ارشد زمین شناسی

ارشد زمین شناسی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور زمین شناسی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون زمین شناسی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان زمین شناسی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون زمین شناسی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای زمین شناسی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای زمین شناسی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ زمین شناسی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد زمین شناسی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی زمین شناسی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون زمین شناسی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور زمین شناسی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی زمین شناسی، آزمون های آزمایشی زمین شناسی و بسته های آموزشی زمین شناسی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد زمین شناسی

بسته ارشد زمین شناسی

 

ارشد زمین شناسی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی زمین شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب رسوب شناسی و پترولوژی سنگ های رسوبی کلیک کنید

برای خرید کتاب آب های زیرزمینی کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی ایران کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی نفت کلیک کنید

برای خرید کتاب ژئوشیمی کلیک کنید

برای خرید کتاب سنگ شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب دیرینه شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی مهندسی کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی ساختمان کلیک کنید

برای خرید کتاب چینه شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی اقتصادی کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی زیست محیطی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد زمین شناسی

 

آزمون آزمایشی ارشد زمین شناسی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *