ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی

ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم و مهندسی صنایع غذایی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم و مهندسی صنایع غذایی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم و مهندسی صنایع غذایی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم و مهندسی صنایع غذایی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم و مهندسی صنایع غذایی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم و مهندسی صنایع غذایی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم و مهندسی صنایع غذایی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم و مهندسی صنایع غذایی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم و مهندسی صنایع غذایی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم و مهندسی صنایع غذایی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم و مهندسی صنایع غذایی، آزمون های آزمایشی علوم و مهندسی صنایع غذایی و بسته های آموزشی علوم و مهندسی صنایع غذایی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی

بسته ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی

 

ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی علوم و مهندسی صنایع غذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات صنایع غذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی موادغذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروبیولوژی موادغذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی مواد غذایی (روغن) کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی مواد غذایی (غلات) کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی مواد غذایی (قند و شکر) کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی مواد غذایی (کنسرو) کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی مواد غذایی (گوشت) کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی مواد غذایی (اصول نگهداری مواد غذایی) کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی مواد غذایی (لبنیات) کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول طراحی کارخانجات کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول مهندسی صنایع غذایی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *