ارشد توسعه روستایی

ارشد توسعه روستایی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور توسعه روستایی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون توسعه روستایی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان توسعه روستایی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون توسعه روستایی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای توسعه روستایی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای توسعه روستایی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ توسعه روستایی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد توسعه روستایی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی توسعه روستایی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون توسعه روستایی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور توسعه روستایی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی توسعه روستایی، آزمون های آزمایشی توسعه روستایی و بسته های آموزشی توسعه روستایی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد توسعه روستایی

بسته ارشد توسعه روستایی

 

ارشد توسعه روستایی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی توسعه روستایی کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد کشاورزی و منابع طبیعی کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت و تعاون روستایی کلیک کنید

برای خرید کتاب ترویج کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب آموزش کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب جامعه شناسی روستایی توسعه روستایی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی اجتماعی توسعه روستایی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد توسعه روستایی

 

آزمون آزمایشی ارشد توسعه روستایی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *