منابع آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت

منابع آزمون دکتری مامایی

منابع آزمون دکتری مامایی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون دکتری مامایی، منابع دکتری مامایی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره دکتری مامایی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون دکترای مامایی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون دکترای مامایی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته دکترای مامایی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع دکترای مامایی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکتری مامایی (مشاوره آزمون دکترای مامایی ، برنامه ریزی آزمون دکترای مامایی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون دکتری مامایی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی دکتری مامایی را در برنامه خود قرار دهید.

منابع آزمون دکتری مامایی

معرفی بسته آموزشی و منابع دکتری مامایی

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع دکتری مامایی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

منابع دکتری مامایی

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون دکتری مامایی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون دکتری دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون دکتری، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون دکتری، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی دکتری برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

دکتری مامایی

کتاب های تکدرس آزمون دکتری مامایی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های دکتری سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

منابع آزمون دکتری مامایی

ویژگی های بارز بسته های آموزشی دکتری مامایی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

منابع آزمون دکتری مامایی علوم پزشکی وزارت بهداشت

مدارک تحصیلی مورد پذیرش آزمون دکتری علوم پزشکی مامایی

فارغ التحصیلان رشته های ذیل می توانند در کنکور دکتری وزارت بهداشت مامایی شرکت نمایند:

کارشناسی ارشد رشته های مامایی و مشاوره در مامایی

 

منابع آزمون دکتری آمار مامایی – منابع استعداد تحصیلی

۱- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت (۲ جلدی) ، احمد صداقت، انتشارات نگاه دانش.
۲- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی، هوشنگ عباس فام، انتشارات راه
۳- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، عرفانیان، اصلانی، غفارزاده، انتشارات نگاه دانش.
۴- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی GMAT 2011 ، مجید نگهداری، انتشارات مولف.
۵- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، هادی مسیح خواه، محمد وکیلی ، انتشارات کتابخانه فرهنگ.
۶- جزوه استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، احمد صداقت.
۷- جزوه استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، عرفانیان.
۸- جزوه استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت، محمد وکیلی.
۹- جزوه اینترنتی ۱۰۰ مساله حل شده استعداد تحصیلی دکتری، هادی مسیح خواه، محمد وکیلی ، انتشارات کتابخانه فرهنگ.
۱۰- نمونه سوالات دکتری دانشگاه های صنعتی شریف، امیرکبیر و تهران.
۱۱- جزوه استعداد تحصیلی، جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف.
۱۲- جزوه استعداد تحصیلی، جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی امیرکبیر.
۱۳- جزوه استعداد تحصیلی، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران.
۱۴- جزوه استعداد تحصیلی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۵- جزوه استعداد تحصیلی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

منابع آزمون دکتری آمار مامایی – منابع بارداری، زایمان

۱- کتاب بارداری و زایمان ویلیامز (جلد ۱ و ۲ و ۳)، تالیف بلوم، کانینگهام، لونو، هوث، راس، اسپونج، مترجمان بهرام قاضی جهانی و روشنک قطبی، ویراستار شهرزاد انصاری و ملک منصور اقصی، انتشارات گلبان.
۲- کتاب درسنامه مامایی مایلز جلد اول (فصل ۱۵ و ۱۶)، تالیف دایان فریزر، مترجمان فاطمه واثق رحیم، زینب توکل و مهشید طاهری، انتشارات تحفه، بشری.
۳- کتاب درسنامه مامایی مایلز جلد دوم (فصل ۲۷)، تالیف دایان فریزر، مارگارت کوپر، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۴- کتاب درسنامه مامایی مایلز: (نوزادان) جلد سوم (فصل ۲۸)، تالیف دایان فریزر، مترجمان فاطمه واثق رحیم پرور، زینب توکل، انتشارات تحفه، بشری.
۵- کتاب درسنامه جامع مامایی، تالیف فهیمه فرشی و زیبا تقی زاده، انتشارات اندیشه رفیع.
۶- کتاب اصول بارداری و زایمان، تالیف پرویز قره خانی و سیداصغر ساداتیان، انتشارات شهرآب، آینده سازان.
۷- کتاب مجموعه آزمونهای مامایی، تالیف آرزو نیکی‌بخش، انتشارات یادآوران دانش.
۸- کتاب آزمون یار ارشد مامایی، تالیف آذر شمس، زیر نظر ناهید خداکرمی، انتشارات جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران.
۹- جزوه بارداری و زایمان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۰- جزوه بارداری، زایمان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی.
۱۱- جزوه بارداری، زایمان دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۲- جزوه بارداری، زایمان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه بارداری، زایمان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 
 

منابع آزمون دکتری مامایی – منابع بهداشت باروری

۱- کتاب بارداری و زایمان ویلیامز (تنظیم خانواده و مراقبت‌های دوران بارداری و بعد از زایمان)، تالیف بلوم، کانینگهام، لونو، هوث، راس، اسپونج، مترجمان بهرام قاضی جهانی و روشنک قطبی، ویراستار شهرزاد انصاری و ملک منصور اقصی، انتشارات گلبان.
۲- هورمون شناسی بالینی زنان و روشهای تنظیم خانواده اسپیراف،تالیف مارک ا. فریترز،ترجمه روشنک قطبی، بهرام قاضی جهانی،انتشارات گلبان
۳- کتاب درسنامه طب پیشگیری و پزشکی اجتماعی (جلد ۲ – فصل ۲ و ۳ و ۴ و ۵)، کی. پارکر، جان اورت پارک، مترجمان حسین شجاعی تهرانی و حسین ملک افضلی، انتشارات سماط.
۴- کتاب نوزادان نلسون (فصل رشد و نمو کودک)، تالیف ورنر نلسون، مترجم بهرام قاضی جهانی و آیدین تبریزی، انتشارات گلبان.
۵- کتاب اصول خدمات بهداشتی، تالیف حسین شجاعی تهرانی و فربد عبادی فردآذر، انتشارات سماط.
۶- کتاب جامع بهداشت عمومی، تالیف حسین حاتمی و سیدمنصور رضوی، انتشارات کتاب ارجمند.
۷- کتاب برنامه و راهنمای ایمن‌سازی، تالیف کمیته کشوری ایمن‌سازی، انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.
۸- کتاب دستورالعمل‌های مربوط به مراقبت های دوران بارداری – شیر مادر – واکسیناسیون، تالیف کمیته کشوری ایمن‌سازی، انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.
۹- کتاب مجموعه آزمونهای مامایی، تالیف آرزو نیکی‌بخش، انتشارات یادآوران دانش.
۱۰- کتاب آزمون یار ارشد مامایی، تالیف آذر شمس، زیر نظر ناهید خداکرمی، انتشارات جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه بهداشت باروری دانشگاه تهران.
۱۲- جزوه بهداشت باروری موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه بهداشت باروری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می‌باشد.

 

راه موفقیت در کنکور دکتری مامایی وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور دکتری مامایی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

دکتری مامایی

منابع دکتری مامایی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور دکتری مامایی است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور دکتری مامایی ، منابع کنکور دکتری مامایی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون دکتری مامایی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور دکترای مامایی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور دکترای مامایی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته دکترای مامایی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع دکترای مامایی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکترای مامایی (مشاوره دکترای مامایی ، برنامه ریزی کنکور دکترای مامایی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور دکتری مامایی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی دکترای مامایی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون دکتری وزارت بهداشت مامایی علوم پزشکی را قورت دهید.

منابع آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری ،باید این مدرک ارائه شود.

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

آزمون زبان UTEPT (زبان عمومی دانشگاه تهران)

این آزمون مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

منابع دکتری مامایی

منابع دکتری مامایی

کلمات کلیدی:

منابع آزمون دکتری مامایی , منابع آزمون دکترا مامایی , منابع آزمون دکتری مامایی ۹۶ , منابع آزمون دکترا مامایی ۹۶ , منابع آزمون دکتری مامایی ۹۷ , منابع آزمون دکترا مامایی ۹۷ , منابع آزمون دکتری مامایی ۹۸ , منابع آزمون دکترا مامایی ۹۸ , منابع آزمون دکتری مامایی ۹۹ , منابع آزمون دکترا مامایی ۹۹ , منابع کنکور دکتری مامایی , منابع کنکور دکترا مامایی , منابع آزمون , دکترا مامایی , دکتری مامایی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری مامایی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری مامایی , گرایش های دکتری مامایی , کنکور دکتری مامایی, جزوات کنکور دکتری مامایی, سوالات آزمون دکتری مامایی, دروس امتحانی دکتری مامایی , مشاوره کنکور دکتری مامایی , جدید ترین منابع آزمون دکتری مامایی , آزمون آزمایشی دکترا مامایی , مشاوره آزمون دکترا مامایی , آزمون های آزمایشی دکتری مامایی , مشاوره آزمون دکتری مامایی , منابع آزمون دکتری مامایی پزشکی , منابع آزمون دکترا مامایی پزشکی , منابع آزمون دکتری مامایی پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکترا مامایی پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکتری مامایی پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکترا مامایی پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکتری مامایی پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکترا مامایی پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکتری مامایی پزشکی ۹۹ , منابع آزمون دکترا مامایی پزشکی ۹۹ , منابع کنکور دکتری مامایی پزشکی , منابع کنکور دکترا مامایی پزشکی , منابع آزمون , دکترا مامایی پزشکی , دکتری مامایی پزشکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری مامایی پزشکی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری مامایی پزشکی , گرایش های دکتری مامایی پزشکی , کنکور دکتری مامایی پزشکی, جزوات کنکور دکتری مامایی پزشکی, سوالات آزمون دکتری مامایی پزشکی, دروس امتحانی دکتری مامایی پزشکی , مشاوره کنکور دکتری مامایی پزشکی , جدید ترین منابع آزمون دکتری مامایی پزشکی , آزمون آزمایشی دکترا مامایی پزشکی , مشاوره آزمون دکترا مامایی پزشکی , آزمون های آزمایشی دکتری مامایی پزشکی , مشاوره آزمون دکتری مامایی پزشکی , منابع آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکترا مامایی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکترا مامایی وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکترا مامایی وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکترا مامایی وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت ۹۹ , منابع آزمون دکترا مامایی وزارت بهداشت ۹۹ , منابع کنکور دکتری مامایی وزارت بهداشت , منابع کنکور دکترا مامایی وزارت بهداشت , منابع آزمون , دکترا مامایی وزارت بهداشت , دکتری مامایی وزارت بهداشت , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت تضمینی , بسته های آموزشی دکتری مامایی وزارت بهداشت , گرایش های دکتری مامایی وزارت بهداشت , کنکور دکتری مامایی وزارت بهداشت, جزوات کنکور دکتری مامایی وزارت بهداشت, سوالات آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت, دروس امتحانی دکتری مامایی وزارت بهداشت , مشاوره کنکور دکتری مامایی وزارت بهداشت , جدید ترین منابع آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت , آزمون آزمایشی دکترا مامایی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکترا مامایی وزارت بهداشت , آزمون های آزمایشی دکتری مامایی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکتری مامایی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت مامایی , منابع آزمون دکتری مامایی علوم پزشکی , منابع آزمون دکترا مامایی علوم پزشکی , دکتری مامایی علوم پزشکی , دکتری مامایی وزارت بهداشت , گرایش های دکتری مامایی , دکتری مامایی بالینی , دکترای مامایی در خارج از کشور , بازار کار دکترای مامایی , phd مامایی , دکترای مامایی در استرالیا , دکتری بهداشت باروری , تغییر رشته از مامایی به پزشکی , منابع آزمون دکتری مشاوره در مامایی, منابع آزمون دکترا مشاوره در مامایی, منابع دکتری مشاوره در مامایی, منابع دکترا مشاوره در مامایی

* اپیدمیولوژی

*اخلاق پزشکی (موجود نیست)

*ارگونومی (موجود نیست)

*اعضای مصنوعی

* آمار زیستی

* آموزش بهداشت و ارتقای سلامت وزارت بهداشت

* آموزش پزشکی

* آینده پژوهی سلامت

* انفورماتیک پزشکی

* ایمنی شناسی پزشکی

*بهداشت حرفه‌ای

* بهداشت محیط

*بینایی سنجی (موجود نیست)

* بیوشیمی بالینی

*بیولوژی تولید مثل

*پرستاری

* پزشکی مولکولی

*حشره شناسی پزشکی

*خون شناسی آزمایشگاهی

* زیست پزشکی سامانه‌ای

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک پزشکی

* سالمند شناسی

* سلامت در بلایا و فوریت ها

* سلامت و رفاه اجتماعی

* سیاست‌های غذا و تغذیه

* شنوایی شناسی (موجود نیست)

*طب ایرانی (موجود نیست)

* علوم اعصاب

* علوم بیومدیکال مقایسه ای

* علوم تشریحی

* علوم تغذیه

* علوم سلولی کاربردی

* علوم و فناوری های تصویربرداری پزشکی

* فیزیک پزشکی

* فیزیوتراپی

*کار درمانی (موجود نیست)

* کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی

* گفتار درمانی (موجود نیست)

* مددکاری اجتماعی

* مطالعات اعتیاد

* مهندسی بافت

* مهندسی پزشکی (منابع آزمون دکتری بیوالکتریک)

*مهندسی پزشکی (منابع آزمون دکتری رباتیک)

* نانوفناوری پزشکی

* ویروس شناسی پزشکی

* بهداشت باروری

* مامایی

* وانشناسی بالینی

*روانشناسی نظامی

* مشاوره توانبخشی

* قارچ شناسی پزشکی

* انگل شناسی پزشکی

* باکتری شناسی پزشکی

* توکسین‌های میکروبی

*فیزیولوژی

* فیزیولوژی ورزشی

* فارماکولوژی

* اقتصاد سلامت

* سیاستگذاری سلامت

*مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

* علوم و صنایع غذایی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

[ratings]