ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور اقیانوس شناسی فیزیکی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون اقیانوس شناسی فیزیکی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان اقیانوس شناسی فیزیکی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون اقیانوس شناسی فیزیکی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای اقیانوس شناسی فیزیکی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای اقیانوس شناسی فیزیکی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ اقیانوس شناسی فیزیکی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی اقیانوس شناسی فیزیکی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون اقیانوس شناسی فیزیکی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور اقیانوس شناسی فیزیکی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی اقیانوس شناسی فیزیکی، آزمون های آزمایشی اقیانوس شناسی فیزیکی و بسته های آموزشی اقیانوس شناسی فیزیکی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

بسته ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

 

ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی اقیانوس شناسی فیزیکی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی اقیانوس شناسی فیزیکی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک عمومی اقیانوس شناسی فیزیکی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

 

آزمون آزمایشی ارشد اقیانوس شناسی فیزیکی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.