منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت

Psychiatric Nursing senior resources

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری دانشگاه وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد روان پرستاری حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد روان پرستاری را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد روان پرستاری توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد روان پرستاری استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد روان پرستاری را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری (مشاوره آزمون ارشد روان پرستاری ، برنامه ریزی آزمون ارشد روان پرستاری) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد روان پرستاری را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

 

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد وزارت بهداشت روان پرستاری کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد روان پرستاری

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد روان پرستاری

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

 

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

 

رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجموعه پرستاری عبارتند از:

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری داخلی و جراحی

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری سلامت جامعه

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری کودکان

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری نظامی

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری مراقبت‌های ویژه نوزادان

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری توانبخشی

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری اورژانس

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری مراقبت‌های ویژه

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری سالمندی


منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع زبان عمومی علوم پزشکی


۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university

۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع داخلی و جراحی

۱- کتاب درسنامه پرستاری داخلی – جراحی برونر و سودارث ،تالیف جانیس ال. هینکل، ترجمه حجی محمد نوروزی ،انتشارات اندیشه رفیع
۲- کتاب خلاصه پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث، تالیف جویس یانگ جانسون، مترجم محمدعلی کریمی، انتشارات خسروی.
۳- کتاب درسنامه جامع پرستاری داخلی و جراحی بر اساس برونر، بلک، فیپس و لاکمن، تالیف معصومه نیشابوری و طاهره صادقی، انتشارات جامعه‌نگر، سالمی.
۴- کتاب مجموعه آزمون های پرستاری (بیماری های داخلی و جراحی و بهداشت مادران و نوزادان)، تالیف منیره باباشاهی، مریم شهری فر و ندا صیادی، انتشارات دیباگران تهران.
۵- کتاب مجموعه کامل دروس پرستاری داخلی جراحی: خلاصه برونر، فیپس، بلک (لاکمن)، تالیف میترا ذوالفقاری، اسماعیل شریعت، شهلا محمدزاده، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۶- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، روان پرستاری، پرستاری کودکان، پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، پرستاری و بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه نگر.
۷- کتاب آزمون جامع پرستاری: مجموعه سوالات طبقه بندی شده پرستاری داخلی و جراحی، مادران و نوزادان، کودکان، بهداشت جامعه، بهداشت روان، تالیف میمنت حسینی، صفیه حسین زاده، قهرمان محمودی، مهناز سنجری، مرتضی زینعلی و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری داخلی و جراحی با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۰- کتاب آزمون‌های طلایی کارشناسی ارشد روان پرستاری داخلی-جراحی، تالیف مریم شریفی و سید علی مجیدی، انتشارات بشری، حکیم هیدجی.
۱۱- کتاب نکات برتر پرستاری داخلی – جراحی، تالیف مرجان سید مظهری، انتشارات حکیم هیدجی.
۱۲- جزوه پرستاری داخلی و جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری داخلی و جراحی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری داخلی و جراحی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع پرستاری کودکان

۱- کتاب درسنامه ی پرستاری کودکان وونگ (Wong’s nursing care of infants and children)، تالیف مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجمان مهناز سنجری و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۲- کتاب کتاب مرجع پرستاری کودکان ونگ، تالیف دانا وانگ، مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجم پوران سامی، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری کودکان مارلو، تالیف باربارا ردینگ، داروتی مارلو، مترجم سونیا آرزومانیانس، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۴- کتاب نکات برتر پرستاری کودکان NVP series ، تالیف سیاوش بهمنیار، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، حکیم هیدجی.
۵- کتاب بانک سئوالات کارشناسی به کارشناسی ارشد روان پرستاری، تالیف الهام قازانچایی، بهشته جبلی، نسترن عصرپوران، اعظم رفیعی، زیرنظر همایون بنادرخشان، انتشارات نهضت پویا، حکیم هیدجی.
۶- کتاب درسنامه کودک (۱ و ۲)، تالیف حامد مرتضوی، انتشارات سالمی.
۷- کتاب چکیده پرستاری کودکان، تالیف منصور دادبخش، انتشارات سماط.
۸- کتاب پرستاری کودکان، تالیف مهناز سنجری، مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر.
۹- کتاب پرستاری کودکان، انتشارات سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران.
۱۰- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری کودکان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۱- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری کودکان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۱۲- جزوه پرستاری کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری کودکان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری کودکان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع بهداشت مادران و نوزادان

۱- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان بر اساس سرفصل دروس کارشناسی و آمادگی کارشناسی ارشد ،تالیف دیترا لئونارد لودرمیلک، شانون ای. پری،ترجمه مطهره خردمند، مهناز شوقی، مهناز سنجری،انتشارات جامعه‌نگر. ‭
۲- کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان به انضمام آزمون‌های کارشناسی ارشد، تالیف میترا ذوالفقاری، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف ربابه ضیغمی کاشانی و الهه دشتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مریم کرمی و حمید حجتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۵- کتاب بارداری و زایمان ویلیامز (جلد ۱ و ۲)، تالیف گاری کانینگهام، مترجمان حمید جزایری و مرضیه وحیددستجردی، انتشارات سماط.
۶- کتاب درسنامه طب کودکان نلسون: رشد و نمو تغذیه، تالیف ریچارد برمن، رابرت کلیگمن، هال جنسن، انتشارات بابازاده.
۷- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری مادران و نوزادان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۸- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری: پرستاری و بهداشت مادر و نوزاد NVP، تالیف مرجان سیدمظهری، انتشارات بشری، تحفه.
۱۰- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع بهداشت جامعه

۱- کتاب پرستاری بهداشت جامعه ،تالیف جانت لانکستر،ترجمه نسرین جعفری‌ورجوشانی، سیدوحیده حسینی ،انتشارات سالمی، جامعه‌نگر
۲- کتاب درسنامه پزشکی پیشگیری و اجتماعی: کلیات خدمات بهداشتی (بخش اول و دوم)، تالیف جان اورت پارک، پارک، مترجم حسین شجاعی تهرانی، انتشارات سماط.
۳- کتاب برنامه و راهنمای ایمن‌سازی (جلد ۶)، تالیف کمیته کشوری ایمن‌سازی، انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت جامعه، تالیف اسحاق ایلدر آبادی، انتشارات جامعه نگر و سالمی.
۵- کتاب نکات برتر پرستاری بهداشت جامعه، تالیف زهرا کشتکاران، انتشارات بشری.
۶- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت جامعه با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۷- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۸-کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد روان پرستاری دانشگاه تربیت مدرس با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۰- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد روان پرستاری دانشگاه آزاد با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع روان پرستاری

۱- کتاب طرح‌های مراقبتی روان پرستاری (Psychiatric nursing care plans)، تالیف کاترین فورتیناش، پاتریشیا هولودی ورت، مترجم محمد آقاجانی، ویراستار محسن کوشان، انتشارات اندیشه رفیع.
۲-کتاب پرستاری بهداشت روان،تالیف باربارابوئر ـ ماین هیل،ترجمه فرخنده شریف ، کوروش زارع ، طاهره دژبخش ،سلطنت ده‌بزرگی،انتشارات جامعه نگر.
۳- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت روان، مولفان جمیله محتشمی و فاطمه نوغانی، انتشارات جامعه نگر.
۴- کتاب بهداشت روانی، تالیف بهروز میلانی‌فر، انتشارات قومس.
۵- کتاب مبانی بهداشت روان، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۶- کتاب بهداشت روان: کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری، تالیف فاطمه غفاری، انتشارات بشری.
۷- کتاب بهداشت روان، تالیف حمید حجتی ،انتشارات جامعه نگر.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت روان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری پرستاری روانی (بهداشت روان)، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات بشری.
۱۰- کتاب بهداشت روانی، تالیف محمدعلی احمدوند، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۱۱- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: روان پرستاری، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۲- جزوه بهداشت روان و مهارت‌های زندگی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه بهداشت روان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه روان پرستاری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

 

ارشد روان پرستاری

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری ، منابع کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد روان پرستاری را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد روان پرستاری توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد روان پرستاری استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد روان پرستاری را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد روان پرستاری (مشاوره ارشد روان پرستاری ، برنامه ریزی کنکور ارشد روان پرستاری) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد روان پرستاری را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری را قورت دهید.

 

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

 

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

 

Master Nursing Resources

Nursing Master’s Nursing Resources If properly selected, the first step is to go along with the passage in the Masters Nursing Examination at the University of the Ministry of Health, so specialist departments of Amir Kabir’s assessment to facilitate the access of undergraduate nursing exam candidates, master’s resources This psychiatric nursing program is designed to enable volunteers to provide nursing exam resources without a psychologist’s master’s counseling, even if they themselves want to obtain a nursing exam. Senior nursing exam candidates are advised to use the training packages (books and specialist literature) required by the Master of Psychiatric Nursing (for the following reasons) but if they insist that they prepare a reference book for major nursing resources, It is recommended that, along with the resources provided by the reference, the counseling and planning curriculum for the master’s degree in psychiatric nursing (Senior Nursing Examination Consultation, Master Nursing Examination Planning), by the Amir Kabir Assessment Methodology, which will provide them with a master’s degree planning Provides psychiatric nursing that can be minimized from time to time Ten to do. So, again, the volunteer will be repeated. Be sure to get a Master’s Degree Program in Nursing.

منابع ارشد روان پرستاری

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره ارشد وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۹- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۰- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۱- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۲- نتایج ارشد وزارت بهداشت

۱۳- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۴- شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۵- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۷- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

کلمات کلیدی:

منابع آزمون ارشد روان پرستاری ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد روان پرستاری ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد روان پرستاری ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد روان پرستاری ۱۴۰۲, منابع ارشد روان پرستاری, منابع ارشد روان پرستاری ۱۴۰۲, منابع ارشد روان پرستاری ۱۴۰۲, منابع ارشد روان پرستاری ۱۴۰۲, منابع ارشد روان پرستاری ۱۴۰۲, منابع ارشد روان پرستاری ۱۴۰۲, منابع کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری, منابع کنکور ارشد روان پرستاری, آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری,آزمون ارشد روان پرستاری, کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری, کنکور ارشد روان پرستاری , ارشد روان پرستاری , کارشناسی ارشد روان پرستاری , سنجش تکمیلی امیرکبیر , بسته آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری , گرایش های کارشناسی ارشد روان پرستاری , کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری, جزوات کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری, سوالات آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری, دروس امتحانی کارشناسی ارشد روان پرستاری , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد روان پرستاری , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد روان پرستاری , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری , گرایش های ارشد روان پرستاری , بهترین گرایش روان پرستاری , رشته های کارشناسی ارشد روان پرستاری , گرایش های ارشد پرستاری , زمان آزمون ارشد پرستاری ۱۴۰۲ , کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور , بهترین رشته ارشد پرستاری , منابع ارشد پرستاری ۱۴۰۲ , منابع ارشد پرستاری ویژه , منابع آزمون کارشناسی پرستاری , منابع کنکور ارشد پرستاری ۱۴۰۲,به روز ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, بهترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, برترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

 

88 پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم فاطمه احمدی
   تمام تلاش خود را نموده ایم تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، جامع و کامل باشد تا نیازی به خواندن منابع ززیاد و متنوع نداشته باشید.

   پاسخ
 1. زیبا
  زیبا گفته:

  باسلام
  برای خرید پک آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری از چه طریقی میتونم تهیه کنم؟؟؟ خرید حضوری هم دارید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   با سلام
   براس خرید پک آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری اول باید مبلغ واریز کنید و بعد تماس بیگرید با سنجش امیر کبیر ثبت سفارش کنید. فقط ثبت سفارش حضوری داریم.

   پاسخ
 2. مرتضی ابراهیمی
  مرتضی ابراهیمی گفته:

  سلام
  بسته های آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری ازمون هم دارد؟ میتونم فقط در ازمون های ازمایشی شرکت کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   با سلام
   بسته های اموزشی کارشناسی ارشد پرستاری آژمون انلاین هم دارد. خیر فقط با خریداری بسته های اموزشی میتوانید شرکت کنید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6 گفته:

   خسته نباشید
   بله امکان تهیه تک درس از پک منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری وجود دارد .

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سوسن
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی اینترنتی و غیر حضوری می باشد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای سالار
   دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، دارای ضرایب یکسانی نمی باشند.

   پاسخ
 3. پویان
  پویان گفته:

  با سلام
  من پکیج منابع ازمون کارشناسی ارشد روان پرستاری را خریداری کردم ولی هنوز بدستم نرسیده، چه طوری میتونم پیگیری کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای پیگیری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری می توانید با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. علیرضا
  علیرضا گفته:

  با سلام
  ایا جزوات پکیج کارشناسی ارشد روان پرستاری شما کامل و جامع هستند نیازی به منبع های دیگر نیست؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای علیرضا
   تلاش نموده ایم تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، تا حد امکان جامع و کامل باشد تا نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6 گفته:

   خسته نباشید
   کتاب های منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری به روز رسانی شده است .

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، طبق آخرین تغییرات به روزرسانی می شود و ارائه می گردد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   سلام
   خوشحالیم که از منابع کارشناسی ارشد پرستاری راضی هستید . موفق و موئد باشید.

   پاسخ
 5. احمدی
  احمدی گفته:

  سلام و ممنون از زحمات مرکز سنجش امیرکبیر.
  لطفا قیمت بسته آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری رو اگه امکانش هست بفرمایید. ممنون میشم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای آگاهی از قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. محمدیان
  محمدیان گفته:

  با توجه به منابع کامل و دقیقی که برای آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری اعلام کردید میخواستم بدونم که شما کلاس مجازی هم برگزار می کنید؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   سنجش امیر کبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری می باشد و کلاس های آموزشی حضوری یا مجازی برگزار نمی کند.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم حلما
   دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری به شرح زیر است:
   داخلی- جراحی/ کودکان/ بهداشت مادران و نوزادان/ بهداشت جامعه/ روان پرستاری/ زبان انگلیسی

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای عبدالرضا
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری وجود دارد.

   پاسخ
 7. شهریار
  شهریار گفته:

  سلام و عرض روز بخیر
  من قبلا یک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری خریدم. الامن می خوام دو درس دیگه رو هم بگیرم. آیا تخفیفی بهم میدید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای آگاهی از قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   خوشحالیم که خبر رضایتمندی از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری سنجش امیر کبیر به گوش شما رسیده و شما را مشتاق به خرید نموده است.

   پاسخ
 8. حنانه شهیدی
  حنانه شهیدی گفته:

  سلام
  من پنج شنبه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری رو سفارش دادم و دیروز به دستم رسید. یکی از دروس تخصصیم داخل بسته نیست. چیکار کنم؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم حنانه شهیدی
   برای رفع مشکل خود در خصوص بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 9. سولماز رشیدی
  سولماز رشیدی گفته:

  با سلام
  من در روز یکشنبه مبلغ برای بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری واریز کرده ام ولی هنوز بسته را دریافت نکرده ام!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سولماز رشیدی
   برای پیگیری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم زهرا بهمنی
   ارسال بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

   پاسخ
 10. اناهیتا راعی
  اناهیتا راعی گفته:

  سلام بنده ب تمام جزوه های بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری احتیاجی ندارم ایا این امکان وجود دارد ک تنها تعدادی از جزوات بسته را خریداری کنم؟ هزینه جزوات به چه صورتی است؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم آناهیتا راعی
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 11. شاهین بورانی
  شاهین بورانی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  آیا بسته منابع آزمون ارشد روان پرستاری موسسه سنجش امیرکبیر برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای شاهین بورانی
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد روان پرستاری، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

   پاسخ
 12. مبینا
  مبینا گفته:

  وقت بخیر
  ببخشید چطوری میتونم از خدمات مشاوره شما در مورد بسته منابع آزمون ارشد روان پرستاری بهره ببرم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام وقت بخیر خانم مبینا
   پس از خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص این رشته شما می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم روژان گودرزی
   برای دریافت اطلاعات از برگزاری آزمونهای آزمایشی آنلاین و مکاتبه ای ارشد روان پرستاری با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم پریا رستگار
   خوشحالیم که بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری مورد رضایت شما واقع شد، ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای شما.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما خانم طاهره عینی راد
   برای خرید بسته آموزشی منابع کنکور ارشد روان پرستاری شما می توانید به صورت تلفنی،اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید، ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای شما.

   پاسخ
 13. محمدی
  محمدی گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری علوم پزشکی سایت سنجش امیرکبیر رو چک کردم نسبت به سایت های دیگه خیلی کامل تر هست باورم نمیشه مولفی برای نوشتن کتاب از این همه منابع استفاده کرده باشه، لطفا به من جواب بدید که آیا منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری برای دروس مختلف واقعا از منابعی که نوشته شده استفاده شده یا جنبه تبلیغاتی دارند؟
  اگر حتی از نصف منابع هم استفاده شده باشه پکیج آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت رو خریداری میکنم چون واقعا نسبت به وقتی که برای خوندنش میذارم میتونم از خوندن چندتا کتاب منبع جلو بیفتم
  بابت سایت و اطلاع رسانی خوبتون ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   سنجش امیرکبیر ارایه دهنده بسته منابع آزمون ارشد روان پرستاری می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان در مورد این پک با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 14. تقی زاده
  تقی زاده گفته:

  سلام
  منابع کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری رو دیدم خیلی خوبه، کامل آورده شده، مولفان جزوات منابع کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری علوم پزشکی سنجش امیرکبیر چه کسانی هستند؟ آیا تخفیف دارید یا همین قیمتی که در سایت گفته شده است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع کنکور ارشد روان پرستاری می باشد و گروه مولفان این موسسه که دانشجویان و اساتید برتر دانشگاه ها می باشند تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط تخفیف این پک می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 15. علی
  علی گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما
  ببخشید میخاستم بدونم آیا در صورت خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری به شهرستان هم ارسال می کنید؟؟؟ یا حتما باید حضوری بیایم برای خرید؟ لطفا راهنمایی کنید.
  متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای علی
   در صورت خرید پکبج منابع کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری سنجش امیرکبیر امکان ارسال این بسته به تمام نقاط کشور وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 16. مهربان
  مهربان گفته:

  وقت بخیر و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید من قصد خرید بسته منابع آزمون ارشد روان پرستاری سنجش امیرکبیر را دارم، فقط میخاستم بپرسم آیا محتویات این پکیج پایه بروزرسانی شده می باشد؟
  متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر ارایه دهنده بسته های طلایی ارشد روان پرستاری میباشد و مولفان این مجموعه تمام تلاش خود را کرده اند که بسته منابع آزمون ارشد روان پرستاری را کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد و کلیات جزوات طبق سوالات کنکور هر ساله بروز رسانی میگردد

   پاسخ
 17. رضایی
  رضایی گفته:

  سلام
  پکیج طلایی کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری رو خریداری کردم کتابی با عنوان قانون جذب و راز قبولی در کنکور داخل بسته منابع ارشد روان پرستاری وجود داره این کتاب چیست و باید با زمان بندی خاصی مطالعه کنم؟
  از سایت و خدمات خوبتون ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور ارشد روان پرستاری می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید

   پاسخ
 18. زارع
  زارع گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون ارشد روان پرستاری رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون ارشد روان پرستاری چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، بسته منابع ارشد روان پرستاری می باشد دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و مکاتبه ای برگزارمی گردد برای دریافت اطلاعات از برنامه زمانی آزمون ها می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 19. صابر
  صابر گفته:

  سلام
  در سایت سنجش امیرکبیر گفته اید آزمون های آنلاین ارشد روان پرستاری همراه پکیج کارشناسی ارشد روان پرستاری علوم پزشکی رایگان ارائه می شوند آیا فقط یکی دو مرحله رایگان است یا در کلیه مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد روان پرستاری میتونم رایگان شرکت کنم؟
  ممنون

  پاسخ
 20. آزاد
  آزاد گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم متوجه نشدم تعداد مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت و زمان تقریبی برگزاری آزمون آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری چه زمانی است؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری علوم پزشکی اقدام کنم.
  ممنون

  پاسخ
 21. سحر
  سحر گفته:

  سلام
  اگر منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت سنجش امیرکبیر رو خریداری کنم میتونم هم در آزمون آزمایشی آنلاین و هم در آزمون آزمایشی مکاتبه ای شرکت کنم؟ یعنی برای هر مرحله، هرکدوم رو خواستم شرکت کنم؟ هزینه آزمون آنلاین و مکاتبه ای همراه پکیج آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری فرق داره یا یکسان است؟
  خیلی لطف میکنید راهنمایی کنید

  پاسخ
 22. اسماعیل
  اسماعیل گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم متوجه نشدم تعداد مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت و زمان تقریبی برگزاری آزمون آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری چه زمانی است؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری علوم پزشکی اقدام کنم.
  ممنون

  پاسخ
 23. مهناز
  مهناز گفته:

  سلام و خسته نباشید
  آیا می تونیم بسته ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت را به صورت تک درس تهیه کنم؟

  پاسخ
 24. ابوالفضل
  ابوالفضل گفته:

  سلام و خسته نباشید
  آیا می تونیم بسته ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت را به صورت جزوه تهیه کنم؟ و این که در هزینه فرقی میکند و به صورت تکی گرون تر می افتد؟

  پاسخ
 25. کریمی
  کریمی گفته:

  سوالی داشتم در مورد درصد درس ها در آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری اگه کسی بالای ۸۰ بزنه درس های اختصاصی رو بزنه و درس زبان رو ۱۰ درصد بزنه اون نمیتونه از ارشد وزارت بهداشت قبول بشه

  پاسخ
 26. جاوید
  جاوید گفته:

  سلام کارشناسان سنجش امیرکبیر
  من امسال می خواهم کارشناسی ارشد روان پرستاری شرکت کنم آیا می توانم فقط دی وی دی درسی را تهیه کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   با سلام دانشجوی گرامی
   پکیج پایه فقط شامل کتب و جزوات کنکوری ارشد روان پرستاری می باشد
   پکیج نقره ای علاوه بر کتب و جزوات کنکوری شامل ۸ مرحله آزمون برای ارشد و سی دی طلایی جزوات دستنویس اسکن شده دانشجویان و جزوات دانشگاهی و اسلاید های اساتید دانشگاه های معتبر کشور می باشد البته با پکیج طلایی روش تست زنی.
   پکیج طلایی همان پکیج نقره ای است که مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی دارد و به طور محدود برای داوطلبان مشتاق کسب تک رقمی ارایه می شود این مشاوره می تواند حضوری در موسسه یا تلفنی بوده که توسط موسسه با داوطلب انجام می شود

   پاسخ
 27. میرانی
  میرانی گفته:

  سلام ۶ روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری رو ثبت سفارش کردم ولی هنوز به دستم نرسیده آیا اگر حضوری مراجعه کنم زودتر به دستم میرسد؟ در خرم آباد هستم.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *