کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری عبارتی است که در آذرماه هر سال در گوگل یا سایر موتورهای جستجو توسط داوطلبان آزمون دکتری سرچ می شود.بسیاری از داوطلبان کنکور دکتری با توجه به هوش و فراست خود عبارت های کلیدی دیگری مثل کارت ورود به جلسه کنکور , دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری۹۸ , کارت ورود به جلسه دکتری۹۸ , دریافت کارت ورود به جلسه دکتری ۹۸ , اعلام نتایج کنکور ۹۸ , آزمون سنجش , سایت سازمان سنجش و یا کارت ورود به جلسه دکتری ۹۸ سازمان سنجش را نیز جستجو کنند.

 

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

 

هدف همه آنها یکی است و همگی با کمی تسریع یا تاخیر به اطلاعات و خبرهای مطلوب خود در سطح اینترنت دست می یابند البته لازم به ذکر است داوطلبان آزمون دکتری باید به صورت حرفه ای نحوه دقیق و علمی جستجوی اطلاعات را فرا گیرند تا به طور علمی بتوانند به مطالب مورد نیاز خود دست یابند.

 

لذا مهم این است که داوطلبان آزمون دکتری اطلاعات مورد نیاز خود را از سایتی معتبر و علمی پیگیری و رهگیری کنند. سایتی یا مجموعه ای که بتواند به طور صحیح پاسخگوی سوالات داوطلبان آزمون دکترا باشد. در این بستر پر تلاطم مجموعه سنجش امیرکبیر به عنوان مجری اماده سازی منابع ازمون کارشناسی ارشد و دکتری سعی نموده است بستر اطلاعات برای داوطلبان ازمون دکتری را طوری فراهم کنند که داوطلبان کنکور دکترا بتوانند به راحتی اخبار درست و مطالب صحیح آموزشی خود را از سایت سنجش تکمیلی دات ای آر کسب کنند.

 

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

 

همچنین داوطلبان عزیز امتحان دکتری می توانند در پایین همین صفحه، تمام سوالات خود را در زمینه آزمون دکترا مطرح کنند. مشاوران عالی سنجش امیرکبیر، مشتاقانه پاسخگوی پرسش ها و سوالات داوطلبان عزیز آزمون دکتری در زمینه ثبت نام آزمون دکتری در مقطع عالی و تکمیلی می باشند.

 

کنکور دکتری دانشگاه آزاد 98

 

لذا به تمام داوطلبان آزمون دکتری توصیه میشود در چند ماه باقی مانده تا زمان آزمون دکترای ،تمرکز بیشتری روی مطالب کنکور دکترای خود داشته باشند.

 

 

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۸ ، لازم شد تا موضوعاتی در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸بنویسیم تا آن دسته از داوطلبینی که در کنکور دکتری۹۸شرکت نموده اند ، بتوانند با مطالعه آن به سوالات احتمالی خود پاسخ بدهند . در این گزارش بر آن شدیم تا مواردی مانند نحوۀ دریافت ، رفع نقص  و  ویرایش اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه را به صورت کامل شرح دهیم . با توجه به ادغام شدن آزمون دکتری سراسری ۹۸ و آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ ، داوطلبان با دریافت یک کارت ورود به جلسه ، می توانند در کنکور دکتری ۹۸ شرکت نمایند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸ برای تمامی داوطلبانی که در این کنکور نام نویسی نموده و قصد شرکت دارند ، الزامی است . این الزام به علت داشتن اطلاعات مهمی روی کارت ، همچون نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره پرونده ، شماره داوطلبی ، سهمیه ثبت نامی ، گروه آزمایشی ، کد رشته امتحانی و نام رشته امتحانی است و از ورود افرادی که کارت ورود به جلسه ندارند خودداری خواهد شد.

 

 
شرایط ثبت نام آزمون دکتری

 

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ، باید وارد سایت سنجش کشور به آدرس www.sanjesh.org  شوید. هر داوطلب بعد از وارد شدن به سایت سنجش کشور و ورود به قسمت دکتری تخصصی ، روی عبارت ( کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری PH.D) (نیمه متمرکز ) سال ۱۳۹۸) کلیک نماید .


حال به صفحه زیر هدایت خواهد شد .

 

 

در این صفحه هر داوطلب می تواند از یکی از ۴ روش موجود برای دریافت کارت خود اقدام کند. کافی  است یکی از اطلاعات ، شماره پرونده و شماره سریال ، شماره پرونده و کدپیگری ، شماره پرونده و کد ملی یا شماره پرونده و شماره داوطلبی در کادر های مربوطه وارد شود و پس از تکمیل کادر مربوط به تصویر کد امنیتی ، با زدن دکمه جستجو ، کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و نسبت به پرینت آن اقدام کنند .

 

ویرایش اطلاعات آزمون دکتری ۹۸

همزمان با منتشر شدن کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی ۹۸ ، لینک ویرایش ثبت نام نیز در سایت سازمان سنجش فعال خواهد شد امکان مشاهده کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸ ، اوایل اسفند ۹۷ بر روی