ارشد سلامت سالمندی

ارشد سلامت سالمندی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور سلامت سالمندی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون سلامت سالمندی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان سلامت سالمندی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون سلامت سالمندی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای سلامت سالمندی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای سلامت سالمندی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ سلامت سالمندی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد سلامت سالمندی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی سلامت سالمندی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون سلامت سالمندی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور سلامت سالمندی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی سلامت سالمندی، آزمون های آزمایشی سلامت سالمندی و بسته های آموزشی سلامت سالمندی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد سلامت سالمندی

بسته ارشد سلامت سالمندی

 

ارشد سلامت سالمندی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی سالمندی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی و بهداشت روانی کلیک کنید

برای خرید کتاب جامعه‌شناسی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار حیاتی سلامت سالمندی کلیک کنید

برای خرید کتاب روش تحقیق سلامت سالمندی کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت عمومی سلامت سالمندی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی تغذیه کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد سلامت سالمندی

 

آزمون آزمایشی ارشد سلامت سالمندی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *