ارشد بیماری شناسی گیاهی

ارشد بیماری شناسی گیاهی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور بیماری شناسی گیاهی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون بیماری شناسی گیاهی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان بیماری شناسی گیاهی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون بیماری شناسی گیاهی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای بیماری شناسی گیاهی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای بیماری شناسی گیاهی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ بیماری شناسی گیاهی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی بیماری شناسی گیاهی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون بیماری شناسی گیاهی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور بیماری شناسی گیاهی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی بیماری شناسی گیاهی، آزمون های آزمایشی بیماری شناسی گیاهی و بسته های آموزشی بیماری شناسی گیاهی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد بیماری شناسی گیاهی

بسته ارشد بیماری شناسی گیاهی

 

ارشد بیماری شناسی گیاهی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی بیماری شناسی کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب گیاه شناسی (آناتومی و سیستماتیک) بیماری شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی گیاهی بیماری شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب قارچ شناسی بیماری شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیماری های گیاهان زراعی کلیک کنید

برای خرید کتاب پروکاریوت ها، باکتری ها و ویروس های بیماری زای گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیماری های درختان میوه دانه دار و هسته دار کلیک کنید

برای خرید کتاب بیماری های سبزی، صیفی و جالیز و روش های مبارزه با آن ها کلیک کنید

برای خرید کتاب نماتودشناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول مبارزه در بیماریهای گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول سم شناسی در بیماریهای گیاهی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد بیماری شناسی گیاهی

 

آزمون آزمایشی ارشد بیماری شناسی گیاهی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *