منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی دانشگاه سراسری و آزاد کد ۱۳۲۲

Agricultural Mechanization senior resources

منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی دانشگاه سراسری و آزاد است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی، منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد مکانیزاسیون کشاورزی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی (مشاوره آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ، برنامه ریزی آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

 

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

آیا علاوه بر منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی، خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

 

کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

کتاب های تکدرس و منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب و منابع کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

 

ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

ویژگی های بارز بسته منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سنجش امیرکبیر

منابع آزمون ارشد سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سراسری و آزاد

 

گرایش های رشته کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سراسری و آزاد عبارتند از:

کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی، گرایش های : ۱- مدیریت و تحلیل سامانه ها، ۲- انرژی، ۳- بازیافت و مدیریت پسماند


منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی – منابع زبان عمومی

۱- کتاب گرامر کاربردی زبان انگلیسی، شهاب اناری و همکاران، انتشارات مبتکران.
۲- کتاب گرامر زبان انگلیسی، عباس فرزام، انتشارات باستان.
۳- کتاب تافل رهنما، ابراهیم نظری تیموری، انتشارات رهنما.
۴- کتاب ۵۰۴ واژه ضروری تافل، انتشارات جنگل.
۵- کتاب مجموعه سوالات کارشناسی ارشد زبان عمومی، انتشارات سازمان سنجش و آموزش کشور.
۶- جزوه زبان عمومی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.

۷- Saheli, Mohamad, Vocabulary for TOEFL and MA candidates of TOEFL. Koye Kosar Press.


۸- جزوه زبان عمومی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی – منابع زبان تخصصی مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی

۱- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته مکانیزاسیون و مکانیک ماشین های کشاورزی (English for the students of mechanization and mechanics of agricultural machinery)، مولفان حمیدرضا قاسم زاده و امیررضا نعمت تبریزی، انتشارات سمت.
۲- کتاب فرهنگ نوین کشاورزی و منابع طبیعی، جلد نهم: ماشین های کشاورزی، تالیف مرتضی الماسی، ابراهیم بیگدلی و علی محمد برقعی، انتشارات دانشگاه تهران.
۳- کتاب فرهنگ کشاورزی و منابع طبیعی (شامل تعریف و معادل فارسی واژه های علمی): ماشینهای کشاورزی، تالیف مرتضی الماسی، علی محمد برقعی و تیمور توکلی، انتشارات دانشگاه تهران.
۴- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته کشاورزی (English for the students of agriculture) (جلد ۱ و ۲)، مولفان بهروز عزبدفتری، ابراهیم جدیری سلیمی، مسعود رحیم پور، زاریک ملکونیان، م. رحیم پور و ج. یغمایی، انتشارات سمت.
۵- کتاب راهنمای انگلیسی برای دانشجویان کشاورزی (۱ و ۲)، مولف فرهاد توحیدی، انتشارات واژه.
۶- کتاب راهنمای کامل انگلیسی برای دانشجویان رشته کشاورزی (۱ و ۲)، مولفان حسن کرکی و مریم ثنایی زاده، انتشارات آییژ.
۷- جزوه زبان تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی دانشگاه تهران.
۸- جزوه زبان تخصصی مکانیزاسیون کشاورزی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۹- جزوه زبان تخصصی مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۰- جزوه زبان تخصصی مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی – منابع ماشین های کشاورزی

۱- کتاب تراکتورها و ماشینهای کشاورزی (جلد ۱ و ۲)، تالیف داود منصوری راد، انتشارات دانشگاه بوعلی سینا.
۲- کتاب مدیریت تراکتور و ماشین های کشاورزی، تالیف دانل هانت، مترجمان منصور بهروزی لار و لیلا عقبائی، انتشارات دانشگاه تهران.
۳- کتاب اصول ماشینهای کشاورزی، تالیف رابرت آلن کپنر، روی بینر و ادگارلی برگر، مترجم سیداحمد شفیعی، انتشارات دانشگاه تهران.
۴- کتاب اصول ماشین های کشاورزی، تالیف رابرت آلن کپنر، روی بینر و ادگارلی برگر، ترجمه علی نجات لرستانی، رضا طباطبایی کلور و زین العابدین شم آبادی، انتشارات علم کشاورزی ایران.
۵- کتاب ماشینهای خاک ورزی، تالیف سیداحمد شفیعی، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۶- کتاب ماشین های برداشت محصولات کشاورزی، تالیف منصور بهروزی لار، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۷- کتاب ماشین های کشاورزی، تالیف احمد شریفی، سیدحسین پیمان، انتشارات دیباگران تهران.
۸- کتاب گنجینه ی طلایی ماشینهای کشاورزی، تالیف هاجر ملاحسینی، انتشارات پیام دانشگاهی.
۹- جزوه ماشین های داشت و برداشت، دکتر عبدالله پور، دانشگاه تبریز.
۱۰- جزوه ماشین های کشاورزی دانشگاه تهران.
۱۱- جزوه ماشین های کشاورزی دکتر افشاری دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۲- جزوه ماشین های کشاورزی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه ماشین های کشاورزی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی – منابع مکانیزاسیون کشاورزی

۱- کتاب مبانی مکانیزاسیون کشاورزی (اصول و کاربرد)، تالیف مرتضی الماسی، شهرام کیانی و نعیم لویمی، انتشارات جنگل، جاودانه.
۲- کتاب مدیریت ماشین ها و مکانیزاسیون کشاورزی، تالیف منصور بهروزی لار، علی جعفری و حسین مبلی، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۳- کتاب مکانیزاسیون کشاورزی خلاصه درس و حل تشریحی نمونه سوالات آزمون های کارشناسی ارشد سراسری، تالیف مجید رشیدی، سعید عباسی و محمد غلامی پرشکوهی، انتشارات روز اندیش.
۴- کتاب کنکور کارشناسی ارشد و کارشناسی مکانیزاسیون و مکانیک ماشین های کشاورزی دانشگاههای کشور، تالیف آیت محمد رزداری، منصور بهروزی لار و نگار آهنگری نژاد، انتشارات آموزش و ترویج کشاورزی.
۵- کتاب ۶۰۰ آزمون طبقه بندی شده کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی، تالیف جمال الدین آخوندزاده، انتشارات آییژ.
۶- جزوه مکانیزاسیون کشاورزی دانشگاه تهران.
۷- جزوه مکانیزاسیون کشاورزی دانشگاه صنعتی اصفهان.
۸- جزوه مکانیزاسیون کشاورزی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران.
۹- جزوه مکانیزاسیون کشاورزی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۰- جزوه مکانیزاسیون کشاورزی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی – منابع آمار و احتمالات

۱- کتاب آمار و احتمال در علوم کشاورزی، تالیف روح الله عبدالشاهی، دانیال کهریزی و رضا محمدی، انتشارات دانشگاه رازی (کرمانشاه).
۲- کتاب آمار کاربردی و طرح آزمایش ها برای علوم کشاورزی، تالیف سید احمد سادات نوری، انتشارات دانشگاه تهران.
۳- کتاب آمار کاربردی، تالیف عبدالرضا بازرگان لاری، انتشارات دانشگاه شیراز.
۴- کتاب آمار و احتمالات (کاربرد در کشاورزی)، تالیف عبدالمجید رضایی و سیدعلی محمد میرمحمدی میبدی، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه صنعتی اصفهان).
۵- کتاب مقدمه ای بر احتمالات و آمار، تالیف ادواردبیفر راسلر و هنری آلدر، مترجمان دکتر عباسعلی زالی و دکتر جعفری شبستری، انتشارات دانشگاه تهران.
۶- کتاب آمار و احتمالات کاربردی، تالیف دکتر بهمن یزدی صمدی، دکتر سید علی پیغمبری و دکتر حسن امیری اوغان، انتشارات دانشگاه تهران.
۷- کتاب آمار و احتمالات، مولف عبدالمجید رضایی، انتشارات مشهد.
۸- جزه آمار و بیومتری دانشگاه تهران.
۹- جزوه آمار در کشاورزی دانشگاه تبریز.
۱۰- جزوه آمار در کشاورزی دانشگاه گرگان.
۱۱- جزوه آمار واحتمالات، دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۲- جزوه آمار موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه آمار سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی – منابع زراعت عمومی

۱- کتاب مبانی زرراعت عمومی، تالیف ناصر مجنون حسینی و داریوش مظاهری، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب اصول و مبانی زراعت، تالیف محمدرضا خواجه پور، انتشارات جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان.
۳- کتاب زراعت عمومی و زراعت گیاهان صنعتی، تالیف حامدحاج کریم خرازی و مهدی مرادی، انتشارات فرهیختگان دانشگاه.
۴- کتاب زراعت گیاهان علوفه ای، تالیف رئوف سیدشریفی، سعید حکم علی پور و عزیز جوانشیر، انتشارات عمیدی.
۵- کتاب زراعت گیاهان صنعتی، تالیف ناصر خدابنده، انتشارات سپهر.
۶- کتاب زراعت: غلات، تالیف قربان نورمحمدی، سیدعطاء الله سیادت و علی کاشانی، انتشارات دانشگاه شهید چمران اهواز.
۷- کتاب زراعت غلات، تالیف ناصر مجنون حسینی، انتشارات دانشگاه تهران.
۸- کتاب گیاهان صنعتی، تالیف دکتر محمدرضا خواجه پور، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه صنعتی اصفهان).
۹- کتاب زراعت و اصلاح گیاهان علوفه ای، تالیف هادی کریمی، انتشارات دانشگاه تهران.
۱۰- کتاب زراعت در مناطق خشک: غلات و حبوبات، گیاهان صنعتی و گیاهان علوفه ای، تالیف آیتزاک آرنون، مترجم عوض کوچکی، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه مشهد).
۱۱- کتاب زراعت خصوصی: غلات، مولف حمدالله کاظمی اربط، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۱۲- کتاب دیمکاری، مولف محمدعلی رستگار، انتشارات برهمند.
۱۳- کتاب گیاهان زراعی، مولف هادی کریمی، انتشارات دانشگاه تهران.
۱۴- کتاب غلات، تالیف ناصر خدابنده، انتشارات دانشگاه تهران.
۱۵- کتاب اصول و عملیات دیمکاری، تالیف برنگل، مترجمان محمدحسن راشدمحصل و عوض کوچکی، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه مشهد).
۱۶- کتاب زراعت حبوبات، مولفان محمد بنایان و عوض کوچکی، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه مشهد).
۱۷- کتاب زراعت (عمومی غلات و علوفه ای)، تالیف حسن حیدری، انتشارات دیباگران تهران.
۱۸- جزوه زراعت عمومی دکتر داریوش مظاهری دانشگاه تهران.
۱۹- جزوه اصول زراعت دانشگاه صنعتی اصفهان.
۲۰- جزوه اصول و مبانی زراعت دانشگاه گرگان.
۲۱- جزوه اصول زراعت دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۲۲- جزوه اصول زراعت موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۲۳- جزوه اصول زراعت سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی – منابع ریاضیات

۱- کتاب ریاضیات (۱ و ۲ و ۳)، تالیف خالد احمدالی، زیر نظر عبدالحسین هورفر، انتشارات شهرآب، آینده سازان.
۲- کتاب ریاضیات مهندسی صنایع غذایی، تالیف سید علی مرتضوی، انتشارات آییژ.
۳- کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی، تالیف جورج برینتن توماس، راس فینی، انتشارات مرکزنشردانشگاهی.
۴- کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال، تالیف لوئیس لیتهلد، سیامک کاظمی و مهدی بهزاد، انتشارات فاطمی.
۵- کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال، تالیف رابرت الکزاندر آدامز، مترجمان عبدالله صدرالدینی و نریمان ویسمرادی، انتشارات سرافراز.
۶- کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال و هندسه تحلیلی، تالیف ریچارد سیلورمن، مترجم علی اکبر عالم زاده، انتشارات علمی و فنی.
۷- کتاب ریاضی عمومی ۱، تالیف محسن لطف زمان، انتشارات جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر.
۸- کتاب ریاضی عمومی ۱ و۲، تالیف فرزین حاجی جمشیدی، انتشارات تاخ.
۹- کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲، تالیف دکتر مسعود نیکوکار، انتشارات آزاده.
۱۰- کتاب ریاضی ۱ و ۲، تالیف دکتر محمدصادق معتقدی، انتشارات میعاد.
۱۱- کتاب ریاضیات عمومی، تالیف ایساک آبراموویچ مارون، انتشارات پاریاب.
۱۲- جزوه ریاضی عمومی ۱ و ۲ دانشگاه صنعتی اصفهان.
۱۳- جزوه ریاضیات دانشگاه تهران.
۱۴- جزوه ریاضیات دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۵- جزوه ریاضی عمومی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۶- جزوه ریاضیات عمومی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی – منابع موتور و تراکتور

۱- کتاب توان موتور و تراکتور، تالیف کارول گورینگ، مترجمان ایرج رنجبر، حمیدرضا قاسم زاده و شهاب داودی، انتشارات دانشگاه تبریز.
۲- کتاب شناخت و کاربرد تراکتور، تالیف منصور بهروزی لار و غلامرضا سلطانی، انتشارات آموزش و ترویج کشاورزی.
۳- کتاب مکانیک عملکرد تراکتور و ادوات خاک ورزی: مبانی نظری و مسائل حل شده، تالیف مک میلان، مترجمان علیرضا کیهانی و سیداحمد طباطبائی فر، انتشارات دانشگاه تهران.
۴- کتاب مبانی مهندسی موتورهای احتراق داخلی، تالیف ویلارد پاک رابک، مترجم سپهر صنایع، انتشارات دانشگاه علم و صنعت ایران.
۵- کتاب موتورهای درون سوز، تالیف یحیی عجب شیرچی اسکویی، انتشارات دانشگاه تبریز.
۶- کتاب موتورهای احتراقی و هیبریدها، تالیف منصور بهروزی لار، بهمن مرادزاده و محمدحسن روحانی نژاد، انتشارات سروا.
۷- کتاب ساختمان و طرز کار موتور، تالیف منصور بهروزی لار، انتشارات آموزش کشاورزی.
۸- کتاب تراکتورها و ماشین های کشاورزی، تالیف داود منصوری راد، انتشارات دانشگاه بوعلی سینا.
۹- کتاب توان و موتور تراکتور، تالیف کارول گورینگ، مترجمان ایرج رنجبر، حمیدرضا قاسم زاده و شهاب داودی، انتشارات دانشگاه تبریز.
۱۰- کتاب موتورهای احتراقی، تالیف سروپ آویکی، مترجم محمدحسن تولا، انتشارات وزارت آموزش و پرورش.
۱۱- کتاب تکنولوژی موتور و تراکتور، تالیف آرش محبی، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه ارومیه).
۱۲- کتاب موتور و تراکتور (خلاصه درس، پرسشهای چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی)، تالیف احمد شریفی، میرحسین پیمان و کریم گرامی، انتشارات دیباگران تهران.
۱۳- کتاب گنجینه ی طلایی ماشینهای کشاورزی براساس کتاب: دکتر منظور بهروزی لار، تالیف هاجر ملاحسینی، انتشارات پیام دانشگاهی.
۱۴- درسنامه تکنولوژی موتور و تراکتور دکتر زمردیان.
۱۵- جزوه موتور و تراکتور دانشگاه تهران.
۱۶- جزوه موتور و تراکتور دکتر همت دانشگاه صنعتی اصفهان.
۱۷- جزوه موتور و تراکتور دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران.
۱۸- جزوه موتور و تراکتور موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۹- جزوه موتور و تراکتور سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی – منابع طرح آزمایشات کشاورزی

۱- کتاب طرحهای آماری در پژوهشهای کشاورزی، تالیف بهمن یزدی صمدی، عبدالمجید رضایی و مصطفی ولی زاده، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب طرح های آزمایشی در علوم کشاورزی، تالیف سیدعلی پیغمبری، انتشارات دانشگاه تهران.
۳- کتاب طرح های آماری در علوم کشاورزی، تالیف عبدالله بصیری، انتشارات دانشگاه شیراز.
۴- کتاب طرح ریزی و تحلیل آزمایشات، تالیف دکتر علی مشکانی، انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد.
۵- کتاب طرح و تحلیل آزمایش های کشاورزی، تالیف دکتر محمد تقی آساد، انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد.
۶- کتاب طرح های آزمایشی در کشاورزی، تالیف محمد مقدم و مصطفی ولی زاده، انتشارات پریور.
۷- کتاب مفاهیم آمار و احتمالات، تالیف عبدالحمید رضایی، انتشارات مشهد.
۸- کتاب طرح های آماری برای تحقیقات کشاورزی، تالیف عزت الله فرشادفر، انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی، واحد کرمانشاه.
۹- جزوه طرح آزمایشات کشاورزی ۱ و ۲، دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه طرح آزمایشات کشاورزی، دانشگاه گرگان.
۱۱- جزوه طرح آزمایشات کشاورزی، دانشگاه تبریز.
۱۲- جزوه طرح آزمایش های کشاورزی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۳- جزوه طرح آزمایشات کشاورزی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه طرح آزمایشات کشاورزی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی دانشگاه آزاد و سراسری است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد مکانیزاسیون کشاورزی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد مکانیزاسیون کشاورزی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد مکانیزاسیون کشاورزی (مشاوره ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ، برنامه ریزی کنکور ارشد مکانیزاسیون کشاورزی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سراسری و آزاد

 

 

منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

 

منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

 

Master’s degree in Agricultural Mechanization

The master’s knowledge of agricultural mechanization, if properly selected, is the first correct step in moving towards passing the master’s degree in mechanical engineering at the National University of Azad University. Therefore, the specialized departments of Amir Kabir Measurement are made available for ease of access to the candidates for the Master of Agricultural Mechanization Examination, Test Resources A master’s degree in agricultural mechanization has been designed to enable volunteers to provide master agricultural mechanization resources without a MA in Agricultural Mechanization, even if they want to independently apply for a master’s degree in mechanization. Senior mechanization mechanics candidates are advised to use the training packages (books and specialized leaflets) required by the Advanced Mechanism of Agriculture Mechanism (for the following reasons) but if they insist that they provide reference books for major agricultural mechanization resources It is recommended that, along with the resources provided by the Reference Center, the Consultation and Planning Master’s Program in Agricultural Mechanization (Senior Agricultural Mechanization Examination Advisor, Senior Agricultural Mechanization Examination Planning), the Amir Kabir Assessment Methodology, which will provide them with a master’s degree planning Mechanization of Agriculture To see that they can minimize time, maximize their use. Therefore, again, the volunteer will be repeated to be sure to get the answer, plan the master degree in mechanization agriculture in your program.

منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد و اخبار کارشناسی ارشد و مشاوره ارشد را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۵- ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۶- دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۷- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۸- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۹- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۰- نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۱- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

۱۲- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۳- ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۴- نتایج کارشناسی ارشد

۱۵- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد

۱۶- شهریه کارشناسی ارشد

۱۷- شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۸- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۱۹- انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۰- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۱- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۲- انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۳- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۴- شناسه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۱۴۰۲ ، منابع کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۱۴۰۲ ، منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۱۴۰۲، منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۱۴۰۲، منابع کنکور ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۱۴۰۲ ، منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۱۴۰۲

 

 

 

کلمات کلیدی:

مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد, مشاوره آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد, برنامه ریزی کارشناسی ارشد, مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, مشاوره آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, برنامه ریزی آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, برنامه ریزی کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, منابع کنکور ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۵, منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۶, منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۷, منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۸, منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۹, منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۵, منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۶, منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۷, منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۸, منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۹, منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۵, منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۶, منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۷, منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۸, منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ۹۹, منابع کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, منابع کنکور ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, کنکور ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سراسری , ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , گرایش های کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی دانشگاه آزاد , کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , گرایش های ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , بهترین گرایش مکانیزاسیون کشاورزی , رشته های کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی , منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی, منابع آزمون ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی, منابع کارشناسی ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی, منابع ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت و تحلیل سامانه ها, منابع آزمون کارشناسی ارشد انرژی, منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی انرژی, منابع آزمون کارشناسی ارشد بازیافت و مدیریت پسماند, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, بهترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, برترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,  بی نظیر ترین منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,کنکوری ترین منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, حرفه ای ترین منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی,  بی تکرارترین منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, پر مشتری ترین منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, پرفروش ترین منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, تکمیل ترین منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, میان بر ترین منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, سریع ترین منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی, رتبه اور ترین منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی

 

 

 

*** گروه علوم انسانی

زبان و ادبیات فارسی

علوم ‌جغرافیایی

سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی

زبان عربی

علوم اقتصادی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

تاریخ

علوم‌ اجتماعی

زبانهای باستانی ایران

زبان شناسی‌

الهیات علوم قرآن و حدیث

الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی

الهیات فلسفه و کلام اسلامی

الهیات گرایش ادیان و عرفان

الهیات فقه شافعی (موجود نیست)

فلسفه

علوم تربیتی (علوم تربیتی ۱ و ۲ سابق)

برنامه ریزی درسی

تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

مدیریت آموزشی

آموزش و بهسازی منابع انسانی

آموزش بزرگسالان

تحقیقات آموزشی

تکنولوژی آموزشی

مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

آموزش و پرورش

علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری)

زبان فرانسه (موجود نیست)

زبان روسی (موجود نیست)

زبان آلمانی (موجود نیست)

مجموعه زبان انگلیسی

آموزشی زبان انگلیسی

زبان و ادبیات انگلیسی

مترجمی زبان انگلیسی

مدیریت جهانگردی

حقوق

حقوق خصوصی

حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق عمومی

حقوق بین الملل

ایران شناسی

زبان و ادبیات اردو (موجود نیست)

مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل

علوم سیاسی

روابط بین الملل

مطالعات جهان

باستان شناسی

مجموعه روانشناسی

روانشناسی بالینی

روانشناسی عمومی

روانشناسی تربیتی

روانشناسی کودکان استثنایی

 

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)

روانشناسی اسلامی

حسابداری

مطالعات زنان

علوم ارتباطات اجتماعی

مددکاری اجتماعی

مدیریت

مدیریت بازرگانی

مدیریت دولتی

مدیریت صنعتی

مدیریت فناوری اطلاعات

مدیریت تکنولوژی

مدیریت مالی

کارآفرینی

مدیریت منابع انسانی

مالی

مدیریت سازمان های دولتی

مشاوره

مدیریت دریایی (دریانوردی)

امور فرهنگی (مدیریت و برنامه ریزی ویژه دانشگاه آزاد)

محیط زیست

اطلاعات و حفاظت اطلاعات (موجود نیست)

مدیریت کسب و کار و امور شهری (مدیریت اجرایی سابق)

مدیریت دفاعی ۱

مدیریت دفاعی ۲

مدرسی معارف اسلامی

مدیریت اطلاعاتی

مطالعات دفاعی استراتژیک

اطلاعات استراتژیک

آماد (موجود نیست)

مدیریت بحران

پدافند غیرعامل ۱ (موجود نیست)

پدافند غیرعامل ۲ (موجود نیست)

فرماندهی و مدیریت انتظامی (موجود نیست)

مجموعه رشته های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی (موجود نیست)

*** گروه علوم پایه

زمین شناسی (علوم زمین)

ژئوفیزیک

هواشناسی

شیمی

فیزیک

فوتونیک

زیست شناسی سلولی و مولکولی

آمار

ریاضی

علوم کامپیوتر

زیست شناسی گیاهی

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

زیست شناسی گیاهی

 

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

علوم شناختی

علوم اطلاعاتی

*** گروه فنی و مهندسی

مهندسی برق

مهندسی نفت

مهندسی پلیمر

مهندسی معماری کشتی

مهندسی شیمی

مهندسی صنایع

مهندسی در سوانح طبیعی (مدیریت در سوانح طبیعی)

مهندسی نقشه برداری

مهندسی عمران

مهندسی مکانیک

مهندسی معدن

مهندسی مواد و متالورژی

مهندسی نانوفناوری نانومواد

مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

مهندسی کامپیوتر

مهندسی هوا فضا

مهندسی نساجی

مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی

مهندسی پلیمر صنایع رنگ (مهندسی پلیمر رنگ)

مهندسی طراحی محیط زیست

مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت

مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی HSE)

ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی ایمنی صنعتی)

*** گروه کشاورزی

علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

علوم و مهندسی آب

زراعت و اصلاح نباتات

اقتصاد کشاورزی

علوم و مهندسی باغبانی

ترویج و آموزش کشاورزی

علوم و مهندسی جنگل

مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک (علوم خاک)

علوم دام و طیور

علوم و مهندسی شیلات

مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی

علوم و مهندسی صنایع غذایی

حشره شناسی کشاورزی

بیماری شناسی گیاهی

علوم و مهندسی محیط زیست

مهندسی مکانیک بیوسیستم

مدیریت و کنترل بیابان

مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی

اکوهیدرولوژی

بیوتکنولوژی کشاورزی

 

توسعه روستایی

مدیریت کشاورزی

مهندسی فضای سبز

*** گروه هنر

برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

طراحی شهری

معماری

مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

نمایش عروسکی (موجود نیست)

هنرهای نمایشی و سینما

کارگردانی نمایش

سینما

تولید سیما

ادبیات نمایشی

بازیگری

تهیه کنندگی

رادیو

هنرهای تصویری و طراحی

تصویر متحرک (انیمیشن)

ارتباط تصویری

تصویرسازی

نقاشی

عکاسی

مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

هنرهای رایانه ای

هنرهای پژوهشی و صنایع دستی

پژوهش هنر

صنایع دستی

هنر اسلامی

مطالعات موزه

تاریخ هنر ایران اسلامی

تاریخ هنر ایران باستان

حکمت هنر اسلامی

تاریخ هنر جهان اسلام

هنرهای موسیقی (موجود نیست)

هنرهای ساخت و معماری

مدیریت پروژه و ساخت

فناوری معماری

معماری و انرژی

مدیریت ساخته ها

طراحی صنعتی (موجود نیست)

فرش

طراحی پارچه و لباس

*** گروه دامپزشکی

انگل شناسی دامپزشکی

فیزیولوژی دامپزشکی

قارچ شناسی دامپزشکی

بافت شناسی دامپزشکی

باکتری شناسی دامپزشکی

ایمنی شناسی دامپزشکی

بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

بیوشیمی بالینی

سم شناسی دامپزشکی

56 پاسخ
 1. خ-عل
  خ-عل گفته:

  خسته نباشید
  برای زبان چه کتاب هایی داخل بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی انرژی قرار دارد؟ممنون

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   داخل پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی، کتاب زبان تخصصی و کتاب زبان عمومی همراه با سی دی خودآموز قرار می گیرد.

   پاسخ
 2. ال.قربان پور
  ال.قربان پور گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  بعد از واریز مبلغ بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی بازیافت و مدیریت پسماند باید چکار کنیم؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   پس از واریز مبلغ بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی بازیافت و مدیریت پسماند، باید با دفتر تماس بگیرید تا پکیج شما در مرحله آماده سازی قرار بگیرد و سپس ارسال گردد.

   پاسخ
 3. شهیدی
  شهیدی گفته:

  سلام و عرض ادب
  امکان این وجود داره که قبل از خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی بشه چند تا از کتاب ها رو به عنوان نمونه دید؟؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   پیش از خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی می توانید با ارسال مقطع، رشته و دروس مورد نظرتان به آدرس ایمیل sanjeshamirkabir@yahoo.com ، در خواست نمونه جزوه نمایید تا از خرید خود مطمئن شوید.

   پاسخ
 4. اسحاق
  اسحاق گفته:

  خسته نباشید خدمتتون عرض می کنم
  من یک سوال دارم. من در دو آزمون آزمایشی پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی نتونستم شرکت کنم. الان مرحله ۳ رو که می خوام شرکت کنم هم نمیشه و مدام خطا میده. چکار کنم؟؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   اگر در یک مرحله از آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی شرکت نکید، سیستم به طور خودکار از شرکت شما در آزمون های مراحل بعد ممانعت می کند. با این وجود می توانید با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید و مشکل خود را مجددا مطرح نمایید.

   پاسخ
 5. علي شفاعتي
  علي شفاعتي گفته:

  سلام
  من مبلغ بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را واریز کرده ام ایا بسته آموزشی را کامل ارسال می کنید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای علی شفاعتی
   در صورت واریز مبلغ، بسته کامل منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی برای شما ارسال خواهد گردید.

   پاسخ
 6. سمیه پیر هادی
  سمیه پیر هادی گفته:

  با سلام
  امکان خرید تک درس از منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی در نمایشگاه کتاب وجود دراد؟؟؟ تخفیف شامل تک درس می شود؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 13
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 13 گفته:

   وقت بخیر آقای کاظم
   امکان خرید تکدرس از منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی در نمایشگاه کتاب با ۱۰ درصد تخفیف برای تکدرس وجود دارد.

   پاسخ
 7. طاهر
  طاهر گفته:

  با عرض سلام
  یک سوال از خدمتتون داشتم ،بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی چه مدت زمان میبره تا به دستمون برسه ؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای طاهر
   طی پروسه کاری ۳ تا ۴ روزه، بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی به دست شما می رسد.

   پاسخ
 8. سینا احمدی
  سینا احمدی گفته:

  خسته نباشید
  تخفیف های پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی به چه صورتی هستند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای سینا احمدی
   برای آگاهی از قیمت و تخفیف بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 9. محمدطاها
  محمدطاها گفته:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی آیا آزمون حضوری هم دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای محمد طاها
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی شامل ۸ مرحله آزمون اینترنتی می باشد.

   پاسخ
 10. سعید
  سعید گفته:

  سلام. آیا در پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی مجموعه کنکور های چندین سال اخر همراه با پاسخنامه هم وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای سعید
   در صورت تهیه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی، سوالات کنکور چندسال اخیر نیز به همراه پاسخ کلیدی به شما ارائه می گردد.

   پاسخ
 11. سید حامد
  سید حامد گفته:

  سلام وقت بخیر ببخشید آیا امکان خرید حضوری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی از نمایندگی های شما در شهرستان ها هم وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای سید حامد
   امکان خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری از دفتر مرکزی یا نمایندگی ها وجود دارد.

   پاسخ
 12. زهره اکبری
  زهره اکبری گفته:

  سلام
  ببخشید آیا در حال حاضر شرایط تخفیفی برای خرید بسته منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی دارید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم زهره اکبری
   برای کسب اطلاعات دقیق درخصوص شرایط تخفیف برای خرید پک کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 13. بهاره گل چشمه
  بهاره گل چشمه گفته:

  سلام
  پس از خرید بسته منابع کنکور ارشد مکانیزاسیون برای دریافت مشاوره در خصوص آزمون های آزمایشی پک باید به چه صورتی اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم بهاره گل چشمه
   برای دریافت مشاوره در خصوص منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 14. تیموری
  تیموری گفته:

  سلام وقت بخیر بنده هفته گذشته سفارش بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را ثبت کردم از چ طریق پیگیری کنم که ببینم کی بدستم میرسه ؟ متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   پس از خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی حداکثر یک هفته کاری زمان می برد تا این پکیج به دست شما برسد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 15. صبا
  صبا گفته:

  سلام خوبید؟
  داخل پکیج منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی موسسه شما، یک سی دی درسی وجود داشت که فایل های اسکن شده درس های متفاوت این رشته داخلش بود. کار جالب و قابل تحسینی هست که تونستید این جزوات رو یکجا جمع کنید.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما خانم صبا
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را کرده اند تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع دیگر نباشد، ضمن آرزوی موفقیت برای شما، متشکریم.

   پاسخ
 16. سهراب
  سهراب گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای سهراب
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی دارای هشت مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردند، آزمون های آزمایشگاهی کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سنجش امیرکبیر از دی ماه آغاز می شوند، موفق باشید.

   پاسخ
 17. نغمه
  نغمه گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی رو خریداری کردم گفته بودید کتاب نحوه نگارش مقالات علمی و ISI داخل پکیج ارشد مکانیزاسیون کشاورزی میدهید اما داخل بسته نیست و کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور که در سایت ندیدم داخل بسته ارشد مکانیزاسیون کشاورزی هست لطفا توضیح دهید چرا یک کتاب زیاد و یک کتاب کم است آیا هردوی این کتب برابر هستند؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم نغممه
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، پس از خرید و دریافت بسته منابع آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی درصورت بروز هرگونه مشکل در محتویات بسته می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمای شما باشند.

   پاسخ
 18. afshin
  afshin گفته:

  سلام
  منابع کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی رو مشاهده کردم خیلی کامل و جامع در سایت سنجش امیرکبیر گفته شده، واقعا بابت این اطلاع رسانی خوب و خدمات رایگان که خیلی ارزش دارند و در سایت قرار میدهید تشکر میکنم، همین کار شما باعث شد هفته قبل منابع کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سنجش امیرکبیر رو خریداری کردم حالا که مرور کلی کردم واقعا عالی هست
  سپاس

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پکیج را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، ضمن تشکر فراوان از خرید شما، خوشحالیم که این پکیج مورد رضایت شما واقع شد. موفق باشید.

   پاسخ
 19. زهرا
  زهرا گفته:

  سلام روز شما بخیر
  ممنونم بخاطر مطالب جامع و کاملی که در خصوص بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی در سایت قرار داده اید، من میخاهم این بسته را تهیه کنم، ای کاش نمونه ای از جزوات این بسته را هم در سایت قرار میدادید که قبل از خرید ما با محتویات کتاب یک آشنایی اجمالی داشتیم. متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   امکان مشاهده نمونه جزوات بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی قبل از خرید این پک وجود دارد، برای اینکار شما می توانید به صورت حضوری مراجعه کنید و یا درخواست خود را با عنوان نام رشته و کد آن به آدرس میل sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال نمایید، برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید

   پاسخ
 20. راهی
  راهی گفته:

  سلام خوبید؟
  داخل پکیج منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی موسسه شما، یک سی دی درسی وجود داشت که فایل های اسکن شده درس های متفاوت این رشته داخلش بود. کار جالب و قابل تحسینی هست که تونستید این جزوات رو یکجا جمع کنید.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام به شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارایه دهنده بسته منابع
   امتحان مکانیزاسیون کشاورزی میباشد. و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از محتویات این بسته آموزشی می توانیذ با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.
   موفق باشید

   پاسخ
 21. نمرود
  نمرود گفته:

  سلام
  در سایت سنجش امیرکبیر گفته اید آزمون های آنلاین ارشد مکانیزاسیون کشاورزی همراه پکیج کارشناسی ارشد میریت و کنترل بیابان رایگان ارائه می شوند آیا فقط یکی دو مرحله رایگان است یا در کلیه مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی میتونم رایگان شرکت کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام خدمت شما داوطلب گرامی
   کلیه مراحل آزمونهای بسته آزمون ارشد مکانیزاسیون کشاورزی رایگان میباشد

   پاسخ
 22. بابلی
  بابلی گفته:

  ببخشید میخاستم بپرسم آیا با خرید جزوات تک درس بسته منابع آزمون منابع کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی هم در آزمون ها به صورت رایگان می توانید شرکت کنیم؟ آزمون های آزمایشی این رشته چند مرحله می باشند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت داوطلب گرامی
   بسته آموزشی طلایی نقره ای و برنزی منابع کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین یا مکاتبه ای برگزار می گردند، و شما در صورت خرید این پک به صورت کامل می توانید به صورت رایگان در این آزمون ها شرکت کنید. موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 23. شاهرودی
  شاهرودی گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید میخاستم بپرسم آیا با خرید جزوات بسته منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی به صورت تک درس باز هم می توانیم در آزمون های آزمایشی برای آمادگی در کنکور به صورت رایگان استفاده کنیم؟ و سوالم دومم این است که آزمون های آزمایشی برای این رشته چند مرحله می باشد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   بسته آموزشی منابع ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سنجش امیرکبیر دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردند و در صورت خرید بسته کامل شرکت در آزمون ها به صورت آنلاین رایگان می باشد، اما با خرید جزوات بسته به صورت تک، برای شرکت در آزمون ها هزینه آزمون ها را باید پرداخت کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 24. شهابی
  شهابی گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی رو برای قبولی در دانشگاه روزانه شهر تهران میخوام، آیا بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سنجش امیرکبیر نیاز من رو برای قبولی در این آزمون پوشش میده؟ همین رو بخونم کافیه؟
  لطف کنید زودتر جواب بدید ممنون میشم میخوام هرچه سریعتر خریداری کنم و شروع کنم
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت شما بخیر داوطلب گرامی
   ضمن تشکر از انتخاب شما، موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را به صورت کاملو جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر از محتویات این پکیج آموزشی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.
   متشکرم.

   پاسخ
 25. سایه
  سایه گفته:

  سلام
  برای خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی باید چکار کنم؟ در شهرستان هستم حتما باید حضوری بیام؟
  ممنون

  پاسخ
 26. سپیده
  سپیده گفته:

  سلام
  در رابطه با کتاب زبان عمومی کنکور ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سراسری و آزاد میخواهم بدونم این کتاب برای کلیه رشته ها یکسان هست یا فرق میکنه؟

  پاسخ
 27. فاطمه
  فاطمه گفته:

  سلام
  آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی یکی از رشته هایی هست که معمولا موسسات آموزشی روی این رشته کار نمیکنند وقتی منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سنجش امیرکبیر رو با همون اطلاعات کمی که در اینترنت پیدا کردم مقایسه کردم متوجه کامل بودن لیست منابع آزمون کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی سنجش امیرکبیر شدم و قصد خرید دارم لطفا راهنمایی کنید کرج هستم چطور باید خریداری کنم؟
  ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *