هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

The cost of the Ph.D. registration of the Ministry of Health

 

هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت عبارتی است که در بهمن ماه هر سال در گوگل یا سایر موتورهای جستجو توسط داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت سرچ می شود.بسیاری از داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت با توجه به هوش و فراست خود عبارت های کلیدی دیگری مثل دفترچه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ , دانلود دفترچه دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ , سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ , دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , شرایط شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت , آزمون دکتری وزارت علوم , زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ و یا دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸ را نیز جستجو کنند.

 

هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

 

هدف همه آنها یکی است و همگی با کمی تسریع یا تاخیر به اطلاعات و خبرهای مطلوب خود در سطح اینترنت دست می یابند البته لازم به ذکر است داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت باید به صورت حرفه ای نحوه دقیق و علمی جستجوی اطلاعات را فرا گیرند تا به طور علمی بتوانند به مطالب مورد نیاز خود دست یابند.

لذا مهم این است که داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت اطلاعات مورد نیاز خود را از سایتی معتبر و علمی پیگیری و رهگیری کنند. سایتی یا مجموعه ای که بتواند به طور صحیح پاسخگوی سوالات داوطلبان آزمون دکتری  باشد. در این بستر پر تلاطم مجموعه سنجش امیرکبیر به عنوان مجری اماده سازی منابع ازمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت سعی نموده است بستر اطلاعات برای داوطلبان ازمون دکتری وزارت بهداشت را طوری فراهم کنند که داوطلبان کنکور دکتری بتوانند به راحتی اخبار درست و مطالب صحیح آموزشی خود را از سایت سنجش تکمیلی دات ای آر کسب کنند.

همچنین داوطلبان عزیز امتحان دکتری وزارت بهداشت می توانند در پایین همین صفحه، تمام سوالات خود را در زمینه آزمون دکتری مطرح کنند. مشاوران عالی سنجش امیرکبیر، مشتاقانه پاسخگوی پرسش ها و سوالات داوطلبان عزیز آزمون دکتری وزارت بهداشت در زمینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت در مقطع عالی و تکمیلی می باشند.

 

هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

 

لذا به تمام داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت توصیه میشود در چند ماه باقی مانده تا زمان آزمون دکترای ،تمرکز بیشتری روی مطالب کنکور دکترای خود داشته باشند.

 

کنکور دکتری دانشگاه آزاد 98

هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸  از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی www.sanjeshp.ir امکان پذیر می باشد . داوطلبان بایستی در  زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸  ) متعاقبا توسط سایت سنجش پزشکی کشور اعلام می شود ) با ورود به سایت مذکور و مطالعه  دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت  و در صورت دارا بودن  شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸   ، نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام و تکمیل فرم اینترنتی  ثبت نام دکتری علوم پزشکی  اقدام نمایند پرداخت هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸  به صورت کاملاً اینترنتی می باشد و نیازی به حضور در بانک نخواهد بود. هر داوطلب با داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم ( رمز اینترنتی ) می تواتند کارت اعتباری را خریداری نماید. در ادامه  نحوه خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸  را شرح می دهیم .

نکته: طبق مصوبه جدید هیئت وزیران ، هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ مبلغ ۷۵۰۰۰۰ ریال معادل ۷۵ هزار تومان و هزینه خدمات پیامکی سازمان سنجش ( اختیاری ) ۶۰۰۰ ریال معادل ۶۰۰ تومان می باشد .

 

منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

 

نحوه خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

داوطلبان  ثبت نام دکتری علوم پزشکی ۹۸ ، بعد از ورود به سایت سنجش آموزش پزشکی کشور و با انتخاب گزینه ((  ارسال مدارک – ثبت نام جدید)) که در تصویر زیر مشاهده می نمائید، وارد صفحه بعد خواهند شد.

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت clip image002
akhbar vezarat sabt1

 

لازم به ذکر است که داوطلبان باید قبل از تکمیل  فرم ثبت نام  در  سایت سنجش پزشکی ،هزینه ثبت نام  را پرداخت نمایند. در  دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸   ،  هزینه ثبت نام دکتری علوم پزشکی  اعلام می شود . در این صفحه از داوطلب کد ملی یا شماره گذرنامه خواسته می شود .

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت clip image004 akhbar vezarat sabt2

داوطلبان بعد از ورود به صفحه زیر می توانند با  وارد نمودن کد ملی (در صورت داشتن ملیت ایرانی) و  شماره گذرنامه (در صورت داشتن ملیت غیر ایرانی) به صفحه بعد هدایت شوند .

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت clip image006 akhbar vezarat sabt3

 

با توجه به این که  زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ، احتمالاً همانند سال گذشته ، در دو نوبت خواهد بود ، آن دسته از متقاضیانی که با توجه به  شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸   ، خواهان ثبت نام در دو رشته مجزا می باشند، باید نسبت به خرید دو کارت اعتباری جداگانه اقدام نمایند. در تصویر بالا دو لینک پرداخت الکترونیکی وجود دارد که لینک اول برای  خرید کارت اعتباری رشته اول از یک گروه  و لینک دوم برای  خرید کارت اعتباری رشته دوم از یک گروه  است که با کلیک بر روی هر کدام وارد صفحه  ثبت نام و پرداخت الکترونیکی  می شوید . داوطلبان بایستی به کادر مربوط به آزمون مورد نظر توجه کنند و پس از  پرداخت هزینه ی آزمون ثبت نام  خود را تکمیل کنند. لازم به ذکر است که برای  پرداخت هزینه آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت  داشتن یک کارت بانکی و رمز دوم الزامی است. تصویر زیر صفحه ثبت نام و پرداخت الکترونیکی را نشان می دهد .

 

 akhbar vezarat sabt4

 

لازم به ذکر است که تصاویر بالا مربوط به سال ۹۷ می باشد و در صورت  انتشار دفترچه ثبت نام و تغییری در تصاویر و نحوه پرداخت  هزینه ثبت نام   ، این گزارش به روز رسانی می شود .
مشاوران مرکز  مشاوره تحصیلی  سنجش امیرکبیر آماده هستند تا از طریق خدمات  مشاوره تحصیلی به تمامی سوالات در زمینه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸  به بهترین نحو ممکن  پاسخ دهند .

برای اطلاع از رویدادهای  آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸   ، نحوۀ  انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸   ،  مصاحبه دکتری وزارت بهداشت ۹۸  و اخبارهای پیرامون این آزمون به صورت آپدیت شده و کاملا معتبر ، می توانید عضو  کانال تلگرام دکتری تخصصی سنجش امیرکبیر  شوید.

هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

کنکور دکتری علوم پزشکی ۹۸ در حالی برگزار می شود که داوطلبان شرکت در این آزمون بایستی در زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ، هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و سپس وارد سامانه ثبت نامی شوند تا نسبت به تکمیل فرم اینترنتی خود اقدام کنند . هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸ برای ایجاد مقدمات لازم برای برگزاری آزمون دکتری علوم پزشکی بوده و داوطلبان مستلزم پرداخت آن هستند . از آن جایی که ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی انجام می شود پرداخت هزینه ثبت نام نیز به صورت اینترنتی و از طریق یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب انجام می شود .

 

شرایط ثبت نام آزمون دکتری

 

میزان هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

میزان هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۷ برای هر رشته امتحانی ۶۰۰۰۰۰ ریال معادل ۶۰ هزار تومان بود که داوطلبان بایستی با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی www.sanjeshp.ir  نسبت به پرداخت آن اقدام می کردند . هم چنین مبلغ ۵۰۰۰ ریال نیز برای ارسال پیام کوتاه در نظر گرفته شده بود . پیشبینی می شود میزان هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ برای خرید کارت اعتباری دکتری علوم پزشکی ۹۸ نیز در همین محدوده باشد . برای اطلاع از میزان دقیق هزینه ثبت نام دکتری علوم پزشکی ۹۸ توصیه می شود عضو کانال تلگرام دکتری تخصصی سنجش امیرکبیر شوید .

 

نکته: طبق مصوبه جدید هیئت وزیران ، هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ مبلغ ۷۵۰۰۰۰ ریال معادل ۷۵ هزار تومان و هزینه خدمات پیامکی سازمان سنجش ( اختیاری ) ۶۰۰۰ ریال معادل ۶۰۰ تومان است .

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

متقاضیان برای پرداخت هزینه ثبت نام دکتری علوم پزشکی باید در مدت زمان تعیین شده به سایت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸ به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه نموده و هزینه آزمون را پرداخت کنند. اگر شما نیز جزو داوطلبان این آزمون هستید باید پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش پزشکی گزینه (ارسال مدارک – ثبت نام جدید ) را انتخاب نمائید. سپس می توانید با وارد کردن کد ملی یا شماره گذرنامه وارد درگاه خرید کارت اعتباری آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ شوید . لازم به ذکر است که تصاویر ارائه شده مربوط به سال ۹۷ می باشد ، در صورت انتشار دفترچه ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی ۹۸ و وجود تغییری در تصاویر و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام دکتری علوم پزشکی ۹۸ ، این گزارش به روز رسانی می شود .

 

زمان برگزاری آزمون دکتری

 

نحوه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

علاقه مندان به تحصیل در مقطع دکتری دوره های روزانه ، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد رشته های علوم پزشکی بایستی در آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ثبت نام و شرکت نمایند. ثبت نام دکتری علوم پزشکی از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی www.sanjeshp.ir  امکان پذیر می باشد . تمامی داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مذکور و در دست داشتن مدارک ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ، پس از پرداخت  هزینه ثبت نام کنکور دکتری علوم پزشکی نسبت به تکمیل فرم ثبت نام خود اقدام کنند. برای آگاهی بیش تر داوطلبان ، نحوه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸ در دفترچه ثبت نام دکتری علوم پزشکی منتشر شده و قبل از آغاز فرایند ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می گیرد .

 

زمان برگزاری آزمون دکتری

 

مراحل ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

همان طور که می دانید ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸ چندین سال است که به صورت اینترنتی انجام می شود . اگر بخواهیم نحوه ثبت نام این آزمون را به طور خلاصه بیان کنیم شامل مراحل زیر می باشد :
۱٫ورود به سایت ثبت نام دکتری ( سازمان سنجش ) به نشانی www.sanjeshp.ir
۲٫دانلود دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸ و مطالعه دقیق شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸
۳٫آماده کردن مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸
۴٫پرداخت هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ( خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی )
۵٫تکمیل فرم ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ و دریافت شماره پرونده
توجه نمائید که به علت ادغام کنکور دکتری وزارت بهداشت سراسری و آزمون دکتری وزارت بهداشت دانشگاه آزاد تمامی داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در این آزمون بایستی مراحل ذکر شده را طی کنند .

 

ثبت نام آزمون دکتری سراسری

 

راهنمای تصویری نحوه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

برای رفاه حال داوطلبان نمونه ای از فرم ثبت نام در دفترچه ثبت نام ارشد علوم پزشکی ۹۸ منتشر می شود که به داوطلبان توصیه می نمائیم قبل از ثبت نام این فرم را تکمیل نموده و با توجه به آن ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند . فرم ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۸ شامل مشخصات فردی ،مشخصات تحصیلی و مشخصات سهمیه ای است . پس از پرداخت هزینه ثبت نام گزینه آغاز ثبت نام فعال شده و داوطلبان با کلیک بر روی آن می توانند فرم ثبت نام را مشاهده کنند .
قسمت اول،این فرم مشخصات فردی داوطلب اعم از نام ، نام خانوادگی ، نام پدر ، شماره شناسنامه ، محل صدور ، جنس ، تاهل ، ملیت ، دین ، داوطلب چپ دست ، کد ملی ، تاریخ تولد ، استان محل تولد ، شهر/شهرستان محل تولد ، آدرس محل سکونت ، کدپستی ۱۰ رقمی ، شماره تلفن همراه ، تلفن ثابت ، پست الکترونیک ، وضعیت نظام وظیفه و نوع معلولیت را مشخص می نماید که داوطلب بایستی با توجه به مدارک شناسایی خود فیلدهای مذکور را تکمیل کند. تصویر زیر این بخش را نشان می دهد .

 

akhbar vezarat sabt5
 

پس از تکمیل فرم بالا در بخش مشخصات تحصیلی داوطلبان باید اطلاعاتی همانند وضعیت تحصیل در زمان ثبت نام ، مقطع تحصیلی ، رشته تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای ، رشته تحصیلی کارشناسی ، تاریخ شروع به تحصیل کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای ، تاریخ فراعت از تحصیل کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای ، معدل مقطع دوره کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای ، دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای ، شهر محل امتحان ، نوع دوره ( دکتری تخصصی یا دکتری پژوهشی ) ، نام رشته امتحانی اول ، نام رشته امتحانی دوم ( در صورت شرکت در دو مجموعه امتحانی ) ، نوع مدرک زبان ، نمره زبان ، تاریخ آزمون زبان ( میلادی ) ، تاریخ آزمون زبان ( شمسی ) است را مطابق تصویر زیر ثبت کنند.

 

akhbar vezarat sabt6

 
در انتها مشمولان سهمیه های ایثارگران ، رزمندگان و مربیان می بایست فرم که در زیر ارائه شده را برای تایید ثبت نام خود تکمیل نمایند .

 

 akhbar vezarat sabt7

 

در آخر به هر داوطلبی که تمامی اطلاعات لازم در فرم مذکور را به درستی تکمیل کرده باشد یک کد رهگیری و یک کد پرداخت داده می شود و متقاضیان بایستی تا پایان تمامی مراحل آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ این دو کد را نزد خود نگهداری کنند .

 

نحوه سنجش و پذیرش آزمون دکتری

 

مرحله بعد از ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

پس از ثبت نام ، داوطلبان بایستی بر اساس منابع دکتری وزارت بهداشت که توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی  کشور اعلام می شود ، خود را برای شرکت در آزمون آماده نموده و پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت در زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ در جلسه آزمون حضور یابند . بعد از برگزاری آزمون ، نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت در اوایل تیر ماه منتشر می شود و داوطلبان می توانند بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ، نسبت به انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی ۹۸ اقدام نمایند.

برای اطلاع از به روز ترین اخبار فرایند های آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ توصیه می شود عضو کانال تلگرام دکتری تخصصی سنجش امیرکبیر شوید . مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی سنجش امیرکبیر آماده هستند تا به تمامی سوالات شما در زمینه مراحل و نحوۀ ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ به بهترین نحو ممکن پاسخ دهند .

 

نتایج انتخاب رشته دکتری

 

به داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترای وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای وزارت بهداشت و اخبار دکتری وزارت بهداشت و مشاوره دکترای وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۱- منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

۴- ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۹- فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۰- کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۱- تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۱۲- ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۱۳- نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۴- توضیحات کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۵- مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

۱۶- شهریه دکتری وزارت بهداشت

۱۷- دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۱۸- انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۱۹- تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۲۰- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۷-۹۸ , دفترچه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ , سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ۹۹ , The cost of the Ph.D. registration of the Ministry of Health , منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت , زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت , زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت , ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت , شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری وزارت بهداشت , کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت , تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت , توضیحات کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت , مصاحبه دکتری وزارت بهداشت , شهریه دکتری وزارت بهداشت , دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *