منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی وزارت بهداشت

Surgical Internal Nursing senior resources

منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی

منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی دانشگاه وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی، منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد پرستاری داخلی جراحی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد پرستاری داخلی جراحی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی (مشاوره آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی ، برنامه ریزی آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد پرستاری داخلی جراحی

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی

 

رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجموعه پرستاری عبارتند از:

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی داخلی و جراحی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی سلامت جامعه

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی کودکان

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی نظامی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی مراقبت‌های ویژه نوزادان

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی توانبخشی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی اورژانس

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی مراقبت‌های ویژه

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی سالمندی

منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی – منابع داخلی و جراحی

۱- کتاب درسنامه پرستاری داخلی – جراحی برونر و سودارث ،تالیف جانیس ال. هینکل، ترجمه حجی محمد نوروزی ،انتشارات اندیشه رفیع
۲- کتاب خلاصه پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث، تالیف جویس یانگ جانسون، مترجم محمدعلی کریمی، انتشارات خسروی.
۳- کتاب درسنامه جامع پرستاری داخلی و جراحی بر اساس برونر، بلک، فیپس و لاکمن، تالیف معصومه نیشابوری و طاهره صادقی، انتشارات جامعه‌نگر، سالمی.
۴- کتاب مجموعه آزمون های پرستاری (بیماری های داخلی و جراحی و بهداشت مادران و نوزادان)، تالیف منیره باباشاهی، مریم شهری فر و ندا صیادی، انتشارات دیباگران تهران.
۵- کتاب مجموعه کامل دروس پرستاری داخلی جراحی: خلاصه برونر، فیپس، بلک (لاکمن)، تالیف میترا ذوالفقاری، اسماعیل شریعت، شهلا محمدزاده، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۶- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، روان پرستاری، پرستاری کودکان، پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، پرستاری و بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه نگر.
۷- کتاب آزمون جامع پرستاری: مجموعه سوالات طبقه بندی شده پرستاری داخلی و جراحی، مادران و نوزادان، کودکان، بهداشت جامعه، بهداشت روان، تالیف میمنت حسینی، صفیه حسین زاده، قهرمان محمودی، مهناز سنجری، مرتضی زینعلی و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری داخلی و جراحی با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۰- کتاب آزمون‌های طلایی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی داخلی-جراحی، تالیف مریم شریفی و سید علی مجیدی، انتشارات بشری، حکیم هیدجی.
۱۱- کتاب نکات برتر پرستاری داخلی – جراحی، تالیف مرجان سید مظهری، انتشارات حکیم هیدجی.
۱۲- جزوه پرستاری داخلی و جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری داخلی و جراحی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری داخلی و جراحی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی – منابع پرستاری کودکان

۱- کتاب درسنامه ی پرستاری کودکان وونگ (Wong’s nursing care of infants and children)، تالیف مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجمان مهناز سنجری و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۲- کتاب کتاب مرجع پرستاری کودکان ونگ، تالیف دانا وانگ، مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجم پوران سامی، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری کودکان مارلو، تالیف باربارا ردینگ، داروتی مارلو، مترجم سونیا آرزومانیانس، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۴- کتاب نکات برتر پرستاری کودکان NVP series ، تالیف سیاوش بهمنیار، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، حکیم هیدجی.
۵- کتاب بانک سئوالات کارشناسی به کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی، تالیف الهام قازانچایی، بهشته جبلی، نسترن عصرپوران، اعظم رفیعی، زیرنظر همایون بنادرخشان، انتشارات نهضت پویا، حکیم هیدجی.
۶- کتاب درسنامه کودک (۱ و ۲)، تالیف حامد مرتضوی، انتشارات سالمی.
۷- کتاب چکیده پرستاری کودکان، تالیف منصور دادبخش، انتشارات سماط.
۸- کتاب پرستاری کودکان، تالیف مهناز سنجری، مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر.
۹- کتاب پرستاری کودکان، انتشارات سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران.
۱۰- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری کودکان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۱- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری کودکان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۱۲- جزوه پرستاری کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری کودکان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری کودکان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی – منابع بهداشت مادران و نوزادان

۱- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان بر اساس سرفصل دروس کارشناسی و آمادگی کارشناسی ارشد ،تالیف دیترا لئونارد لودرمیلک، شانون ای. پری،ترجمه مطهره خردمند، مهناز شوقی، مهناز سنجری،انتشارات جامعه‌نگر. ‭
۲- کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان به انضمام آزمون‌های کارشناسی ارشد، تالیف میترا ذوالفقاری، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف ربابه ضیغمی کاشانی و الهه دشتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مریم کرمی و حمید حجتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۵- کتاب بارداری و زایمان ویلیامز (جلد ۱ و ۲)، تالیف گاری کانینگهام، مترجمان حمید جزایری و مرضیه وحیددستجردی، انتشارات سماط.
۶- کتاب درسنامه طب کودکان نلسون: رشد و نمو تغذیه، تالیف ریچارد برمن، رابرت کلیگمن، هال جنسن، انتشارات بابازاده.
۷- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری مادران و نوزادان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۸- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری: پرستاری و بهداشت مادر و نوزاد NVP، تالیف مرجان سیدمظهری، انتشارات بشری، تحفه.
۱۰- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی – منابع بهداشت جامعه

۱- کتاب پرستاری بهداشت جامعه ،تالیف جانت لانکستر،ترجمه نسرین جعفری‌ورجوشانی، سیدوحیده حسینی ،انتشارات سالمی، جامعه‌نگر
۲- کتاب درسنامه پزشکی پیشگیری و اجتماعی: کلیات خدمات بهداشتی (بخش اول و دوم)، تالیف جان اورت پارک، پارک، مترجم حسین شجاعی تهرانی، انتشارات سماط.
۳- کتاب برنامه و راهنمای ایمن‌سازی (جلد ۶)، تالیف کمیته کشوری ایمن‌سازی، انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت جامعه، تالیف اسحاق ایلدر آبادی، انتشارات جامعه نگر و سالمی.
۵- کتاب نکات برتر پرستاری بهداشت جامعه، تالیف زهرا کشتکاران، انتشارات بشری.
۶- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت جامعه با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۷- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی وزارت بهداشت با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۸-کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی دانشگاه تربیت مدرس با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۰- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی دانشگاه آزاد با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی – منابع روان پرستاری

۱- کتاب طرح‌های مراقبتی روان پرستاری (Psychiatric nursing care plans)، تالیف کاترین فورتیناش، پاتریشیا هولودی ورت، مترجم محمد آقاجانی، ویراستار محسن کوشان، انتشارات اندیشه رفیع.
۲-کتاب پرستاری بهداشت روان،تالیف باربارابوئر ـ ماین هیل،ترجمه فرخنده شریف ، کوروش زارع ، طاهره دژبخش ،سلطنت ده‌بزرگی،انتشارات جامعه نگر.
۳- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت روان، مولفان جمیله محتشمی و فاطمه نوغانی، انتشارات جامعه نگر.
۴- کتاب بهداشت روانی، تالیف بهروز میلانی‌فر، انتشارات قومس.
۵- کتاب مبانی بهداشت روان، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۶- کتاب بهداشت روان: کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری، تالیف فاطمه غفاری، انتشارات بشری.
۷- کتاب بهداشت روان، تالیف حمید حجتی ،انتشارات جامعه نگر.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت روان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری پرستاری روانی (بهداشت روان)، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات بشری.
۱۰- کتاب بهداشت روانی، تالیف محمدعلی احمدوند، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۱۱- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: روان پرستاری، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۲- جزوه بهداشت روان و مهارت‌های زندگی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه بهداشت روان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه روان پرستاری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد پرستاری داخلی جراحی

منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد پرستاری داخلی جراحی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد پرستاری داخلی جراحی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد پرستاری داخلی جراحی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد پرستاری داخلی جراحی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد پرستاری داخلی جراحی (مشاوره ارشد پرستاری داخلی جراحی ، برنامه ریزی کنکور ارشد پرستاری داخلی جراحی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد پرستاری داخلی جراحی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
منابع ارشد پرستاری داخلی جراحی

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی

 

Master’s Resources of Internal Nursing Surgery

Master’s Sources of Internal Surgical Nursing If properly selected, the first step is to go along with the passage in the Master’s Degree Examination of Internal Medicine Surgery at the University of the Ministry of Health. Therefore, specialist departments of Amir Kabir University of Medical Sciences to facilitate the admission of undergraduate undergraduate nursing exam candidates, Master’s Resources for Internal Surgical Nursing has been compiled to enable volunteers to provide MSc in Internal Surgery without a Master’s Degree in Consultation, even if they independently request a Senior Resource Exam Nursing Surgery Certificate. Senior Internship Nursing Surgery Candidates are advised to use the educational package (books and specialist literature) required by the Department of Internal Medicine’s Nursing (for the following reasons), but if they insist that the reference books for the major Nursing Surgical Institutes It is recommended that, along with the resources provided by the reference, consultancy and planning exam of the master’s degree in internal surgical nursing (Senior Examination Advice for Nursing, Surgical Nursing Examination, Senior Examination Schedule of Nursing Surgery), prepared by Amir Kabir, Master of Nursing Internal Surgery Examination Testing Method One that can minimize time, maximize their use. Therefore, again, the volunteer will be repeated. Be sure to get an answer, plan your master’s degree in internal nursing surgery in your program.

منابع ارشد پرستاری داخلی جراحی

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره ارشد وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۹- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۰- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۱- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۲- نتایج ارشد وزارت بهداشت

۱۳- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۴- شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۵- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۷- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

منابع آزمون ارشد پرستاری داخلی و جراحی, منابع آزمون ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی, منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری داخلی و جراحی, منابع ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری داخلی و جراحی ۱۴۰۲, منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی, منابع کنکور ارشد پرستاری داخلی و جراحی, آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی,آزمون ارشد پرستاری داخلی و جراحی, کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی, کنکور ارشد پرستاری داخلی و جراحی, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی سراسری , ارشد پرستاری داخلی و جراحی , کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی , گرایش های کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی , کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی , گرایش های ارشد پرستاری داخلی و جراحی , بهترین گرایش پرستاری داخلی و جراحی , رشته های کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی ,زمان آزمون ارشد پرستاری ۱۴۰۲ , کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور , بهترین رشته ارشد پرستاری , منابع آزمون کارشناسی پرستاری , منابع ارشد پرستاری ۱۴۰۲ , منابع ارشد پرستاری ویژه , ثبت نام کارشناسی ارشد پرستاری , منابع کنکور ارشد پرستاری ۱۴۰۲, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, برترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی

 

 

* آموزش بهداشت

* آمار زیستی

* اپیدمیولوژی

* اتاق عمل

* اعضای مصنوعی

* اقتصاد بهداشت

* ارگونومی

* اکولوژی انسانی

* انفورماتیک پزشکی

* ارزیابی فناوری سلامت

* بینایی سنجی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

* تاریخ علوم پزشکی

* تکنولوژی گردش خون

* کاردرمانی

** مجموعه فیزیک پزشکی

* رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

* فیزیک پزشکی

** مجموعه مامایی

* مامایی

* مشاوره در مامایی

** علوم آزمایشگاهی ۲

* ایمنی شناسی

* خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون

 

* رفاه اجتماعی

* مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

* گفتار درمانی

* مددکاری اجتماعی

* مدیریت توانبخشی

* مهندسی پزشکی بیوالکتریک

* مهندسی پزشکی زیست مواد

* مهندسی بهداشت حرفه ای

* مدیریت سلامت ایمنی و محیط زیست

* میکروب شناسی مواد غذایی

* نانوتکنولوژی پزشکی

** مجموعه آموزش پزشکی

* برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

* تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

** مجموعه بهداشت محیط

* سم شناسی محیط

* مدیریت پسماند

* مهندسی بهداشت محیط

* بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

* بهداشت پرتو ها

** علوم آزمایشگاهی ۱

* بیوشیمی بالینی

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک انسانی

 

* کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

* حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین

* ژورنالیسم پزشکی

* سلامت سالمندی

** پرستاری

* روان پرستاری

* پرستاری داخلی جراحی

* پرستاری سلامت جامعه

* پرستاری کودکان

* پرستاری نظامی

* پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

* پرستاری توانبخشی

* پرستاری اورژانس

* پرستاری مراقبت های ویژه

* پرستاری سالمندی

* مدیریت پرستاری

** مجموعه روانشناسی

* روانشناسی بالینی

* بهداشت روان

* روانشناسی سلامت

* روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

** مجموعه فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی ورزشی

 

* سلامت و ترافیک

* شنوائی شناسی

* علوم تشریحی

* علوم و صنایع غذائی

* فیزیولوژی

* فناوری تصویر برداری پزشکی

* فناوری اطلاعات سلامت

** علوم آزمایشگاهی ۳

* قارچ شناسی پزشکی

* میکروب شناسی

* ویروس شناسی پزشکی

* انگل شناسی

** مجموعه علوم تغذیه

* علوم تغذیه

* علوم تغذیه در بحران و حوادث غیرمترقبه

* علوم بهداشتی در تغذیه

* تغذیه بالینی

* تغذیه ورزشی

** داروسازی

* شیمی دارویی

* کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

* سم شناسی

* ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

110 پاسخ
 1. حسین شفیعی
  حسین شفیعی گفته:

  با سلام
  میخواستم بدونم ایا امکانش هست فقط یکی از دروسی رو که در منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی ذکر کردید رو تهیه کنم یا حتما باید به صورت پکیج خریداری بشه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای حسین شفیعی
   امکان خرید تک درس و یا پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی به صورت کامل، هر دو امکان پذیر می باشد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سحر نظری
   برای آگاهی از قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی می توانید با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. سمیه
  سمیه گفته:

  سلام خسته نباشید
  برای دیدن جزوات منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی حتما باید حضوری بیاییم؟ یا از طریق دیگر هم میتوانیم جزوات را دید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سمیه
   برای دیدن نمونه جزوات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی، هم می توانید حضوری مراجعه بفرمایید و هم اینکه به آدرس sanjeshamirkabir@yahoo.com نام رشته، مقطع و دروس درخواستی خود را ایمیل نمایید تا در اسرع وقت، نمونه جزوه برای شما ارسال گردد.

   پاسخ
 3. محمد
  محمد گفته:

  سلام وقت بخیر
  چجوری میتونم از محتویات کتاب های منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی موسسه شما مطلع بشم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6 گفته:

   خسته نباشید
   کتاب های منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی شامل درس، نکته و تست می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتویات می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم الینا
   امکان تهیه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی، بدون آزمون های آزمایشی، امکان پذیر نمی باشد.

   پاسخ
 4. مبینا رضاخانی
  مبینا رضاخانی گفته:

  با سلام
  پک اموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی را از چه طریقی میتونم تهیه کنم.. ممنونم راهنمایی کنید .

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم مبینا رضاخانی
   برای تهیه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی، ابتدا باید مبلغ را واریز نمایید، ثبت مشخصات شوید تا پس از آن بسته در مرحله آماده سازی و ارسال قرار گیرد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای شهاب
   منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی در بالا به صورت کامل ذکر شده است.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای شاهین
   امکان تهیه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی بدون آزمون، وجود ندارد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای حمید رضا
   دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی، دارای ضرایب متفاوتی هستند.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای سروش
   برای آگاهی از تخفیف بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6 گفته:

   خسته نباشید
   آزمون های آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی از ۶ اسفند آغاز شده است.

   پاسخ
 5. فرشید
  فرشید گفته:

  با سلام
  با توجه به زمان کمی که وجود دارد میتونم منابع ازمون کارشناسی ارشدپرستاری داخلی جراحی پک شما را مطالعه کنم.؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   سلام
   با توجه به زمان بندی وجود دارد و طبق ان برای کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی عمل کنید. حتما موفق خواهید شد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی به صورت اینترنتی و غیر حضوری می باشند.

   پاسخ
 6. شاهرخی
  شاهرخی گفته:

  سلام
  آیا برای خرید بسته آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی
  راه دیگری به جز پرداخت از طریق سایت وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی می توانید شماره کارت دریافت نمایید و از این طریق نیز اقدام نمایید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   سلام
   جهت برگزاری ازمون ازمایشی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی، موسسه سنجش امیر کبیر به داوطلبان از طریق پیامک اطلاع رسانی می کند.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   تا به امروز ۳ مرحله از آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی سپری شده است.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم پری
   منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی در بالا ذکر گردیده است.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم تینا
   برای دریافت مشاوره در خصوص ضرایب و منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی نمایند.

   پاسخ
 7. یاسر
  یاسر گفته:

  روز بخیر
  من قبلا یک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی خریدم. الامن می خوام یک درس دیگه رو هم بگیرم. آیا تخفیفی بهم میدید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای یاسر
   تخفیفی به کتب تک درس بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی تعلق نمی گیرد.

   پاسخ
 8. پریا خان زاد
  پریا خان زاد گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  آیا برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی حتما باید حضوری بیایم دفترتون؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم پریا خان زاد
   برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علاوه بر مراجعه حضوری می توانید تلفنی و یا اینترنتی نیز ثبت سفارش نمایید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای کسب آگاهی در خصوص آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران من شما را راهنمایی نمایند.

   پاسخ
 9. احسان
  احسان گفته:

  خسته نباشید
  آیا واقعا از تمام منابعی که نام بردید در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی موسستون استفاده کردید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای احسان
   کتب موجود در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی، گردآوری شده از تمام منابعی هستند که برای آن درس معرفی گردیده است.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای تهیه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی باید از دفتر مرکزی اقدام به خرید نمایید. متاسفانه در بیرجند نمایندگی نداریم.

   پاسخ
 10. زهرا ساکی
  زهرا ساکی گفته:

  با سلام
  من در نمایشگاه کتاب در روز شنبه مبلغ مجموعه آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی را واریز کرده ام کی بسته بدستم می رسد.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم زهرا ساکی
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی، نهایتا طی ۳ روز کاری به دستتان خواهد رسید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم فاطمه شیخی
   ارسال بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی به سراسر کشور امکان پذیر است.

   پاسخ
 11. بنده ی خدا
  بنده ی خدا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما

  بنده دانشجوی پرستاری ترم۳ هستم…میخواستم بدونم از کی برای ازمون ارشد داخلی جراحی شروع کنم؟
  چقدر امکانش هست که بتونم با ارشد مربی و استاد بشم؟
  اینطوری که دارم پیش میرم معدل لیسانسم احتمالا بالای۱۷میشه,میخواستم بدونم اینکه من دانشجوی دانشگاه ازاد واحد بین الملل هستم در اینده مشکلی برای تدریسم ایجاد میکنه یا خیر…
  ممنون میشم راهنمایی کنید منو

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره در خصوص منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   تا ۱۸ شهریور می توانستید از تخفیف عیدانه استفاده نمایید. در حال حاضر تخفیفی به بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی اختصاص داده نشده است.

   پاسخ
 12. فاطمه اسدی
  فاطمه اسدی گفته:

  سلام آیا جزوات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی برای کنکور سراسری کامل هست یا نیاز به مطالعه کتاب های مرجع هم می باشد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم فاطمه اسدی
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی تا حد امکان جامع و کامل باشند تا نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشید.

   پاسخ
 13. محدثه شه بخش
  محدثه شه بخش گفته:

  سلام آیا این امکان وجود دارد ک فقط تعدادی از جزوات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی را خریداری کرد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم محدثه شه بخش
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 14. محبوبه
  محبوبه گفته:

  محبوبه
  من لیسانس پرستاری ۲۰ سال پیش هستم و میخوام که امسال فوق لیسانس شرکت کنم..کارشناسی ارشد پرستاری بهداشت جامعه…لطفا راهنمایی بفرمایید که بسته مذکور کفایت میکند یانه واینکه چطوری باید این پکیج رو فراهم کنم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم محبوبه
   تلاش نموده ایم تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی تا حد امکان، جامع و کامل باشد تا نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشید. برای خرید پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری می توانید تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام به خرید نمایید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای محمدمهدی
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم رضوان
   برای دریافت اطلاعات در مورد برنامه زمانی و بودجه بندی آزمون های آزمایشی پک کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 15. احمد صلح دوست
  احمد صلح دوست گفته:

  وقت بخیر
  ببخشید برای خرید بسته آموزشی منابع آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی از چه روشهایی می شود اقدام کرد؟ با تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای احمد صلح دوست
   برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی شما می توانید بصورت تلفنی، حضوری و یا اینترنتی اقدام کنید.

   پاسخ
 16. شکوفه اسدی
  شکوفه اسدی گفته:

  سلام ببخشید من برای خرید پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی تون با موسسه تون تماس گرفتم میشه بدونم اگه درآزمونهای مکاتبه ای شرکت بکنم باز هم رتبه و ترازم رو بهم میگید یا نه؟و پاسخنامه به چه صورت میاد برام؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم شکوفه اسدی
   برای دریافت اطلاعات در مورد آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری جراحی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 17. مونا پایدار
  مونا پایدار گفته:

  با درود بی کران…چطور میتونم از محتویات کتاب های منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی موسسه شما مطلع بشم؟ آیا فروشگاهی دارید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم مونا پایدار
   برای دریافت اطلاعات از محتویات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی، با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 18. هانیه
  هانیه گفته:

  آیا به افراد صاحب کارت حکمت یا منزلت، برای تهیه بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پرستاری داخلی جراحی تخفیف می دهید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما خانم هانیه
   برای دریافت اطلاعات از شرایط تخفیف برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 19. افشین محمودی
  افشین محمودی گفته:

  سلام
  من بسته منابع کنکور ارشد پرستاری داخلی جراحی رو خریدم سی دی درسی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی رو باز میکنم باز نمیشه مثل اینکه داخل سی دی پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی خالی هست باید چکار کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای محمودی
   سنجش امیرکبیر ارایه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی می باشد. ضمن تشکر از خرید شما در صورت بروز هرگونه مشکل در خصوص محتویات بسته با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 20. تقی پور
  تقی پور گفته:

  سلام
  منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی داخل سایت سنجش امیرکبیر خیلی خوب و کامل هستند، یکی از دوستام سال گذشته از شما بسته آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی رو خریداری کرده و رتبه یک رقمی آورده، به من توصیه کرده از منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر استفاده کنم، دوستم میگه با شما به عنوان مولف و ویراستار جزوات همکاری میکنه، وقتی رتبه های برتر برای تالیف جزوات سنجش امیرکبیر همکاری میکنند اطمینان من رو بالا برده و قصد خرید دارم لطفا راهنمایی کنید چطور منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی وزارت بهداشت سنجش امیرکبیر رو خریداری کنم؟
  تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   سنجش امیرکبیر ارئه دهنده جزوات آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را بصورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. برای خرید شما میتوانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 21. مریم
  مریم گفته:

  سلام
  بسته کنکور ارشد پرستاری داخلی جراحی رو خریدم سی دی نحوه نگارش مقالات علمی و ISI باز نمیشه نمیدونم باید چکار کنم باز بشه لطفا راهنمایی کنید بدونم مشکل از سی دی رام هست یا سی دی؟ دوست دارم همراه کتب آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی که میخونم سی دی ISI رو هم مشاهده کنم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم مریم
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما و عذرخاهی بابت مشکل بوجود آمده، پس از خرید و دریافت پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی در صورت بروز هر گونه مشکل در محتویات بسته می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. موفق باشید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم افسانه
   در صورت خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی سنجش امیرکبیر امکان ارسال این بسته به تمام نقاط کشور وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 22. طهماسبی
  طهماسبی گفته:

  سلام وقت بخیر خدمت شما
  بنده قصد خرید بسته آموزشی منابع کنکور ارشد پرستاری داخلی جراحی را دارم، میخاستم بپرسم پس از ثبت سفارش بسته پایه منابع آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی سنجش امیرکبیر چند روز طول میکشد تا این پکیج به دست من برسد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر از انتخاب پس از واریز وجه و ثبت سفارش بسته منابع آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی حداکثر یک هفته کاری طول میکشد به دست شما برسد برای پیگیری و دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 23. تبریزی
  تبریزی گفته:

  ببخشید میخاستم بپرسم آیا با خرید جزوات تک درس بسته منابع آزمون منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی هم در آزمون ها به صورت رایگان می توانید شرکت کنیم؟ آزمون های آزمایشی این رشته چند مرحله می باشند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت داوطلب گرامی
   بسته آموزشی طلایی نقره ای و برنزی منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین یا مکاتبه ای برگزار می گردند، و شما در صورت خرید این پک به صورت کامل می توانید به صورت رایگان در این آزمون ها شرکت کنید. موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 24. زارع
  زارع گفته:

  سلام
  اگر منابع کنکور ارشد پرستاری داخلی جراحی سنجش امیرکبیر رو خریداری کنم میتونم هم در آزمون آزمایشی آنلاین و هم در آزمون آزمایشی مکاتبه ای شرکت کنم؟ یعنی برای هر مرحله، هرکدوم رو خواستم شرکت کنم؟ هزینه آزمون آنلاین و مکاتبه ای همراه پکیج آزمون ارشد پرستاری داخلی جراحی فرق داره یا یکسان است؟
  خیلی لطف میکنید راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   بسته آموزشی منابع کنکور ارشد پرستاری داخلی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و مکاتبه ای برگزار می گردد، که در صورت خرید این بسته به
   صورت کامل شما می توانید در تمامی آزمون ها به صورت آنلاین و رایگان شرکت کنید، تفاوت آزمون های آنلاین و مکاتبه ای در نحوه برگزاری آزمون ها بوده و از نظر محتویات تفاوتی ندارد، در ضمن در صورت تمایل به شرکت در آزمون ها به صورت مکاتبه ای لازم است هزینه چاپ و ارسال سوالات پرداخت گردد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 25. صمد فرشادی
  صمد فرشادی گفته:

  سلام
  آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی وزارت بهداشت یکی از رشته هایی هست که معمولا موسسات آموزشی روی این رشته کار نمیکنند وقتی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر رو با همون اطلاعات کمی که در اینترنت پیدا کردم مقایسه کردم متوجه کامل بودن لیست منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی سنجش امیرکبیر شدم و قصد خرید دارم لطفا راهنمایی کنید کرج هستم چطور باید خریداری کنم؟
  ممنون

  پاسخ
 26. محمد رضا
  محمد رضا گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم تعداد مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی وزارت بهداشت ۴ مرحله آزمون است یا ۸ مرحله؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی اقدام کنم.
  ممنون

  پاسخ
 27. حانیه
  حانیه گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم تعداد مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی وزارت بهداشت ۴ مرحله آزمون است یا ۸ مرحله؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی اقدام کنم.
  ممنون

  پاسخ
 28. امیرحسین
  امیرحسین گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
 29. جواد
  جواد گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم تعداد مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی وزارت بهداشت ۴ مرحله آزمون است یا ۸ مرحله؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی اقدام کنم.
  ممنون

  پاسخ
 30. سعید
  سعید گفته:

  سلام
  بسته کنکور ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی رو خریدم سی دی نحوه نگارش مقالات علمی و ISI باز نمیشه نمیدونم و نمیدونم چه طور باید باهاش کار کنم باید چکار کنم باز بشه؟

  پاسخ
 31. زهرا
  زهرا گفته:

  سلام
  سوال داشتم می خواستم ببینم این بسته آموزشی ارشد وزارت بهداشت پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی همه درس ها به روز شده هستن؟

  پاسخ
 32. reza salami
  reza salami گفته:

  سلام
  من بسته ارشد پرستاری داخلی جراحی را هفته گذشته ثبت نام کرده ام هنوز دستم نرسیده است! لطفا پیگیری کنید.

  پاسخ
 33. مارال
  مارال گفته:

  سلام و خسته نباشید
  آیا می تونیم بسته ارشد پرستاری داخلی جراحی وزارت بهداشت را به صورت جزوه تهیه کنم؟ و این که به صورت تکی جزوه ها گرون تر می افته؟

  پاسخ
 34. ansari
  ansari گفته:

  خدا قوت
  من دانشجوی سال آخر هستم و تمایل دارم کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی شرکت کنم توصیه شما به عنوان مشاور چه می باشد؟

  پاسخ
 35. قاسمی
  قاسمی گفته:

  سلام
  بسته آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی وزارت بهداشت رو به همراه آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی علوم پزشکی را میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی خیلی کامل است ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *