ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی

ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور بهداشت و ایمنی مواد غذایی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون بهداشت و ایمنی مواد غذایی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان بهداشت و ایمنی مواد غذایی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون بهداشت و ایمنی مواد غذایی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای بهداشت و ایمنی مواد غذایی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای بهداشت و ایمنی مواد غذایی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ بهداشت و ایمنی مواد غذایی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی بهداشت و ایمنی مواد غذایی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون بهداشت و ایمنی مواد غذایی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور بهداشت و ایمنی مواد غذایی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی بهداشت و ایمنی مواد غذایی، آزمون های آزمایشی بهداشت و ایمنی مواد غذایی و بسته های آموزشی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی

بسته ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی

 

ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروبیولوژی موادغذایی بهداشت و ایمنی کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی مواد غذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول نگهداری مواد غذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب کلیات بهداشت و ایمنی موادغذایی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی

 

آزمون آزمایشی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *