منابع آزمون کارشناسی ارشد و دکتری

منابع آزمون کارشناسی ارشد و دکتری ، با سنجش امیرکبیر طعم شیرین قبولی در آزمون های تحصیلات تکمیلی را بچشید.

 

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد و دکتری

منابع آزمون کارشناسی ارشد و دکتری

 

[sdfile url=”https://www.sanjeshetakmili.ir/download/file/phd/sanjesheamirkabir.zip”]

 

 

درود فراوان خدمت شما دوستان عزیز سنجش امیرکبیر

اول میرم سراغ یک سوال کوچیک و امیدوارم بهش جواب بدید، البته جوابش برای خودتون هست نه ما.
تا حالا چند بار شده که تصمیم گرفتین برای تغییر زندگی خودتون به صورت حرفه ای درس بخونید و خیلی هم برای شروع این کار هیجان داشتید، اما هیچ وقت به مرحله اجرا نرسیدید؟

اگر واقعیت رو بخوایم بگیم اینه که اکثر انسان ها رویاپردازهای خوبی هستن اما اجرا کننده خوبی نیستن، گاهی اوقات نقشه های خوبی هم میکشن اما حرکتی برای ایجاد تغییرات انجام نمیدن.
برامون خیلی جالبه، یک عده میان پیش ما (سنجش امیرکبیر) و میگن ما یک روش عالی برای درس خواندن برای آزمون کارشناسی ارشد و دکتری داریم و روش ما اینجوری هست و اونجوری، اما موقعی که میخوان شروع کنن حتی، حاضر نیستن یک قدم کوچولو بردارن، اینا رویاپرداز هستن و ما از این جور دوستان تا دلتون بخواد زیاد داریم.

وقتی هم از این دوستان میپرسی که چرا شروع نمیکنی، بلافاصله شروع می کنن به فلسفه بافی تا ما رو قانع کنن که حق با اونها هست و وضعیت حال حاضر برای درس خوندن و تلاش مناسب نیست و همینطور هم بی حرکت می مونن. یا می گن ما با روش خودمون کارشناسی یا کارشناسی ارشد قبول شدیم و همین روش را ادامه می دهیم.

اما نمی گن کجا قبول شدن؟

ما می گیم روش های بهتر دیگر را هم آزمایش کن ،شهامت تغییر را داشته باش
اونوقت می بینی چطور میشه در می نیمم زمان ماکزیمم نتایج مثبت و قبول در دانشگاه دلخواه خود را در شهرهای بزرگ ایران مثل تهران ،شیراز ،اصفهان ،مشهد و تبریز را بدست آورد.

آیا زمان آن نرسیده که شانس خود را برای تحصیل در دانشگاه های معتبر ایران آزمایش کنی!!! و لذت کسب علم و دانش را در محیط های دانشگاهی استاندارد کسب کنی؟

یک عده دیگر از این می ترسن که شروع به درس خواندن کنن اما شکست بخورن، البته اگر شما هم از شکست ترس دارید بهتون پیشنهاد می کنم همین الان برید درس و مشق و کنار بگذارید و خودتون رو راحت کنید.

دوستان چطوری بگیم، تا شروع نکنید به هیچ جا نمیرسید، تا امتحان نکنید تا آزمون ندهید تا ریسک نکنید تا یاد نگیرید نمی تونید طعم موفقیت در درس خواندن و پیروزی در رویا های آینده را با تمام وجودتون بچشید.

اگر ادیسون ۱۰۰۰ راه رو امتحان نمیکرد که امروز به این راحتی با زدن یک کلید تاریکی تبدیل به روشنایی روز نمیشد و شما نمیتونستید ازش لذت ببرید.

باید برای چیزی که می خواهید قدم بردارید، باید مثل یک جنگجو برای به دست آوردن هر چیزی که می خواهید بجنگید، اگر شما نجنگید یک نفر دیگه به جای شما می جنگه و پیروزی رو مال خودش می کنه و در آزمون دلخواهش قبول میشه و در نهایت شما مثل یک شکست خورده یک گوشه کز میکنی و افسوس می خوری چرا کمی تلاش نکردی!!

این حقیقتی هست که شاید خیلی ها دلشون نخواد بهت بگن اما این یک واقعیت هست، همانطور که ما به خاطر هدفمون در سنجش امیرکبیر با تمام وجود می جنگیم و هیچ وقت به خاطر دو کلمه حرف عقب نمی کشیم.

پس تو هم میتونی،مطمئن باش.

کافیه واقعا بخواهی،می توانی یک کوه رو هم جا به جا کنید.

کافی است یک مشاور و الگوی مناسب انتخاب کنی و طبق نظر مشاور آن الگو و مدل را پیاده سازی کنی.

ما در سنجش امیرکبیر برای سهولت و موفقیت شما ،با تمام توان سعی می کنیم شما را با روش های افراد موفق در تحصیل آشنا کرده و مدل شما را به مدل آنها نزدیک کنیم.

ما در سنجش امیرکبیر راه را نشان می دهیم، پیمودن مسیر با شماست.