منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه سراسری و آزاد کد ۱۵۰۳

Mycology senior resources

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه سراسری و آزاد است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی، منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد قارچ شناسی دامپزشکی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی (مشاوره آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ، برنامه ریزی آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

 

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

آیا علاوه بر منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی، خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

 

کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

کتاب های تکدرس و منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب و منابع کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

 

ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

ویژگی های بارز بسته منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر

منابع آزمون ارشد سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سراسری و آزاد

 

گرایش های رشته کارشناسی ارشد مجموعه دامپزشکی سراسری و آزاد عبارتند از:

۱۵۰۱ انگل شناسی دامپزشکی

۱۵۰۲ فیزیولوژی دامپزشکی

۱۵۰۳ قارچ شناسی دامپزشکی

۱۵۰۴ بافت شناسی دامپزشکی

۱۵۰۵ باکتری شناسی دامپزشکی

۱۵۰۶ ایمنی شناسی دامپزشکی

۱۵۰۷ بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی دامپزشکی

۱۵۰۹ بیوشیمی بالینی دامپزشکی

 

گرایش رشته کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سراسری و آزاد عبارت است از:

کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی


منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی – منابع زبان عمومی

۱- کتاب گرامر کاربردی زبان انگلیسی، شهاب اناری و همکاران، انتشارات مبتکران.
۲- کتاب گرامر زبان انگلیسی، عباس فرزام، انتشارات باستان.
۳- کتاب تافل رهنما، ابراهیم نظری تیموری، انتشارات رهنما.
۴- کتاب ۵۰۴ واژه ضروری تافل، انتشارات جنگل.
۵- کتاب مجموعه سوالات کارشناسی ارشد زبان عمومی، انتشارات سازمان سنجش و آموزش کشور.
۶- جزوه زبان عمومی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.

۷- Saheli, Mohamad, Vocabulary for TOEFL and MA candidates of TOEFL. Koye Kosar Press.


۸- جزوه زبان عمومی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی – منابع زبان تخصصی قارچ‌شناسی دامپزشکی

۱- کتاب فرهنگ دامپزشکی: انگلیسی – فارسی، مولف مسعود هاشمی، انتشارات فرهنگ جامع.
۲- کتاب واژگان دامپزشکی: انگلیسی ـ فارسی، فارسی ـ انگلیسی، مولفان بیژن رادمهر و احمدرضا محمدنیا، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۳- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته دامپزشکی (English for the Students of Veterinary Medicine)، تالیف مسعود تشفام، حمیده معرفت و شهرام جلیل‌ زاده، انتشارات سمت.
۴- کتاب راهنمای کامل انگلیسی برای دانشجویان رشته علوم دامی، مولفان حسن کرکی و مریم ثنایی‌زاده، انتشارات آییژ.
۵- کتاب زبان تخصصی علوم دامی، مولف شهرام نصابیان، انتشارات دیباگران تهران.
۶- کتاب راهنمای انگلیسی برای دانشجویان علوم دامی، مولف ابراهیم جدیری سلیمی، حسن عدالت نمین و فرهاد توحیدی، انتشارات واژه.
۷- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته علوم دامی (English for the students of animal science)، مولفان حسن عدالت نمین و ابراهیم جدیری سلیمی، انتشارات سمت.
۸- کتاب فرهنگ کشاورزی و منابع طبیعی، شامل تعریف و معادل فارسی واژه های علمی، علوم دامی، مولف غلامرضا ستوده، مترجمان محمدرضا داهی، نصرالله سفیدبخت و سیدمحمد اشکان، انتشارات دانشگاه تهران.
۹- فرهنگ نوین کشاورزی و منابع طبیعی، جلد پنجم: علوم دامی، مولفان نصرالله سفیدبخت، علی نیکخواه، مرادعلی زهری، محمدجواد ضمیری، فریدون افتخاری شاهرودی، انتشارات دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۱- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۱۲- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی – منابع قارچ‌شناسی دامپزشکی

۱- کتاب قارچ شناسی دامپزشکی، تالیف علیرضا خسروی، حجت الله شکری و رامک یحیی رعیت، انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران.
۲- کتاب قارچ شناسی عمومی دامپزشکی، تالیف مهدی رزاقی ابیانه و معصومه شمس قهفرخی، انتشارات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی.
۳- کتاب راهنمای آزمایشگاه قارچ شناسی دامپزشکی، مولف لورا ال هانگر فورد، آرنولد آر اسمیت و چارلز ال کمپ بل، مترجم رویا فیروزی، انتشارات دانشگاه شیراز.
۴- کتاب بیماریهای قارچی دامپزشکی، تالیف مهدی رزاقی ابیانه و معصومه شمس قهفرخی، انتشارات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی.
۵- کتاب مروری کوتاه بر میکروب شناسی دامپزشکی (بخش قارچ شناسی و ویروس شناسی)، تالیف پی.جی. کوئین، بی.کی. مارکی، مترجمان منصور بیات و عطا یزدان پناه، انتشارات راز نهان.
۶- جزوه قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۷- جزوه قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۸- جزوه قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه شیراز.
۹- جزوه قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۰- جزوه قارچ شناسی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه قارچ شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی – منابع میکروب‌شناسی عمومی

۱- کتاب میکروب شناسی دامپزشکی و بیماری‌های میکروبی (بیماری های باکتریایی)، مولف پی.جی. کوئین، لئونارد، مارکی، کارتر، مترجمان جلال شایق و تقی زهرایی صالحی، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب میکروب‌شناسی دامپزشکی: عوامل باکتریایی و قارچی بیماری های دام، مولف جوزف گلن سانگر و کارن دبلیو پست، مترجمان غلامرضا هاشمی تبار و مهرناز راد، انتشارات دانشگاه فردوسی (مشهد).
۳- کتاب میکروب شناسی عمومی، تالیف صدیقه مهرابیان، مهدی منوچهری، سروش شهریار حسامی، انتشارات آییژ.
۴- کتاب میکروبیولوژی دامپزشکی، تالیف دارلا وایز، گوردون آر کارتر، ترجمه حامد اهری، فرهاد دستمالچی، قاسم یوسف بیگی، صادق زالی، سالار حسین نظمی، بهنام امیرزاده و شیما قلی زاده سلطانی، انتشارات پرتو واقعه.
۵- کتاب مروری کوتاه بر میکروب شناسی دامپزشکی (بخش قارچ شناسی و ویروس شناسی)، تالیف پی.جی. کوئین، بی.کی. مارکی، ترجمه منصور بیات و عطا یزدان پناه، انتشارات راز نهان.
۶- کتاب مجموعه تستهای طبقه بندی شده با پاسخ تشریحی میکروبیولوژی دامپزشکی، تالیف جلال شایق، انتشارات پریور.
۷- جزوه میکروب‌شناسی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۸- جزوه میکروبیولوژی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۹- جزوه میکروب ‌شناسی دامپزشکی دانشگاه شیراز.
۱۰- جزوه میکروبیولوژی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۱- جزوه میکروب ‌شناسی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه میکروبیولوژی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی – منابع ایمنی‌شناسی

۱- کتاب ایمنی شناسی دامپزشکی، مولف ایان تیزارد، مترجمان محمد ربانی و محمدرضا محزونیه، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب ایمنی شناسی و سرم شناسی، تالیف بیژن پارساپور، بهنام قلعه نوئی، جمال الدین گهرنژاد، علیرضا لطفی کیان، محمدرضا مهرابی، انتشارات ارجمند.
۳- کتاب اصول ایمنی شناسی پایه و تکنیک های رایج تشخیص سرولوژیکی – مولکولی در بیماری های عفونی دامپزشکی، تالیف زهرا صلاحی، انتشارات آوای فهیم.
۴- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: صور مختلف واکنشهای ایمنی، سیستم ایمنی و ساختمان آن، پادگن ها و پادتن‌ها، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۵- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: پاسخهای ایمنی، سرم شناسی و آزمایشهای سرمی، ایمنی و ایجاد مقاومت، واکسیناسیون و واکسنها، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۶- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: مقاومت در برابر باکتریها و ویروسها، ایمنی در برابر انگلها، حساسیت و التهاب، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۷- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: بیماریهای ایمنی، اختلالات در فعالیت ایمنی، نارسایی ها و تومرها، عوامل تغییر دهنده واکنشهای بیولوژیکی، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۸- کتاب اصول ایمنی شناسی دامپزشکی، تالیف ایان تیزارد، ترجمه احمد شیمی، انتشارات کتاب آذرگان.
۹- جزوه ایمونولوژی دامپزشکی و سرم شناسی دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه ایمنی شناسی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۱۱- جزوه ایمونولوژی دانشگاه شیراز.
۱۲- جزوه ایمنی شناسی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۳- جزوه ایمنی‌شناسی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه ایمنی شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه آزاد و سراسری است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد قارچ شناسی دامپزشکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد قارچ شناسی دامپزشکی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد قارچ شناسی دامپزشکی (مشاوره ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ، برنامه ریزی کنکور ارشد قارچ شناسی دامپزشکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد قارچ شناسی دامپزشکی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سراسری و آزاد

 

 

منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

 

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

 

Master’s Degree of Veterinary Mushrooming

Masters of Veterinary Mycology If properly selected, the first step is to move towards acceptance in the master’s degree in Veterinary Mycology at the National and Free University. Therefore, specialist departments of Amir Kabir University of Medical Sciences to facilitate the availability of volunteers for the master’s degree in Veterinary Mycology , Mastered the master’s study literature for veterinary mycology, so volunteers can do this without a master’s degree in veterinary mycology, even if they independently request a higher-order veterinary clinical examination. Senior Veterinary Mycology Veterinarians are advised to use the educational package (books and specialist literature) required by the Department of Veterinary Mycology (for the following reasons) but if they insist that the reference books for the major veterinary medicine mushroom It is recommended that, along with the resources provided by the Reference, the Consultation and Planning Curriculum of the Master of Veterinary Mushroom Medicine (Senior Veterinary Mycology Examination Advice, Senior Veterinary Mycology Examination Planning), to prepare the Amirkabir Measurement Method The method of mastering postgraduate examination of veterinary medicine One that can minimize time, maximize their use. Therefore, again, the volunteer will be repeated. Be sure to get an answer, plan the master’s degree in veterinary medicine in your program.

منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد و اخبار کارشناسی ارشد و مشاوره ارشد را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۵- ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۶- دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۷- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۸- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۹- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۰- نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۱- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

۱۲- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۳- ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۴- نتایج کارشناسی ارشد

۱۵- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد

۱۶- شهریه کارشناسی ارشد

۱۷- شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۸- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۱۹- انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۰- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۱- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۲- انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۳- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۴- شناسه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲ ، منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲ ، منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲، منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲، منابع کنکور ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲ ، منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲

 

 

 

کلمات کلیدی:

مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد, مشاوره آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد, برنامه ریزی کارشناسی ارشد, مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, مشاوره آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, برنامه ریزی آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, برنامه ریزی کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, منابع کنکور ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۹۵ , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۹۵ , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۹۶ , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۹۶ , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۹۷ , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۹۷ , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۹۸ , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۹۸ , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۹۹ , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ۹۹ , منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , منابع کنکور ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سراسری , ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی تضمینی , بسته های آموزشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , گرایش های کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه آزاد , کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , جدید ترین منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی ۹۵ , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی ۹۵ , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی ۹۶ , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی ۹۶ , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی ۹۷ , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی ۹۷ , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی ۹۸ , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی ۹۸ , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی ۹۹ , منابع آزمون ارشد قارچ شناسی ۹۹ , منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی , منابع کنکور ارشد قارچ شناسی , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی سراسری , ارشد قارچ شناسی , کارشناسی ارشد قارچ شناسی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی تضمینی , بسته های آموزشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی , گرایش های کارشناسی ارشد قارچ شناسی , کارشناسی ارشد قارچ شناسی دانشگاه آزاد , کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد قارچ شناسی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی , جدید ترین منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی , منابع آزمون قارچ شناسی دامپزشکی , زمان امتحان قارچ شناسی دامپزشکی , ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , رشته های کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , تاریخ آزمون قارچ شناسی دامپزشکی , کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی , زمان ثبت نام ازمون قارچ شناسی دامپزشکی , منابع قارچ شناسی دامپزشکی, زمان امتحان ارشد دامپزشکی , منابع آزمون دامپزشکی , ارشد دامپزشکی , تاریخ آزمون ارشد , رشته های کارشناسی ارشد دامپزشکی , کارشناسی ارشد دامپزشکی , زمان ثبت نام ازمون دامپزشکی , منابع جراحی دامپزشکی , بازار کار قارچ شناسی پزشکی , دکترای قارچ شناسی پزشکی , ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد قارچ شناسی , جزوه قارچ شناسی پزشکی , منابع ارشد میکروبیولوژی وزارت بهداشت , کتاب قارچ شناسی پزشکی جامع , قارچ شناسی پزشکی pdf , ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی,  به روز ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, بهترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, برترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,  بی نظیر ترین منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,کنکوری ترین منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, حرفه ای ترین منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی,  بی تکرارترین منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, پر مشتری ترین منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, پرفروش ترین منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, تکمیل ترین منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, میان بر ترین منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, سریع ترین منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی, رتبه اور ترین منابع ارشد قارچ شناسی دامپزشکی

 

 

 

*** گروه علوم انسانی

زبان و ادبیات فارسی

علوم ‌جغرافیایی

سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی

زبان عربی

علوم اقتصادی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

تاریخ

علوم‌ اجتماعی

زبانهای باستانی ایران

زبان شناسی‌

الهیات علوم قرآن و حدیث

الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی

الهیات فلسفه و کلام اسلامی

الهیات گرایش ادیان و عرفان

الهیات فقه شافعی (موجود نیست)

فلسفه

علوم تربیتی (علوم تربیتی ۱ و ۲ سابق)

برنامه ریزی درسی

تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

مدیریت آموزشی

آموزش و بهسازی منابع انسانی

آموزش بزرگسالان

تحقیقات آموزشی

تکنولوژی آموزشی

مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

آموزش و پرورش

علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری)

زبان فرانسه (موجود نیست)

زبان روسی (موجود نیست)

زبان آلمانی (موجود نیست)

مجموعه زبان انگلیسی

آموزشی زبان انگلیسی

زبان و ادبیات انگلیسی

مترجمی زبان انگلیسی

مدیریت جهانگردی

حقوق

حقوق خصوصی

حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق عمومی

حقوق بین الملل

ایران شناسی

زبان و ادبیات اردو (موجود نیست)

مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل

علوم سیاسی

روابط بین الملل

مطالعات جهان

باستان شناسی

مجموعه روانشناسی

روانشناسی بالینی

روانشناسی عمومی

روانشناسی تربیتی

روانشناسی کودکان استثنایی

 

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)

روانشناسی اسلامی

حسابداری

مطالعات زنان

علوم ارتباطات اجتماعی

مددکاری اجتماعی

مدیریت

مدیریت بازرگانی

مدیریت دولتی

مدیریت صنعتی

مدیریت فناوری اطلاعات

مدیریت تکنولوژی

مدیریت مالی

کارآفرینی

مدیریت منابع انسانی

مالی

مدیریت سازمان های دولتی

مشاوره

مدیریت دریایی (دریانوردی)

امور فرهنگی (مدیریت و برنامه ریزی ویژه دانشگاه آزاد)

محیط زیست

اطلاعات و حفاظت اطلاعات (موجود نیست)

مدیریت کسب و کار و امور شهری (مدیریت اجرایی سابق)

مدیریت دفاعی ۱

مدیریت دفاعی ۲

مدرسی معارف اسلامی

مدیریت اطلاعاتی

مطالعات دفاعی استراتژیک

اطلاعات استراتژیک

آماد (موجود نیست)

مدیریت بحران

پدافند غیرعامل ۱ (موجود نیست)

پدافند غیرعامل ۲ (موجود نیست)

فرماندهی و مدیریت انتظامی (موجود نیست)

مجموعه رشته های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی (موجود نیست)

*** گروه علوم پایه

زمین شناسی (علوم زمین)

ژئوفیزیک

هواشناسی

شیمی

فیزیک

فوتونیک

زیست شناسی سلولی و مولکولی

آمار

ریاضی

علوم کامپیوتر

زیست شناسی گیاهی

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

زیست شناسی گیاهی

 

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

علوم شناختی

علوم اطلاعاتی

*** گروه فنی و مهندسی

مهندسی برق

مهندسی نفت

مهندسی پلیمر

مهندسی معماری کشتی

مهندسی شیمی

مهندسی صنایع

مهندسی در سوانح طبیعی (مدیریت در سوانح طبیعی)

مهندسی نقشه برداری

مهندسی عمران

مهندسی مکانیک

مهندسی معدن

مهندسی مواد و متالورژی

مهندسی نانوفناوری نانومواد

مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

مهندسی کامپیوتر

مهندسی هوا فضا

مهندسی نساجی

مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی

مهندسی پلیمر صنایع رنگ (مهندسی پلیمر رنگ)

مهندسی طراحی محیط زیست

مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت

مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی HSE)

ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی ایمنی صنعتی)

*** گروه کشاورزی

علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

علوم و مهندسی آب

زراعت و اصلاح نباتات

اقتصاد کشاورزی

علوم و مهندسی باغبانی

ترویج و آموزش کشاورزی

علوم و مهندسی جنگل

مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک (علوم خاک)

علوم دام و طیور

علوم و مهندسی شیلات

مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی

علوم و مهندسی صنایع غذایی

حشره شناسی کشاورزی

بیماری شناسی گیاهی

علوم و مهندسی محیط زیست

مهندسی مکانیک بیوسیستم

مدیریت و کنترل بیابان

مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی

اکوهیدرولوژی

بیوتکنولوژی کشاورزی

 

توسعه روستایی

مدیریت کشاورزی

مهندسی فضای سبز

*** گروه هنر

برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

طراحی شهری

معماری

مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

نمایش عروسکی (موجود نیست)

هنرهای نمایشی و سینما

کارگردانی نمایش

سینما

تولید سیما

ادبیات نمایشی

بازیگری

تهیه کنندگی

رادیو

هنرهای تصویری و طراحی

تصویر متحرک (انیمیشن)

ارتباط تصویری

تصویرسازی

نقاشی

عکاسی

مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

هنرهای رایانه ای

هنرهای پژوهشی و صنایع دستی

پژوهش هنر

صنایع دستی

هنر اسلامی

مطالعات موزه

تاریخ هنر ایران اسلامی

تاریخ هنر ایران باستان

حکمت هنر اسلامی

تاریخ هنر جهان اسلام

هنرهای موسیقی (موجود نیست)

هنرهای ساخت و معماری

مدیریت پروژه و ساخت

فناوری معماری

معماری و انرژی

مدیریت ساخته ها

طراحی صنعتی (موجود نیست)

فرش

طراحی پارچه و لباس

*** گروه دامپزشکی

انگل شناسی دامپزشکی

فیزیولوژی دامپزشکی

قارچ شناسی دامپزشکی

بافت شناسی دامپزشکی

باکتری شناسی دامپزشکی

ایمنی شناسی دامپزشکی

بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

بیوشیمی بالینی

سم شناسی دامپزشکی

40 پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   آزمون های آزمایشی پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی، ۸ مرحله هستند.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   ما برای این رشته، پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر را معرفی می کنیم. این پکیج شامل کتب، مشاوره تحصیلی و آزمون های آزمایشی می باشد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سارا
   در ارسال بسته منابع آژمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی به شهرستان ها مانعی وجود ندارد.

   پاسخ
 1. نرگس
  نرگس گفته:

  با سلام
  این امکان وجود دارد آزمون های آزمایشی را از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی جدا کرد؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم نرگس
   امکان خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی بدون آزمون آزمایشی، میسر نیست.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر اقای مهدی
   برای دریافت نمونه جزوه از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی، نام رشته و مقطع خود را به sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال فرمایید.

   پاسخ
 2. موناموحدی
  موناموحدی گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم امکان خرید فقط یکی از دروس بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی وجود داره؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم مونا موحدی
   امکان سفارش تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی وجود دارد. که میتوانید بصورت حضوری، تلفنی و یا اینترنتی اقدام کنید.

   پاسخ
 3. سید رضا حسینی
  سید رضا حسینی گفته:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید بنده بسته منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را دارم، میخاستم بدونم آیا تنها با مطالعه همین جزوات آمادگی لازم برای شرکت در کنکور سراسری امسال را خواهم یافت؟
  ممنون میشم از راهنماییتون.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای حسینی
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را نموده اند تا بسته منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد.

   پاسخ
 4. رضوان اسدی
  رضوان اسدی گفته:

  سلام روز بخیر خدمت شما
  ببخشید میخواستم بپرسم آیا محتویات پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی که در بالا ذکر شده بروز رسانی شده می باشد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم رضوان اسدی
   منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دالمپزشکی که در بالا ذکر شده بروز رسانی شده می باشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. محمد رضا
  محمد رضا گفته:

  خداقوت
  آیا پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی بروزرسانی شده است و در صورت تغییر منابع کتب موسسه شما بروزرسانی می شود؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیرآقای محمد رضا
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی که در بالا ذکر شده بروز رسانی شده می باشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. شیوا
  شیوا گفته:

  سلام
  در سایت سنجش امیرکبیر گفته اید آزمون های آنلاین ارشد قارچ شناسی دامپزشکی همراه پکیج کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی رایگان ارائه می شوند آیا فقط یکی دو مرحله رایگان است یا در کلیه مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی میتونم رایگان شرکت کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم شیوا
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی دارای هشت مرحله آزمون آزمایشی آنلاین می باشد که به صورت رایگان برروی پکیج قرار گرفته و از دی ماه سال جاری آغاز می شوند.موفق باشید.

   پاسخ
 7. سعید
  سعید گفته:

  سلام
  در سایت سنجش امیرکبیر گفته اید آزمون های آنلاین ارشد قارچ شناسی دامپزشکی همراه پکیج کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی رایگان ارائه می شوند آیا فقط یکی دو مرحله رایگان است یا در کلیه مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی میتونم رایگان شرکت کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای سعید
   در صورت خرید بسته کامل منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی شما می توانید به صورت رایگان در تمامی آزمون ها به صورت آنلاین شرکت کنید و برای شرکت آزمون به صورت مکاتبه ای هزینه چاپ و ارسال سوالات به صورت مجزا دریافت می گردد برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 8. pedrami
  pedrami گفته:

  سلام
  منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سایت سنجش امیرکبیر رو چک کردم نسبت به سایت های دیگه خیلی کامل تر هست باورم نمیشه مولفی برای نوشتن کتاب از این همه منابع استفاده کرده باشه، لطفا به من جواب بدید که آیا منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی برای دروس مختلف واقعا از منابعی که نوشته شده استفاده شده یا جنبه تبلیغاتی دارند؟
  اگر حتی از نصف منابع هم استفاده شده باشه پکیج آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی رو خریداری میکنم چون واقعا نسبت به وقتی که برای خوندنش میذارم میتونم از خوندن چندتا کتاب منبع جلو بیفتم
  بابت سایت و اطلاع رسانی خوبتون ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را بصورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی رایگان می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 9. چشمکی
  چشمکی گفته:

  سلام
  رشته کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی یکی از رشته هایی هست که معمولا موسسات آموزشی روی این رشته کار نمیکنند وقتی منابع بسته طلایی کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر رو با همون اطلاعات کمی که در اینترنت پیدا کردم مقایسه کردم متوجه کامل بودن لیست منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر شدم و قصد خرید دارم لطفا راهنمایی کنید کرج هستم چطور باید خریداری کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج کنکور منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، ضمن تشکر از انتخاب شما، برای خرید این بسته شما می توانید به صورت تلفنی ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ ، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. موفق باشید

   پاسخ
 10. بابایی
  بابایی گفته:

  ببخشید میخاستم بپرسم آیا بسته آموزشی منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشک برنزی هم دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد؟
  متشکرم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب عزیز
   بسته برنزی منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سنجش تکمیلی امیرکبیر شامل کلیه جزوات و سی دی طلایی میباشد برای شرکت در آزمونها هم می توانید به صورت مجزا شرکت کنید و یا با خرید بسته طلایی یا نقره ای از این آزمونها به صورت رایگان بهره ببرید

   پاسخ
 11. دبیری
  دبیری گفته:

  ببخشید میخاستم بپرسم آیا بسته آموزشی منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی برنزی هم دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد؟
  متشکرم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب عزیز
   بسته برنزی منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سنجش تکمیلی امیرکبیر شامل کلیه جزوات و سی دی طلایی میباشد برای شرکت در آزمونها هم می توانید به صورت مجزا شرکت کنید و یا با خرید بسته طلایی یا نقره ای از این آزمونها به صورت رایگان بهره ببرید

   پاسخ
 12. ahmadi
  ahmadi گفته:

  سلام خسته نباشید
  دو روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم اما هنوز کتب ارشد قارچ شناسی دامپزشکی دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی به دستم برسه؟ ضمنا در شهر اصفهان هستم گفته بودید سفارش بدی زود میفرستیم
  تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   با سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر از انتخاب شما، پس از واریز مبل و ثبت سفارش شما حداکثر یک هفته کاری زمان می برد تا بسته آموزشی منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی بدست شما برسد، برای پیگیری سفارش خود با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. متشکرم.

   پاسخ
 13. بهراد
  بهراد گفته:

  ضمن عرض سلام خدمت مشاور محترم آزمون کارشناسی ارشد
  منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی رو به صورت تکدرس و فقط دروس تخصصی این رشته میخواهم اما میخواهم آزمون آزمایشی که همراه بسته آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی رایگان ارائه میدهید رو هم داشته باشم و شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  پاسخ
 14. زهرا توانمند
  زهرا توانمند گفته:

  سلام
  منابع آزمون قارچ شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر رو دو سال قبل خریداری کردم و رتبه یک رقمی آوردم طی این دو سال به چند نفر از دوستانم هم منابع آزمون ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر رو معرفی کردم و خریداری کردن و از من بابت معرفی تشکر کردند زیرا رتبه خوب آوردند.

  پاسخ
 15. سامان
  سامان گفته:

  سلام
  در رابطه با کتاب زبان عمومی کنکور ارشد قارچ شناسی دامپزشکی سراسری و آزاد میخواهم بدونم این کتاب برای کلیه رشته ها یکسان هست یا فرق میکنه؟

  پاسخ
 16. مهتاب
  مهتاب گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم گفته بودید کتاب نحوه نگارش مقالات علمی و ISI داخل پکیج کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی میدهید اما داخل بسته نیست و کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور که در سایت ندیدم داخل بسته کارشناسی ارشد قارچ شناسی دامپزشکی هست لطفا توضیح دهید چرا یک کتاب زیاد و یک کتاب کم است آیا هردوی این کتب برابر هستند؟
  ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *