ارشد طراحی پارچه و لباس

ارشد طراحی پارچه و لباس، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور طراحی پارچه و لباس کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون طراحی پارچه و لباس توسعه دهد. به داوطلبان امتحان طراحی پارچه و لباس که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون طراحی پارچه و لباس برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای طراحی پارچه و لباس را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای طراحی پارچه و لباس

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ طراحی پارچه و لباس، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی طراحی پارچه و لباس هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون طراحی پارچه و لباس را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور طراحی پارچه و لباس، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی طراحی پارچه و لباس، آزمون های آزمایشی طراحی پارچه و لباس و بسته های آموزشی طراحی پارچه و لباس ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد طراحی پارچه و لباس

بسته ارشد طراحی پارچه و لباس

 

ارشد طراحی پارچه و لباس

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی طراحی پارچه و لباس کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان کلیک کنید

برای خرید کتاب پارچه‌شناسی (منابع شناخت الیاف) کلیک کنید

برای خرید کتاب پارچه‌شناسی (منابع تکنیک‌های بافت پارچه) کلیک کنید

برای خرید کتاب پارچه‌شناسی (منابع رنگرزی با مواد طبیعی) کلیک کنید

برای خرید کتاب پارچه‌شناسی (منابع رنگرزی با مواد مصنوعی) کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول طراحی پارچه و لباس (انواع چاپ‌های سنتی و مدرن، طراحی پارچه با دست و کامپیوتر) کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد طراحی پارچه و لباس

 

آزمون آزمایشی ارشد طراحی پارچه و لباس

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.