منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی دانشگاه سراسری و آزاد کد ۱۵۰۵

bacteriology senior resources

منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی دانشگاه سراسری و آزاد است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی، منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد باکتری شناسی دامپزشکی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی (مشاوره آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ، برنامه ریزی آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

 

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

آیا علاوه بر منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی، خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سوالات کنکور کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

 

کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

کتاب های تکدرس و منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب و منابع کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

 

ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

ویژگی های بارز بسته منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر

منابع آزمون ارشد سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی سراسری و آزاد

 

گرایش های رشته کارشناسی ارشد مجموعه دامپزشکی سراسری و آزاد عبارتند از:

۱۵۰۱ انگل شناسی دامپزشکی

۱۵۰۲ فیزیولوژی دامپزشکی

۱۵۰۳ قارچ شناسی دامپزشکی

۱۵۰۴ بافت شناسی دامپزشکی

۱۵۰۵ باکتری شناسی دامپزشکی

۱۵۰۶ ایمنی شناسی دامپزشکی

۱۵۰۷ بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی دامپزشکی

۱۵۰۹ بیوشیمی بالینی دامپزشکی

 

گرایش رشته کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی سراسری و آزاد عبارت است از:

کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی


منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی – منابع زبان عمومی

۱- کتاب گرامر کاربردی زبان انگلیسی، شهاب اناری و همکاران، انتشارات مبتکران.
۲- کتاب گرامر زبان انگلیسی، عباس فرزام، انتشارات باستان.
۳- کتاب تافل رهنما، ابراهیم نظری تیموری، انتشارات رهنما.
۴- کتاب ۵۰۴ واژه ضروری تافل، انتشارات جنگل.
۵- کتاب مجموعه سوالات کارشناسی ارشد زبان عمومی، انتشارات سازمان سنجش و آموزش کشور.
۶- جزوه زبان عمومی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.

۷- Saheli, Mohamad, Vocabulary for TOEFL and MA candidates of TOEFL. Koye Kosar Press.


۸- جزوه زبان عمومی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی – منابع زبان تخصصی باکتری‌شناسی دامپزشکی

۱- کتاب فرهنگ دامپزشکی: انگلیسی – فارسی، مولف مسعود هاشمی، انتشارات فرهنگ جامع.
۲- کتاب واژگان دامپزشکی: انگلیسی ـ فارسی، فارسی ـ انگلیسی، مولفان بیژن رادمهر و احمدرضا محمدنیا، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۳- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته دامپزشکی (English for the Students of Veterinary Medicine)، تالیف مسعود تشفام، حمیده معرفت و شهرام جلیل‌ زاده، انتشارات سمت.
۴- کتاب راهنمای کامل انگلیسی برای دانشجویان رشته علوم دامی، مولفان حسن کرکی و مریم ثنایی‌زاده، انتشارات آییژ.
۵- کتاب زبان تخصصی علوم دامی، مولف شهرام نصابیان، انتشارات دیباگران تهران.
۶- کتاب راهنمای انگلیسی برای دانشجویان علوم دامی، مولف ابراهیم جدیری سلیمی، حسن عدالت نمین و فرهاد توحیدی، انتشارات واژه.
۷- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته علوم دامی (English for the students of animal science)، مولفان حسن عدالت نمین و ابراهیم جدیری سلیمی، انتشارات سمت.
۸- کتاب فرهنگ کشاورزی و منابع طبیعی، شامل تعریف و معادل فارسی واژه های علمی، علوم دامی، مولف غلامرضا ستوده، مترجمان محمدرضا داهی، نصرالله سفیدبخت و سیدمحمد اشکان، انتشارات دانشگاه تهران.
۹- فرهنگ نوین کشاورزی و منابع طبیعی، جلد پنجم: علوم دامی، مولفان نصرالله سفیدبخت، علی نیکخواه، مرادعلی زهری، محمدجواد ضمیری، فریدون افتخاری شاهرودی، انتشارات دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۱- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۱۲- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه زبان تخصصی دامپزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی – منابع باکتری‌شناسی عمومی

۱- باکتری شناسی واکر (عمومی – اختصاصی)، مترجمان حبیب ضیغمی، داود اسماعیلی و بهاره حاجی خانی، انتشارات اندیشه رفیع.
۲- کتاب اصول باکتری شناسی دامپزشکی، مولف جی.آر.کارتر-دارلاجی. وایس، مترجمان ملاحت احمدی و حبیب دستمالچی، انتشارات جهاد دانشگاهی ارومیه.
۳- کتاب اصول باکتری شناسی دامپزشکی، تالیف گوردون آر کارتر، ترجمه حبیب دستمالچی و ملاحت احمدی، انتشارات جهاد دانشگاهی (دانشگاه ارومیه).
۴- کتاب مروری بر میکروب شناسی و بیماریهای میکروبی (باکتری شناسی)، مولف کویین و همکاران، مترجمان تقی زهرایی صالح و جلال شایق، انتشارات دانشگاه تهران.
۵- کتاب مرور فشرده میکروب شناسی و بیماری های میکروبی دام، مترجم پیمان زارع، انتشارات اطلس.
۶- کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده باکتری شناسی، محمدزاده قومیان و همکاران، انتشارات پریور.
۷– کتاب مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده آزمونهای پیش درمانگاهی دامپزشکی، مولف محمدحسن بی کیفی ممقانی، انتشارات پریور.
۸- کتاب درسنامه جامع علوم پایه و پیش درمانگاهی دامپزشکی، مولفان جلیل پورحاجی، مهران پرتوی و حسین گلیوری، انتشارات تایماز.
۹- جزوه باکتری شناسی عمومی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه باکتری شناسی عمومی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۱۱- جزوه باکتری شناسی عمومی دامپزشکی دانشگاه شیراز.
۱۲- جزوه باکتری شناسی عمومی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۳- جزوه باکتری شناسی عمومی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه باکتری شناسی عمومی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی – منابع باکتری‌شناسی اختصاصی

۱- باکتری شناسی واکر (عمومی – اختصاصی)، مترجمان حبیب ضیغمی، داود اسماعیلی و بهاره حاجی خانی، انتشارات اندیشه رفیع.
۲- کتاب اصول باکتری شناسی دامپزشکی، مولف جی.آر.کارتر-دارلاجی. وایس، مترجمان ملاحت احمدی و حبیب دستمالچی، انتشارات جهاد دانشگاهی ارومیه.
۳- کتاب مروری بر میکروب شناسی و بیماریهای میکروبی (باکتری شناسی)، مولف کویین و همکاران، مترجمان تقی زهرایی صالح و جلال شایق، انتشارات دانشگاه تهران.
۴- کتاب مرور فشرده میکروب شناسی و بیماری های میکروبی دام، مترجم پیمان زارع، انتشارات اطلس.
۵– کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده آزمونهای پیش درمانگاهی دامپزشکی، مولف محمدحسن بی کیفی ممقانی، انتشارات پریور.
۶- کتاب درسنامه جامع علوم پایه و پیش درمانگاهی دامپزشکی، مولفان جلیل پورحاجی، مهران پرتوی و حسین گلیوری، انتشارات تایماز.
۷- مجموعه سوالات طبقه بندی شده باکتری شناسی، محمدزاده قومیان و همکاران، انتشارات پریور.
۸- جزوه باکتری شناسی اختصاصی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۹- جزوه باکتری شناسی اختصاصی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۱۰- جزوه باکتری شناسی اختصاصی دامپزشکی دانشگاه شیراز.
۱۱- جزوه باکتری شناسی اختصاصی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۲- جزوه باکتری شناسی اختصاصی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه باکتری شناسی اختصاصی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی – منابع قارچ‌شناسی دامپزشکی

۱- کتاب قارچ شناسی دامپزشکی، تالیف علیرضا خسروی، حجت الله شکری و رامک یحیی رعیت، انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران.
۲- کتاب قارچ شناسی عمومی دامپزشکی، تالیف مهدی رزاقی ابیانه و معصومه شمس قهفرخی، انتشارات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی.
۳- کتاب راهنمای آزمایشگاه قارچ شناسی دامپزشکی، مولف لورا ال هانگر فورد، آرنولد آر اسمیت و چارلز ال کمپ بل، مترجم رویا فیروزی، انتشارات دانشگاه شیراز.
۴- کتاب بیماریهای قارچی دامپزشکی، تالیف مهدی رزاقی ابیانه و معصومه شمس قهفرخی، انتشارات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی.
۵- کتاب مروری کوتاه بر میکروب شناسی دامپزشکی (بخش قارچ شناسی و ویروس شناسی)، تالیف پی.جی. کوئین، بی.کی. مارکی، مترجمان منصور بیات و عطا یزدان پناه، انتشارات راز نهان.
۶- جزوه قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۷- جزوه قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۸- جزوه قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه شیراز.
۹- جزوه قارچ شناسی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۰- جزوه قارچ شناسی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه قارچ شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی – منابع ایمنی‌شناسی

۱- کتاب ایمنی شناسی دامپزشکی، مولف ایان تیزارد، مترجمان محمد ربانی و محمدرضا محزونیه، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب ایمنی شناسی و سرم شناسی، تالیف بیژن پارساپور، بهنام قلعه نوئی، جمال الدین گهرنژاد، علیرضا لطفی کیان، محمدرضا مهرابی، انتشارات ارجمند.
۳- کتاب اصول ایمنی شناسی پایه و تکنیک های رایج تشخیص سرولوژیکی – مولکولی در بیماری های عفونی دامپزشکی، تالیف زهرا صلاحی، انتشارات آوای فهیم.
۴- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: صور مختلف واکنشهای ایمنی، سیستم ایمنی و ساختمان آن، پادگن ها و پادتن‌ها، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۵- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: پاسخهای ایمنی، سرم شناسی و آزمایشهای سرمی، ایمنی و ایجاد مقاومت، واکسیناسیون و واکسنها، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۶- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: مقاومت در برابر باکتریها و ویروسها، ایمنی در برابر انگلها، حساسیت و التهاب، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۷- کتاب ایمونولوژی در دامپزشکی: بیماریهای ایمنی، اختلالات در فعالیت ایمنی، نارسایی ها و تومرها، عوامل تغییر دهنده واکنشهای بیولوژیکی، مولفان گروه پژوهش بیماریهای دام، انتشارات فهرست.
۸- کتاب اصول ایمنی شناسی دامپزشکی، تالیف ایان تیزارد، ترجمه احمد شیمی، انتشارات کتاب آذرگان.
۹- جزوه ایمونولوژی دامپزشکی و سرم شناسی دانشگاه تهران.
۱۰- جزوه ایمنی شناسی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۱۱- جزوه ایمونولوژی و سرم شناسی دانشگاه شیراز.
۱۲- جزوه ایمنی شناسی و سرم‌شناسی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۳- جزوه ایمنی‌شناسی و سرم شناسی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه ایمنی شناسی و سرم شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی – منابع ویروس‌شناسی

۱- کتاب ویروس شناسی دامپزشکی: بخش بیولوژی ویروس ها، مولف فرانک جان فنر، مترجم هادی کیوانفر، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب ویروس شناسی دامپزشکی: بخش بیماریها، مولف اف.جی. فنر، مترجم هادی کیوانفر، انتشارات دانشگاه تهران.
۳- کتاب ویروس شناسی دامپزشکی، مولف هادی پورتقی، انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی (واحد کرج).
۴- کتاب مروری کوتاه بر میکروب شناسی دامپزشکی (بخش قارچ شناسی و ویروس شناسی)، تالیف پی.جی. کوئین، بی.کی. مارکی، مترجمان منصور بیات و عطا یزدان پناه، انتشارات راز نهان.
۵- کتاب فرهنگ لغات ویروس شناسی دامپزشکی، تالیف عباس عالمیان، انتشارات پرتو واقعه.
۶- کتاب خصوصیات کلی ویروسها در دامپزشکی، تالیف پرویز شافعی، انتشارات کامیار.
۷- کتاب تشخیص بیماری های ویروسی در دامپزشکی، تالیف کاسترو آنتونی، ترجمه مسعودرضا صیفی آبادشاپوری و رحیم پیغان، انتشارات دانشگاه شهید چمران (اهواز).
۸- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی دانشگاه تهران.
۹- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی دانشگاه شهیدباهنر کرمان.
۱۰- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی دانشگاه شیراز.
۱۱- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات.
۱۲- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه ویروس شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی دانشگاه آزاد و سراسری است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد باکتری شناسی دامپزشکی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی (مشاوره ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ، برنامه ریزی کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد باکتری شناسی دامپزشکی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی سراسری و آزاد

 

 

منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

 

منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

 

Master’s Resources of Veterinary Bacteriology

Master’s Resources for Veterinary Bacteriology If correctly selected, the first step is to go along with the adoption of the master’s degree in veterinary bacteriology at the National and Free University. Therefore, the specialized departments of Amir Kabir’s Assay to facilitate the volunteers’ access to the master’s degree in veterinary bacteriology , Has developed a master’s study of veterinary bacteriology resources so volunteers can do so without the advice of a master’s degree in veterinary bacteriology, even if they independently request a major veterinary bacterial test resource. Senior Veterinary Baccalaureate volunteers are advised to use the educational package (books and specialist literature) required by the Department of Veterinary Medicine (for the following reasons) but if they insist that reference books for major veterinary bacteriology It is recommended that, along with the references provided, the Consultation and Planning Master’s program in Veterinary Bacteriology (Senior Veterinary Baccalaureate Consultation, Senior Veterinary Veterinary Examination Planning) should be prepared by Amir Kabir’s Measurement Approach. Graduate School of Bacteriology Examination Method The veterinarian is able to make the most of the minimum time. Therefore, again, the volunteer will be repeated. Be sure to get an answer, plan a master’s degree in veterinary bacteriology in your program.

منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد و اخبار کارشناسی ارشد و مشاوره ارشد را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۵- ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۶- دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۷- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۸- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۹- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۰- نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۱- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

۱۲- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۳- ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

۱۴- نتایج کارشناسی ارشد

۱۵- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد

۱۶- شهریه کارشناسی ارشد

۱۷- شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۸- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۱۹- انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۰- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد

۲۱- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۲- انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۳- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۲۴- شناسه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲ ، منابع کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲ ، منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲، منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲، منابع کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲ ، منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۱۴۰۲

 

 

 

کلمات کلیدی:

مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد, مشاوره آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون ارشد, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد, برنامه ریزی کارشناسی ارشد, مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, مشاوره آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, برنامه ریزی آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, برنامه ریزی کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, منابع کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۹۵ , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۹۵ , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۹۶ , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۹۶ , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۹۷ , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۹۷ , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۹۸ , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۹۸ , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۹۹ , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ۹۹ , منابع کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , منابع کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی سراسری , ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی تضمینی , بسته های آموزشی کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , گرایش های کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی دانشگاه آزاد , کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , جدید ترین منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی ۹۵ , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی ۹۵ , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی ۹۶ , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی ۹۶ , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی ۹۷ , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی ۹۷ , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی ۹۸ , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی ۹۸ , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی ۹۹ , منابع آزمون ارشد باکتری شناسی ۹۹ , منابع کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی , منابع کنکور ارشد باکتری شناسی , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی سراسری , ارشد باکتری شناسی , کارشناسی ارشد باکتری شناسی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی تضمینی , بسته های آموزشی کارشناسی ارشد باکتری شناسی , گرایش های کارشناسی ارشد باکتری شناسی, کارشناسی ارشد باکتری شناسی دانشگاه آزاد , کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد باکتری شناسی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد باکتری شناسی , جدید ترین منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد باکتری شناسی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد باکتری شناسی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی , منابع آزمون باکتری شناسی دامپزشکی , زمان امتحان باکتری شناسی دامپزشکی , ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , رشته های کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , تاریخ آزمون باکتری شناسی دامپزشکی , کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی , زمان ثبت نام ازمون باکتری شناسی دامپزشکی , منابع باکتری شناسی دامپزشکی , زمان امتحان ارشد دامپزشکی , منابع آزمون دامپزشکی , ارشد دامپزشکی , تاریخ آزمون ارشد , رشته های کارشناسی ارشد دامپزشکی , کارشناسی ارشد دامپزشکی , زمان ثبت نام ازمون دامپزشکی , منابع جراحی دامپزشکی , بازار کار میکروب شناسی پزشکی , ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی , منابع ارشد میکروبیولوژی وزارت علوم , منابع ارشد میکروبیولوژی وزارت بهداشت , بازار کار ارشد میکروب شناسی پزشکی , منابع ارشد میکروبیولوژی ۹۵ , منابع کنکور ارشد میکروبیولوژی , دکتری باکتری شناسی پزشکی, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, بهترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, برترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  بی نظیر ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,کنکوری ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, حرفه ای ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  بی تکرارترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پر مشتری ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پرفروش ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, تکمیل ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, میان بر ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, سریع ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, رتبه اور ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,به روز ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, بهترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, برترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  بی نظیر ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,کنکوری ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, حرفه ای ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی,  بی تکرارترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پر مشتری ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, پرفروش ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, تکمیل ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, میان بر ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, سریع ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی, رتبه اور ترین منابع ارشد باکتری شناسی دامپزشکی

 

 

 

 

*** گروه علوم انسانی

زبان و ادبیات فارسی

علوم ‌جغرافیایی

سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی

زبان عربی

علوم اقتصادی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

تاریخ

علوم‌ اجتماعی

زبانهای باستانی ایران

زبان شناسی‌

الهیات علوم قرآن و حدیث

الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی

الهیات فلسفه و کلام اسلامی

الهیات گرایش ادیان و عرفان

الهیات فقه شافعی (موجود نیست)

فلسفه

علوم تربیتی (علوم تربیتی ۱ و ۲ سابق)

برنامه ریزی درسی

تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

مدیریت آموزشی

آموزش و بهسازی منابع انسانی

آموزش بزرگسالان

تحقیقات آموزشی

تکنولوژی آموزشی

مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

آموزش و پرورش

علم اطلاعات و دانش شناسی (کتابداری)

زبان فرانسه (موجود نیست)

زبان روسی (موجود نیست)

زبان آلمانی (موجود نیست)

مجموعه زبان انگلیسی

آموزشی زبان انگلیسی

زبان و ادبیات انگلیسی

مترجمی زبان انگلیسی

مدیریت جهانگردی

حقوق

حقوق خصوصی

حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق عمومی

حقوق بین الملل

ایران شناسی

زبان و ادبیات اردو (موجود نیست)

مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل

علوم سیاسی

روابط بین الملل

مطالعات جهان

باستان شناسی

مجموعه روانشناسی

روانشناسی بالینی

روانشناسی عمومی

روانشناسی تربیتی

روانشناسی کودکان استثنایی

 

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)

روانشناسی اسلامی

حسابداری

مطالعات زنان

علوم ارتباطات اجتماعی

مددکاری اجتماعی

مدیریت

مدیریت بازرگانی

مدیریت دولتی

مدیریت صنعتی

مدیریت فناوری اطلاعات

مدیریت تکنولوژی

مدیریت مالی

کارآفرینی

مدیریت منابع انسانی

مالی

مدیریت سازمان های دولتی

مشاوره

مدیریت دریایی (دریانوردی)

امور فرهنگی (مدیریت و برنامه ریزی ویژه دانشگاه آزاد)

محیط زیست

اطلاعات و حفاظت اطلاعات (موجود نیست)

مدیریت کسب و کار و امور شهری (مدیریت اجرایی سابق)

مدیریت دفاعی ۱

مدیریت دفاعی ۲

مدرسی معارف اسلامی

مدیریت اطلاعاتی

مطالعات دفاعی استراتژیک

اطلاعات استراتژیک

آماد (موجود نیست)

مدیریت بحران

پدافند غیرعامل ۱ (موجود نیست)

پدافند غیرعامل ۲ (موجود نیست)

فرماندهی و مدیریت انتظامی (موجود نیست)

مجموعه رشته های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی (موجود نیست)

*** گروه علوم پایه

زمین شناسی (علوم زمین)

ژئوفیزیک

هواشناسی

شیمی

فیزیک

فوتونیک

زیست شناسی سلولی و مولکولی

آمار

ریاضی

علوم کامپیوتر

زیست شناسی گیاهی

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

زیست شناسی گیاهی

 

زیست شناسی جانوری

علوم محیط زیست

زیست شناسی دریا

اقیانوس شناسی فیزیکی

تاریخ و فلسفه علم

علوم شناختی

علوم اطلاعاتی

*** گروه فنی و مهندسی

مهندسی برق

مهندسی نفت

مهندسی پلیمر

مهندسی معماری کشتی

مهندسی شیمی

مهندسی صنایع

مهندسی در سوانح طبیعی (مدیریت در سوانح طبیعی)

مهندسی نقشه برداری

مهندسی عمران

مهندسی مکانیک

مهندسی معدن

مهندسی مواد و متالورژی

مهندسی نانوفناوری نانومواد

مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

مهندسی کامپیوتر

مهندسی هوا فضا

مهندسی نساجی

مهندسی شیمی بیوتکنولوژی و داروسازی

مهندسی پلیمر صنایع رنگ (مهندسی پلیمر رنگ)

مهندسی طراحی محیط زیست

مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت

مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی HSE)

ایمنی، بهداشت و محیط زیست (مهندسی ایمنی صنعتی)

*** گروه کشاورزی

علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

علوم و مهندسی آب

زراعت و اصلاح نباتات

اقتصاد کشاورزی

علوم و مهندسی باغبانی

ترویج و آموزش کشاورزی

علوم و مهندسی جنگل

مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک (علوم خاک)

علوم دام و طیور

علوم و مهندسی شیلات

مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی

علوم و مهندسی صنایع غذایی

حشره شناسی کشاورزی

بیماری شناسی گیاهی

علوم و مهندسی محیط زیست

مهندسی مکانیک بیوسیستم

مدیریت و کنترل بیابان

مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی

اکوهیدرولوژی

بیوتکنولوژی کشاورزی

 

توسعه روستایی

مدیریت کشاورزی

مهندسی فضای سبز

*** گروه هنر

برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری

طراحی شهری

معماری

مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

نمایش عروسکی (موجود نیست)

هنرهای نمایشی و سینما

کارگردانی نمایش

سینما

تولید سیما

ادبیات نمایشی

بازیگری

تهیه کنندگی

رادیو

هنرهای تصویری و طراحی

تصویر متحرک (انیمیشن)

ارتباط تصویری

تصویرسازی

نقاشی

عکاسی

مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

هنرهای رایانه ای

هنرهای پژوهشی و صنایع دستی

پژوهش هنر

صنایع دستی

هنر اسلامی

مطالعات موزه

تاریخ هنر ایران اسلامی

تاریخ هنر ایران باستان

حکمت هنر اسلامی

تاریخ هنر جهان اسلام

هنرهای موسیقی (موجود نیست)

هنرهای ساخت و معماری

مدیریت پروژه و ساخت

فناوری معماری

معماری و انرژی

مدیریت ساخته ها

طراحی صنعتی (موجود نیست)

فرش

طراحی پارچه و لباس

*** گروه دامپزشکی

انگل شناسی دامپزشکی

فیزیولوژی دامپزشکی

قارچ شناسی دامپزشکی

بافت شناسی دامپزشکی

باکتری شناسی دامپزشکی

ایمنی شناسی دامپزشکی

بهداشت و کنترل کیفی مواد غذایی

بیوشیمی بالینی

سم شناسی دامپزشکی

56 پاسخ
 1. گلاره
  گلاره گفته:

  خسته نباشید
  میشه بگید چه زمان هایی از سال پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی شامل تخفیف میشه؟ تخفیف هاتون چند درصد هست اصولا؟ قیمت ها واقعا بالاست

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   به بسته های آموزشی ما از جمله بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی در طول سال تخفیف های مناسبتی و یا دوره ای ۱۰ تا ۳۵ درصد تعلق می گیرد. تخفیف دائمی ۱۰ درصدی ما نیز شامل فرهنگیان، ایثارگران، خانواده شهدا، معدل های بالا و …… می شود.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   موارد امتحانی آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی به شرح ذیل است:
   زبان عمومی و تخصصی انگلیسی/ باکتری شناسی عمومی و اختصاصی/ ایمنی شناسی و قارچ شناسی/ ویروس شناسی

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد از هفته دوم دی ماه شروع می شوند و در هفته دوم اردیبهشت سال بعد به اتمام می رسند. زمان دقیق برگزاری آزمون ها از طریق پیامک و یا ایمیل به شماره ثبتی در پرونده ثبت نام ارسال خواهند شد.

   پاسخ
 2. قر بانیان 55
  قر بانیان 55 گفته:

  خسته نباشید
  من دو روز پیش بسته منابع آزمون باکتری شناسی دامپزشکی رو سفارش دادم. هنوز به دستم نرسیده

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   اگر در شهرستان باشید، طی یک هفته کاری و اگر در تهران باشید طی ۳ تا ۴ روز کاری به دست شما می رسد. با این وجود می توانید برای پیگیری با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   خیر، کتاب های موجود در پکیج باکتری شناسی دامپزشکی به صورت درس، نکته و تست هستند.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی آنلاین و غیرحضوری می باشد.

   پاسخ
 3. اسدالله سواد کوهی
  اسدالله سواد کوهی گفته:

  خسته نباشید
  آزمون آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی کجا برگزار می شود؟؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر آقای اسدالله سواد کوهی
   آزمون های آزمایشی پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی آنلاین و غیرحضوری برگزار می شود.

   پاسخ
 4. شیرین علیپور
  شیرین علیپور گفته:

  سلام و خسته نباشید
  ما در اصفهان هستیم. قصد خرید پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی رو دارم. از دفتر مرکزی پرسیدم قیمت رو تخفیف داشت اما نمایندگی اصفهان انگار تخفیف نداره. چطور این امکان داره؟؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر خانم شیرین علیپور
   در برخی موارد و مناسبت ها، تخفیفاتی به بسته ها از جمله بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی تعلق می گیرد که ممکن است نمایندگی ها چنین تخفیفاتی نداشته باشند.

   پاسخ
 5. علی سینا
  علی سینا گفته:

  سلام صبح بخیر
  بسته کامل منابع آزمون کارشناسی ارشدباکتری شناسی دامپزشکی را از موسسه شما تهیه کردم، خواستم بدونم آزمونهای آزمایشی از چه تاریخی شروع میشه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی از اوایل دی ماه آغاز و تا اوایل اردیبهشت ماه سال آینده ادامه خواهد یافت.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر اقای حسن
   برای دریافت نمونه جزوه از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی، نام رشته و مقطع خود را به sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال نمایید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سوگل
   مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی نیز ارائه می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. سعید باقرزاده
  سعید باقرزاده گفته:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید اگر قبلا از موسسه سنشج امیرکبیر خرید کرده باشیم. آیا اگه بخوایم بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را هم بخریم تخفیف ویژه میدید؟ سپاس

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیرآریالای سعید باقرزاده
   برای کسب اطلاعات دقیق از شرایط تخفیف برای خرید بسته منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 7. محمد امانی
  محمد امانی گفته:

  وقت بخیر
  آیا برای خرید بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی حتما باید بصورت حضوری مراجعه کرد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای محمد امانی
   برای خرید پک آموزشی منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی شما می توانید به صورت تلفنیف اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید.

   پاسخ
 8. امیر رضا
  امیر رضا گفته:

  وقت بخیر
  بنده پکیج منابع کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی را خریداری کرده ام محتویات این پک بصورت کامل و جامع بود، سپاس از زحمات فراوان شما.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای امیررضا
   خوشحالیم که بسته منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی مورد رضایت شما واقعا شد، ضمن ارزوی موفقیت برای شما.

   پاسخ
 9. عزیزیان
  عزیزیان گفته:

  روز بخیر
  برای خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی از چه روشهایی می شود اقدام کرد؟ با تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر(آقا/خانم) عزیزیان
   برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی، شما می توانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید.

   پاسخ
 10. طاهره
  طاهره گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی رو مشاهده کردم خیلی کامل و جامع در سایت سنجش امیرکبیر گفته شده، واقعا بابت این اطلاع رسانی خوب و خدمات رایگان که خیلی ارزش دارند و در سایت قرار میدهید تشکر میکنم، همین کار شما باعث شد هفته قبل منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر رو خریداری کردم حالا که مرور کلی کردم واقعا عالی هست
  سپاس

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم طاهره
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا محتویات این پک را به صورت کامل و جامع ارائه دهند، خوشحالیم ک این پک مورد رضایت شما واقع شد.موفق باشید.

   پاسخ
 11. سارا
  سارا گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم سارا
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما. بسته منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردند. برای دریافت اطلاعات از برنامه زمانی و بودجه بندی آزمون ها شما می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 12. taban
  taban گفته:

  سلام
  جزوات تک درس آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم سی دی هایی که داخل سایت ذکر شده مخصوصا سی دی طلایی آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی داخل پکیج کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی وجود ندارد چندبار هم تماس گرفتم اما مشکلم برطرف نشده، لطفا مشکلم رو پیگیری کنید
  تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر از خرید شما، پس از خرید جزوات بسته منابع کنکور ارشد باکتری شناسی داکپزشکی در صورت بروز هر گونه مشکل کافیست با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. موفق باشید.

   پاسخ
 13. دامیران
  دامیران گفته:

  وقت بخیر
  ببخشید میخاستم بپرسم آیا بسته منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی کامل هست و نیاز به مطالعه منابع دیگر نداریم در صورت تهیه این پک؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی (آقا/خانم) دامیران
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج امتحان ارشد باکتری شاسی دامپزشکی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهنده تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 14. کمالی
  کمالی گفته:

  وقت بخیر و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید من قصد خرید بسته منابع آزمون ارشد باکتری شاسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر را دارم، فقط میخاستم بپرسم آیا محتویات این پکیج پایه بروزرسانی شده می باشد؟
  متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر و خسته نباشید خدمت شما
   ببخشید من قصد خرید بسته منابع آزمون ارشد باکتری شاسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر را دارم، فقط میخاستم بپرسم آیا محتویات این پکیج پایه بروزرسانی شده می باشد؟
   متشکرم

   پاسخ
 15. بابایی
  بابایی گفته:

  سلام
  بسته آموزشی آزمون ارشد باکتری شاسی دامپزشکی رو به همراه آزمون آزمایشی آزمون ارشد باکتری شاسی دامپزشکی سایر موارد میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون ارشد باکتری شاسی دامپزشکی خیلی کامل و مرتب است خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج کنکور منابع آزمون ارشد باکتری شاسی دامپزشکی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، ضمن تشکر از انتخاب شما، برای خرید این بسته شما می توانید به صورت تلفنی ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ ، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. موفق باشید

   پاسخ
 16. jalalvand
  jalalvand گفته:

  سلام
  بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی رو به همراه آزمون آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی و سایر موارد میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی خیلی کامل و مرتب است خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت شما بخیر داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را به صورت کاملو جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای خرید این بسته می توانید بصورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید و برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر از محتویات این پکیج آموزشی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.
   متشکرم.

   پاسخ
 17. امیر عسگری
  امیر عسگری گفته:

  سلام
  برای خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی باید چکار کنم؟ در شهرستان هستم حتما باید حضوری بیام؟
  ممنون

  پاسخ
 18. زیور غفقنی
  زیور غفقنی گفته:

  سلام
  منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی داخل سایت سنجش امیرکبیر خیلی خوب و کامل هستند، یکی از دوستام سال گذشته از شما بسته آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی رو خریداری کرده و رتبه یک رقمی آورده، به من توصیه کرده از منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر استفاده کنم، دوستم میگه با شما به عنوان مولف و ویراستار جزوات همکاری میکنه، وقتی رتبه های برتر برای تالیف جزوات سنجش امیرکبیر همکاری میکنند اطمینان من رو بالا برده و قصد خرید دارم لطفا راهنمایی کنید چطور منابع آزمون ارشد باکتری شناسی دامپزشکی سنجش امیرکبیر رو خریداری کنم؟

  پاسخ
 19. سیما
  سیما گفته:

  سلام
  من بسته منابع کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی رو خریدم سی دی درسی کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی رو باز میکنم باز نمیشه مثل اینکه داخل سی دی باکتری شناسی دامپزشکی خالی هست باید چکار کنم؟
  ممنون

  پاسخ
 20. سینا
  سینا گفته:

  سلام خسته نباشید
  ۷ روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم اما هنوز کتب کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی به دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی به دستم برسه؟ شهر بندرعباس هستم گفته بودید حداکثر تا یک هفته کاری به دستم میرسه
  تشکر

  پاسخ
 21. میترا
  میترا گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم گفته بودید کتاب نحوه نگارش مقالات علمی و ISI داخل پکیج کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی میدهید اما داخل بسته نیست و کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور که در سایت ندیدم داخل بسته کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی هست لطفا توضیح دهید چرا یک کتاب زیاد و یک کتاب کم است آیا هردوی این کتب برابر هستند؟
  ممنون

  پاسخ
 22. محمود
  محمود گفته:

  سلام خسته نباشید
  چهار روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی رو خریداری کردم اما هنوز کتب کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد باکتری شناسی دامپزشکی به دستم برسه؟ ضمنا در شهر اصفهان هستم گفته بودید سفارش بدی زود میفرستیم
  تشکر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *