ارشد علوم اقتصادی

ارشد علوم اقتصادی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم اقتصادی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم اقتصادی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم اقتصادی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم اقتصادی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم اقتصادی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم اقتصادی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم اقتصادی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم اقتصادی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم اقتصادی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم اقتصادی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم اقتصادی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم اقتصادی، آزمون های آزمایشی علوم اقتصادی و بسته های آموزشی علوم اقتصادی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم اقتصادی

بسته ارشد علوم اقتصادی

 

ارشد علوم اقتصادی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی علوم اقتصادی کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد خرد کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد کلان کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی علوم اقتصادی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار علوم اقتصادی کلیک کنید

برای خرید کتاب تجارت بین الملل کلیک کنید

برای خرید کتاب مالیه بین الملل کلیک کنید

برای خرید کتاب بخش عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب پول و بانکداری کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم اقتصادی

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم اقتصادی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *