منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت

Medical mycology senior resources

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی دانشگاه وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی، منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد قارچ شناسی پزشکی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی (مشاوره آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی ، برنامه ریزی آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد قارچ شناسی پزشکی

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی

 

رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجموعه علوم آزمایشگاهی ۳ عبارتند از:

منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی

منابع آزمون کارشناسی ارشد ویروس شناسی پزشکی

منابع آزمون کارشناسی ارشد انگل شناسی

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
  ۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی – منابع باکتری ‌شناسی

۱- کتاب میکروب‌شناسی پزشکی جاوتز، تالیف جورج فردریک بروکس، ارنست جاوتز، استیمون مورس و جانت باتل، مترجمان محسن ارجمند و عبدالحسین ستوده‌نیا، انتشارات نسل فردا.
۲- کتاب میکروب شناسی زینسر، باکتری شناسی اختصاصی، تالیف ولفگانگ جاکلیک، مترجم محمدکریم رحیمی، انتشارات آییژ.
۳- کتاب میکروب‌شناسی پزشکی، تالیف استوارت واکر، مترجمان رضا میرنژاد و شبنم رضوی، انتشارات بشری.
۴- کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی – اختصاصی)، تالیف پاتریک آر موری، کن.اس روزنتال و مایکل فالر، مترجمان جلال مردانه و زهرا پاکباز، انتشارات اندیشه رفیع.
۵- کتاب میکروبیولوژی عمومی، تالیف دکتر منوچهر شهامت و دکتر فریدون ملک زاده، انتشارات دانشگاه تهران.
۶- کتاب میکروبیولوژی (‌پره ‌اسکات Microbiology Prescott)، تالیف جوان ام. وایلی، مترجمان محمدعلی آموزگار و غلامرضا زرینی، انتشارات تابش اندیشه.
۷- کتاب درس آزمون باکتری شناسی، تالیف سعید دانشمندی، منیره حاجی مرادی و پریسا امیرکلوانق، زیر نظر اشرف محبتی مبارز، انتشارات ارجمند، نسل فردا.
۸- کتاب میکروب‌شناسی پزشکی، تالیف پروانه عدیمی، انتشارات منادی تربیت.
۹- جزوه باکتری‌شناسی (میکروبیولوژی پزشکی)، دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۰- جزوه باکتری شناسی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۱- جزوه باکتری‌شناسی پزشکی (میکروبیولوژی) دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۲- جزوه باکتری شناسی پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه باکتری‌شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی – منابع قارچ‌ شناسی

۱- کتاب قارچ شناسی پزشکی جامع، تالیف فریده زینی، امیر سیدعلی مهبد و مسعود امامی، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب قارچ شناسی پزشکی: قارچها و اکتینومیست‌های بیماریزا تشخیص و درمان (با تجدید نظر در مباحث) همراه با ضمیمه راهنمای تشخیص بیماری های قارچی، تالیف شهلا شادزی، انتشارات دانشگاه اصفهان.
۳- کتاب قارچ‌شناسی پزشکی، روشهای عملی، تالیف املین گلین وان اونسن، مترجم علیرضا خسروی، انتشارات جهاد دانشگاهی، واحد تهران.
۴- کتاب قارچ‌شناسی پزشکی، تالیف دکتر مسعود امامی، دکتر کردبچه، دکتر مقدمی و دکتر زینی، انتشارات دانشگاه تهران.
۵- کتاب انگل شناسی – قارچ شناسی – حشره شناسی: گزیده انگل شناسی – قارچ شناسی نوا – براون: همراه با اضافاتی از انگل شناسی مارکل – ریپون و اپیدمیولوژی بیمار، تالیف داوود رمزی، انتشارات نوردانش.
۶- کتاب درسنامه جامع قارچ‌شناسی، تالیف لیلا تقدسی، مریم حسین‌پور، لیلا حیدری راد، مریم کیوان‌لو و حسن آدین، انتشارات سماط.
۷- کتاب درس آزمون قارچ‌شناسی، تالیف عباس قاسمی، سعید دانشمندی و فردیس طیفوری، انتشارات ارجمند، نسل فردا.
۸- کتاب قارچ شناسی پزشکی، دکتر علیرضا احمدی‌فر، انتشارات دیباگران تهران.
۹- کتاب قارچ‌شناسی، تالیف شاهین ابراهیمیان، انتشارات کانون فرهنگی آموزش.
۱۰- جزوه قارچ‌شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه قارچ شناسی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۲- جزوه قارچ‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۳- جزوه قارچ‌شناسی پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه قارچ‌شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی – منابع ایمنی‌شناسی

۱- کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس، تالیف اندوراچ. لیچمن، ابول عباس، شیو پیلای، مترجم رادا حبیبی، انتشارات تیمورزاده، طبیب.
۲- ایمونولوژی‌پایه ابوالعباس، اعمال و نقص‌های سیستم ایمنی، تالیف: مهدی کریمی، محمد پورفخاران، علیرضا سالک مقدم، نریمان مصفا، محمدامین عباسی، مهدی شکرآبی، انتشارات فقه.
۳- ایمونولوژی ‌رویت، مولف جاناتان بروستوف، ایوان موریس رویت، دیوید میل، ترجمه بهرام قاضی جهانی، حمید عاقلی، عباس مهدیان، انتشارات قاضی جهانی.
۴- ایمونولوژی، مولف دکتر محمد وجگانی، انتشارات جهاددانشگاهی واحد تهران.
۵- ایمونولوژی کوبای، مولف تامس کایند، باربارا آن آزبرن، جنیس کوبای، ترجمه عباس بهادر، محمدمهدی امیری، ابوالفضل اکبری، انتشارات خسروی.
۶- ایمونولوژی چهار استاد Abbas – KUBY – Stites – Roitt ، ترجمه سیدرضا موسوی، هادی غضنفری زیر نظر محمد وجگانی، انتشارات کتاب میر.
۷- درس و آزمون ایمنی‌شناسی، تالیف سعید دانشمندی، انتشارات نسل فردا، ارجمند.
۸- درس و آزمون ایمنی‌شناسی، تالیف منصور میرزایی، انتشارات کتاب میر.
۹- اصول و تفسیر آزمایش‌های سرولوژی بالینی، مولف دکتر پرویز پاکزاد، انتشارات نوردانش.
۱۰- جزوه ایمونولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه ایمنی‌شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۲- جزوه ایمنی‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۳- جزوه ایمنی‌شناسی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه ایمنی‌شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی – منابع انگل ‌شناسی

۱- کتاب انگل شناسی پزشکی، تالیف دیوید جان، ویچخ کروتوسکی و ادوارد مارکل، مترجمان نسیم کاشف، احمدرضا معمار، ناهید جلال لو، مهران کمرانی و سهیل نوحی، انتشارات تیمورزاده.
۲- کتاب انگل شناسی پزشکی، تالیف فرانکلین نوا و هرولد براون، مترجم عمید اطهری، انتشارات آییژ.
۳- کتاب فشرده انگل شناسی پزشکی، تالیف عمید اطهری، انتشارات آییژ.
۴- کتاب انگل شناسی پزشکی (تکنیکهای تشخیصی)، تالیف پیتر هاوکی و گیلسپی، مترجم ناهید آرین پور، جهاد دانشگاهی تهران.
۵- کتاب بیماریهای انگلی در ایران، تالیف دکتر اسماعیل صائبی، انتشارات آییژ.
۶- کتاب درس آزمون انگل شناسی، تالیف سعید دانشمندی، منصوره وطن شناسان و مها تیجانی، زیر نظر مصطفی رضاییان، انتشارات نسل فردا.
۷- کتاب اصول انگل شناسی: براون – نوا – مارکل – ریپون: به همراه سوالات طبقه بندی شده علوم پایه، تالیف مسعود محمدی، بهنود شاهی، حامد اختیاری، فرید خانی، بهزاد لطفی، احسان حاج سید جوادی، انتشارات کتاب میر.
۸- کتاب جامع تک یاخته شناسی پزشکی، تالیف محمدجواد غروی، انتشارات میرماه.
۹- جزوه انگل شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۰- جزوه تک یاخته شناسی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۱- جزوه انگل‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۲- جزوه انگل شناسی پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه انگل‌شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی – منابع زیست‌شناسی مولکولی

۱- کتاب زیست‌شناسی سلولی و مولکولی لودیش، تالیف هاروی ف. لودیش، ترجمه فردین عمیدی، سیدهادی موسوی، عباس بهادر، انتشارات خسروی.
۲- کتاب ژنتیک مولکولی، تالیف جیمز واتسون، مترجم پروین پاسالار و عباس حمدی، انتشارت دانشگاه تهران.
۳- کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای زیست‌شناسی مولکولی، مریم خالصی، انتشارات دیباگران تهران.
۴- کتاب بیولوژی سلولی و بیولوژی مولکولی، تالیف غلامرضا نورزاد، انتشارات نور دانش.
۵- کتاب مباحثی از بیولوژی سلولی و مولکولی، تالیف رسول صالحی، انتشارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان.
۶- کتاب بیولوژی مولکولی و سلولی آلبرت، تالیف جانسون، آلبرت و لویس.
۷- جزوه زیست‌شناسی مولکولی (ژنتیک مولکولی) دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۸- جزوه زیست‌شناسی مولکولی (ژنتیک مولکولی) دانشگاه شهید بهشتی.
۹- جزوه بیولوژی مولکولی (ژنتیک مولکولی) دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه زیست‌شناسی مولکولی (ژنتیک مولکولی) موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه زیست‌شناسی مولکولی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی – منابع زیست‌شناسی سلولی

۱- کتاب زیست‌شناسی سلولی و مولکولی (جلد ۱ و ۲)، تالیف احمد مجد و سید محمدعلی شریعت زاده، انتشارات آییژ.
۲- کتاب زیست‌شناسی سلولی و مولکولی لودیش، زیر نظر دکتر رضا یوسفی، مترجمان مهدی ایمانی، جواد محمدنژاداروق، محمد پاژنگ و یعقوب پاژنگ، انتشارات اندیشه رفیع.
۳- کتاب مبانی زیست‌شناسی سلولی و ملکولی، تالیف دورو برتیس، مترجمان علی حسینی تهرانی
محمود عرفانیان احمدپور، انتشارات اورست تهران.
۴- کتاب ژن IX، تالیف بنجامین لوین، مترجمان مهدی نادری‌فر، هادی شیرزاد، حامد باستین، امید شیرزاد، روح‌الله نخعی سیستانی، حسین بهادرانی، مجید تفریحی، عارف ارزن زرین و جمشید اسدزاده، انتشارات برای فردا.
۵- کتاب مبانی زیست شناسی سلولی، تالیف بروس آلبرتس، مترجم پروین پاسالار، انتشارات اندیشه رفیع.
۶- کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای زیست‌شناسی سلولی، مریم خالصی، انتشارات دیباگران تهران.
۷- جزوه زیست‌شناسی سلولی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۸- جزوه زیست‌شناسی سلولی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۹- جزوه بیولوژی سلولی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۰- جزوه زیست‌شناسی سلولی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه زیست‌شناسی سلولی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکیکلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد قارچ شناسی پزشکی

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد قارچ شناسی پزشکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد قارچ شناسی پزشکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد قارچ شناسی پزشکی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد قارچ شناسی پزشکی (مشاوره ارشد قارچ شناسی پزشکی ، برنامه ریزی کنکور ارشد قارچ شناسی پزشکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد قارچ شناسی پزشکی را در برنامه خود قرار دهید.

 

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی

 

Master’s Degree Medical Mental Medicine

Master’s resources of medical mycology If correctly chosen, the first step is to go along with the passage to the Master’s Degree examination of the Medical University of the Ministry of Health, so the specialized departments of the Amir Kabir University of Medical Sciences to facilitate access to the candidates for undergraduate medical examination, Master’s resources for medical mycology have been compiled so volunteers can do this without the expert counseling of medical mycology, even if they independently request the resources of a major medical degree in medical mycology. Senior Medical Maths candidates are advised to use the educational package (books and pamphlets) required by the Advanced Medical Mental Clinic (for the following reasons) but if they insist that reference books refer to the major medical fiches It is recommended that, along with the resources provided by the Reference, the Consultation and Planning Contest of the Master of Medical Maths (Consultation of the Senior Medical Mental Clinic, Senior Medical Mental Clinical Examination Program), the Amir Kabir Measurement Method The methodology of undergraduate medical examination, which can be used in the medical sciences, is presented Minimum time, maximize use. Therefore, again, the volunteer will be repeated. Be sure to get an answer to the planning of the Master’s degree in medical mycology in your program.

منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره ارشد وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۹- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۰- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۱- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۲- نتایج ارشد وزارت بهداشت

۱۳- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۴- شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۵- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۷- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی, منابع آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی, منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی ۱۴۰۲, منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, منابع کنکور ارشد قارچ شناسی پزشکی, آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی, کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, کنکور ارشد قارچ شناسی پزشکی, منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی سراسری , ارشد قارچ شناسی پزشکی , کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی , گرایش های کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی , کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی , گرایش های ارشد قارچ شناسی پزشکی , بهترین گرایش قارچ شناسی پزشکی , رشته های کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی , ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد قارچ شناسی , بازار کار قارچ شناسی پزشکی , دکترای قارچ شناسی پزشکی , قارچ شناسی پزشکی pdf , ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی , منابع ارشد ویروس شناسی پزشکی , ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ویروس شناسی , منابع آزمون دکتری قارچ شناسی پزشکی, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, بهترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, برترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی

 

 

* آموزش بهداشت

* آمار زیستی

* اپیدمیولوژی

* اتاق عمل

* اعضای مصنوعی

* اقتصاد بهداشت

* ارگونومی

* اکولوژی انسانی

* انفورماتیک پزشکی

* ارزیابی فناوری سلامت

* بینایی سنجی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

* تاریخ علوم پزشکی

* تکنولوژی گردش خون

* کاردرمانی

** مجموعه فیزیک پزشکی

* رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

* فیزیک پزشکی

** مجموعه مامایی

* ارشد مامایی

* مشاوره در مامایی

** علوم آزمایشگاهی ۲

* ایمنی شناسی

* خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون

 

* رفاه اجتماعی

* مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

* گفتار درمانی

* مددکاری اجتماعی

* مدیریت توانبخشی

* مهندسی پزشکی بیوالکتریک

* مهندسی پزشکی زیست مواد

* مهندسی بهداشت حرفه ای

* مدیریت سلامت ایمنی و محیط زیست

* میکروب شناسی مواد غذایی

* نانوتکنولوژی پزشکی

** مجموعه آموزش پزشکی

* برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

* تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

** مجموعه بهداشت محیط

* سم شناسی محیط

* مدیریت پسماند

* مهندسی بهداشت محیط

* بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

* بهداشت پرتو ها

** علوم آزمایشگاهی ۱

* بیوشیمی بالینی

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک انسانی

 

* کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

* حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین

* ژورنالیسم پزشکی

* سلامت سالمندی

** پرستاری

* روان پرستاری

* پرستاری داخلی جراحی

* پرستاری سلامت جامعه

* پرستاری کودکان

* پرستاری نظامی

* پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

* پرستاری توانبخشی

* پرستاری اورژانس

* پرستاری مراقبت های ویژه

* پرستاری سالمندی

* مدیریت پرستاری

** مجموعه روانشناسی

* روانشناسی بالینی

* بهداشت روان

* روانشناسی سلامت

* روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

** مجموعه فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی ورزشی

 

* سلامت و ترافیک

* شنوائی شناسی

* علوم تشریحی

* علوم و صنایع غذائی

* فیزیولوژی

* فناوری تصویر برداری پزشکی

* فناوری اطلاعات سلامت

** علوم آزمایشگاهی ۳

* قارچ شناسی پزشکی

* میکروب شناسی

* ویروس شناسی پزشکی

* انگل شناسی

** مجموعه علوم تغذیه

* علوم تغذیه

* علوم تغذیه در بحران و حوادث غیرمترقبه

* علوم بهداشتی در تغذیه

* تغذیه بالینی

* تغذیه ورزشی

** داروسازی

* شیمی دارویی

* کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

* سم شناسی

* ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

[ratings]

94 پاسخ
 1. علی اکبر
  علی اکبر گفته:

  سلام
  برای درس ایمنی‌شناسی، فقط کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس، اندوراچ رو بخونیم برای آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت کافیه؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر آقای علی اکبر
   در آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت، غیر از کتاب نام برده شده برای درس ایمنی شناسی، منابع دیگری نیز اعلام شده، که لازم است مورد مطالعه قرار دهید. این منابع در بالا ذکر شده اند.

   پاسخ
 2. ذرنانی
  ذرنانی گفته:

  عرض ارادت
  آزمون آزمایشی پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت چند مرحله داره و از چه تاریخی شروع می شود؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر آقا یا خانوم ذرنانی
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی، دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که از نیمه دوم دی ماه آغاز و تا نیمه دوم اردیبهشت سال آینده ادامه می یابد.

   پاسخ
 3. سمیه
  سمیه گفته:

  سلام منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی با منابع آزمون کارشناسی ارشد ویروس شناسی تفاوت زیادی داره؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر خانم سمیه
   منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی با منابع آزمون کارشناسی ارشد ویروس شناسی در برخی از دروس یکسان و در برخی از آن ها متفاوت می باشند. همچنین دروس، دارای ضرایب متفاوتی نیز هستند.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر آقای مهدی
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وجود دارد. برای اطلاع از قیمت آن با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. ملیکا جلالی
  ملیکا جلالی گفته:

  باسلام
  منابع شما برای آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی واقعا کامل هست. فقط اینکه آیا آزمون آزمایشی هم داره؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی، دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی نیز می باشد.

   پاسخ
 5. سپیده مانی
  سپیده مانی گفته:

  با سلام
  برای منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی کتاب تک درس قارچ شناسی میخواستم سفارش بدم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

  پاسخ
  • مدیریت 6 مدیریت 6
   مدیریت 6 مدیریت 6 گفته:

   سلام
   خانم مانی شما برای نحوه سفارش کتابهای منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی با شماره ۰۲۱۴۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   باسلام
   برای اصلاع از قیمت پک آموزشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی با تلفن ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ سنجش امیر کبیر تماس بگیرید. برای سفارش هم راهنماییتون میکنن.

   پاسخ
 6. علی
  علی گفته:

  با سلام روز بخیر
  من پک منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی رو خریداری کردم ولی هنوز بدستم نرسیده از چه طریقی میتونم پیگیری کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای علی
   برای پیگیری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی خود، با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی نمایند.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای ساسان
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وجود دارد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم مریم دوستی
   برای تهیه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی می توانید حضوری نیز اقدام به خرید نمایید اما آماده سازی آن حداقل دو روز کاری طول می کشد.

   پاسخ
 7. زری
  زری گفته:

  عصر بخیر
  برای شرکت از آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی، با توجه به زمان کم باقی مونده امکان مطالعه همه منابع هست؟ جزوات شما کامل می باشد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم زری
   گروه مولفان سنجش امیر کبیر تمام سعی خود را نموده اند تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی، جامع و کامل باشد تا در زمان کم باقی مانده بتوانید با تلاش خود به نتیجه مطلوب دست یابید.

   پاسخ
 8. احسان
  احسان گفته:

  با سلام
  می خواستم بدونم منابع ازمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی ، درس زیست سلولی،تمامی سر فصل ها را در جزو تون هست؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   تلاش نموده ایم که کتاب های موجود در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی، تمام منابع معرفی شده برای آن درس را پوشش دهد.

   پاسخ
 9. ماهان
  ماهان گفته:

  روزتون بخیر
  برای تهیه پکیج منابع ازمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی میتونم حضوری خریداری کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنونم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   سلام
   برای تهیه منابع ازمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی میتونید حضوری ثبت سفارش کنید. طی ۳ الی ۴ روز کاری بدستتون برسه.

   پاسخ
 10. رضا سالمي
  رضا سالمي گفته:

  با سلام
  من روز ۴ شنبه مبلغ برای پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی واریز کرده ام ولی هنوز بسته را دریافت نکرده ام کی بسته آموزشی بدستم می رسد

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای رضا سالمی
   معمولا آماده سازی و ارسال بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی از ۲ تا ۵ روز کاری طول می کشد تا به دست داوطلبان برسد.

   پاسخ
 11. محمودی
  محمودی گفته:

  سلام
  ما دو تا داوطلب هستیم که میخواهیم دو تا بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی را تهیه کنیم.
  آیا شرایط تخفیفی برای خرید دوتا بسته تعریف شده؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   در حال حاضر برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی، تخفیف نوروزی فعال می باشد. می توانید از این تخفیف استفاده نمایید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی، اینترنتی و غیر حضوری برگزار می گردند.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم رویا
   امکان خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی به صورت قسطی وجود ندارد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای علیرضا
   منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی در بالا ذکر گردیده است و امکان ارسال آن به ایمیل شما مقدور نیست.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای نیما
   برای پیگیری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم چکامه
   تلاش نموده ایم تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی، جامع و کامل باشد تا نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که اینترنتی بوده و غیر حضوری برگزار می گردند.

   پاسخ
 12. کربلایی مقدم
  کربلایی مقدم گفته:

  ساعات خوش
  من در خوزستان هستم و میخوام بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ پزشکی موسسه شما رو تهیه کنم. در اینجا هم نمایندگی دارید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای تهیه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی می توانید به نمایندگی سنجش امیر کبیر در اهواز مراجعه نمایید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای احسان
   برای کسب اطلاعات در خصوص بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 13. نیلوفر یعقوبی اصل
  نیلوفر یعقوبی اصل گفته:

  با سلام
  من در روز دوشنبه مبلغ برای بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی واریز کرده ام ولی هنوز بسته را دریافت نکرده ام

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم نیلوفر یعقوبی اصل
   برای پیگیری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای مهران
   ارسال بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی به سراسر کشور امکان پذیر است.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای امیر حسین احمدی حاجی
   در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی به ازای هر کدام از دروس امتحانی، یک کتاب در بسته قرار می گیرد.

   پاسخ
 14. خانم عبدالله زاده
  خانم عبدالله زاده گفته:

  خسته نباشید
  آیا بسته منابع آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی موسسه شما برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم عبدالله زاده
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

   پاسخ
 15. علی مخبری
  علی مخبری گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید میخاستم بپرسم برای خرید بسته منابع آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی آیا برای دانشجویان ممتاز شرایط تخفیف دارید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای علی مخبری
   برای کسب اطلاعات از شرایط تخفیف برای خرید بسته منابع آزمون ارشد قارچ شناسی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 16. رضا همتی
  رضا همتی گفته:

  درود. یک سوال دارم. واقعا شما در کتابهای بسته آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی از اینهمه منبع استفاده کردید و به اندازه منبعی که ارائه دادید کامله؟ میشه بدونم هر ماده امتحانی چند کتابه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای رضا همتی
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را کرده اند تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره در خصوص این پک می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم پور انداخت محمدی
   در صورت بروز مشکل در مورد محتویات و یا آزمون های آزمایشی پک کنکور ارشد قارچ شناسی پزشکی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید، همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما خانم مریم
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را کرده اند تا بسته منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، و از اکثر منابع ذکر شده در سایت برای اماده سازی جزوات استفاده شده است، ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای شما.

   پاسخ
 17. عاطفه رشیدی
  عاطفه رشیدی گفته:

  سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
  منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی سنجش امیرکبیر رو دو سال قبل خریداری کردم و رتبه یک رقمی آوردم طی این دو سال به چند نفر از دوستانم هم منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر رو معرفی کردم و خریداری کردن و از من بابت معرفی تشکر کردند زیرا رتبه خوب آوردند.
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   سنجش امیرکبیر ارایه دهنده بسته منابع آزمون ارشد تهیه کنندگی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. ضمن تشکر ار خرید شما خوشحالیم که این بسته مورد رضایت شما واقع شد. موفق باشید.

   پاسخ
 18. farrokh
  farrokh گفته:

  سلام
  برای خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت باید چکار کنم؟ در شهرستان هستم حتما باید حضوری بیام؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   قت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای فرخ
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. برای خرید این پک شما می توانید به صورت تلفنی،اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید.

   پاسخ
 19. سعیدی
  سعیدی گفته:

  سلام
  بسته آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت رو خریداری کردم کتاب زبان عمومی علوم پزشکی تا صفحه ۴۲ داره بقیه ش نیست مشکل چیه چرا کتاب ناقص هست طبق فهرست باید تعداد صفحات بیشتر از این باشه

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، پس از خرید و دریافت بسته منابع امتحان کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی در صورت بروز هر گونه مشکل در محتویات بسته می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمای شما باشند، موفق باشید.

   پاسخ
 20. شاهی
  شاهی گفته:

  وقت بخیر و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید من قصد خرید بسته منابع آزمون ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت سنجش امیرکبیر را دارم، فقط میخاستم بپرسم آیا محتویات این پکیج پایه بروزرسانی شده می باشد؟
  متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر ارایه دهنده بسته های طلایی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت میباشد و مولفان این مجموعه تمام تلاش خود را کرده اند که بسته منابع آزمون قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت را کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد و کلیات جزوات طبق سوالات کنکور هر ساله بروز رسانی میگردد

   پاسخ
 21. قلی زاده
  قلی زاده گفته:

  سلام
  اگر منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت سنجش امیرکبیر رو خریداری کنم میتونم هم در آزمون آزمایشی آنلاین و هم در آزمون آزمایشی مکاتبه ای شرکت کنم؟ یعنی برای هر مرحله، هرکدوم رو خواستم شرکت کنم؟ هزینه آزمون آنلاین و مکاتبه ای همراه پکیج آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت فرق داره یا یکسان است؟
  خیلی لطف میکنید راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و مکاتبه ای برگزار می گردد، که در صورت خرید این بسته به
   صورت کامل شما می توانید در تمامی آزمون ها به صورت آنلاین و رایگان شرکت کنید، تفاوت آزمون های آنلاین و مکاتبه ای در نحوه برگزاری آزمون ها بوده و از نظر محتویات تفاوتی ندارد، در ضمن در صورت تمایل به شرکت در آزمون ها به صورت مکاتبه ای لازم است هزینه چاپ و ارسال سوالات پرداخت گردد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 22. کاشانی
  کاشانی گفته:

  دی وی دی طلایی آزمون کارشناسی ارشد در بسته آموزشی پایه قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت هم وجود دارد ؟
  اگر خیر امکان تهیه آن کنار بسته پایه وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج کنکور منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی وزارت بهداشت می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد
   امکان تهیه تکدرس از هر کدام از محتویات وجود دارد
   برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید

   پاسخ
 23. علی
  علی گفته:

  سلام خسته نباشید
  دو روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی رو خریداری کردم اما هنوز کتب ارشد قارچ شناسی پزشکی دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد قارچ شناسی علوم پزشکی به دستم برسه؟ ضمنا در شهر اصفهان هستم گفته بودید سفارش بدی زود میفرستیم
  تشکر

  پاسخ
 24. سعید
  سعید گفته:

  سلام
  آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی وزارت بهداشت یکی از رشته هایی هست که معمولا موسسات آموزشی روی این رشته کار نمیکنند وقتی منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر رو با همون اطلاعات کمی که در اینترنت پیدا کردم مقایسه کردم متوجه کامل بودن لیست منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی سنجش امیرکبیر شدم و قصد خرید دارم لطفا راهنمایی کنید کرج هستم چطور باید خریداری کنم؟
  ممنون

  پاسخ
 25. علی
  علی گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی علوم پزشکی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
 26. رضا
  رضا گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی علوم پزشکی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
 27. امید
  امید گفته:

  سوالی داشتم در مورد درصد درس ها در آزمون کارشناسی ارشد قارچ شناسی اگه کسی بالای ۸۰ بزنه درس های اختصاصی رو بزنه و درس زبان رو ۱۰ درصد بزنه اون نمیتونه از ارشد وزارت بهداشت قبول بشه

  پاسخ
 28. محمد
  محمد گفته:

  سلام
  بسته کنکور ارشد قارچ شناسی رو خریدم سی دی نحوه نگارش مقالات علمی و ISI باز نمیشه نمیدونم و نمیدونم چه طور باید باهاش کار کنم باید چکار کنم باز بشه؟

  پاسخ
 29. مهدی دارابی
  مهدی دارابی گفته:

  سلام ۶ روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد قارچ شناسی رو ثبت سفارش کردم ولی هنوز به دستم نرسیده آیا اگر حضوری مراجعه کنم زودتر به دستم میرسد؟ در خرم آباد هستم.

  پاسخ
 30. معصومه
  معصومه گفته:

  سلام مشاور محترم
  من پکیج نقره ای ارشد قارچ شناسی تهیه کرده ام ولی ازمونهای آن همراش نیست چیکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   با سلام داوطلب گرامی
   با توجه به سیاست موسسه بعضا ازمون های آزمایشی بعضی رشته ها و در اینجا رشته شما یعنی ارشد قارچ شناسی همراه پکیج ارسال می شود گاهی اوقات به توجه به خاطر تغییرات یا به بعضا آدپدیت سوالات یا بازطراحی تست یا موارد دیگر همانند الزام دانشجو به خواندن دروس و سپس مراجعه به آزمون ها معمولا از ۲ مانده به کنکور برای داوطب ارسال می شود.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *