ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور زیست شناسی سلولی و مولکولی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون زیست شناسی سلولی و مولکولی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان زیست شناسی سلولی و مولکولی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون زیست شناسی سلولی و مولکولی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای زیست شناسی سلولی و مولکولی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای زیست شناسی سلولی و مولکولی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ زیست شناسی سلولی و مولکولی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی زیست شناسی سلولی و مولکولی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون زیست شناسی سلولی و مولکولی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور زیست شناسی سلولی و مولکولی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی زیست شناسی سلولی و مولکولی، آزمون های آزمایشی زیست شناسی سلولی و مولکولی و بسته های آموزشی زیست شناسی سلولی و مولکولی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

بسته ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

 

ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی زیست شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروب شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی مولکولی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی سلولی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ژنتیک انسانی) کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ژنتیک جمعیت) کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوفیزیک کلیک کنید

برای خرید کتاب قارچ شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب ویروس شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب ایمنی شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب پلانکتون شناسی و کفزیان کلیک کنید

برای خرید کتاب بوم شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی آبزیان کلیک کنید

برای خرید کتاب اکولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکامل کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

 

آزمون آزمایشی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.