منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت

Neonatal intensive care nursing senior resources

منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان دانشگاه وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان، منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان (مشاوره آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ، برنامه ریزی آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

 

رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجموعه پرستاری عبارتند از:

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه داخلی و جراحی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه کودکان

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه نظامی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه مراقبت‌های ویژه نوزادان

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه توانبخشی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه اورژانس

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه مراقبت‌های ویژه

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه سالمندی

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پرستاری

منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان – منابع داخلی و جراحی

۱- کتاب درسنامه پرستاری داخلی – جراحی برونر و سودارث ،تالیف جانیس ال. هینکل، ترجمه حجی محمد نوروزی ،انتشارات اندیشه رفیع
۲- کتاب خلاصه پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث، تالیف جویس یانگ جانسون، مترجم محمدعلی کریمی، انتشارات خسروی.
۳- کتاب درسنامه جامع پرستاری داخلی و جراحی بر اساس برونر، بلک، فیپس و لاکمن، تالیف معصومه نیشابوری و طاهره صادقی، انتشارات جامعه‌نگر، سالمی.
۴- کتاب مجموعه آزمون های پرستاری (بیماری های داخلی و جراحی و بهداشت مادران و نوزادان)، تالیف منیره باباشاهی، مریم شهری فر و ندا صیادی، انتشارات دیباگران تهران.
۵- کتاب مجموعه کامل دروس پرستاری داخلی جراحی: خلاصه برونر، فیپس، بلک (لاکمن)، تالیف میترا ذوالفقاری، اسماعیل شریعت، شهلا محمدزاده، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۶- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، روان پرستاری، پرستاری کودکان، پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، پرستاری و بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه نگر.
۷- کتاب آزمون جامع پرستاری: مجموعه سوالات طبقه بندی شده پرستاری داخلی و جراحی، مادران و نوزادان، کودکان، بهداشت جامعه، بهداشت روان، تالیف میمنت حسینی، صفیه حسین زاده، قهرمان محمودی، مهناز سنجری، مرتضی زینعلی و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری داخلی و جراحی با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۰- کتاب آزمون‌های طلایی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان داخلی-جراحی، تالیف مریم شریفی و سید علی مجیدی، انتشارات بشری، حکیم هیدجی.
۱۱- کتاب نکات برتر پرستاری داخلی – جراحی، تالیف مرجان سید مظهری، انتشارات حکیم هیدجی.
۱۲- جزوه پرستاری داخلی و جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری داخلی و جراحی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری داخلی و جراحی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان – منابع پرستاری کودکان

۱- کتاب درسنامه ی پرستاری کودکان وونگ (Wong’s nursing care of infants and children)، تالیف مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجمان مهناز سنجری و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۲- کتاب کتاب مرجع پرستاری کودکان ونگ، تالیف دانا وانگ، مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجم پوران سامی، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری کودکان مارلو، تالیف باربارا ردینگ، داروتی مارلو، مترجم سونیا آرزومانیانس، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۴- کتاب نکات برتر پرستاری کودکان NVP series ، تالیف سیاوش بهمنیار، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، حکیم هیدجی.
۵- کتاب بانک سئوالات کارشناسی به کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان، تالیف الهام قازانچایی، بهشته جبلی، نسترن عصرپوران، اعظم رفیعی، زیرنظر همایون بنادرخشان، انتشارات نهضت پویا، حکیم هیدجی.
۶- کتاب درسنامه کودک (۱ و ۲)، تالیف حامد مرتضوی، انتشارات سالمی.
۷- کتاب چکیده پرستاری کودکان، تالیف منصور دادبخش، انتشارات سماط.
۸- کتاب پرستاری کودکان، تالیف مهناز سنجری، مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر.
۹- کتاب پرستاری کودکان، انتشارات سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران.
۱۰- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری کودکان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۱- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری کودکان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۱۲- جزوه پرستاری کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری کودکان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری کودکان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان – منابع بهداشت مادران و نوزادان

۱- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان بر اساس سرفصل دروس کارشناسی و آمادگی کارشناسی ارشد ،تالیف دیترا لئونارد لودرمیلک، شانون ای. پری،ترجمه مطهره خردمند، مهناز شوقی، مهناز سنجری،انتشارات جامعه‌نگر. ‭
۲- کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان به انضمام آزمون‌های کارشناسی ارشد، تالیف میترا ذوالفقاری، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف ربابه ضیغمی کاشانی و الهه دشتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مریم کرمی و حمید حجتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۵- کتاب بارداری و زایمان ویلیامز (جلد ۱ و ۲)، تالیف گاری کانینگهام، مترجمان حمید جزایری و مرضیه وحیددستجردی، انتشارات سماط.
۶- کتاب درسنامه طب کودکان نلسون: رشد و نمو تغذیه، تالیف ریچارد برمن، رابرت کلیگمن، هال جنسن، انتشارات بابازاده.
۷- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری مادران و نوزادان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۸- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری: پرستاری و بهداشت مادر و نوزاد NVP، تالیف مرجان سیدمظهری، انتشارات بشری، تحفه.
۱۰- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان – منابع بهداشت جامعه

۱- کتاب پرستاری بهداشت جامعه ،تالیف جانت لانکستر،ترجمه نسرین جعفری‌ورجوشانی، سیدوحیده حسینی ،انتشارات سالمی، جامعه‌نگر
۲- کتاب درسنامه پزشکی پیشگیری و اجتماعی: کلیات خدمات بهداشتی (بخش اول و دوم)، تالیف جان اورت پارک، پارک، مترجم حسین شجاعی تهرانی، انتشارات سماط.
۳- کتاب برنامه و راهنمای ایمن‌سازی (جلد ۶)، تالیف کمیته کشوری ایمن‌سازی، انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت جامعه، تالیف اسحاق ایلدر آبادی، انتشارات جامعه نگر و سالمی.
۵- کتاب نکات برتر پرستاری بهداشت جامعه، تالیف زهرا کشتکاران، انتشارات بشری.
۶- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت جامعه با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۷- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۸-کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان دانشگاه تربیت مدرس با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۰- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان دانشگاه آزاد با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان – منابع روان پرستاری

۱- کتاب طرح‌های مراقبتی روان پرستاری (Psychiatric nursing care plans)، تالیف کاترین فورتیناش، پاتریشیا هولودی ورت، مترجم محمد آقاجانی، ویراستار محسن کوشان، انتشارات اندیشه رفیع.
۲-کتاب پرستاری بهداشت روان،تالیف باربارابوئر ـ ماین هیل،ترجمه فرخنده شریف ، کوروش زارع ، طاهره دژبخش ،سلطنت ده‌بزرگی،انتشارات جامعه نگر.
۳- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت روان، مولفان جمیله محتشمی و فاطمه نوغانی، انتشارات جامعه نگر.
۴- کتاب بهداشت روانی، تالیف بهروز میلانی‌فر، انتشارات قومس.
۵- کتاب مبانی بهداشت روان، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۶- کتاب بهداشت روان: کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری، تالیف فاطمه غفاری، انتشارات بشری.
۷- کتاب بهداشت روان، تالیف حمید حجتی ،انتشارات جامعه نگر.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت روان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری پرستاری روانی (بهداشت روان)، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات بشری.
۱۰- کتاب بهداشت روانی، تالیف محمدعلی احمدوند، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۱۱- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: روان پرستاری، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۲- جزوه بهداشت روان و مهارت‌های زندگی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه بهداشت روان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه روان پرستاری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ، منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان (مشاوره ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ، برنامه ریزی کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را در برنامه خود قرار دهید.

 

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

 

Master’s Resource Resources for Neonatal Intensive Care Nursing

Neonatal Neonatal Nursing Master’s Nursing Resources If properly selected, the first step is to go along with the passage to the Masters Postgraduate Postgraduate Certificate in Neonatal Specialized Care at the University of the Ministry of Health. Therefore, the specialized departments of Amir Kabir’s Assay for ease of access to MSc candidates Neonatal Neonatal Nursing, Nursing Master’s Resources for Neonatal Care, has been designed to enable volunteers to consult non-nursing specialist neonatal intensive care providers, even if they independently ask for senior care nursing care resources. This can be done by the infants. Senior Neonatal Nursing Exam candidates are advised to use the educational packages (books and pamphlets required) for Neonatal Nursing Senior (for the following reasons) but if they insist that source references Senior Nursing Specialist Neonatal Nursing is recommended. In addition to the resources provided, reference and counseling and planning curriculum, the Master of Neonatal Nursing Nursing Counseling (Senior Examination Adviser for Neonatal Intensive Care Nursing, Senior Care Nursing Examination Babies) using Amir Kabir’s method Which provides them with a non-neonatal intensive care nursing exam program that can maximize the use of minimal time. Therefore, again, the volunteer will be repeated. Be sure to get the answer, plan a master’s degree in nursing care for newborn babies in your application.

منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره ارشد وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۹- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۰- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۱- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۲- نتایج ارشد وزارت بهداشت

۱۳- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۴- شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۵- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۷- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ۱۴۰۲, منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, منابع کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان سراسری , ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , گرایش های کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, جزوات کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, سوالات آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, دروس امتحانی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , گرایش های ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , بهترین گرایش پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , رشته های کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان , منابع کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی , بهترین رشته ارشد پرستاری , کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور , زمان آزمون ارشد پرستاری ۱۴۰۲ , منابع ارشد پرستاری ویژه , منابع کنکور ارشد پرستاری ۱۴۰۲ , منابع آزمون کارشناسی پرستاری , منابع ارشد پرستاری ۱۴۰۲,به روز ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, برترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

 

 

 

* آموزش بهداشت

* آمار زیستی

* منابع کارشناسی اپیدمیولوژی

* اتاق عمل

* اعضای مصنوعی

* اقتصاد بهداشت

* ارگونومی

* اکولوژی انسانی

* انفورماتیک پزشکی

* ارزیابی فناوری سلامت

* بینایی سنجی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

* تاریخ علوم پزشکی

* تکنولوژی گردش خون

* کاردرمانی

** مجموعه فیزیک پزشکی

* رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

* فیزیک پزشکی

** ارشد مجموعه مامایی

* ارشد مامایی

* مشاوره در مامایی

** علوم آزمایشگاهی ۲

* ایمنی شناسی

* خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون

 

* رفاه اجتماعی

* مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

* گفتار درمانی

* مددکاری اجتماعی

* مدیریت توانبخشی

* مهندسی پزشکی بیوالکتریک

* مهندسی پزشکی زیست مواد

* مهندسی بهداشت حرفه ای

* مدیریت سلامت ایمنی و محیط زیست

* میکروب شناسی مواد غذایی

* نانوتکنولوژی پزشکی

** مجموعه آموزش پزشکی

* برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

* تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

** مجموعه بهداشت محیط

* سم شناسی محیط

* مدیریت پسماند

* مهندسی بهداشت محیط

* بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

* بهداشت پرتو ها

** علوم آزمایشگاهی ۱

* بیوشیمی بالینی

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک انسانی

 

* کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

* حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین

* ژورنالیسم پزشکی

* سلامت سالمندی

** پرستاری

* روان پرستاری

* پرستاری داخلی جراحی

* پرستاری سلامت جامعه

* پرستاری کودکان

* پرستاری نظامی

* پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

* پرستاری توانبخشی

* پرستاری اورژانس

* پرستاری مراقبت های ویژه

* پرستاری سالمندی

* مدیریت پرستاری

** مجموعه روانشناسی

* روانشناسی بالینی

* بهداشت روان

* روانشناسی سلامت

* روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

** مجموعه فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی ورزشی

 

* سلامت و ترافیک

* شنوائی شناسی

* علوم تشریحی

* علوم و صنایع غذائی

* فیزیولوژی

* فناوری تصویر برداری پزشکی

* فناوری اطلاعات سلامت

** علوم آزمایشگاهی ۳

* قارچ شناسی پزشکی

* میکروب شناسی

* ویروس شناسی پزشکی

* انگل شناسی

** مجموعه علوم تغذیه

* علوم تغذیه

* علوم تغذیه در بحران و حوادث غیرمترقبه

* علوم بهداشتی در تغذیه

* تغذیه بالینی

* تغذیه ورزشی

** داروسازی

* شیمی دارویی

* کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

* سم شناسی

* ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

[ratings]

70 پاسخ
 1. مشایخی
  مشایخی گفته:

  سلام
  میخواستم بپرسم با مطالعه کتب اموزشی شما که در لیست منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان قرار گرفته تا چه سطح ما رو برای کنکور اماده میکنه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   تمام تلاش خود را نموده ایم تا پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان جامع و کامل باشد تا نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشید. اما علاوه بر منابع، اختصاص زمان کافی برای مطالعه و تلاش نیز به شما کمک خواهد نمود.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم محترم
   برای آگاهی از قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. لعیا هرمزی
  لعیا هرمزی گفته:

  خسته نباشید
  اگر بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان رو از شما بخریم، چند روزه به دستمون در ارومیه می رسه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم لعیا هرمزی
   پس از ثبت سفارش بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان، این بسته نهایتا طی ۴ تا ۵ روز کاری به دست شما خواهد رسید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   دروس امتحانی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان به شرح زیر است:
   داخلی جراحی/ کودکان/ بهداشت مادران و کودکان/ بهداشت جامعه/ روان پرستاری/ زبان انگلیسی

   پاسخ
 3. تیانا
  تیانا گفته:

  سلام
  اگر نخواهیم در آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان شرکت کنیم، از هزینه بسته کم می شود آیاااا؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم تیانا
   شرکت نکردن در آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان، تفاوت قیمتی در خرید آن ندارد.

   پاسخ
 4. حسینی
  حسینی گفته:

  سلام
  آیا بسته های آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان شما کامل هست و تمامی مطالب رو پوشش می دهد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6 گفته:

   خسته نباشید
   بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان کامل می باشد.

   پاسخ
 5. سمیه
  سمیه گفته:

  سلام
  برای دریافت پکیج آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان باید حتما به نمایندگی تهران مراجعه کنیم؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سمیه
   برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان می توانید تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام به ثبت سفارش نمایید.

   پاسخ
 6. سکینه
  سکینه گفته:

  سلام
  برای دریافت پکیج آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان شما در شهر اصفهان هم نمایندگی دارید میتونم سفارش بدم و از اصفهان دریافت کنم؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سکینه
   برای تهیه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان می توانید از طریق نمایندگی اصفهان نیز اقدام نمایید.

   پاسخ
 7. انوش
  انوش گفته:

  با سلام
  میشه کل بسته آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را خریداری نکنیم و فقط قسمتی از آن تهیه گردد.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وجود دارد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم الهه
   در حال حاضر به تمام بسته ها از جمله بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان، ۲۰ درصد تخفیف نوروزی اختصاص داده شده است.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای احمد
   زبان انگلیسی یکی از دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان است که دارای ضریب ۲ نیز می باشد.

   پاسخ
 8. تقی پور
  تقی پور گفته:

  خسته نباشید
  یه سوال… اگر نخواهیم در آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان شرکت کنیم، چقدر از هزینه بسته کم می شود؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   شرکت نکردن در آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان، تغییری در میزان قیمت آن حاصل نمی کند.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم زهرا کریمی
   برای کسب اطلاعات در خصوص ضرایب و منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 9. سپیده سهامی
  سپیده سهامی گفته:

  سلام آیا ااین امکان وجود دارد که فقط یک جزوه از جزوات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مراقب های ویژه نوزادان را خریداری کرد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سپیده سهامی
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 10. الهام سادات
  الهام سادات گفته:

  خسته نباشید
  آیا بسته منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان سنجش امیرکبیر برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم الهام سادات
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

   پاسخ
 11. رزیتا
  رزیتا گفته:

  وقت بخیر
  ببخشید جزوات منابع آزمون ارشد مراقبت های ویژه نوزادان که داخل پک آموزشی این رشته قرار دارد به چه صورت هست ؟آیا درسنامه هم دارد یا فقط نکات را شامل میشه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم رزیتا
   محموعه جزوات بسته منابع کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویزه نوزادان بصورت درسنامه، نکته و تست می باشند.

   پاسخ
 12. نگار مختاری
  نگار مختاری گفته:

  سلام ببخشید من میخوام فقط در آزمونهای بسته کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان شرکت کنم. آیا امکانش هست؟ و اینکه قیمتش به چه صورت هست؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم نگار مختاری
   شما می توانید با پرداخت هزینه آزمون ها در آزمون های آزمایشی پک کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان شرکت کنید، برای دریافت اطلاعات از قیمت آزمون ها با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای بابک
   برایدریافت اطلاعات از قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویزه نوزادان با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 13. فاطمه خیری
  فاطمه خیری گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویزه نوزادان سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم متوجه نشدم تعداد مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویزه نوزادان و زمان تقریبی برگزاری آزمون آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشدپرستاری مراقبت های ویزه نوزادان چه زمانی است، ۴ مرحله آزمون است یا ۸ مرحله؟ لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما خانم فاطمه خیری
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویزه نوزادان دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت رایگان در پک قرار گرفته است و شما می توانید به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای در آزمون ها شرکت کنید. آزمون حضوری نداریم. و آزمون ها از اسفند ۹۷ آغاز می شوند.

   پاسخ
 14. فاطمه خیری
  فاطمه خیری گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویزه نوزادان سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم متوجه نشدم تعداد مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویزه نوزادان و زمان تقریبی برگزاری آزمون آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشدپرستاری مراقبت های ویزه نوزادان چه زمانی است، ۴ مرحله آزمون است یا ۸ مرحله؟ لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت مشا خانم فاطمه خیری
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویزه نوزادان دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت رایگان در پک قرار گرفته است و شما می توانید به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای در آزمون ها شرکت کنید. آزمون حضوری نداریم. آزمون های این پک از اسفند ۹۷ آغاز می شوند.

   پاسخ
 15. محسن بهرامی
  محسن بهرامی گفته:

  سلام خسته نباشید
  دو روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان رو خریداری کردم اما هنوز کتب ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان علوم پزشکی به دستم برسه؟ ضمنا در شهر اصفهان هستم گفته بودید سفارش بدی زود میفرستیم
  تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای محسن بهرامی
   پس از ثبت سفارش بسته منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان حداکثر یک هفته کاری زمان می برد تا این پک به دست شما برسد، برای پیگیری بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.متشکریم.

   پاسخ
 16. زهرا
  زهرا گفته:

  سلام
  بسته آموزشی کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت رو خریداری کردم کیفیت چاپ محتوای داخل چند جزوه پایین است و کم رنگ چاپ شده است خوانایی خوبی ندارد، لطفا راهنمایی کنید چکار کنم و مشکلم را برطرف کنید
  ضمنا بقیه جزوه ها از نظر کیفیت چاپ خیلی خوب هستن و قسمت هایی رو مطالعه کردم بار علمی خوبی داره اما دوست دارم برای آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت رتبه خوب بیارم
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم زهرا
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما و عذرخاهی به علت مورد پیش آمده، پس از دریافت پک منابع امتحان ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان در صورت بروز هرگونه مشکل در محتویات بسته می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمای شما باشند. موفق باشید

   پاسخ
 17. فهیمی
  فهیمی گفته:

  سلام وقت بخیر خدمت شما
  بنده قصد خرید بسته آموزشی منابع کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را دارم، میخاستم بپرسم پس از ثبت سفارش بسته پایه منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان سنجش امیرکبیر چند روز طول میکشد تا این پکیج به دست من برسد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر از انتخاب پس از واریز وجه و ثبت سفارش بسته منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان حداکثر یک هفته کاری طول میکشد به دست شما برسد برای پیگیری و دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 18. بابایی
  بابایی گفته:

  سلام وقت بخیر خدمت شما
  بنده قصد خرید بسته آموزشی منابع کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان را دارم، میخاستم بپرسم پس از ثبت سفارش بسته پایه منابع آزمون پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان سنجش امیرکبیر چند روز طول میکشد تا این پکیج به دست من برسد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر از انتخاب پس از واریز وجه و ثبت سفارش بسته منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان حداکثر یک هفته کاری طول میکشد به دست شما برسد برای پیگیری و دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 19. شاهی
  شاهی گفته:

  سلام وقت بخیر
  تفاوت بسته طلایی و نقره ای بسته منابع آزمون ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان در چیست ؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج کنکور منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، تفاوت این دو بسته در نوع خدمات آنها میباشد که به صورت غیر حضوری و حضوری میباشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از محتویات بسته لطفا با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید……

   پاسخ
 20. غلامی
  غلامی گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم متوجه نشدم تعداد مراحل آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت و زمان تقریبی برگزاری آزمون آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان چه زمانی است؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان علوم پزشکی اقدام کنم.
  ممنون

  پاسخ
 21. احمدی
  احمدی گفته:

  سلام
  طبق توضیحاتی که داخل سایتتون داده اید گفته اید همراه بسته آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان، یک سی دی درسی طلایی می دهید که داخلش جزوات دانشگاهی کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت وجود داره اما داخل بسته آموزشی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان علوم پزشکی که خریداری کردم همچین سی دی وجود نداره و به من نداده اید لطفا سی دی من رو ارسال کنید. ضمنا طی این چند روز که جزوات کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان رو مطالعه کردم خیلی بهتر از اون چیزی هستن که فکرش رو میکردم، فقط سی دی رو هم برام ارسال کنید خوب میشه.

  پاسخ
 22. آروین
  آروین گفته:

  سلام
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان علوم پزشکی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت را اعلام کنید، شهرستان هستم نمیتونم برای شرکت در آزمون به تهران بیام باید چکار کرد؟
  خیلی تشکر

  پاسخ
 23. مجید
  مجید گفته:

  سلام
  طبق توضیحاتی که داخل سایتتون داده اید گفته اید همراه بسته آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان ، یک سی دی درسی طلایی می دهید که داخلش جزوات دانشگاهی کنکور ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت وجود داره اما داخل بسته آموزشی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان علوم پزشکی که خریداری کردم همچین سی دی وجود نداره و به من نداده اید لطفا سی دی من رو ارسال کنید. ضمنا طی این چند روز که جزوات کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان رو مطالعه کردم خیلی بهتر از اون چیزی هستن که فکرش رو میکردم، فقط سی دی رو هم برام ارسال کنید خوب میشه.

  پاسخ
 24. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام
  تعداد مراحل آزمون های آزمایشی منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان علوم پزشکی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت چه طور است؟

  پاسخ
 25. سودا
  سودا گفته:

  سلام
  پکیج کنکور کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان رو خریداری کردم کتابی با عنوان قانون جذب و راز قبولی در کنکور داخل بسته منابع ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان علوم پزشکی وجود داره این کتاب چیست و این که حتما باید بخونیم این کتاب رو؟
  از سایت خوبتون ممنون

  پاسخ
 26. zari
  zari گفته:

  سلام سنجش تکمیلی
  من برای ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان می خواهم شرکت کنم آیا می توانم به صورت تک درس جزوات را تهیه کنم؟

  پاسخ
 27. حامد منافی
  حامد منافی گفته:

  سلام
  بسته آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان وزارت بهداشت رو به همراه آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان علوم پزشکی را میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان خیلی کامل است ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
 28. سوسن
  سوسن گفته:

  سلام کارشناسان سنجش امیرکبیر
  من امسال می خواهم کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان شرکت کنم آیا می توانم فقط دی وی دی درسی را تهیه کنم؟

  پاسخ
 29. mosen
  mosen گفته:

  سوالی داشتم در مورد درصد درس ها در آزمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان اگه کسی بالای ۸۰ بزنه درس های اختصاصی رو بزنه و درس زبان رو ۱۰ درصد بزنه اون نمیتونه از ارشد وزارت بهداشت قبول بشه

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *