لیست نمایندگی های سنجـش امیـرکبیـر

نمایندگی های مجاز سنجش امیرکبیر در لیست ذیل وجود دارند سایر افرادیکه به عنوان نمایندگی سنجش امیرکبیر فعالیت میکنند و در لیست ذیل وجود ندارند بعنوان نمایندگی سنجش امیرکبیر نمیباشند

زمان بروزرسانی این صفحه: بهمن ۹۷

توجه: در شهرهایی که در جدول زیر، نمایندگی سنجش امیرکبیر وجود دارد، داوطلب می تواند با مراجعه به نمایندگی اقدام به ثبت نام نماید.

توجه: در شهرهایی که در لیست ذیل وجود ندارند، داوطلب می تواند با واریز مبلغ به حساب به یکی از روشهای گفته شده در بخش نحوه خرید یا تماس با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ اقدام به ثبت نام از طریق دفتر مرکزی تهران نماید.

توجه: سنجش امیرکبیر، بسته های آموزشی را توسط پست پیشتاز به سراسر کشور ارسال می کند. هزینه پست بسته های آموزشی به دفتر نمایندگی رایگان می باشد. بعد از سفارش بسته آموزشی، حدود ۳ تا ۱۲ روز کاری زمان ارسال بسته به نمایندگی می باشد.

توجه: در استان هایی که موسسه سنجش امیرکبیر نمایندگی دارد، داوطلبان محترم می توانند با ارسال کد تلفن ثابت استان به شماره سامانه پیامک موسسه سنجش امیرکبیر: ۳۰۰۰۶۳۴۴۰۳۱۶۹۰ نام و شماره تلفن نمایندگی استان را در کمتر از ۱۵ دقیقه به صورت پیامک در گوشی تلفن همراه خود دریافت کنند، لازم به ذکر است که در سایر استان هایی که موسسه نمایندگی ندارد، با ارسال کد تلفن ثابت مرکز استان به سامانه پیام کوتاه موسسه، پاسخی به پیام کوتاه شما داده نمی شود. حتما کد تلفن ثابت را بدون عدد ۰ ابتدای آن ارسال کنید مثلا ۰۲۱ برای تهران عدد ۲۱ را ارسال کنید اگر ۰۲۱ ارسال کنید پاسخی به شما ارسال نمی شود.

توجه: نمایندگی های رسمی و معتبر سنجش امیرکبیر در سراسر کشور فقط نمایندگی های موجود در لیست زیر می باشند و در صورت مشاهده افرادیکه خود را به عنوان نماینده رسمی سنجش امیرکبیر معرفی می کنند به دفتر تهران اطلاع بدهید تا با آنها برخورد شود.

درخواست نمایندگی: علاقه مندان به اخذ نمایندگی در سراسر کشور (حتی در شهرستان هایی که نمایندگی وجود دارد) درخواست خود را از طریق فرم درخواست نمایندگی در همین سایت یعنی سایت رسمی سنحش امیرکبیر به نشانی سنجش تکمیلی دات کام را تکمیل و ارسال نمایند، درخواست نمایندگی بررسی می شود و تا ۴۸ ساعت پاسخ داده می شود. درصورت عدم دریافت پاسخ تا ۴۸ ساعت، با تلفن ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ داخلی ۱۲۰ تماس بگیرید و پیگیری نمایید. لازم به ذکر است که پاسخ از طریق ایمیل ارسال می شود و اگر ایمیل اتوماتیک فرم درخواست نمایندگی را دریافت کنید یعنی فرم به ما رسیده است درغیراینصورت اطلاعات شما به ما نرسیده است و پاسخی داده نمی شود دقت کنید که ایمیل را درست وارد کنید.

توجه: موسسه سنجش امیرکبیر و همچنین نمایندگی های این موسسه در تهران و سایر شهرستان های کشور، به هیچ وجه کلاس یا دوره حضوری و مشاوره برنامه ریزی تخصصی برگزار نمیکنند و در صورت مشاهده با نمایندگی هایی که اقدام به برگزاری دوره حضوری با نام سنجش امیرکبیر نمایند برخورد خواهد شد و مسئولیت برگزاری کلاس حضوری یا خصوصی توسط نمایندگی برعهده دفتر نمایندگی و مدیر نمایندگی می باشد و دفتر تهران در قبال اینگونه مشکلات مسئولیتی را نمیپذیرد، اگر داوطلبی همچین موردی را مشاهده کرد با ارسال مستندات لازم از قبیل مدارک ثبت نام و تصاویر، به دفتر تهران اطلاع بدهد تا با نمایندگی متخلف برخورد شود، برای قبولی در آزمون تحصیلات تکمیلی، استفاده از خدمات محصولات آموزشی موسسه کافی می باشد و دوره حضوری برگزار نمی شود. داوطلبان برای تهیه بسته های آموزشی می توانند به دفتر مرکزی تهران یا نمایندگی های رسمی موسسه مراجعه نمایند.، نمایندگیهای رسمی سنجش امیرکبیر فقط مجاز به فروش محصولات آموزشی سنجش امیرکبیر میباشند و هیچگونه خدمات مشاوره و برنامه ریزی و … با نام سنجش امیرکبیر ارائه نمیدهند درصورت مشاهده به دفتر تهران اطلاع دهید، خدمات مشاوره و برنامه ریزی سنجش امیرکبیر همراه بسته مشاوره و برنامه ریزی و به صورت رایگان انجام میشود و هزینه اضافی بابت مشاوره دریافت نمیشود.

