منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون وزارت بهداشت

منابع آزمون دکتری هماتولوژی وزارت بهداشت

Laboratory hematology and blood transfusion science senior resources

منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی

منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی)، منابع دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) (مشاوره آزمون دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) ، برنامه ریزی آزمون دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی)) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) را در برنامه خود قرار دهید.

منابع آزمون دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی)

معرفی بسته آموزشی و منابع دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی)

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

منابع دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی)

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون دکتری دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون دکتری، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون دکتری، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی دکتری برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی)

کتاب های تکدرس آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های دکتری سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

منابع آزمون دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی)

ویژگی های بارز بسته های آموزشی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) علوم پزشکی وزارت بهداشت

 

مدارک تحصیلی مورد پذیرش آزمون دکتری علوم پزشکی خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی)

فارغ التحصیلان رشته های ذیل می توانند در کنکور دکتری وزارت بهداشت خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) شرکت نمایند:

کارشناسی ارشد هماتولوژی؛ علوم آزمایشگاهی؛ پاتوبیولوژی؛ بیوشیمی بالینی؛ ایمنی شناسی پزشکی؛ ژنتیک انسانی؛ دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و دکتری حرفه ای علوم آزمایشگاهی؛ دامپزشکی

 

منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) – منابع استعداد تحصیلی

۱- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت (۲ جلدی) ، احمد صداقت، انتشارات نگاه دانش.
۲- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی، هوشنگ عباس فام، انتشارات راه
۳- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، عرفانیان، اصلانی، غفارزاده، انتشارات نگاه دانش.
۴- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی GMAT 2011 ، مجید نگهداری، انتشارات مولف.
۵- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، هادی مسیح خواه، محمد وکیلی ، انتشارات کتابخانه فرهنگ.
۶- جزوه استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، احمد صداقت.
۷- جزوه استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، عرفانیان.
۸- جزوه استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت، محمد وکیلی.
۹- جزوه اینترنتی ۱۰۰ مساله حل شده استعداد تحصیلی دکتری، هادی مسیح خواه، محمد وکیلی ، انتشارات کتابخانه فرهنگ.
۱۰- نمونه سوالات دکتری دانشگاه های صنعتی شریف، امیرکبیر و تهران.
۱۱- جزوه استعداد تحصیلی، جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف.
۱۲- جزوه استعداد تحصیلی، جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی امیرکبیر.
۱۳- جزوه استعداد تحصیلی، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران.
۱۴- جزوه استعداد تحصیلی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۵- جزوه استعداد تحصیلی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) – منابع خون شناسی

۱- کتاب ضروریات هماتولوژی(Essential Hematology)، تالیف آلن ویکتور هافبراند، جان پتیت و ماس، مترجم محمدرضا ساروخانی، انتشارات حدیث امروز.
۲- کتاب روش های آزمایشگاهی تشخیص بالینی و درمان در خون شناسی بالینی (Clinical Diagnosis)، تالیف هنری دیویدسون، مترجم علی گرانسر و امیرحسین میرافضل، انتشارات کتاب میر.
۳- کتاب هماتولوژی عملی دسی و لوئیس (Practical Hematology)، تالیف باربارا ج بین، مترجمین عباس قوطاسلو و علی قاسمی، انتشارات اطمینان.
۴- کتاب بانک خون و طب انتقال خون (Blood Banking and Transfusion Medicine)، تالیف سالی رادمن، مترجمان غلامرضا خمیسی پور و مهدی اله بخشیان، زیر نظر علی اکبر پورفتح الله، انتشارات اندیشه رفیع.
۵- کتاب خون شناسی پزشکی (جلد ۱ و ۲)، تالیف مجتبی طبرستانی، انتشارات سنبله.
۶- کتاب بانک سوالات خون شناسی، تالیف ابوالفضل یوسفیان، منوچهر احمدی هدایتی، زیر نظر دکتر محمد رخشان، انتشارات کتاب میر.
۷- کتاب روشهای آزمایشگاهی تشخیص بالینی و درمان در هماتولوژی و بانک خون: هنری دیویدسون، سالی رادمن، هاف براند، ویلیامز و …، تالیف شعبان علیزاده، سعید حسنی، اکبر درگلاله، محمدرضا یونسی و زهرا کاشانی خطیب، انتشارات کتاب میر.
۸- کتاب ایمونوهماتولوژی و طب انتقال خون: بانک خون، تالیف کاوه طاری، آرزو رحیمی، راشده دهقان زاده و شیلان حسامی، تحت نظارت دکتر علی اکبر پورفتح‌اله و دکتر مسعود سلیمانی، انتشارات آرتین طب.
۹- کتاب حل و بحث ۵۸۰ آزمون خون شناسی: گرایشهای کارشناسی ارشد خون شناسی، تالیف شعبان علیزاده، امیرحسین میرافضل، منصور میرزایی و روح اله میرزایی خلیل آبادی، انتشارات کتاب میر.
۱۰- کتاب طب انتقال خون، تالیف شعبان علیزاده، نادر وظیفه شیران، نجم الدین ساکی، مجید فرش دوستی حق، سعید آبرون، محمدعلی جلالی فر، محمدحسین مقدسی پور، انتشارات خسروی، دیباج.
۱۱- کتاب طب انتقال خون، تالیف شعبان علیزاده، نادر وظیفه شیران، نجم الدین ساکی، مجید فرش دوستی حق، سعید آبرون، محمدعلی جلالی فر و محمدحسین مقدسی پور، انتشارات خسروی.
۱۲- کتاب خون شناسی و انتقال خون، تالیف زهرا پورفرزاد، زهره قمری زارع، مولود فرمهینی فراهانی و مجتبی قربانی، انتشارات جامعه نگر.
۱۳- کتاب بانک خون و طب انتقال خون، تالیف سالی رادمن، مترجمان غلامرضا خمیسی پور، مهدی اله بخشیان و علی اکبر پورفتح الله، انتشارات اندیشه رفیع.
۱۴- کتاب خون شناسی، انعقاد و طب انتقال خون، تالیف جان برنارد هنری، مترجمان محمد رخشان و کیومرث احمدی، انتشارات طبیب.
۱۵- کتاب اطلس جامع انتقال خون، تالیف سیما ذوالفقاری انارکی، انتشارات تیمورزاده، طبیب.
۱۶- جزوه خون‌شناسی و بانک خون دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۷- جزوه هماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۸- جزوه خون‌شناسی و بانک خون دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۹- جزوه خون‌شناسی و بانک خون موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۲۰- جزوه خون‌شناسی و بانک خون سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) – منابع ایمنی شناسی پزشکی

۱- کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس، تالیف اندوراچ. لیچمن، ابول عباس، شیو پیلای،مترجم رادا حبیبی، انتشارات تیمورزاده، طبیب.
۲- کتاب ایمونولوژی‌پایه ابوالعباس، اعمال و نقص‌های سیستم ایمنی، تالیف: مهدی کریمی، محمد پورفخاران، علیرضا سالک مقدم، نریمان مصفا، محمدامین عباسی، مهدی شکرآبی، انتشارات فقه.
۳- کتاب ایمونولوژی ‌رویت، مولف جاناتان بروستوف، ایوان موریس رویت، دیوید میل، ترجمه بهرام قاضی جهانی، حمید عاقلی، عباس مهدیان، انتشارات قاضی جهانی.
۴- کتاب ایمونولوژی، تالیف دکتر محمد وجگانی، انتشارات جهاددانشگاهی واحد تهران.
۵- کتاب ایمونولوژی کوبای، مولف تامس کایند، باربارا آن آزبرن، جنیس کوبای، مترجمان عباس بهادر، محمدمهدی امیری و ابوالفضل اکبری، انتشارات خسروی.
۶- کتاب ایمونولوژی چهار استاد Abbas – KUBY – Stites – Roitt ، ترجمه سیدرضا موسوی، هادی غضنفری زیر نظر محمد وجگانی، انتشارات کتاب میر.
۷- کتاب درس و آزمون ایمنی‌شناسی، تالیف سعید دانشمندی، انتشارات نسل فردا، ارجمند.
۸- کتاب درس و آزمون ایمنی‌شناسی، تالیف منصور میرزایی، انتشارات کتاب میر.
۹- کتاب اصول و تفسیر آزمایش‌های سرولوژی بالینی، مولف دکتر پرویز پاکزاد، انتشارات نوردانش.
۱۰- جزوه ایمونولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه ایمنی‌شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۲- جزوه ایمنی‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۳- جزوه ایمنی‌شناسی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه ایمنی‌شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی)

منابع دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) ، منابع کنکور دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) (مشاوره دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) ، برنامه ریزی کنکور دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی)) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی دکترای خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی) را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون دکتری وزارت بهداشت خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) علوم پزشکی را قورت دهید.

منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری ،باید این مدرک ارائه شود.

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

آزمون زبان UTEPT (زبان عمومی دانشگاه تهران)

این آزمون مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

منابع دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی)

Ph.D. Hematology Testing Resources

Ph.D. Hematology test resources If correctly selected, the correct first step is to take the Ph.D. exam in the Department of Hematology (Hematology) of the Ministry of Health. Therefore, the specialized medical sciences departments of Amir Kabir have been evaluated for ease of access to candidates for Ph.D. Graduate Hematology (Hematology) (Ph.D.) of Hematology (Hematology) has been compiled and compiled so that volunteers without a Ph.D. Consultation of Hematology (even if they themselves) would like to obtain the resources of Ph.D. Graduate Laboratory Exam (Hematology) It can be done. Ph.D. candidates for Ph.D. Hematology are recommended to use the educational package (books and pamphlets) required for the degree of Ph.D. in hematologic examination (for the following reasons) but, if they reiterate, insist that the reference books related to the doctoral theses of the Laboratory of Hematology (Hematology). It is recommended that, along with the resources provided, reference, counseling and planning of the doctoral thesis for the examination of hematology (Hematology) (Ph.D. Hematology Examination (Hematology), Ph.D. Hematology, Hematology) Therefore, again, the volunteer will be repeated. Be sure to get a doctor’s degree program for hematology in your program.

منابع دکتری خون‌شناسی‌آزمایشگاهی (هماتولوژی)

به داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترای وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای وزارت بهداشت و اخبار دکتری وزارت بهداشت و مشاوره دکترای وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱- منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

۴- ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۹- فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۰- کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۱- تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۱۲- ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۱۳- نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۴- توضیحات کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۵- مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

۱۶- شهریه دکتری وزارت بهداشت

۱۷- دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۱۸- انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۱۹- تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۲۰- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) ۹۵ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) ۹۵ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) ۹۶ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) ۹۶ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) ۹۷ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) ۹۷ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) ۹۸ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) ۹۸ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) ۹۹ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) ۹۹ , منابع کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , منابع کنکور دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , منابع آزمون , دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) تضمینی , بسته های آموزشی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , گرایش های دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی), جزوات کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی), سوالات آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی), دروس امتحانی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , مشاوره کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , جدید ترین منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , آزمون آزمایشی دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , مشاوره آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , آزمون های آزمایشی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , مشاوره آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی ۹۵ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی ۹۵ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی ۹۹ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی ۹۹ , منابع کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , منابع کنکور دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , منابع آزمون , دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , گرایش های دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی, جزوات کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی, سوالات آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی, دروس امتحانی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , مشاوره کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , جدید ترین منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , آزمون آزمایشی دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , مشاوره آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , آزمون های آزمایشی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , مشاوره آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) پزشکی , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت ۹۵ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت ۹۵ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت ۹۹ , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت ۹۹ , منابع کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , منابع کنکور دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , منابع آزمون , دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت تضمینی , بسته های آموزشی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , گرایش های دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت, جزوات کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت, سوالات آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت, دروس امتحانی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , مشاوره کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , جدید ترین منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , آزمون آزمایشی دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , آزمون های آزمایشی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) , منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) علوم پزشکی , منابع آزمون دکترا خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) علوم پزشکی , دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) علوم پزشکی , دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون (هماتولوژی) وزارت بهداشت , منابع ارشد هماتولوژی وزارت بهداشت , ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد هماتولوژی , منابع ارشد هماتولوژی ۹۵ , منابع ارشد هماتولوژی ۹۶ , منابع ارشد هماتولوژی ۹۷ , بازار کار رشته هماتولوژی , منابع کنکور ارشد هماتولوژی ۹۵ , منابع کنکور ارشد هماتولوژی ۹۶ , منابع کنکور ارشد هماتولوژی ۹۷ , کتاب خون شناسی پزشکی مجتبی طبرستانی , منابع ارشد ایمونولوژی , ارشد هماتولوژی دانشگاه آزاد , منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت , منابع دکتری باکتری شناسی پزشکی , بازار کار دکتری هماتولوژی , رشته های دکتری وزارت بهداشت ۹۵ , رشته های دکتری وزارت بهداشت ۹۶ , رشته های دکتری وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکتری باکتری شناسی پزشکی , آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۴-۹۵ , آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۵-۹۶ , آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۶-۹۷ , بازار کار دکترای بیوشیمی بالینی , منابع آزمون دکتری ژنتیک پزشکی

* اپیدمیولوژی

*اخلاق پزشکی (موجود نیست)

*ارگونومی (موجود نیست)

*اعضای مصنوعی

* آمار زیستی

* آموزش بهداشت و ارتقای سلامت وزارت بهداشت

* آموزش پزشکی

* آینده پژوهی سلامت

* انفورماتیک پزشکی

* ایمنی شناسی پزشکی

*بهداشت حرفه‌ای

* بهداشت محیط

*بینایی سنجی (موجود نیست)

* بیوشیمی بالینی

*بیولوژی تولید مثل

*پرستاری

* پزشکی مولکولی

*حشره شناسی پزشکی

*خون شناسی آزمایشگاهی

* زیست پزشکی سامانه‌ای

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک پزشکی

* سالمند شناسی

* سلامت در بلایا و فوریت ها

* سلامت و رفاه اجتماعی

* سیاست‌های غذا و تغذیه

* شنوایی شناسی (موجود نیست)

*طب ایرانی (موجود نیست)

* علوم اعصاب

* علوم بیومدیکال مقایسه ای

* علوم تشریحی

* علوم تغذیه

* علوم سلولی کاربردی

* علوم و فناوری های تصویربرداری پزشکی

* فیزیک پزشکی

* فیزیوتراپی

*کار درمانی (موجود نیست)

* کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی

* گفتار درمانی (موجود نیست)

* مددکاری اجتماعی

* مطالعات اعتیاد

* مهندسی بافت

* مهندسی پزشکی (منابع آزمون دکتری بیوالکتریک)

*مهندسی پزشکی (منابع آزمون دکتری رباتیک)

* نانوفناوری پزشکی

* ویروس شناسی پزشکی

* بهداشت باروری

* مامایی

* وانشناسی بالینی

*روانشناسی نظامی

* مشاوره توانبخشی

* قارچ شناسی پزشکی

* انگل شناسی پزشکی

* باکتری شناسی پزشکی

* توکسین‌های میکروبی

*فیزیولوژی

* فیزیولوژی ورزشی

* فارماکولوژی

* اقتصاد سلامت

* سیاستگذاری سلامت

*مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

* علوم و صنایع غذایی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

[ratings]

38 پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   در پکیج منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی به ازای هر درس امتحانی یک کتاب به صورت درس، نکته و تست وجود دارد.

   پاسخ
 1. ظفرمند
  ظفرمند گفته:

  خسته نباشید
  ما در اهواز هستیم. اگر بخوام پکیج منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی رو تهیه کنم چند روزه به دستم می رسه؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   پکیج منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی وزارت بهداشت در شهرستان ها طی یک هفته کاری به دست شما خواهد رسید.

   پاسخ
 2. ابراهی
  ابراهی گفته:

  سلام..باتشکر از توضیحات کامل و عالی شما
  قیمت پکیج چقدر میباشد؟
  چند درصد احتمال دارد ۹۰ درصد سوالات را در برداشته باشد؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر آقای ابراهیم فتح اللهی
   برای آگاهی از محتوا و قیمت بسته منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی وزارت بهداشت با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا مشاوران ما در سنجش امیرکبیر شما را راهنمایی نمایند.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای پدرام
   برای آگاهی از دروس تخصصی بسته منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سارا
   بسته منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی، بدون آزمون های آزمایشی ارائه نمی گردد. شرکت نکردن در آزمون های آزمایشی نیز تغییری در هزینه ایجاد نمی کند.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای حبیب نعمتی
   سنجش امیر کبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی می باشد و هیچ گونه کلاسی برگزار نمی کند.

   پاسخ
 3. دل آرام قاسمی
  دل آرام قاسمی گفته:

  سلام وقت بخیر ببخشید میخواستم بپرسم آزمو ن های آزمایشی بسته آموزشی آزمون دکتری پزشکی مولکولی به چه صورتی برگزار می شوند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم قاسمی
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی ۴ مرحله بوده و به صورت آنلاین و غیرحضوری در تاریخ های مشخصی برگزار می گردند.

   پاسخ
 4. مجتبی احمدی
  مجتبی احمدی گفته:

  سلا وقت بخیر
  ببخشید آیا من میتونم از بسته منابع آزمون دکتری پزشکی ملکولی فقط چند تا از جزوات را بصورت جدا خریداری کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای مجتبی احمدی
   امکان خرید تک درس از پک کنکور دکتری پزشکی مولکولی وزارت بهداشت وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. حمیده صفاریان
  حمیده صفاریان گفته:

  سلام
  آیا این امکان وجود دارد که بسته کامل منابع آزمون دکترای پزشکی مولکولی را تهیه کنم ولی آزمون های آزمایشی آن را سال آینده شرکت کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم حمیده صفاریان
   بلی شما می توانید در صورت تمایل آزمون های آزمایشی پک کنکور دکتری پزشکی مولکولی خود را برای سال آینده فعال کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. فهیمه ولیزاده
  فهیمه ولیزاده گفته:

  روز بخیر خدمت شما
  ببخشید میخاستم بپرسم آیا موسسه سنجش امیرکبیر در خصوص منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی هم پکیج ارائه می دهد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم فهیمه ولیزاده
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. موفق باشید.

   پاسخ
 7. احمد جلالی
  احمد جلالی گفته:

  ضمن عرض سلام خدمت مشاور محترم آزمون دکتری
  منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی علوم پزشکی رو به صورت تکدرس و فقط دروس تخصصی این رشته میخواهم اما میخواهم آزمون آزمایشی که همراه بسته آزمون دکتری پزشکی مولکولی وزارت بهداشت رایگان ارائه میدهید رو هم داشته باشم و شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای احمدجلالی
   امان خرید جزوات بسته منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی به صورت تک درس وجود دارد، در صورت خرید بسته به صورت کامل می توانید در تمامی آزمون ها به صورت رایگان شرکت کنید، اما درغیراینصورت با پرداخت هزینه آزمون ها به صورت مجزا می توانید در آژمون ها شرکت کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 8. nima
  nima گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون دکتری پزشکی مولکولی علوم پزشکی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شماف برای دریافت اطلاعات دقیق از برنامه زمانی آزمون های آزمایشی پک کنکور دکتری پزشکی مولکولی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید موفق باشید.

   پاسخ
 9. bahmani
  bahmani گفته:

  سلام
  دو سال قبل کتاب مشاوره و برنامه ریزی سنجش امیرکبیر رو از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خریداری کردم محتوای کتاب، چاپ رنگی بود خیلی خوانایی خوبی داشت اما حالا که بسته آموزشی سایر جزوات تخصصی آزمون دکترای خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون علوم پزشکی رو خریداری کردم، جزوات دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقال خون وزارت بهداشت چاپ سیاه و سفید هستند آیا درست است یا خیر؟ نمیدونم جزوات تخصصی باید رنگی باشند یا سیاه سفید باشند پرسیدم بدانم که اگر اشتباه است جزوات تخصصی کنکور دکتری هماتولوژی علوم پزشکی رو تعویض کنم.
  خیلی ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر از انتخاب شما و عذرخاهی بابت مساله پیش آمده، سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم نتقال خون می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، پس از خرید پک در صورت بروز هر گونه مشکل کافیست با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 10. mohsen
  mohsen گفته:

  سلام
  من بسته منابع کنکور دکترای پزشکی مولکولی رو خریدم سی دی درسی دکتری پزشکی مولکولی رو باز میکنم باز نمیشه مثل اینکه داخل سی دی پزشکی مولکولی علوم پزشکی خالی هست باید چکار کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، پس از خرید و دریافت پکیج منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقا خون در صورت بروز هر گونه مشکل در محتویات بسته می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. موفق باشید.

   پاسخ
 11. خاشعی
  خاشعی گفته:

  وقت بخیر و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید من قصد خرید بسته منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقام خون سنجش امیرکبیر را دارم، فقط میخاستم بپرسم آیا محتویات این پکیج پایه بروزرسانی شده می باشد؟
  متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر ارایه دهنده بسته های طلایی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقام خون میباشد و مولفان این مجموعه تمام تلاش خود را کرده اند که بسته منابع آزمون خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقام خون را کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد و کلیات جزوات طبق سوالات کنکور هر ساله بروز رسانی میگردد

   پاسخ
 12. ساری
  ساری گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  بنده قصد خرید بسته پایه دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقام خون سنجش امیرکبیر را دارم، ولی امکان مراجعه حضوری برای مشاهده جزوات این بسته را قبل از خرید ندارم، آیا امکان مشاهده جزوات خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقام خون به صورت غیر حضوری هم وجود دارد؟
  ممنونم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر ارایه دهنده بسته های طلایی دکتری خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقام خون میباشد و مولفان این مجموعه تمام تلاش خود را کرده اند که بسته منابع آزمون خون شناسی آزمایشگاهی و علوم انتقام خون را کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد برای مشاهده نمونه جزوات میتوانید حضوری اقدام کنید و یا درخواست خود را با عنوان اسم کد رشته و مقطع به آدرس ایمیل sanjesh_portal@yahoo.com ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند

   پاسخ
 13. bagheri
  bagheri گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون دکتری خون شناسی آزمایشگاهی علوم پزشکی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
 14. روشا خالطییا
  روشا خالطییا گفته:

  سلام
  منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم تعداد مراحل آزمون آزمایشی دکتری پزشکی مولکولی ۴ مرحله آزمون است یا ۸ مرحله؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی اقدام کنم.

  پاسخ
 15. وحید
  وحید گفته:

  سلام
  منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم تعداد مراحل آزمون آزمایشی دکتری پزشکی مولکولی وزارت بهداشت ۴ مرحله آزمون است یا ۸ مرحله؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع آزمون دکتری پزشکی مولکولی علوم پزشکی اقدام کنم.
  ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *