ارشد علوم محیط زیست

ارشد علوم محیط زیست، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم محیط زیست کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم محیط زیست توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم محیط زیست که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم محیط زیست برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم محیط زیست را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم محیط زیست

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم محیط زیست، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم محیط زیست همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم محیط زیست هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم محیط زیست را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم محیط زیست، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم محیط زیست، آزمون های آزمایشی علوم محیط زیست و بسته های آموزشی علوم محیط زیست ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم محیط زیست

بسته ارشد علوم محیط زیست

 

ارشد علوم محیط زیست

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی علوم محیط زیست کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی علوم محیط زیست کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب اکولوژی علوم محیط زیست کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی و شناخت مهره داران کلیک کنید

برای خرید کتاب آلودگی محیط زیست کلیک کنید

برای خرید کتاب شناخت و حمایت محیط زیست کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم محیط زیست

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم محیط زیست

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.