ضمنا به اطلاع میرسانیم لیست رسمی و نهایی و بروز نمایندگیهای رسمی سنجش امیرکبیر، فقط لیست ذیل میباشد و ممکن است سامانه پیامکی یا نقشه ایران و … بروز نباشند.

 

کد تلفن استان جهت ارسال

پیامکی اطلاعات نمایندگی:

ارسال ۴۴ به ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰

نمایندگی های فروش محصولات سنجش امیرکبیر

 

در استان: آذربایجان غربی

ارومیه – خیام جنوبی – پاساژ استاد

شهریار – طبقه سوم – واحد ۳۱۲

سنجش امیرکبیر نمایندگی ارومیه

۰۴۴-۳۲۲۴۷۴۲۷

۰۴۴-۳۳۳۸۵۴۵۸

۰۹۳۷۴۸۴۶۰۰۷

ارومیه

به مدیریت آقای هاشمی

ساعت کار: ۹:۰۰-۱۳:۰۰ و ۱۶:۰۰-۱۹:۰۰


کد تلفن استان جهت ارسال

پیامکی اطلاعات نمایندگی:

ارسال ۳۱ به ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰

نمایندگی های فروش محصولات سنجش امیرکبیر

 

در استان: اصفهان

اصفهان – سه راه حکیم نظامی – ابتدای خیابان ارتش

نبش کوچه ۳۵ – ساختمان مالک ابزار – طبقه ۲

واحد ۴ (سمت راست) – سنجش امیرکبیر نمایندگی اصفهان

۰۳۱-۳۶۶۲۰۸۱۸

 

۰۹۱۳۲۲۶۶۶۱۸

اصفهان

به مدیریت خانم نفر

ساعت کار: ۹:۰۰-۱۳:۰۰


کد تلفن استان جهت ارسال

پیامکی اطلاعات نمایندگی:

ارسال ۷۴ به ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰

نمایندگی های فروش محصولات سنجش امیرکبیر

 

در استان: کهگیلویه و بویراحمد

گچساران -خیابان بشارت -پاساژ خیام

(روبروی عکاسی زیبا) -طبقه۲ -واحد۱

سنجش امیرکبیر نمایندگی گچساران

۰۷۴-۳۲۲۲۴۲۸۳

۰۹۱۷۵۴۱۴۷۲۴

۰۹۳۹۰۱۰۱۷۲۵

گچساران

به مدیریت آقای طالبی

ساعت کار: ۹:۰۰-۱۲:۰۰ و ۱۷:۰۰-۲۰:۳۰کد تلفن استان جهت ارسال

پیامکی اطلاعات نمایندگی:

ارسال ۱۳ به ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰

نمایندگی های فروش محصولات سنجش امیرکبیر

 

در استان: گیلان

بندرانزلی – خیابان مطهری (گلستان) – کوچه

آزمایشگاه دکتر عسکری -بالای داروخانه سینا

سنجش امیرکبیر نمایندگی بندر انزلی

۰۱۳-۴۴۵۴۱۸۳۴

۰۹۱۱۳۸۱۹۹۳۱

 

بندر انزلی

به مدیریت آقای گرامی

ساعت کار: ۸:۳۰-۲۰:۳۰کد تلفن استان جهت ارسال

پیامکی اطلاعات نمایندگی:

ارسال ۸۶ به ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰

نمایندگی های فروش محصولات سنجش امیرکبیر

 

در استان: مرکزی

اراک – خ شهید بهشتی-میدان هفت تیر(سه راه ارامنه)

ابتدای خ شکرایی – روبروی سی تی اسکن پارس

سنجش امیرکبیر نمایندگی اراک

۰۸۶-۳۲۲۱۵۷۹۵

۰۹۱۸۲۵۰۱۸۰۳

 

اراک

به مدیریت خانم شفیعی

ساعت کار: ۱۰:۰۰-۱۳:۰۰ و ۱۷:۰۰-۲۰:۰۰

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *