FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی

توسط / / ارشد وزارت بهداشت

منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی وزارت بهداشت

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی، منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی (مشاوره آزمون ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ، برنامه ریزی آزمون ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را در برنامه خود قرار دهید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
  ۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی – منابع ارتز و پروتز

۱- کتاب اطلس قطع عضو و اندام کمبود جراحی پروتز و توانبخشی (Atlas Of Amputations And Limb Deficiences Surgical Prosthetic And Rehabilitation)، مولفان اسمیت مایکل و جی بوکر، انتشارات Amer Academy of Orthopaedic.
۲- کتاب Aaos Atlas of Orthoses and AssistiveDevices، مولفان جان دی هسو، جان مایکل و جان فیسک، انتشارات Mosby.
۳- کتاب ارتز و پروتز در توانبخشی ارتز کودکان (Orthotics And Prosthetics In Rehabilation pediatric orthotics)، مولفان مایکل لاسردی و کارولین سی نیلسون، انتشارات McGraw-Hill.
۴- کتاب کاربرد بالینی ارتوز و پروتز در ارتوپدی، تالیف ذبیح¬ا حسن¬زاده، انتشارات جعفری.
۵- کتاب مرور جامع بر پروتزهای اندام تحتانی، تالیف حسن سعیدی، انتشارات قلم علم.
۶- کتاب ارتزها در بیماری‌های ستون‌فقرات و اندام فوقانی، تالیف حسن سعیدی، انتشارات قلم علم.
۷- کتاب ارتوزهای اندام تحتانی، تالیف مسعود حیدرنژاد، انتشارات اندیشه رفیع.
۸- کتاب راهنمای جامع ارتزها، تالیف حسن سعیدی، انتشارات رجاء تهران.
۹- جزوه ارتزها و پروتزها، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۱۰- جزوه ارتز و پروتزها دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۱۱- جزوه ارتزها و پروتزها، دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۱۲- جزوه ارتزها و پروتزها، موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه ارتز و پروتز سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی – منابع بیومکانیک و کینزیولوژی

۱- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی- اسکلتی (Kinesiology of the musculoskeletal syste) مجموعه شانه، تالیف دونالد نیومن، ترجمه هلاکو محسنی‌فر و عبداله طیبی، انتشارات ستایش هستی.
۲- کتاب ساختار و عملکرد مفصل (Joint Structure and Function) “ستون مهره‌ای” ،تالیف لوانجی، نورکین، ترجمه عبداله طیبی، هلاکو محسنی‌فر و زینت آشناگر، انتشارات قلم علم.
۳- کتاب مدیریت بیماریهای شایع عضلانی اسکلتی (Management of Common Musculoskeletal Disorders)، تالیف دارلن هرتلینگ و راندولف کسلر، انتشارات Lippincott Williams & Wilkins.
۴- کتاب فیزیولوژی اتصالات (The Physiology of the Joints)، تالیف آی آ کاپانجی، انتشارات Mathematicsematical Physics.
۵- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: رویکرد کلینیکی فیزیوتراپی “مچ پا”، تالیف هلاکو محسنی فر و زینت آشناگر، انتشارات قلم.
۶- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی “مجموعه آرنج و ساعد”، تالیف دونالد نیومن، ترجمه هلاکو محسنی‌فر و عبداله طیبی، انتشارات قلم علم.
۷- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: رویکرد کلینیکی فیزیوتراپی “زانو” ، تالیف محمدرضا پوراحمدی و هلاکو محسنی‌فر، انتشارات قلم علم.
۸- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: ستون مهره ای، تالیف عالیه دریابر و هلاکو محسنی فر، انتشارات قلم علم.
۹- کتاب بیومکانیک و حرکت‌شناسی اندام فوقانی (براساس منابع نورکین و نیومن)، تالیف حسین کریمی، انتشارات نخل.
۱۰- کتاب بیومکانیک ستون فقرات و قفسه صدری، تالیف یحیی سخنگویی، محمود اکبری و احمد نجفی، انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۱۱- کتاب مقدمه‌ای بر بیومکانیک ستون فقرات (براساس منابع نورکین و نیومن)، تالیف فرشاد اخوتیان و رویا مهدی خانی، انتشارات مولف اول.
۱۲- جزوه بیومکانیک، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۱۳- جزوه بیومکانیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۱۴- جزوه بیومکانیک دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۱۵- جزوه بیومکانیک موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۶- جزوه بیومکانیک سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی – منابع معاینه و ارزیابی

۱- کتاب بررسی و ارزیابی عملکرد عضلات “پوسچر و درد” (Muscle: Testing and Function )(جلد ۱)، تالیف فلورنس پیترسون کندل، الیزابت کندل مک کریری و پاترشیا جیس پروانس، مترجمان علی‌رضا سرمدی و بهاره حاج قنبری، انتشارات سرمدی.
۲- کتاب بررسی و ارزیابی عملکرد عضلات “درجه بندی قدرت عضلات ” (Muscle: Testing and Function) (جلد ۲)، تالیف فلورنس پیترسون کندل، الیزابت کندل مک کریری و پاترشیا جیس پروانس، مترجمان علی‌رضا سرمدی و بهاره حاج قنبری، انتشارات سرمدی.
۳- کتاب اندازه گیری از طیف وسیعی مشترک حرکت و عضله طول (ریس) (Measuring of the joint range of motion and muscle length (Reese)، مولف جان جی گرهارد، انتشارات Hans Huber Pub.
۴- کتاب تست عضله (Muscles Testing)، مولف دنیل، انتشارات W B Saunders Co.
۵- کتاب ارزیابی دستی قدرت عضلانی و دامنه حرکتی مفاصل، تالیف زهرا فخاری، انتشارات نخل.
۶- جزوه معاینه و ارزیابی، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۷- جزوه معاینه و ارزیابی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۸- جزوه معاینه و ارزیابی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۹- جزوه معاینه و ارزیابی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۰- جزوه معاینه و ارزیابی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی – منابع ارتوپدی

۱- کتاب اصول ارتوپدی آدامز(Outline of Orthopaedice) ، تالیف دیوید هامبلن و همیش آر.دبلیو سیمپسن، مترجمان حسن قندهاری و عبدالحسین ستوده نیا، انتشارات کتاب ارجمند.
۲- کتاب ارتوپدی، تالیف کری اچ چیویر و جانیس ال. هینکل، انتشارات جامعه نگر.
۳- جزوه ارتوپدی، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۴- جزوه ارتوپدی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۵- جزوه ارتوپدی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۶- جزوه ارتوپدی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۷- جزوه ارتوپدی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

ارشد اعضای مصنوعی

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد اعضای مصنوعی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد اعضای مصنوعی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد اعضای مصنوعی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد اعضای مصنوعی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد اعضای مصنوعی (مشاوره ارشد اعضای مصنوعی ، برنامه ریزی کنکور ارشد اعضای مصنوعی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد اعضای مصنوعی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

منابع ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

 

منابع ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

 

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۹۵, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۹۶, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۹۷, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۹۸, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۹۹, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی ۹۵, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی ۹۶, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی ۹۷, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی ۹۸, منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی ۹۹, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۹۵, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۹۶, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۹۷, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۹۸, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی ۹۹منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۵, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۶, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۷, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۸, منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۹, , منابع ارشد اعضای مصنوعی, منابع ارشد اعضای مصنوعی ۹۵, منابع ارشد اعضای مصنوعی ۹۶, منابع ارشد اعضای مصنوعی ۹۷, منابع ارشد اعضای مصنوعی ۹۸, منابع ارشد اعضای مصنوعی ۹۹, منابع کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, منابع کنکور ارشد اعضای مصنوعی, آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی,آزمون ارشد اعضای مصنوعی, کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, کنکور ارشد اعضای مصنوعی, منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سراسری , ارشد اعضای مصنوعی , کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , گرایش های کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی , گرایش های ارشد اعضای مصنوعی , بهترین گرایش اعضای مصنوعی , رشته های کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی

نظرات to “منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی”

 1. پرنیان says : پاسخ

  سلام
  امکان این هست که دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی را بگید؟؟

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر خانوم پرنیان
   دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی به شرح ذیل می باشد:
   ارتزوپروتز/ کینزیولوژی و بیومکانیک/ معاینه و ارزیابی/ ارتوپدی/ زبان عمومی

 2. کریمی says : پاسخ

  خسته نباشید
  برای درس معاینه و ارزیابی برای آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی چه کتاب هایی رو داخل پکیج میگذارید؟

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر خانوم یا آقای کریمی
   به ازای هر درس امتحانی، یک کتاب داخل بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی گذاشته می شود که به صورت درس، نکته و تست است.

 3. مریم کریمی says : پاسخ

  سلام در مورد منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی یه سوال داشتم این منابع رو برای آزمون بخونیم کافی هست. ؟ امکانش هست درصد درس ها رو اعلام کنید؟

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر خانم مریم کریمی
   مولفان ما در سنجش امیر کبیر تمام تلاش خود را نموده اند تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی، جامع و کامل باشد تا نیازی به مطالعه حجم عظیم منابع نداشته باشید.

 4. سعید says : پاسخ

  سلام امکانش هست ضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی رو اعلام کنید

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر آقای سعید
   برای آگاهی از ضرایب دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 5. مریم توکلی says : پاسخ

  خسته نباشید
  من منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وزارت بهداشت از موسسه تون خریداری کردم چقد طول میکشه بدستم برسه؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 says : پاسخ

   باسلام
   از زمان ثبت نام منابع کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی حداکثر یک هفته کاری زمان میبره تا پکیج دریافت کنید.

 6. سریه says : پاسخ

  سلام
  ضریب درس بیومکانیک در آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی چند است؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم سریه
   درس کینزیولوژی و بیومکانیک در آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی دارای ضریب ۲ می باشد.

 7. سمیه کاشان زاد says : پاسخ

  خسته نباشید
  مشاوره تلفنی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیر کبیر در چه حد می باشد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم سمیه کاشان زاد
   مشاوره تلفنی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی، مشاوره ای کلی و بیشتر مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی می باشد.

 8. محمد علی کامرانی says : پاسخ

  قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی خیلی بالاست. تخفیف نداره؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای محمد علی کامرانی
   برای آگاهی از میزان تخفیف بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 9. غزل 22 says : پاسخ

  سلاااام
  میشه بی زحمت منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی رو بگید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم غزل
   منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی در بالا آمده است.

 10. بیتا says : پاسخ

  سلام
  من هفته پیش بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی رو سفارش دادم اما هنوز به دستم نرسیده است.

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم بیتا
   برای پیگیری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 11. سلما says : پاسخ

  سلام صبح بخیر
  بسته کامل منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی را از موسسه شما تهیه کردم، خواستم بدونم آزمونهای آزمایشی از چه تاریخی شروع میشه؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم سلما
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی از اواخر اسفند ماه آغاز و تا اوایل تیر ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

 12. امین says : پاسخ

  با سلام
  چگونه می توانم کتاب بیومکانیک از منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سفارش بدهم؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای امین
   برای خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی می توانید تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام به ثبت سفارش نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 13. سحر حاجی زاده says : پاسخ

  با سلام خسته نباشید
  ببخشید آیا امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وجود دارد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم سحر حاجی زاده
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 14. امیرحسین کاوه says : پاسخ

  عرض ادب
  می خواستم بدونم شما اطلاع دارید دقیقا آزمون ارشد اعضای مصنوعی در چه تاریخی برگزار می شود؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای امیرحسین کاوه
   آزمون ارشد اعضای مصنوعی در تیر ماه سال آینده برگزار می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 15. امیرمحمد says : پاسخ

  سلام و خسته نباشید
  آیا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی سنجش امیرکبیر به روز هستند؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای امیرمحمد
   کتاب های موجود در پکیج منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی، طبق آخرین تغییرات به روزرسانی می گردند.

 16. امیرعلی says : پاسخ

  وقت بخیر
  شما در پکیج منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی برای دروس تخصصی چند تا کتاب ارائه می دید و معمولا چند صفحه هستند؟خیلی ممنون

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای امیرعلی
   برای کسب اطلاعات دقیق از محتویات پک کنکور ارشد اعضای مصنوعی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 17. شریفی says : پاسخ

  سلام.وقت بخیر
  آیا شما کلاس های حضوری برای آمادگی در آزمون ارشد اعضای مصنوعی رو هم دارید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی می باشد، کلاس حضوری برگزار نمی کند، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 18. حجازی says : پاسخ

  سلام
  آیا شما برای هر درس منابع آزمون ارشد اعضای مصنوعی کتاب تست جداگانه دارید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   مجموعه جزوات پکیج کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصوعی به صورت درسنامه نکته و تست می باشد، برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از محتویات بسته با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 19. مجیدی says : پاسخ

  با عرض خسته نباشید. من سال گذشته پک آموزشی کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی را خریداری کردم اما کنکور قبول نشدم. میتونم امسال فقط از آزموناتون استفاده کنم؟ و اینکه آزمونها همون آزمونهای پارسال هست یا سوالاش عوض میشه؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر (آقا/خانم) مجیدی
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی هر ساله بروز رسانی می شوند، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 20. فرزانه انصاری says : پاسخ

  سلام چطور میتونم از ضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی خبردار بشم؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم فرزانه انصاری
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی می باشد، برای دریافت اطلاعات از این رشته می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 21. narges says : پاسخ

  سلام می خواستم بدونم هزینه این بسته چقدره ؟و اینکه خود کتابایی که اسم بردین تو بسته هست یا اینکه جزوه از نکات کنکوری و مهم شه؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   سنجش امیرکبیر ارایه دهنده بسته آموزشی منابع کنکور کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی می باشد. جزوات این پک به صورت درسنامه نکته و تست می باشند. برای دریافت اطاعات در مورد قیمت و محتویات بسته می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا