ارشد محیط زیست

ارشد محیط زیست، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور محیط زیست کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون محیط زیست توسعه دهد. به داوطلبان امتحان محیط زیست که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون محیط زیست برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای محیط زیست را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای محیط زیست

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ محیط زیست، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد محیط زیست همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی محیط زیست هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون محیط زیست را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور محیط زیست، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی محیط زیست، آزمون های آزمایشی محیط زیست و بسته های آموزشی محیط زیست ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد محیط زیست

بسته ارشد محیط زیست – سایر گرایش ها به جز آموزش

بسته ارشد محیط زیست گرایش آموزش

 

ارشد محیط زیست

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی محیط زیست کلیک کنید

برای خرید کتاب اکولوژی عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب برنامه ریزی و مدیریت محیط زیست کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار محیط زیست کلیک کنید

برای خرید کتاب روشهای تحلیل سیستم ها کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول و مفاهیم آموزش محیط زیست کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول و روشهای برنامه ریزی درسی کلیک کنید

برای خرید کتاب ارزیابی توان محیط زیست کلیک کنید

برای خرید کتاب سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) کلیک کنید

برای خرید کتاب سنجش از دور (RS) کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد محیط زیست

 

آزمون آزمایشی ارشد محیط زیست

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *