ارشد شیمی

ارشد شیمی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور شیمی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون شیمی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان شیمی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون شیمی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای شیمی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای شیمی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ شیمی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد شیمی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی شیمی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون شیمی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور شیمی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی شیمی، آزمون های آزمایشی شیمی و بسته های آموزشی شیمی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد شیمی

بسته ارشد شیمی

 

ارشد شیمی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی شیمی کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی تجزیه کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی معدنی کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی آلی کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی فیزیک کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی کاربردی (اصول محاسبات شیمی صنعتی) کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی کاربردی (شیمی صنعتی ۱ و ۲) کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی کاربردی (اصول تصفیه آب و پساب های صنعتی) کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی کاربردی (خوردگی فلزات) کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد شیمی

 

آزمون آزمایشی ارشد شیمی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.