منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه وزارت بهداشت

Nursing community health senior resources

منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه

منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه دانشگاه وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه، منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد پرستاری سلامت جامعه استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد پرستاری سلامت جامعه را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه (مشاوره آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه ، برنامه ریزی آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد وزارت بهداشت پرستاری سلامت جامعه کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد پرستاری سلامت جامعه

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه

 

رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجموعه پرستاری عبارتند از:

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه داخلی و جراحی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه کودکان

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه نظامی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه مراقبت‌های ویژه نوزادان

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه توانبخشی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه اورژانس

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه مراقبت‌های ویژه

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه سالمندی

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پرستاری

منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه – منابع داخلی و جراحی

۱- کتاب درسنامه پرستاری داخلی – جراحی برونر و سودارث ،تالیف جانیس ال. هینکل، ترجمه حجی محمد نوروزی ،انتشارات اندیشه رفیع
۲- کتاب خلاصه پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث، تالیف جویس یانگ جانسون، مترجم محمدعلی کریمی، انتشارات خسروی.
۳- کتاب درسنامه جامع پرستاری داخلی و جراحی بر اساس برونر، بلک، فیپس و لاکمن، تالیف معصومه نیشابوری و طاهره صادقی، انتشارات جامعه‌نگر، سالمی.
۴- کتاب مجموعه آزمون های پرستاری (بیماری های داخلی و جراحی و بهداشت مادران و نوزادان)، تالیف منیره باباشاهی، مریم شهری فر و ندا صیادی، انتشارات دیباگران تهران.
۵- کتاب مجموعه کامل دروس پرستاری داخلی جراحی: خلاصه برونر، فیپس، بلک (لاکمن)، تالیف میترا ذوالفقاری، اسماعیل شریعت، شهلا محمدزاده، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۶- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، روان پرستاری، پرستاری کودکان، پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، پرستاری و بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه نگر.
۷- کتاب آزمون جامع پرستاری: مجموعه سوالات طبقه بندی شده پرستاری داخلی و جراحی، مادران و نوزادان، کودکان، بهداشت جامعه، بهداشت روان، تالیف میمنت حسینی، صفیه حسین زاده، قهرمان محمودی، مهناز سنجری، مرتضی زینعلی و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری داخلی و جراحی با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۰- کتاب آزمون‌های طلایی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه داخلی-جراحی، تالیف مریم شریفی و سید علی مجیدی، انتشارات بشری، حکیم هیدجی.
۱۱- کتاب نکات برتر پرستاری داخلی – جراحی، تالیف مرجان سید مظهری، انتشارات حکیم هیدجی.
۱۲- جزوه پرستاری داخلی و جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری داخلی و جراحی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری داخلی و جراحی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه – منابع پرستاری کودکان

۱- کتاب درسنامه ی پرستاری کودکان وونگ (Wong’s nursing care of infants and children)، تالیف مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجمان مهناز سنجری و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۲- کتاب کتاب مرجع پرستاری کودکان ونگ، تالیف دانا وانگ، مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجم پوران سامی، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری کودکان مارلو، تالیف باربارا ردینگ، داروتی مارلو، مترجم سونیا آرزومانیانس، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۴- کتاب نکات برتر پرستاری کودکان NVP series ، تالیف سیاوش بهمنیار، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، حکیم هیدجی.
۵- کتاب بانک سئوالات کارشناسی به کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه، تالیف الهام قازانچایی، بهشته جبلی، نسترن عصرپوران، اعظم رفیعی، زیرنظر همایون بنادرخشان، انتشارات نهضت پویا، حکیم هیدجی.
۶- کتاب درسنامه کودک (۱ و ۲)، تالیف حامد مرتضوی، انتشارات سالمی.
۷- کتاب چکیده پرستاری کودکان، تالیف منصور دادبخش، انتشارات سماط.
۸- کتاب پرستاری کودکان، تالیف مهناز سنجری، مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر.
۹- کتاب پرستاری کودکان، انتشارات سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران.
۱۰- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری کودکان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۱- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری کودکان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۱۲- جزوه پرستاری کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری کودکان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری کودکان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه – منابع بهداشت مادران و نوزادان

۱- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان بر اساس سرفصل دروس کارشناسی و آمادگی کارشناسی ارشد ،تالیف دیترا لئونارد لودرمیلک، شانون ای. پری،ترجمه مطهره خردمند، مهناز شوقی، مهناز سنجری،انتشارات جامعه‌نگر. ‭
۲- کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان به انضمام آزمون‌های کارشناسی ارشد، تالیف میترا ذوالفقاری، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف ربابه ضیغمی کاشانی و الهه دشتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مریم کرمی و حمید حجتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۵- کتاب بارداری و زایمان ویلیامز (جلد ۱ و ۲)، تالیف گاری کانینگهام، مترجمان حمید جزایری و مرضیه وحیددستجردی، انتشارات سماط.
۶- کتاب درسنامه طب کودکان نلسون: رشد و نمو تغذیه، تالیف ریچارد برمن، رابرت کلیگمن، هال جنسن، انتشارات بابازاده.
۷- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری مادران و نوزادان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۸- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری: پرستاری و بهداشت مادر و نوزاد NVP، تالیف مرجان سیدمظهری، انتشارات بشری، تحفه.
۱۰- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه – منابع بهداشت جامعه

۱- کتاب پرستاری بهداشت جامعه ،تالیف جانت لانکستر،ترجمه نسرین جعفری‌ورجوشانی، سیدوحیده حسینی ،انتشارات سالمی، جامعه‌نگر
۲- کتاب درسنامه پزشکی پیشگیری و اجتماعی: کلیات خدمات بهداشتی (بخش اول و دوم)، تالیف جان اورت پارک، پارک، مترجم حسین شجاعی تهرانی، انتشارات سماط.
۳- کتاب برنامه و راهنمای ایمن‌سازی (جلد ۶)، تالیف کمیته کشوری ایمن‌سازی، انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت جامعه، تالیف اسحاق ایلدر آبادی، انتشارات جامعه نگر و سالمی.
۵- کتاب نکات برتر پرستاری بهداشت جامعه، تالیف زهرا کشتکاران، انتشارات بشری.
۶- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت جامعه با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۷- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه وزارت بهداشت با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۸-کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه دانشگاه تربیت مدرس با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۰- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه دانشگاه آزاد با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه – منابع روان پرستاری

۱- کتاب طرح‌های مراقبتی روان پرستاری (Psychiatric nursing care plans)، تالیف کاترین فورتیناش، پاتریشیا هولودی ورت، مترجم محمد آقاجانی، ویراستار محسن کوشان، انتشارات اندیشه رفیع.
۲-کتاب پرستاری بهداشت روان،تالیف باربارابوئر ـ ماین هیل،ترجمه فرخنده شریف ، کوروش زارع ، طاهره دژبخش ،سلطنت ده‌بزرگی،انتشارات جامعه نگر.
۳- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت روان، مولفان جمیله محتشمی و فاطمه نوغانی، انتشارات جامعه نگر.
۴- کتاب بهداشت روانی، تالیف بهروز میلانی‌فر، انتشارات قومس.
۵- کتاب مبانی بهداشت روان، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۶- کتاب بهداشت روان: کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری، تالیف فاطمه غفاری، انتشارات بشری.
۷- کتاب بهداشت روان، تالیف حمید حجتی ،انتشارات جامعه نگر.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت روان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری پرستاری روانی (بهداشت روان)، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات بشری.
۱۰- کتاب بهداشت روانی، تالیف محمدعلی احمدوند، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۱۱- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: روان پرستاری، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۲- جزوه بهداشت روان و مهارت‌های زندگی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه بهداشت روان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه روان پرستاری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه وزارت بهداشت کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد پرستاری سلامت جامعه

منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه ، منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد پرستاری سلامت جامعه را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد پرستاری سلامت جامعه توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد پرستاری سلامت جامعه استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد پرستاری سلامت جامعه را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد پرستاری سلامت جامعه (مشاوره ارشد پرستاری سلامت جامعه ، برنامه ریزی کنکور ارشد پرستاری سلامت جامعه) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد پرستاری سلامت جامعه را در برنامه خود قرار دهید.

 

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
منابع ارشد پرستاری سلامت جامعه

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه

 

MSc Nursing Resources for Community Health

Masters of Community Health Nursing If properly selected, the first step is to move towards passing the Masters of Health Nursing exam at the University of the Ministry of Health, so specialist departments of Amir Kabir University of Medical Sciences to facilitate the volunteers’ access to the Masters of Community Health Nursing, Master Nursing Resources for Community Health has been developed to enable volunteers to provide community-based health nursing examinations without a Masters degree in community health nursing, even if they want to independently seek the resources of the community health nursing exam. Senior Community Health Nursing Candidates are advised to use the educational packages (books and pamphlets) required by the Senior Nursing Society (for the following reasons) but if they insist that the reference books for senior community health nursing resources It is recommended that, along with the resources provided by the reference, the counseling and planning curriculum of the Master of Science in Community Health Nursing (Senior Community Health Nursing Exam Counseling, Senior Community Health Nursing Examination Planning), to prepare the Amirkabir Measurement Approach Masters Community Health Nursing Examination Planning Method One that can minimize time, maximize their use. Therefore, again, the volunteer will be repeated. Be sure to get the answers, plan the master’s degree in community health nursing in your program.

منابع ارشد پرستاری سلامت جامعه

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره ارشد وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۹- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۰- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۱- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۲- نتایج ارشد وزارت بهداشت

۱۳- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۴- شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۵- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۷- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه, منابع آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری سلامت جامعه, منابع ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری سلامت جامعه ۱۴۰۲, منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, منابع کنکور ارشد پرستاری سلامت جامعه, آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه, کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, کنکور ارشد پرستاری سلامت جامعه, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه سراسری , ارشد پرستاری سلامت جامعه , کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه , گرایش های کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه , کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, جزوات کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, سوالات آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, دروس امتحانی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه , گرایش های ارشد پرستاری سلامت جامعه , بهترین گرایش پرستاری سلامت جامعه , رشته های کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه , بهترین رشته ارشد پرستاری , کارشناسی ارشد پرستاری داخلی جراحی , منابع ارشد پرستاری ۱۴۰۲ , کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور , زمان آزمون ارشد پرستاری ۱۴۰۲ , منابع ارشد پرستاری ویژه , منابع کنکور ارشد پرستاری ۱۴۰۲ , منابع ارشد پرستاری ۱۴۰۲,به روز ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, برترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه

 

 

* آموزش بهداشت

* آمار زیستی

* اپیدمیولوژی

* اتاق عمل

* اعضای مصنوعی

* اقتصاد بهداشت

* ارگونومی

* اکولوژی انسانی

* انفورماتیک پزشکی

* ارزیابی فناوری سلامت

* بینایی سنجی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

* تاریخ علوم پزشکی

* تکنولوژی گردش خون

* کاردرمانی

** مجموعه فیزیک پزشکی

* رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

* فیزیک پزشکی

** مجموعه مامایی

* مامایی

* مشاوره در مامایی

** علوم آزمایشگاهی ۲

* ایمنی شناسی

* خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون

 

* رفاه اجتماعی

* مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

* گفتار درمانی

* مددکاری اجتماعی

* مدیریت توانبخشی

* مهندسی پزشکی بیوالکتریک

* مهندسی پزشکی زیست مواد

* مهندسی بهداشت حرفه ای

* مدیریت سلامت ایمنی و محیط زیست

* میکروب شناسی مواد غذایی

* نانوتکنولوژی پزشکی

** مجموعه آموزش پزشکی

* برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

* تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

** مجموعه بهداشت محیط

* سم شناسی محیط

* مدیریت پسماند

* مهندسی بهداشت محیط

* بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

* بهداشت پرتو ها

** علوم آزمایشگاهی ۱

* بیوشیمی بالینی

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک انسانی

 

* کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

* حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین

* ژورنالیسم پزشکی

* سلامت سالمندی

** پرستاری

* روان پرستاری

* پرستاری داخلی جراحی

* پرستاری سلامت جامعه

* پرستاری کودکان

* پرستاری نظامی

* پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

* پرستاری توانبخشی

* پرستاری اورژانس

* پرستاری مراقبت های ویژه

* پرستاری سالمندی

* مدیریت پرستاری

** مجموعه روانشناسی

* روانشناسی بالینی

* بهداشت روان

* روانشناسی سلامت

* روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

** مجموعه فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی ورزشی

 

* سلامت و ترافیک

* شنوائی شناسی

* علوم تشریحی

* علوم و صنایع غذائی

* فیزیولوژی

* فناوری تصویر برداری پزشکی

* فناوری اطلاعات سلامت

** علوم آزمایشگاهی ۳

* قارچ شناسی پزشکی

* میکروب شناسی

* ویروس شناسی پزشکی

* انگل شناسی

** مجموعه علوم تغذیه

* علوم تغذیه

* علوم تغذیه در بحران و حوادث غیرمترقبه

* علوم بهداشتی در تغذیه

* تغذیه بالینی

* تغذیه ورزشی

** داروسازی

* شیمی دارویی

* کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

* سم شناسی

* ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

[ratings]

72 پاسخ
 1. زهرا حیدری
  زهرا حیدری گفته:

  سلام خسته نباشید
  چجوری میتنونم یکی از کتاب های شما رو که شامل منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه هست رو تهیه کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم زهرا حیدری
   برای خرید کتب تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. ریما
  ریما گفته:

  باسلام خسته نباشید
  برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه میتونم فقط از ازمون های ان استفاده کنم؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   با سلام
   برای شرکت در ازمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت فقط با خریداری کردن بسته اموزشی امکانپذیر میباشد.

   پاسخ
 3. زینب
  زینب گفته:

  سلام روزتون بخیر
  من از پک اموزشی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه تون خریداری کردم. خیلی عالیه تمامی منابع جامع و کامل میباشد.ممنون بابت زحماتتون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   با سلام
   خوشحالیم که از پک آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه راضی بودید موفق و موئد باشید.

   پاسخ
 4. بهاره
  بهاره گفته:

  باسلام
  بسته ها اموزشی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه دارای تخفیف می باشد؟ میتونم بدونم ازمون تهیه کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   با سلام
   بسته های اموزشی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه دارای تخفیف نمیباشد. آزمون انلاین فقط با خریداری کردن بسته آموزشی میتوانید آزمون آنلاین شرکت کنید.

   پاسخ
 5. شایان
  شایان گفته:

  با سلام
  آیا دروس تخصصی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه، ضرایب یکسانی دارند؟ کدام درس ضریب بیشتری دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای شایان
   در آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه، درس بهداشت جامعه دارای ضریب ۴ و بقیه دروس، دارای ضریب ۲ می باشند.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم فرانک
   بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه، مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تلفنی را ساپورت می کند.

   پاسخ
 6. روژین
  روژین گفته:

  با سلام
  میخواستم بدونم با مطالعه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه سنجش امیر کبیر، نیازی به جزوات مکمل دیگر نیست؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم روژین
   تلاش خود را نموده ایم تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه، جامع و کامل باشد تا نیازی به مطالعه کتب دیگر نداشته باشید.

   پاسخ
 7. اوین
  اوین گفته:

  با سلام
  من پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه را خریداری کردم خیلی راضیم. تمامی مطالب مفید و کامل می باشد. مچکرم از زحماتتون.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   خوشحالیم که بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه سنجش امیر کبیر، توانسته رضایت شما را جلب نماید.

   پاسخ
 8. امیر
  امیر گفته:

  عصر بخیر
  از چه طریقی میتونم نمونه جزوات منابع ازمون کارشناسی ارشد سلامت جامعه مطالعه کنم و بعد خریداری کنم؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   سلام
   برای دیدن نمونه جزوات کارشناسی ارشد سلامت جامعه، به ادرس sanjesheamirkabir@yahoo.com یک چیام ارسال کرده با ذکر نام ، کد رشته ، عنوان رشته. نمونه جزوات براتون ارسال میشه. حضوری هم میتونید بیایید. بصورت الکترونیک مشاهده کنید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 گفته:

   سلام
   تمامی منابع در پکیج کارشناسی ارشد سلامت جامعه کامل و جامع ست و نیازی به جزوات مکمل دیگر نیست.

   پاسخ
 9. اخلاقی
  اخلاقی گفته:

  سلام
  وااای ممنونم که بالاخره یه سایت پیدا شد لیست ریز منابع رو برای آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه اعلام کنه، دمتون گرم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   خوشحالیم که منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه توانسته رضایت شما را جلب نماید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای آگاهی از قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم فاطمه میلادی
   ارسال بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

   پاسخ
 10. علی
  علی گفته:

  خسته نباشد آیا امکان خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه بدون آزمون های آزمایشی آن وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای علی
   امکان خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه بدون آزمون های آزمایشی وجود دارد. آزمون های آزمایشی به صورت رایگان روی بسته قرار می گیرند.

   پاسخ
 11. مبینا سادات
  مبینا سادات گفته:

  سلام
  آیا بسته منابع آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه موسسه شما برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم مبینا سادات
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

   پاسخ
 12. مژگان
  مژگان گفته:

  وقت بخیر
  ببخشید برای خرید بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه برای افرادی که تحت حمایت کمیته امداد هستن تخفیف ویژه دارید؟
  سپاس

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم مژگان
   برای کسب اطلاعات در مورد شرایط تخفیف برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 13. محمد باهری
  محمد باهری گفته:

  سلام میشه بدونم که آیا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه تخفیف داره باز یا نه چون من از تخفیف اسنفدانه تون جا موندم. و میخوام بدونم اگه باز تخفیف دارید بذارم اون موقع بخرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای محمد باهری
   برای دریافت اطلاعات دقیق از قیمت و شرایط تخفیف برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 14. hadi hedayat
  hadi hedayat گفته:

  آیا دروس تخصصی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه، ضرایب یکسانی دارند؟ کدام درس ضریب بیشتری دارد؟امکانش هست که ضرایب رو برام ایمیل کنید و توضیحاتی درباره بسته هاتون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه می باشد، برای دریافت اطلاعات از محتویات پک مشاوره در مورد این رشته با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما خانم سمیرا
   برای دریافت اطلاعات از شرایط تخفیف برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 15. فاطمه محمودیان
  فاطمه محمودیان گفته:

  سلام
  بسته کنکور ارشد پرستاری سلامت جامعه رو خریدم سی دی نحوه نگارش مقالات علمی و ISI باز نمیشه نمیدونم باید چکار کنم باز بشه لطفا راهنمایی کنید بدونم مشکل از سی دی رام هست یا سی دی؟ دوست دارم همراه کتب آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه علوم پزشکی که میخونم سی دی ISI رو هم مشاهده کنم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما خانم فاطمه محمودیان
   ضمن تشکر ار خرید شما داوطلب گرامی درصورت بروز هرگونه مشکل درخصوص محتویات بسته منابع آزمون ارشد پرستاری سلامت جامعه جای هیچ نگرانی نیست. می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمای شما باشند. موفق باشید.

   پاسخ
 16. مصطفی پور
  مصطفی پور گفته:

  سلام
  منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه علوم پزشکی رو برای قبولی در دانشگاه روزانه شهر تهران میخوام، آیا بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه سنجش امیرکبیر نیاز من رو برای قبولی در این آزمون پوشش میده؟ همین رو بخونم کافیه؟
  لطف کنید زودتر جواب بدید ممنون میشم میخوام هرچه سریعتر خریداری کنم و شروع کنم
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   سنجش امیرکبیر ارئه دهنده جزوات آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را بصورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. برای خرید شما میتوانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم ریحانه
   در صورت خرید پکبج منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه سنجش امیرکبیر امکان ارسال این بسته به تمام نقاط کشور وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 17. اسماعیلی
  اسماعیلی گفته:

  ببخشید میخاستم بپرسم آیا بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری برنزی هم دارای ۴ مرحله آزمون آزمایشی می باشد؟
  متشکرم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب عزیز
   بسته برنزی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سنجش تکمیلی امیرکبیر شامل کلیه جزوات و سی دی طلایی میباشد برای شرکت در آزمونها هم می توانید به صورت مجزا شرکت کنید و یا با خرید بسته طلایی یا نقره ای از این آزمونها به صورت رایگان بهره ببرید

   پاسخ
 18. طهماسبی
  طهماسبی گفته:

  وقت بخیر و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید من قصد خرید بسته منابع آزمون ارشد پرستاری سنجش امیرکبیر را دارم، فقط میخاستم بپرسم آیا محتویات این پکیج پایه بروزرسانی شده می باشد؟
  متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر ارایه دهنده بسته های طلایی ارشد پرستاری میباشد و مولفان این مجموعه تمام تلاش خود را کرده اند که بسته منابع آزمون پرستاری را کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد و کلیات جزوات طبق سوالات کنکور هر ساله بروز رسانی میگردد

   پاسخ
 19. طهماسبی
  طهماسبی گفته:

  سلام
  پکیج طلایی کنکور ارشد پرستاری رو خریداری کردم کتابی با عنوان قانون جذب و راز قبولی در کنکور داخل بسته منابع ارشد پرستاری وجود داره این کتاب چیست و باید با زمان بندی خاصی مطالعه کنم؟
  از سایت و خدمات خوبتون ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور ارشد پرستاری می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید

   پاسخ
 20. طهماسبی
  طهماسبی گفته:

  سلام
  پکیج طلایی کنکور ارشد پرستاری رو خریداری کردم کتابی با عنوان قانون جذب و راز قبولی در کنکور داخل بسته منابع ارشد پرستاری وجود داره این کتاب چیست و باید با زمان بندی خاصی مطالعه کنم؟؟؟
  از سایت و خدمات خوبتون ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور ارشد پرستاری می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید

   پاسخ
 21. صباپور
  صباپور گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه علوم پزشکی رو مشاهده کردم خیلی کامل و جامع در سایت سنجش امیرکبیر گفته شده، واقعا بابت این اطلاع رسانی خوب و خدمات رایگان که خیلی ارزش دارند و در سایت قرار میدهید تشکر میکنم، همین کار شما باعث شد هفته قبل منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه وزارت بهداشت سنجش امیرکبیر رو خریداری کردم حالا که مرور کلی کردم واقعا عالی هست
  سپاس

  پاسخ
 22. مجید
  مجید گفته:

  سلام
  یه سوال دارم
  آیا داخل بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه، جزوات دانشگاهی ارائه میدهید که به صورت درسنامه و نکته و تست هستند یا جزوات سنجش امیرکبیر با جزوات دانشگاهی متفاوت هستند؟ میخوام بدونم همون جزوات دانشگاهی که از دوستام گرفتم رو برای منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه علوم پزشکی میدهید یا فرق دارند؟
  خیلی تشکر

  پاسخ
 23. هادی
  هادی گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه علوم پزشکی رو مشاهده کردم خیلی کامل و جامع در سایت سنجش امیرکبیر گفته شده، واقعا بابت این اطلاع رسانی خوب و خدمات رایگان که خیلی ارزش دارند و در سایت قرار میدهید تشکر میکنم، همین کار شما باعث شد هفته قبل منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه وزارت بهداشت سنجش امیرکبیر رو خریداری کردم حالا که مرور کلی کردم واقعا عالی هست
  سپاس

  پاسخ
 24. رحمان
  رحمان گفته:

  سلام
  یه سوال دارم
  آیا داخل بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه ، جزوات دانشگاهی ارائه میدهید که به صورت درسنامه و نکته و تست هستند یا جزوات سنجش امیرکبیر با جزوات دانشگاهی متفاوت هستند؟ میخوام بدونم همون جزوات دانشگاهی که از دوستام گرفتم رو برای منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه علوم پزشکی میدهید یا فرق دارند؟
  خیلی تشکر

  پاسخ
 25. میلاد
  میلاد گفته:

  سلام
  پکیج کنکور کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه رو خریداری کردم کتابی با عنوان قانون جذب و راز قبولی در کنکور داخل بسته منابع ارشد پرستاری سلامت جامعه علوم پزشکی وجود داره این کتاب چیست و این که حتما باید بخونیم این کتاب رو؟
  از سایت خوبتون ممنون

  پاسخ
 26. رویا
  رویا گفته:

  سلام
  سوال داشتم می خواستم ببینم این بسته آموزشی ارشد وزارت بهداشت پرستاری سلامت جامعه همه درس ها به روز شده هستن؟

  پاسخ
 27. ابوالفضل
  ابوالفضل گفته:

  سلام مشاورین سنجش
  من می خواهم بسته کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه و ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را تهیه کنم آیا تخفیفی در نظر گرفته می شود.

  پاسخ
 28. rahimi
  rahimi گفته:

  سلام
  بسته کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی رو خریدم سی دی نحوه نگارش مقالات علمی و ISI باز نمیشه نمیدونم و نمیدونم چه طور باید باهاش کار کنم باید چکار کنم باز بشه؟

  پاسخ
 29. eilya
  eilya گفته:

  سلام سنجش تکمیلی
  من برای ارشد میکروب شناسی مواد غذایی می خواهم شرکت کنم آیا می توانم به صورت تک درس جزوات را تهیه کنم؟

  پاسخ
 30. زیادی
  زیادی گفته:

  سلام
  تعداد مراحل آزمون های آزمایشی منابع کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه علوم پزشکی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه وزارت بهداشت چه طور است؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *