ارشد تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

ارشد تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی، آزمون های آزمایشی تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی و بسته های آموزشی تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

بسته ارشد تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

 

ارشد تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی آموزش پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت آموزشی تکنولوژی آموزشی کلیک کنید

برای خرید کتاب روش تحقیق تکنولوژی آموزشی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار تکنولوژی آموزشی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی تکنولوژی آموزشی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی کامپیوتر تکنولوژی آموزشی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

 

آزمون آزمایشی ارشد تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *