ارشد الهیات علوم قرآن و حدیث

ارشد الهیات علوم قرآن و حدیث، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور الهیات علوم قرآن و حدیث کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون الهیات علوم قرآن و حدیث توسعه دهد. به داوطلبان امتحان الهیات علوم قرآن و حدیث که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون الهیات علوم قرآن و حدیث برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای الهیات علوم قرآن و حدیث را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای الهیات علوم قرآن و حدیث

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ الهیات علوم قرآن و حدیث، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد الهیات علوم قرآن و حدیث همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی الهیات علوم قرآن و حدیث هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون الهیات علوم قرآن و حدیث را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور الهیات علوم قرآن و حدیث، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی الهیات علوم قرآن و حدیث، آزمون های آزمایشی الهیات علوم قرآن و حدیث و بسته های آموزشی الهیات علوم قرآن و حدیث ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد الهیات علوم قرآن و حدیث

بسته ارشد الهیات علوم قرآن و حدیث

 

ارشد الهیات علوم قرآن و حدیث

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی علوم قرآن و حدیث کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان و ادبیات عربی علوم قرآن و حدیث کلیک کنید

برای خرید کتاب علوم قرآنی کلیک کنید

برای خرید کتاب تفسیر کلیک کنید

برای خرید کتاب حدیث کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد الهیات علوم قرآن و حدیث

 

آزمون آزمایشی ارشد الهیات علوم قرآن و حدیث

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *