ارشد زیست شناسی گیاهی

ارشد زیست شناسی گیاهی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور زیست شناسی گیاهی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون زیست شناسی گیاهی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان زیست شناسی گیاهی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون زیست شناسی گیاهی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای زیست شناسی گیاهی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای زیست شناسی گیاهی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ زیست شناسی گیاهی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد زیست شناسی گیاهی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی زیست شناسی گیاهی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون زیست شناسی گیاهی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور زیست شناسی گیاهی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی زیست شناسی گیاهی، آزمون های آزمایشی زیست شناسی گیاهی و بسته های آموزشی زیست شناسی گیاهی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد زیست شناسی گیاهی

بسته ارشد زیست شناسی گیاهی

 

ارشد زیست شناسی گیاهی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی زیست شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی گیاهی (سیستماتیک و تشریح) کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروب شناسی زیست شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی مولکولی زیست شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی سلولی زیست شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ژنتیک انسانی) زیست شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی زیست شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوفیزیک زیست شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب اکولوژی زیست شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکامل زیست شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکوین گیاهی (ریخت زایی و اندام زایی) کلیک کنید

برای خرید کتاب تکوین گیاهی (منابع ریخت شناسی و تشریح) کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد زیست شناسی گیاهی

 

آزمون آزمایشی ارشد زیست شناسی گیاهی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.