ارشد تاریخ و فلسفه علم

ارشد تاریخ و فلسفه علم، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور تاریخ و فلسفه علم کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون تاریخ و فلسفه علم توسعه دهد. به داوطلبان امتحان تاریخ و فلسفه علم که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون تاریخ و فلسفه علم برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای تاریخ و فلسفه علم را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای تاریخ و فلسفه علم

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ تاریخ و فلسفه علم، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد تاریخ و فلسفه علم همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی تاریخ و فلسفه علم هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون تاریخ و فلسفه علم را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور تاریخ و فلسفه علم، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی تاریخ و فلسفه علم، آزمون های آزمایشی تاریخ و فلسفه علم و بسته های آموزشی تاریخ و فلسفه علم ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد تاریخ و فلسفه علم

بسته ارشد تاریخ و فلسفه علم

 

ارشد تاریخ و فلسفه علم

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی تاریخ و فلسفه علم کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی فلسفه علم کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک عمومی فلسفه علم کلیک کنید

برای خرید کتاب منطق فلسفه علم کلیک کنید

برای خرید کتاب فلسفه کلیک کنید

برای خرید کتاب عربی فلسفه علم کلیک کنید

برای خرید کتاب فرهنگ و تمدن اسلامی فلسفه علم کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد تاریخ و فلسفه علم

 

آزمون آزمایشی ارشد تاریخ و فلسفه علم

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.