ارشد ریاضی

ارشد ریاضی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور ریاضی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون ریاضی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان ریاضی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون ریاضی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای ریاضی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای ریاضی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ ریاضی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد ریاضی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی ریاضی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون ریاضی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور ریاضی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی ریاضی، آزمون های آزمایشی ریاضی و بسته های آموزشی ریاضی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد ریاضی

بسته ارشد ریاضی

 

ارشد ریاضی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی ریاضی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات عمومی ریاضی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی علوم ریاضی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی ماتریس ها و جبرخطی ریاضی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی آنالیز ریاضی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی آنالیز عددی ریاضی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی احتمال کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی ترکیبات (ریاضیات گسسته) کلیک کنید

برای خرید کتاب جبر کلیک کنید

برای خرید کتاب بهینه سازی خطی (تحقیق در عملیات) کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد ریاضی

 

آزمون آزمایشی ارشد ریاضی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.