نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

The preliminary results of the doctoral thesis of the Ministry of Health

نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت عبارتی است که در بهمن ماه هر سال در گوگل یا سایر موتورهای جستجو توسط داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت سرچ می شود.بسیاری از داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت با توجه به هوش و فراست خود عبارت های کلیدی دیگری مثل نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ , نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ , زمان اعلام نتایج کنکور دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ , نتایج دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دکتری وزارت بهداشت ۹۸ و یا زمان اعلام نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت ۹۸ را نیز جستجو کنند.

نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

 

هدف همه آنها یکی است و همگی با کمی تسریع یا تاخیر به اطلاعات و خبرهای مطلوب خود در سطح اینترنت دست می یابند البته لازم به ذکر است داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت باید به صورت حرفه ای نحوه دقیق و علمی جستجوی اطلاعات را فرا گیرند تا به طور علمی بتوانند به مطالب مورد نیاز خود دست یابند.

لذا مهم این است که داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت اطلاعات مورد نیاز خود را از سایتی معتبر و علمی پیگیری و رهگیری کنند. سایتی یا مجموعه ای که بتواند به طور صحیح پاسخگوی سوالات داوطلبان آزمون دکترا باشد. در این بستر پر تلاطم مجموعه سنجش امیرکبیر به عنوان مجری اماده سازی منابع ازمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت سعی نموده است بستر اطلاعات برای داوطلبان ازمون دکتری وزارت بهداشت را طوری فراهم کنند که داوطلبان کنکور دکترا بتوانند به راحتی اخبار درست و مطالب صحیح آموزشی خود را از سایت سنجش تکمیلی دات ای آر کسب کنند.

همچنین داوطلبان عزیز امتحان دکتری وزارت بهداشت می توانند در پایین همین صفحه، تمام سوالات خود را در زمینه آزمون دکترا مطرح کنند. مشاوران عالی سنجش امیرکبیر، مشتاقانه پاسخگوی پرسش ها و سوالات داوطلبان عزیز آزمون دکتری وزارت بهداشت در زمینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت در مقطع عالی و تکمیلی می باشند.

نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

 

لذا به تمام داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت توصیه میشود در چند ماه باقی مانده تا زمان آزمون دکترای ،تمرکز بیشتری روی مطالب کنکور دکترای خود داشته باشند.

 

کنکور دکتری دانشگاه آزاد 98

 

اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت

از آن جا که در سال های گذشته به محض برگزاری آزمون متقاضیان زیادی با مرکز سنجش امیرکبیر تماس می گرفتند و در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت سوال می کردند تصمیم گرفتیم گزارشی را تحت عنوان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت آماده نمائیم و در آن به زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸، میزان سهمیه های آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ، نحوه ی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و پژوهشی و زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ بپردازیم. بنابراین توصیه می نمائیم در ابتدا این گزارش را تا انتها مطالعه کنید. اگر پس از مطالعه این مطلب باز هم سوالی در ذهنتان باقی ماند می تواند از طریق تماس با مرکز مشاوره تحصیلی سنجش امیرکبیر، سوالات خود را مطرح نمایند.
اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت به صورت اینترنتی می باشد و متقاضیان آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهش (Ph.D  ) در رشته های علوم پایه ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندان پزشکی با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اقدام به دریافت نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت خود کنند .

توجه داشته باشید که در این اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت تنها متقاضیان از مجاز بودن یا عدم مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت هستند و تنها در صورتی قادر به انتخاب رشته می باشند که در اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت مجاز باشد .

توجه کنید که در این چند سال اخیر سازمان سنجش پزشکی کشور در کارنامه های متقاضیان در زمان اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت تنها گزینه مجاز به انتخاب رشته را اعلام می کند و نمره و رتبه برای داوطلبین اعلام نمی شود. دلیل این امر به این سبب است که متقاضیان اعتماد به نفس کافی برای شرکت در مصاحبه دکتری وزارت بهداشت را داشته باشند زیرا که نمره بالاتر و پایین تر در زمانه مصاحبه داوطلبین هیچ تاثیری نخواهد داشت .
چند روز پس از اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ، به متقاضیانی که به نتایج آزمون اعتراض دارند، مهلت چند روزه ای برای اعتراض به نتایج داده می شود .

 

منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

 

نحوه پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و پژوهشی

نحوه پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و پژوهشی به شرح زیر انجام می شود :
۱- برای پذیرش متقاضی دکتری تخصصی؛ آزمون کتبی ۵۰ درصد، مصاحبه علمی ۳۰ درصد، سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری ۲۰ درصد موثر است.
۲- برای پذیرش داوطلب دکتری پژوهشی؛ آزمون کتبی ۳۰ درصد، مصاحبه علمی ۳۰ درصد، سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری ۲۰ درصد، تهیه طرح واره نیز ۲۰ درصد موثر است .

 

شرایط ثبت نام آزمون دکتری

 

زمان مشاهده نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت در تیر ماه اعلام می شود. البته روز دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ مشخص نمی باشد ولی به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت، حتما در همین صفحه و همچنین در کانال تلگرام دکتری سنجش امیرکبیر اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. ضمنا برای مشاهده نتایج باید به سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی کشور به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه کنید. نکته مهمی که وجود دارد و لازم است در این قسمت اشاره ای به آن کنیم این است که، متقاضیان شرکت کننده در آزمون دکتری پژوهشی باید دارای نمره زبان معتبر و حداقل دو مقاله تحقیقی منتشر شده در مجلات علمی – پژوهشی نمایه شده در نمایه نامه های  PubMed یا Web of Science به عنوان نویسنده اول یا مسئول باشند این مدارک پس از اعلام نتایج اولیه، مورد بررسی قرار می گیرند و اگر داوطلب حائز شرایط مذکور نباشد از وی برای مصاحبه دعوت بعمل نمی شود

 

 

زمان انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ در تیر ماه ، دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور قرار می گیرد. توجه داشته باشید که تنها متقاضیانی که در اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت شده اند می توانند در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ شرکت کنند. انتخاب رشته به احتمال زیاد از مرداد ماه آغاز می شود. برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت و همچنین انجام مشاوره انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت این امکان فراهم می شود  که از کل ایران برای مشاوره تحصیلی سنجش امیرکبیر تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های مشاوران این مرکز برای انجام بهترین انتخاب رشته، مصاحبه دکتری وزارت بهداشت بهره مند شوید .

 

زمان برگزاری آزمون دکتری

 

سهمیه های آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

سهمیه های آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ به شرح زیر است :
۱- سهمیه ایثارگران سهمیه ایثارگران مخصوص همسر و فرزندان شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان بالای ۲۵ درصد و رزمندگانی است که حداقل ۶ ماه در جبهه حضور داشته اند. ۲۵ درصد ظرفیت هر کد رشته محل به خانواده ایثارگران تعلق می گیرد. توجه کنید که این سهمیه به شرط کسب حداقل ۷۰ درصد نمره قبولی آخرین فرد با سهمیه آزاد و برای رزمندگان به شرط کسب ۸۰ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده است. درضمن اگر سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران توسط داوطلبان تکمیل نشود این سهمیه به داوطلبان سهمیه ۵ درصدی که حدنصاب را کسب نموده اند تعلق می گیرد. در صورتی که این سهمیه توسط مشمولین سهمیه ۵ درصد هم تکمیل نشود، این سهمیه به متقاضیان سهمیه آزاد تعلق خواهد گرفت .
۲- سهمیه آزاد: ۷۵درصد ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری وزارت بهداشت ۹۷ ، در صورت داشتن حد نصاب لازم ( داوطلبان بایستی ۵۰ درصد میانگین کل نمرات شرکت کنندگان در آزمون کتبی هر رشته و همچنین حد نصاب حداقل ۱۰ درصد نمره کل آزمون برای ورود به مرحله مصاحبه را کسب نمایند. ) به سهمیه آزاد تعلق می گیرد .
۳- سهمیه مربی این سهمیه به اعضای هیئت علمی مربی رسمی دانشگاه های علوم پزشکی تعلق می گیرد. ۱۰ درصد ظرفیت مازاد هر رشته به این سهمیه اختصاص داده شده است ( شرط استفاده از این سهمیه کسب حداقل ۸۰ درصد نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده با سهمیه آزاد می باشد ). متقاضیانی که از این سهمیه استفاده نمایند موظف می باشند براساس ضوابط دانشگاه هر ترم مبلغی را به عنوان شهریه پرداخت کنند .

 

زمان برگزاری آزمون دکتری

 

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت کشور ، زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ را دهه اول تیر ماه ۹۸ اعلام نمود .
آزمون دکتری علوم پزشکی در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد .
در آزمون دکتری وزارت بهداشت دو دسته پذیرفته آموزشی و پژوهشی داریم ، برای آنهایی که آموزشی پذیرفته می‌ شوند ، ۵۰ درصد نمره آزمون و ۵۰ درصد سوابق تحصیلی و پژوهشی و مصاحبه لحاظ می‌ شود و برای افرادی که پژوهشی پذیرفته می‌ شوند ۷۰ درصد سوابق تحصیلی در نظر گرفته می‌ شود .
پس از اعلام نتایج اولیه در دهه اول تیر ، متقاضیان مجاز، امکان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت خواهند داشت .

 

ثبت نام آزمون دکتری سراسری

 

اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ را منتشر نمود .

متن اطلاعیه به شرح زیر می باشد :
با استعانت از درگاه ایزد منان و با عرض سلام به پیشگاه حضرت بقیه ا… (عج) ، بدین وسیله نتایج اولیه ( مرحله کتبی ) آزمون ورودی دوره های و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصیلی (Ph.D) دکتری تخصصی  ۹۸ – ۹۹ اعلام می شود .
از متقاضیانی که در آزمون کتبی ( مرحله ی اول ) حد نصاب نمره ی لازم ، که ۳۰ درصد نمره ی آزمون و نیز ۵۰ درصد میانگین نمره ی متقاضیان آن رشته است را ( با توجه به سهمیه ی داوطلب ) کسب کرده باشند ، به تعداد دو برابر ظرفیت ، برای آزمون شفاهی ( مصاحبه ) دعوت شده است .
توجه : کسانی که به مصاحبه دعوت نشده اند، یا حد نصاب نمره کتبی را کسب نکرده اند یا در جمع دو برابر ظرفیت رشته قرار نگرفته اند.

متقاضیان مجاز به انتخاب رشته / محل پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته / محل و آگاهی از ظرفیت دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی ، باید از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه ( الزاماً شماره ای که در زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸، ثبت شده است ) نسبت به انتخاب رشته / محل های خود اقدام کنند.

از آنجا که فرایند پذیرش نهایی طبق نمره کل داوطلب ( نمره کتبی و مصاحبه ) و ترتیب اولویت انتخاب های وی انجام می شود ، بنابراین توصیه می شود اولویت های انتخابی هر متقاضی طبق علاقه فردی انجام پذیرد .

تذکرات مهم :
۱) تا زمانی که تمام اولویت های مورد نظر وارد نشده ، از فشردن گزینه ثبت نهایی خودداری شود .
۲) پس از پایان مراحل انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ و ثبت نهایی ، از فرم مربوطه پرینت گرفته شده و نگهداری شود . اگر پیش از فشردن گزینه ثبت نهایی پرینت گرفته شود فاقد اعتبار بوده و قابل پیگیری نیست.
۳) مسئولیت هر گونه اشتباه در تکمیل فرم انتخاب رشته / محل به عهده متقاضی است . بنابراین توصیه می شود داوطلب شخصاً اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته / محل کند . اشتباه هایی که به علت تکمیل اطلاعات توسط شخص دیگر یا کافی نت و … ایجاد شود مورد پذیرش نمی باشد.
۴) اگر داوطلب در موعد مقرر انتخاب رشته / محل نکرده باشد امکان انتخاب مجدد وجود نداشته و از فرایند پذیرش حذف می شود .
۵) ارسال فرم انتخاب رشته / محل از طریقی به غیر از سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور ( از جمله ارسال پستی یا حضوری ) به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود. 
۶) متقاضیانی که در مجموعه های ۱ تا ۷ رشته های علوم پایه ، بهداشت و تخصصی و یا مجموعه داروسازی مجاز به انتخاب رشته / محل شده اند دقت نمایند از آنجا که در فرم انتخاب رشته کامپیوتری ، سیستم جلوی انتخاب آنها را نخواهد گرفت بنابراین داوطلبان باید طبق مدرک تحصیلی خود و مدارک مورد پذیرش رشته های آن مجموعه اقدام به انتخاب کنند . در واقع ، افرادی که در این مجموعه ها مجاز به انتخاب رشته / محل شده اند ، با وجود اینکه می توانند همه رشته های آن مجموعه را انتخاب نمایند اما باید طبق مدرک تحصیلی خود ، رشته هایی که براساس مدارک مورد پذیرش آن رشته مجاز می باشند ، انتخاب کنند . در صورت عدم تطابق مدرک تحصیلی مقطع قبل با رشته پذیرفته شده ، قبولی داوطلب کان لم یکن تلقی شده و ( در صورت قبولی نهایی ) برای یک دوره از شرکت در آزمون دکتری تخصصی محروم می شود . مسئولیت این امر بر عهده شخص داوطلب می باشد .

 

نحوه سنجش و پذیرش آزمون دکتری

 

نحوه دریافت نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت

داوطلبین در زمان تعیین شده بایستی با ورود به سایت سنجش پزشکی کشور و با استفاده از چند روش اقدام به دریافت اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت خود کنند
۱) روش اول بر اساس شماره داوطلبی و مشخصات فردی داوطلب می باشد
۲) روش دوم بر اساس شماره پرونده و مشخصات فردی داوطلب می باشد .

توجه داشته باشید که کسانی که مجاز به انتخاب رشته نشده اند در کارنامه آنها اطلاعاتی از قبیل نمره خام درس به درصد ، نمره درس به درصد ، نمره کتبی ، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه ، رتبه در سهمیه و رتبه کل ارائه داده می شود.

بسیاری از متقاضیان دکتری وزارت بهداشت هر ساله با سوالات گوناگون و ابهامات فراوانی در زمینه اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت مواجه می شوند به همین علت می توانید با مشاوران ما در مرکز سنجش امیرکبیر در ارتباط باشید.

 
 
نتایج انتخاب رشته دکتری
 

به داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترای وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای وزارت بهداشت و اخبار دکتری وزارت بهداشت و مشاوره دکترای وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱- منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

۴- ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۹- فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۰- کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۱- تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۱۲- ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۱۳- نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۴- توضیحات کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۵- مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

۱۶- شهریه دکتری وزارت بهداشت

۱۷- دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۱۸- انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۱۹- تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۲۰- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت , نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۷-۹۸ , نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۷-۹۸ , نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ , زمان اعلام نتایج کنکور دکتری وزارت بهداشت ۹۷ , نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ۹۹ , نتایج دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , زمان اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , The preliminary results of the doctoral thesis of the Ministry of Health , منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت , زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت , زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت , ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت , شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری وزارت بهداشت , کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت , تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت , توضیحات کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت , مصاحبه دکتری وزارت بهداشت , شهریه دکتری وزارت بهداشت , دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *