ارشد علوم کامپیوتر

ارشد علوم کامپیوتر، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم کامپیوتر کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم کامپیوتر توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم کامپیوتر که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم کامپیوتر برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم کامپیوتر را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم کامپیوتر

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم کامپیوتر، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم کامپیوتر هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم کامپیوتر را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم کامپیوتر، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم کامپیوتر، آزمون های آزمایشی علوم کامپیوتر و بسته های آموزشی علوم کامپیوتر ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم کامپیوتر

بسته ارشد علوم کامپیوتر

 

ارشد علوم کامپیوتر

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی علوم کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات عمومی علوم کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی علوم ریاضی علوم کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی ماتریس ها و جبرخطی علوم کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی آنالیز ریاضی علوم کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی آنالیز عددی علوم کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی احتمال علوم کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی ترکیبات (منابع ریاضیات گسسته) کلیک کنید

برای خرید کتاب ساختمان داده کلیک کنید

برای خرید کتاب طراحی الگوریتم کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی نظری محاسبه کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی منطق و نظریه مجموعه ها کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم کامپیوتر

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم کامپیوتر

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.