ارشد علوم و مهندسی آب

ارشد علوم و مهندسی آب، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم و مهندسی آب کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم و مهندسی آب توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم و مهندسی آب که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم و مهندسی آب برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم و مهندسی آب را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم و مهندسی آب

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم و مهندسی آب، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم و مهندسی آب همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم و مهندسی آب هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم و مهندسی آب را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم و مهندسی آب، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم و مهندسی آب، آزمون های آزمایشی علوم و مهندسی آب و بسته های آموزشی علوم و مهندسی آب ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم و مهندسی آب

بسته ارشد علوم و مهندسی آب

 

ارشد علوم و مهندسی آب

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی کشاورزی – آب کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات مهندسی کشاورزی آب کلیک کنید

برای خرید کتاب هیدرولیک و هیدرولیک انهار کلیک کنید

برای خرید کتاب رابطه آب و خاک و گیاه کلیک کنید

برای خرید کتاب سیستم های آبیاری کلیک کنید

برای خرید کتاب مهندسی زهکشی کلیک کنید

برای خرید کتاب هیدرولوژی و هیدرولوژی آبهای سطحی و زیرزمینی کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک خاک مهندسی کشاورزی آب کلیک کنید

برای خرید کتاب ساختمان های انتقال و توزیع آب کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار و احتمالات مهندسی کشاورزی آب کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت منابع آب کلیک کنید

برای خرید کتاب دروس تخصصی هواشناسی (هوا و اقلیم شناسی) کلیک کنید

برای خرید کتاب دروس تخصصی هواشناسی (زراعت) کلیک کنید

برای خرید کتاب دروس تخصصی هواشناسی (باغبانی) کلیک کنید

برای خرید کتاب دروس تخصصی هواشناسی (خاکشناسی) کلیک کنید

برای خرید کتاب دروس تخصصی هواشناسی (آبیاری) کلیک کنید

برای خرید کتاب دروس تخصصی هواشناسی (گیاه پزشکی) کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم و مهندسی آب

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم و مهندسی آب

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *