کرده اند تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع دیگر نباشد، ضمن آرزوی موفقیت برای شما، متشکریم.

   پاسخ
 18. زیبا
  زیبا گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم زیبا
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی از دی ماه سال جاری آغاز می شود، و به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردند.

   پاسخ
 19. مهرانه
  مهرانه گفته:

  سلام وقت بخیر
  ممنونم بخاطر مطالب جامع و کاملی که در خصوص بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی در سایت قرار داده اید، من میخاهم این بسته را تهیه کنم، ای کاش نمونه ای از جزوات این بسته را هم در سایت قرار میدادید که قبل از خرید ما با محتویات کتاب یک آشنایی اجمالی داشتیم. متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   امکان مشاهده نمونه جزوات بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی قبل از خرید این پک وجود دارد، برای اینکار شما می توانید به صورت حضوری مراجعه کنید و یا درخواست خود را با عنوان نام رشته و کد آن به آدرس میل sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال نمایید، برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 20. مهران
  مهران گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم متوجه نشدم تعداد مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی و زمان تقریبی برگزاری آزمون آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی چه زمانی است؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی اقدام کنم.
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای مهران
   بسته منابع آزون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردد. برای دریافت اطلاعات از برنامه زمانی و بودجه بندی آزمون ها با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 21. yalda
  yalda گفته:

  سلام
  بسته کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی رو خریدم یک دی وی دی با عنوان دی وی دی زبان عمومی وجود داره وقتی اجرا می کنم کد فعال سازی می خواد داخل سایت میرم نمیتونم صفحه فعال سازی دی وی دی بسته کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید لینک صفحه فعال سازی دی وی دی زبان عمومی چیست؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر از انتخاب و خرید شما، پس از خرید و دریافت پکیج آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت مالی در صورت بروز هر گونه مشکل در محتویات بسته، و دریافت مشاوره تلفنی رایگان در مورد بسته کافیست با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمای شما باشند. موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 22. صلحی
  صلحی گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج کشاورزی رو برای قبولی در دانشگاه روزانه شهر تهران میخوام، آیا بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش نباتات سنجش امیرکبیر نیاز من رو برای قبولی در این آزمون پوشش میده؟ همین رو بخونم کافیه؟
  لطف کنید زودتر جواب بدید ممنون میشم میخوام هرچه سریعتر خریداری کنم و شروع کنم
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام به شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارایه دهنده بسته منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی میباشد. و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از محتویات این بسته آموزشی می توانیذ با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 23. شکیب
  شکیب گفته:

  سلام
  در سایت سنجش امیرکبیر گفته اید آزمون های آنلاین ارشد ترویج و آموزش کشاورزی همراه پکیج کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی رایگان ارائه می شوند آیا فقط یکی دو مرحله رایگان است یا در کلیه مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد علوم و مهندسی جنگل میتونم رایگان شرکت کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام خدمت شما داوطلب گرامی
   با حرید بسته طلایی و نقره ای منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی سنجش امیر کبیر میتوانید در ۸ مرحله آزمون آزمایشی به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای به صورت رایگان شرکت کنید

   پاسخ
 24. معروفی
  معروفی گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون ارشد ترویج و آموزش کشاورزی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، بسته منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی می باشد دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و مکاتبه ای برگزارمی گردد برای دریافت اطلاعات از برنامه زمانی آزمون ها می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 25. صمدی
  صمدی گفته:

  خدا قوت
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی را اعلام کنید، شهرستان هستم نمیتونم برای شرکت در آزمون به تهران بیام باید چکار کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   ضمن تشکر از انتخاب و خرید شما، بسته آموزشی منابع کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردد، برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط تخفیف می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 26. زیبا
  زیبا گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی رو مشاهده کردم خیلی کامل و جامع در سایت سنجش امیرکبیر گفته شده، واقعا بابت این اطلاع رسانی خوب و خدمات رایگان که خیلی ارزش دارند و در سایت قرار میدهید تشکر میکنم، همین کار شما باعث شد هفته قبل منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی سنجش امیرکبیر رو خریداری کردم حالا که مرور کلی کردم واقعا عالی هست
  سپاس

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت شما بخیر داوطلب گرامی سرکار خانم زیبا
   ضمن تشکر از انتخاب شما، موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را به صورت کاملو جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر از محتویات این پکیج آموزشی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.
   متشکرم.

   پاسخ
 27. سمیه
  سمیه گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی رو مشاهده کردم خیلی کامل و جامع در سایت سنجش امیرکبیر گفته شده، واقعا بابت این اطلاع رسانی خوب و خدمات رایگان که خیلی ارزش دارند و در سایت قرار میدهید تشکر میکنم، همین کار شما باعث شد هفته قبل منابع آزمون کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی سنجش امیرکبیر رو خریداری کردم حالا که مرور کلی کردم واقعا عالی هست
  سپاس

  پاسخ
 28. محمدعلی
  محمدعلی گفته:

  سلام
  من بسته منابع کنکور ارشد ترویج و آموزش کشاورزی رو خریدم سی دی درسی کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی رو باز میکنم باز نمیشه مثل اینکه داخل سی دی ترویج و آموزش کشاورزی خالی هست باید چکار کنم؟
  ممنون

  پاسخ
 29. سعید
  سعید گفته:

  سلام
  آیا برای دانشجویانی که معدل بالایی دارند برای خرید بسته منابع کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی سنجش امیرکبیر تخفیفی در نظر گرفتید یا خیر؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *