ارشد علوم دام و طیور

ارشد علوم دام و طیور، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم دام و طیور کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم دام و طیور توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم دام و طیور که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم دام و طیور برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم دام و طیور را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم دام و طیور

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم دام و طیور، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم دام و طیور همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم دام و طیور هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم دام و طیور را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم دام و طیور، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم دام و طیور، آزمون های آزمایشی علوم دام و طیور و بسته های آموزشی علوم دام و طیور ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم دام و طیور

بسته ارشد علوم دام و طیور

 

ارشد علوم دام و طیور

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی علوم دام و طیور کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک و اصلاح دام کلیک کنید

برای خرید کتاب طرح آزمایش های کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی علوم دامی کلیک کنید

برای خرید کتاب تغذیه دام کلیک کنید

برای خرید کتاب پرورش دام و طیور کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی دام کلیک کنید

برای خرید کتاب آناتومی دام کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم دام و طیور

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم دام و طیور

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *