منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری وزارت بهداشت

Operation and maintenance of urban sanitation facilities senior resources

منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری دانشگاه وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری، منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری (مشاوره آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ، برنامه ریزی آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

 

رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجموعه بهداشت محیط عبارتند از:

منابع آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی محیط

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند

منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط

منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری


منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری – منابع زبان عمومی علوم پزشکی


۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university

۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری – منابع کلیات بهداشت محیط

۱- کتاب کلیات بهداشت محیط، تالیف جوزف سالواتو، نلسون نمرو و فرانکلین آژاردی، مترجم هوشیار حسینی، محمد شیرمردی و نغیمه احمدی موسی آباد، انتشارات خانیران.
۲- کتاب نکات کلیدی آزمونهای کارشناسی ارشد و دکترا: کلیات بهداشت محیط بر اساس منابع بهداشت محیط سالواتو و منابع دیگر، تالیف سینا دوبرادران و نغمه علوی نخجوانی، انتشارات جامعه نگر.
۳- کتاب کلیات بهداشت محیط، تالیف فاطمه خلیلی، علیرضا عسگری و محمدهادی دهقانی، انتشارات غاشیه.
۴- کتاب مجموعه تست‌ها و نکات طبقه‌بندی شده کلیات بهداشت محیط: ویژه آزمون‌های ورودی به کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت محیط، تالیف محمدعلی ززولی و علی مشایخ صالحی، انتشارات حریم دانش.
۵- کتاب کلیات بهداشت محیط: ویژه آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی، تالیف کیومرث شرفی و مقداد پیرصاحب، انتشارات جامعه نگر، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه.
۶- کتاب کلیات بهداشت محیط و محیط زیست، تالیف دکتر محمدرضا خانی با همکاری غلامرضا موسوی، دکتر کامیار یغمائیان، دکتر حمید بلقیس زاده، مهندس مجتبی غفاری، مهندس گیتی کاشی و مهندس محمد رنجبریان، انتشارات خانیران.
۷- کتاب کلیات بهداشت محیط، تألیف مهندس نغمه علوی نخجوانی و مهندس سینا دوبرادران، انتشارات جامعه‌نگر.
۸- کتاب بهداشت محیط: کارشناسی ارشد حل تشریحی یازده دوره آزمون‌های کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، تالیف مهدی کارگر، حمیدرضا پورزمانی و محمدحسن محمودیان، انتشارات ارکان دانش.
۹- کتاب درسنامه جامع بهداشت محیط: خلاصه دروس رشته بهداشت محیط جهت شرکت در امتحانات کارشناسی ارشد و دکترا، تالیف محمدتقی قانعیان، محبوبه دهواری و محسن سعدانی، انتشارات آثار سبحان.
۱۰- کتاب مجموعه آزمونهای کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری با پاسخ های تحلیلی و نکات کلیدی، تالیف سینا دوبرادران، انتشارات جامعه نگر.
۱۱- جزوه کلیات بهداشت محیط دانشگاه تهران.
۱۲- جزوه کلیات بهداشت محیط دانشگاه شهید بهشتی.
۱۳- جزوه کلیات بهداشت محیط موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه بهداشت محیط سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری – منابع آلودگی هوا

۱- کتاب آلودگی هوا، تالیف جرمی کولز، مترجم حسین صولت، حسین صفری، مریم سرخوش و کاظم ندافی، انتشارات نوآوران علم.
۲- کتاب آلودگی هوا: براساس منابع بهداشت محیط: وارک – کلز و منابع دیگر، تالیف سینا دوبرادران و نغمه علوی نخجوانی، انتشارات جامعه نگر.
۳- کتاب آلودگی هوا: اصول و روشهای کنترل، تالیف سیسیل فرانسیس وارنر، کنت وارک، واین دیویس، ترجمه مصطفی کلهر و هما کشاورزی شیرازی، انتشارات دانشگاه تهران.
۴- کتاب آلودگی هوا، تالیف محمدرضا خانی، انتشارات خانیران.
۵- کتاب آلودگی هوا، تالیف محمدرضا خانی و کامیار یغماییان، انتشارات دیباگران تهران.
۶- جزوه آلودگی هوا، دانشگاه تهران.
۷- جزوه آلودگی هوا، دانشگاه شهید بهشتی.
۸- جزوه آلودگی هوا، موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۹- جزوه آلودگی هوا سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری – منابع تصفیه آب و فاضلاب

۱- کتاب مهندسی فاضلاب: تصفیه و کاربرد مجدد (Wastewater Engineering:Treatment and Reuse)، تالیف متکاف و ادی، مترجم محمدرضا نفری، انتشارات انجمن خوردگی ایران.
۲- کتاب مکانیک سیالات، تالیف بنجامین وایلی و ویکتور لایل استریتر، مترجم بهرام پوستی و محبوبه مسگر تهرانی، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۳- کتاب مجموعه سوالات چهارگزینه‌ای و تشریحی تصفیه آب AWWA(Water Quality and Treatment ) با پاسخهای کاملا تشریحی برای دانشجویان ارشد و دکتری رشته‌های محیط زیست و بهداشت محیط، تالیف مهدی حسینی، انتشارات دی نگار.
۴- کتاب تصفیه فاضلابهای صنعتی (Industrial water pollution control )، تالیف ویلیام‌وسلی اکن‌فلدر، مترجمان احسان عظیمی‌قالیباف، محمدتقی جعفرزاده و ایوب ترکیان، انتشارات هفت آسمان، وزارت صنایع، شرکت شهرکهای صنعتی ایران.
۵- کتاب نکات کلیدی آزمونهای کارشناسی ارشد و دکترا: آب و فاضلاب براساس گابریل بیتون‏‏- مک کینی- متکف کاوامورا و اکن فلدر، تالیف نغمه علوی نخجوانی و سینا دوبرادران، انتشارات جامعه نگر.
۶- کتاب تکنولوژی آب و فاضلاب (Water and Wastewater Technology) (فصل ۲ و ۷)، تالیف همر و همر، مترجمان امیرحسین محوی، بهزاد شاهمرادی و عبداله قوامی، انتشارات خانیران و آوای قلم.
۷- کتاب طراحی و راهبری جامع تاسیسات تصفیه آب(فصل ۳و۷)، تالیف سوسومو کاوامورا، ترجمه علی ترابیان و علی اصغر قدیم خانی، انتشارات دانشگاه تهران.
۸- کتاب اصول تصفیه آب، تالیف چالکش امیری، انتشارات ارکان دانش.
۹- کتاب مهندسی آب: ویژه آزمونهای تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری، تالیف غلامرضا موسوی، محمد رضا خانی و دکتر کامیار یغمائیان، انتشارات خانیران.
۱۰- کتاب درسنامه مهندسی بهداشت محیط هیدرولیک، مکانیک سیالات، انتقال و توزیع آب آشامیدنی، شبکه جمع‌آوری سیلاب و فاضلاب شهری، تالیف کیومرث شرفی، مقداد پیرصاحب و مسعود مرادی، انتشارات جامعه نگر
۱۱- کتاب هیدرولیک و مکانیک سیالات: ویژه آزمونهای تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت محیط و محیط زیست، تالیف سیدغلامرضا موسوی، محمدرضا خانی و کامیار یغماییان، انتشارات خانیران.
۱۲- جزوه تصفیه آب و فاضلاب، دانشگاه تهران.
۱۳- جزوه تصفیه آب و فاضلاب دانشگاه شهید بهشتی.
۱۴- جزوه تصفیه آب و فاضلاب موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۵- جزوه تصفیه آب و فاضلاب سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری – منابع شیمی و میکروبیولوژی آب و فاضلاب

۱- کتاب میکروبیولوژی فاضلاب، تالیف گابریل بیتون، مترجمان حسین میرهندی و مهناز نیک آئین، انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران.
۲- کتاب میکروبیولوژی فرآیندهای تصفیه فاضلاب، تالیف علی سبز و میترا غلامی، انتشارات پیام خجسته.
۳- کتاب شیمی محیط زیست (آنالیزهای آب و فاضلاب)، تالیف کلایر سایر، پری مک کارتی، جن پارکین، علی اکبر بابایی، مترجمان نعمت الله جعفرزاده حقیقی و سیدنادعلی علوی، انتشارات اندیشه رفیع.
۴- کتاب شیمی آلاینده‌ها: ویژه آزمون‌های تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری، تالیف گیتی حاج محمدحسین کاشی، محمدرضا خانی، سیدغلامرضا موسوی و کامیار یغماییان، انتشارات خانیران.
۵- کتاب میکروبیولوژی بهداشت محیط، تالیف راس.ابی مکینی، مترجمان نغمه علوی نخجوانی و سینا دوبرادران، انتشارات اندیشه ‌رفیع.
۶- کتاب میکروبیولوژی محیط: ویژه آزمونهای تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری، تالیف گیتی حاج محمدحسین کاشی، کامیار یغماییان، سیدغلامرضا موسوی و محمدرضا خانی، انتشارات خانیران.
۷- کتاب درسنامه مهندسی بهداشت محیط شیمی و میکروبیولوژی آب و فاضلاب، تالیف کیومرث شرفی، مقداد پیرصاحب و مسعود مرادی، انتشارات جامعه نگر.
۸- جزوه شیمی آب و فاضلاب موسسه سنجش تکمیلی امیر کبیر.
۹- جزوه میکروبیولوژی آب و فاضلاب موسسه سنجش تکمیلی امیر کبیر.
۱۰- جزوه میکروبیولوژی محیط زیست موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه شیمی و میکروبیولوژی آب و فاضلاب سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری – منابع مدیریت مواد زائد و جامد، سمی و خطرناک

۱- کتاب راهنمای کاربردی مدیریت پسماند (Handbook of Solid Waste Management) ویژه آزمون های ورودی به کارشناسی ارشد و دکتری، تالیف فرانک کریت و جورج چوبانگلوس، مترجمان علی مشایخ صالحی، منصور برافراشته پور و مریم حضرتی نیاری، انتشارات دی نگار.
۲- کتاب مدیریت جامع پسماند (ISWM) اصول مهندسی و مسائل مدیریتی، تالیف جورج چوبانگلوس، هیلاری تیسن، ساموئل ویجیل، مترجمان نعمت الله جعفرزاده حقیقی فرد، کامیار یغماییان، محمد حسینی و حمیده بهرامی، انتشارات خانیران.
۳- کتاب نکات کلیدی آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری، مواد زائد و جامد، تألیف نغمه علوی نخجوانی و سینا دوبرادران، انتشارات جامعه‌نگر.
۴- کتاب مواد زائد جامد، تالیف کامیار یغمائیان، محمدرضا خانی، حمیدرضا ناصحی‌نیا، ویژه آزمونهای کاردانی به کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، انتشارات دیباگران.
۵- کتاب مواد زائد جامد، ویژه آزمون کارشناسی ارشد و دکتری، تالیف محمدرضا خانی، سیدغلامرضا موسوی و کامیار یغماییان، انتشارات خانیران.
۶- کتاب بازیافت مواد زاید جامد شهری، تألیف دکتر محمدعلی عبدلی، انتشارات و چاپ دانشگاه تهران
۷- جزوه مواد زائد و جامد دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۸- جزوه مواد زائد و جامد دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۹- جزوه مواد زائد و جامد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۰- جزوه مواد زائد و جامد موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه تصفیه مدیریت مواد زائد و جامد، سمی و خطرناک سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ، منابع کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری (مشاوره ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ، برنامه ریزی کنکور ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را در برنامه خود قرار دهید.

 

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

 

Master’s resources for the operation and maintenance of urban sanitation facilities

Master’s resources for the operation and maintenance of urban sanitation facilities, if properly selected, is the first step towards passing to the master’s degree in the operation and maintenance of the municipal sanitary facilities of the Ministry of Health. Therefore, the specialized departments of the Amir Kabir Measurement The ease of access to the master’s degree candidates for the operation and maintenance of municipal sanitary facilities has mastered the resources of the operation and maintenance of urban sanitation facilities so that volunteers, without a master’s consultation, will operate and maintain urban sanitary facilities even if they The volunteers of the senior management of the operation and maintenance of urban sanitation facilities are advised to use the training packages (books and specialized leaflets) required by the senior management department to operate and maintain urban sanitary facilities (for the following reasons) but if they insist It is recommended that, along with resources provided by the Reference, Consultation and Planning Master’s degree in the operation and maintenance of urban sanitation facilities (Senior Testing Advice Advice), it is advisable to provide reference books for senior resource sources for the operation and maintenance of municipal sanitation facilities. And maintenance of urban sanitation facilities, planning examinations So, again, the volunteer will be repeated to be sure to get the answer, plan the master of the operation and maintenance of urban sanitary facilities in your program.

منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

 

 

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره ارشد وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۹- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۰- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۱- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۲- نتایج ارشد وزارت بهداشت

۱۳- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۴- شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۵- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۷- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری, منابع آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری, منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری ۱۴۰۲, منابع کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری, منابع کنکور ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری, آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری,آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری, کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری, کنکور ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری, منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری سراسری , ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , گرایش های کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری, جزوات کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری, سوالات آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری, دروس امتحانی کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , گرایش های ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , بهترین گرایش بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , رشته های کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری , گرایش های ارشد بهداشت محیط , دانلود منابع ارشد بهداشت محیط , رشته های مجاز برای ارشد بهداشت محیط , ثبت نام کارشناسی ارشد بهداشت محیط , رشته های کارشناسی ارشد بهداشت محیط , منابع ارشد بهداشت محیط ۱۴۰۲ , کارشناسی ارشد بهداشت محیط دانشگاه آزاد , دانلود رایگان جزوات ارشد بهداشت محیط

 

 

* آموزش بهداشت

* آمار زیستی

* اپیدمیولوژی

* اتاق عمل

* اعضای مصنوعی

* اقتصاد بهداشت

* ارگونومی

* اکولوژی انسانی

* انفورماتیک پزشکی

* ارزیابی فناوری سلامت

* بینایی سنجی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

* تاریخ علوم پزشکی

* تکنولوژی گردش خون

* کاردرمانی

** مجموعه فیزیک پزشکی

* رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

* فیزیک پزشکی

** مجموعه مامایی

* مامایی

* مشاوره در مامایی

** علوم آزمایشگاهی ۲

* ایمنی شناسی

* خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون

 

* رفاه اجتماعی

* مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

* گفتار درمانی

* مددکاری اجتماعی

* مدیریت توانبخشی

* مهندسی پزشکی بیوالکتریک

* مهندسی پزشکی زیست مواد

* مهندسی بهداشت حرفه ای

* مدیریت سلامت ایمنی و محیط زیست

* میکروب شناسی مواد غذایی

* نانوتکنولوژی پزشکی

** مجموعه آموزش پزشکی

* برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

* تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

** مجموعه بهداشت محیط

* سم شناسی محیط

* مدیریت پسماند

* مهندسی بهداشت محیط

* بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

* بهداشت پرتو ها

** علوم آزمایشگاهی ۱

* بیوشیمی بالینی

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک انسانی

 

* کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

* حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین

* ژورنالیسم پزشکی

* سلامت سالمندی

** پرستاری

* روان پرستاری

* پرستاری داخلی جراحی

* پرستاری سلامت جامعه

* پرستاری کودکان

* پرستاری نظامی

* پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

* پرستاری توانبخشی

* پرستاری اورژانس

* پرستاری مراقبت های ویژه

* پرستاری سالمندی

* مدیریت پرستاری

** مجموعه روانشناسی

* روانشناسی بالینی

* بهداشت روان

* روانشناسی سلامت

* روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

** مجموعه فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی ورزشی

 

* سلامت و ترافیک

* شنوائی شناسی

* علوم تشریحی

* علوم و صنایع غذائی

* فیزیولوژی

* فناوری تصویر برداری پزشکی

* فناوری اطلاعات سلامت

** علوم آزمایشگاهی ۳

* قارچ شناسی پزشکی

* میکروب شناسی

* ویروس شناسی پزشکی

* انگل شناسی

** مجموعه علوم تغذیه

* علوم تغذیه

* علوم تغذیه در بحران و حوادث غیرمترقبه

* علوم بهداشتی در تغذیه

* تغذیه بالینی

* تغذیه ورزشی

** داروسازی

* شیمی دارویی

* کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

* سم شناسی

* ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

48 پاسخ
 1. لیلا حسینی
  لیلا حسینی گفته:

  وقت بخیر من می خواستم بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی را تهیه کنم برای خرید این بسته به چه صورت باید اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم لیلا حسینی
   برای تهیه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی می توانید تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام نمایید.

   پاسخ
 2. حسین69
  حسین69 گفته:

  باسلام
  آیا امکان سفارش تکدرس از منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری تاسیسات بهداشتی شهری وجود دارد؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای حسین
   برای خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری می توانید تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 3. محمد صابر 73
  محمد صابر 73 گفته:

  خسته نباشید آیا امکان خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری بدون آزمون های آزمایشی آن وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای محمدصابر
   امکان خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی بدون آزمون های آزمایشی وجود دارد. آزمون های آزمایشی به صورت رایگان روی بسته قرار می گیرند.

   پاسخ
 4. بیتا
  بیتا گفته:

  با سلام
  چگونه می توانم کتاب آلودگی ها از منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی را خریداری کنم؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم بیتا
   برای خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری می توانید تلفنی،حضوری یا اینترنتی ثبت سفارش نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. سعید یزدانی
  سعید یزدانی گفته:

  سلام وقت بخیر ببخشید میخاستم بپرسم برنامه زمانی آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشدو نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری به چه صورتی است؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای سعید یزدانی
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری از اسفند ماه آغاز می گردد و تا تیر ماه سال آینده ادامه می یابد.

   پاسخ
 6. علیرضا
  علیرضا گفته:

  سلام
  آیا بسته منابع آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی موسسه شما برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای علیرضا
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

   پاسخ
 7. مهلا ناصری
  مهلا ناصری گفته:

  ممنون ار مطالب خوبی که در سایت گذاشتین. اگر بخواهیم نمونه جزوات منابع کنکور ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری رو ببینیم از چه طریقی باید اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم مهلا ناصری
   برای مشاهده نمونه جروات پکیج کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری می توانید درخواست خود را با عنوان نام رشته و کد آن به آدرس SANJESHAMIRKABIR@YAHOO.COM ارسال نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت پاسخگوی درخواست شما باشند.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای سبحان
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری می باشد، برای ئریافت مشاوره تلفنی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بسته می توانید باشماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 8. امیر فاضل
  امیر فاضل گفته:

  سلام. میشه ساعت کاری موسسه رو بهم بگید؟ برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری میخوم بیام

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای امیرفاضل
   برای خرید بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری شما می توانید به صورت تلفنی، انترنتی و یا حضوری اقدام کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 9. احسان رضایی
  احسان رضایی گفته:

  سلام و خسته نباشید.
  آیا منابع درسهای بسته کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری با تغییر منابع تغییر میکنه و چهقدر طول می کشه تا آپدیت بشه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای احسان رضایی
   منابع آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری که در بالا ذکر شده بروز رسانی شده برای کنکور سال جاری می باشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 10. اکبری
  اکبری گفته:

  سلام من بسته کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را خریداری کردم خیلی راضی بودم مرررسی

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را کرده اند تا پک کنکور ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. خوشحالیم که این پک مورد رضایت شما واقع شد. موفق باشید.

   پاسخ
 11. کیوان
  کیوان گفته:

  آیا بسته منابع آزمون ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی موسسه شما برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟و اینکه آیا شما از همه منابع در جزواتتون استفاده کردید؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما آقای کیوان
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را کرده اند تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر از این پک می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید، موفق باشید.

   پاسخ
 12. افشین محمودی
  افشین محمودی گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری رو دیدم خیلی خوبه، کامل آورده شده، مولفان جزوات منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری علوم پزشکی سنجش امیرکبیر چه کسانی هستند؟ آیا تخفیف دارید یا همین قیمتی که در سایت گفته شده است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای محمودی
   سنجش امیرکبیر اراپه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. گروه مولفان این موسسه دانشجویان و اساتید برتر دانشگاه ها می باشند. رای دریافت اطلاعات از قیمت و شرایط تخفیف نیز با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 13. زهره
  زهره گفته:

  سلام
  منابع کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری سایت سنجش امیرکبیر رو چک کردم نسبت به سایت های دیگه خیلی کامل تر هست باورم نمیشه مولفی برای نوشتن کتاب از این همه منابع استفاده کرده باشه، لطفا به من جواب بدید که آیا منابع کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری علوم پزشکی برای دروس مختلف واقعا از منابعی که نوشته شده استفاده شده یا جنبه تبلیغاتی دارند؟
  اگر حتی از نصف منابع هم استفاده شده باشه پکیج آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری رو خریداری میکنم چون واقعا نسبت به وقتی که برای خوندنش میذارم میتونم از خوندن چندتا کتاب منبع جلو بیفتم
  بابت سایت و اطلاع رسانی خوبتون ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم زهره
   سنجش امیرکبیر ارئه دهنده جزوات آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات شهری می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را بصورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. برای خرید شما میتوانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 14. مژگان خان احمدی
  مژگان خان احمدی گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من می خواستم پکیج آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی را تهیه کنم برای خرید این بسته به چه صورت باید اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم مژگان خان احمدی
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته آموزشی را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای خرید این بسته آموزشی هم شما می توانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 15. یلدا
  یلدا گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید میخاستم بپرسم آیا با خرید جزوات بسته منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری به صورت تک درس باز هم می توانیم در آزمون های آزمایشی برای آمادگی در کنکور به صورت رایگان استفاده کنیم؟ و سوالم دومم این است که آزمون های آزمایشی برای این رشته چند مرحله می باشد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   بسته آموزشی منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری برنامه ریزی درسی سنجش امیرکبیر دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردند و در صورت خرید بسته کامل شرکت در آزمون ها به صورت آنلاین رایگان می باشد، اما با خرید جزوات بسته به صورت تک، برای شرکت در آزمون ها هزینه آزمون ها را باید پرداخت کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 16. صارمی
  صارمی گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون ارشد تاسیسات بهداشتی شهری برنامه ریزی درسی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون ارشد تاسیسات بهداشتی شهری برنامه ریزی درسی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، بسته منابع ارشد تاسیسات بهداشتی شهری برنامه ریزی درسی می باشد دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و مکاتبه ای برگزارمی گردد برای دریافت اطلاعات از برنامه زمانی آزمون ها می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 17. دبیری
  دبیری گفته:

  خدا قوت
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد تاسیسات بهداشتی شهری برنامه ریزی درسی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد تاسیسات بهداشتی شهری برنامه ریزی درسی را اعلام کنید، شهرستان هستم نمیتونم برای شرکت در آزمون به تهران بیام باید چکار کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   ضمن تشکر از انتخاب و خرید شما، بسته آموزشی منابع کنکور ارشد تاسیسات بهداشتی شهری دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردد، برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط تخفیف می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 18. فیروز
  فیروز گفته:

  سلام خسته نباشید
  ۹ روز قبل بسته آموزشی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری رو خریداری کردم اما هنوز کتب کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری به دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری علوم پزشکی به دستم برسه؟ ضمنا در شهر بندرعباس هستم گفته بودید حداکثر تا یک هفته کاری به دستم میرسه
  تشکر

  پاسخ
 19. رضا
  رضا گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشت شهری رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشت شهری علوم پزشکی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
 20. رعنا
  رعنا گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشت شهری علوم پزشکی سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم تعداد مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشت شهری وزارت بهداشت ۴ مرحله آزمون است یا ۸ مرحله؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشت شهری علوم پزشکی اقدام کنم.
  ممنون

  پاسخ
 21. مریم
  مریم گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشت شهری علوم پزشکی رو مشاهده کردم خیلی کامل و جامع در سایت سنجش امیرکبیر گفته شده، واقعا بابت این اطلاع رسانی خوب و خدمات رایگان که خیلی ارزش دارند و در سایت قرار میدهید تشکر میکنم، همین کار شما باعث شد هفته قبل منابع آزمون کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشت شهری وزارت بهداشت سنجش امیرکبیر رو خریداری کردم حالا که مرور کلی کردم واقعا عالی هست
  سپاس

  پاسخ
 22. نوید
  نوید گفته:

  سلام
  تعداد مراحل آزمون های آزمایشی منابع کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشت شهری علوم پزشکی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشت شهری وزارت بهداشت چه طور است؟

  پاسخ
 23. مهناز
  مهناز گفته:

  سلام
  پکیج کنکور کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشت شهری رو خریداری کردم کتابی با عنوان قانون جذب و راز قبولی در کنکور داخل بسته منابع ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشت شهری علوم پزشکی وجود داره این کتاب چیست و این که حتما باید بخونیم این کتاب رو؟
  از سایت خوبتون ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.