ارشد آموزش زبان انگلیسی

ارشد آموزش زبان انگلیسی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور آموزش زبان انگلیسی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون آموزش زبان انگلیسی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان آموزش زبان انگلیسی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون آموزش زبان انگلیسی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای آموزش زبان انگلیسی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای آموزش زبان انگلیسی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ آموزش زبان انگلیسی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی آموزش زبان انگلیسی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون آموزش زبان انگلیسی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور آموزش زبان انگلیسی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی آموزش زبان انگلیسی، آزمون های آزمایشی آموزش زبان انگلیسی و بسته های آموزشی آموزش زبان انگلیسی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد آموزش زبان انگلیسی

بسته ارشد آموزش زبان انگلیسی

 

ارشد آموزش زبان انگلیسی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل آموزش زبان انگلیسی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان شناسی آموزش زبان انگلیسی کلیک کنید

برای خرید کتاب روش تدریس آموزش زبان انگلیسی کلیک کنید

برای خرید کتاب آزمون سازی آموزش زبان انگلیسی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد آموزش زبان انگلیسی

 

آزمون آزمایشی ارشد آموزش زبان انگلیسی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *